Sake

Sake

Przeszukano 115 413 038 wypowiedzi na 1 351 forach

h202 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

H202, MMS

Wiem ,że taki wątek o MMS już był ale niestety nic nie wniósł.. Ponawiam pytanie czy jest ktoś kto może stosował H202 lub MMS i może podzielić się doświadczeniem...

picie h202

3 godzin po posiłku i tez godzinę po wypiciu h202 jem i później juz na noc przed snem. I jakoś żyje bo wiele osób straszy ,że tego nie można pic znam tyle osób co to pije z takimi efektami ,że ciężko w to aż uwierzyć dlatego postanowiłam na sobie spróbować i póki co 1 sukces nie mam gronkowca i

Re: H202, MMS

pytam o H202 30% czysty do analizy, przemysłu spożywczego......na pewno jest tu ktoś kto stosował.. nie chodzi mi o zwyklą wodę utlenioną z apteki 3% bo ona zawiera stabilizatory i metale ciężkie...

Doktor Kurkiewicz cos pisal nt h202.... Podobno mozna np 1 krople na dzien, potem 2, potem 3 itd zobaczyc co bedzie.... Miska, tak z innej beczki - bo jakos stracilem watek - dlaczego odeszlas od abx? Kiedys ostro walczylas z bb na abx? Co sie stalo, ze sie przerzucilas na ziola? Pewnie to jest

miało być jak abx* Schemat używania 35% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych Dzień 1 .......................... 3 krople, 3x dziennie Dzień 2 ......................... 4 krople, 3 x dziennie Dzień 3 ......................... 5 kropli, 3 x dziennie Dzień 4 .................

tego sie nie pije szklanaki ale kroplami rozcieńczone z 250ml wody.... tak samo jak ocet jak bax jak wszytsko jest trucizna w dużej dużej dawce...

miałam później wrażenie ,że już mi nie pomagają a wręcz szkodzą....bóle brzucha trzustki, wątroby grzybica straszna... ciągle infekcje i zrezygnowałam.....

profesor nieumywakin i picie h202

horoskop.wp.pl/kat,112834,title,Wlasciwosci-wody-utlenionej,wid,16325923,wiadomosc.html

202 !!!!!!!!!!!!

GDZIE DO JASNEJ CHOLERY KTOKOLWIEK NAPISAŁ, ŻE NA LINII 202 OBOWIĄZUJĄ DWIE STREFY, JEDNA GRANICA (I) JEST W PRUSACH, (II - PODOBNO) ZACZYNA SIĘ LUBORZYCY - MAM PYTANIE - GDZIE DO JASNEJ CHOLERY JEST TO NAPISANE????????

wydłużony 202

Komunikat dotyczy linii: 202 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie uprzejmie informuje Pasażerów, że od dnia 18 października 2003r. (sobota) zostanie wydłużona trasa linii 202 z Luborzycy do miejscowości Łosokowice Wydłużenie trasy dotyczy wybranych (wariantowych

K-202

K-202 uznawany jest za prototyp współczesnych komputerów. Jednostka skonstruowana przez naszego rodaka przewyższała możliwościami ówczesne maszyny produkcji IBM. Wykonywała milion operacji na sekundę, wyprzedzała konkurencję o... dekadę! Polski komputer cechowała uniwersalność, doceniły ją

linia 202

202 przedłużają do Łosośkowic. (albo coś takiego) wreszcie się coś ruszyło , może jeszcze zrobić coś z 250??

202 km/h 3 czerwiec 1938

www.users.globalnet.co.uk/~emgeedee/jpgstore/mallard.jpg

Już 202

skecze KMN na kabarety.fani.pl kabarety.fani.pl/articles.php?id=85 -- "Aby nauki Rzplitej były oczyszczone od wszelkiego ducha nowości i zarazy rządowi każdemu szkodliwej" Grodno 1793

Wykrzywić 202?

Tzn. żeby jechał Wysockiego pod bramę cmentarną, potem Budowlaną i Rembielińską żeby wrócił do Wyszogrodzkiej. Plusy: - podjazd pod bramę cmentarną - postój przy Lidlu - komunikacja pomiędzy południową i wschodnią częścią osiedla i dojazd do Urzędu Dzielnicy. -- https://forum.gazeta.pl/forum

maga202

zajrzyj na zakątek i odbierz pocztę -- Zagłosuj na Alę:) A TU MOżNA SCHUDNąć

202

Linia zastępcza 202 Linia 202 na trasie: Okęcie - Al. Krakowska - Grójecka - Pl. Narutowicza. Zlikwidowana miesiąc temu. Na przystankach wisiały tabliczki i w rozkładzie widniała adnotacja: "Linia kursuje w przypadku zawieszenia lub wstrzymania ruchu tramwajowego na odcinku Okęcie - Pl

Nowy rozkład 202

www.ztm.waw.pl/baza/20090701/202/115207.HTM www.ztm.waw.pl/baza/20090701/202/115003.HTM ZTM odzwyczaja nas od tej linii

202

Linia zastępcza 202 Linia 202 na trasie: Okęcie - Al. Krakowska - Grójecka - Pl. Narutowicza. Zlikwidowana miesiąc temu. Na przystankach wisiały tabliczki i w rozkładzie widniała adnotacja: "Linia kursuje w przypadku zawieszenia lub wstrzymania ruchu tramwajowego na odcinku Okęcie - Pl

w202 Diagnostyka

Witam, potrzebuje namiar na kogoś kto podepnie mi autko pod kompa - mercedes w202 1.8benz. 95r. nie piszcie o Boshu u Anioła bo ceny tam to jakiś wybryk chorej wyobraźni.

202

Linia 202 na trasie: Okęcie - Al. Krakowska - Grójecka - Pl. Narutowicza. Zlikwidowana miesiąc temu. Na przystankach wisiały tabliczki i w rozkładzie widniała adnotacja: "Linia kursuje w przypadku zawieszenia lub wstrzymania ruchu tramwajowego na odcinku Okęcie - Pl. Narutowicza". Ostatni raz

Salon202-Obłuda

Dzis będąc w salonie 202(obok huty karol) obserwowałam Jak właścicielka wciskała na siłe kobiecie sukienkę ,która była dwa nr za mała,tłuszcz wylewał się bokami,po porostu wyglądała tragicznie,ale za namową kupiła .Niewiem czy nie widziała się w lustrze,obok zresztą stała prawie dorosła córka

Re: profesor nieumywakin i picie h202

Organizm sam (a dokładnie leukocyty i granulocyty) wytwarza nadtlenek wodoru z wody i tlenu cząsteczkowego. W przyrodzie występuje tlen w postaci cząsteczkowej (w powietrzu) natomiast tlen w postaci atomowej występuje w organizmie. Nadtlenek wodoru rozpada się na wodę i tlen atomowy, a tlen atomowy

20$2surf

20$2Surf jest o tyle dobry ze mozemy przemiescic go w dowolne miejsce na monitorze, zajmuje on niewiele miejsca i jest naprawde godny polecenia. Na stronie glownej mozna grac w gry zarabiajac dodatkowe pieniadze.Dodatkowo firma ta oferuje bardzo duze zyski z poleconych, co jeszcze bardziej

202

101 dalmatyńczyków + ich klony -- Latający rosomak =:-) ...lub po prostu Gulo gulo volatilis...

202

typson napisał: > i jestem. Wyzalaj sie Ja też ale pół na pół bo zajeb.ny robotą. Paxton - czy o pierogi kłóciłas się z mężem? -- Wspieram Tego Pajaca

20$2Surf

20Dollar2Surf to cashbar, który umożliwia zarabianie na wyświetlaniu reklam na ekranie komputera podczas surfowania w Internecie. Aby dołączyć, musisz podać swój adres e-mail na stronie głównej. Następnie należy pobrać i zainstalować 20Dollar2Surf, aby zakończyć rejestrację. Instalacja jest autom

SP 202 opinie

Chcę mojego syna wysłać do tej szkoły - najbliżej i jest zerówka. Syn jest z grudnia stąd też mój wybór. W regionie znajduje się SP 119, ale nie ma zerówki :( Zastanawiałam się nad I klasą, bo synek jest według mnie i pań z przedszkola bardzo dobrze rozwinięty intelektualnie i manualnie, ale jest

20$2surf!!!

Z tego linka możesz się zarejestrowac! pl.20dollars2surf.com/?ref=386558 Ten surfbar zarobi na ciebie!

LG KP 202

Czy ma ktos taki telefon ? Podpowiedzcie jakie ma wady a jakie zalety , prosze . -- Mała i Duża

projekt z202

Witam ponownie. Chciałabym żebyście rzucili okiem na funkcjonalność tego projektu. Wrzucam oryginał i po zmianach jakie chciałabym wprowadzić. Ma to być parterówka dla rodziny 2+2. Pokoje dzieci mogłyby być większe, w sypialni tylko śpimy więc może być maleńka. Brakuje mi tylko wc ale nie wi

20$2surf

Witam chciałbym wam zaproponować program 20dollars2surf, w tym programie zarabiamy na tym że instalujemy sobie malutki baner reklamowy, na którym wyświetlają się reklamy a my dostajemy punty za każdą minutę gdy baner jest włączony, na koniec miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze w dolarach, jes

do aaa202

Swego czasu troszkę pożarłyśmy się na forum, nie wiem, czy pamiętasz. Ale nieważne. Teraz przeczytałam w jednym poście, że do 137 SP chodziłaś. A który rocznik jesteś, że z ciekawości spytam? Bo ja też tam chodziłam i wspominam te czasy z pewnym sentymentem... Ja urodziłam się w 1982r.

Do maga202 !!!!

Witaj, Nie mogę wchodzić Ci na priva bo na ogół piszę z pracy i tu mam zablokowany dostęp więc po pierwsze sorki że tak się grzebałam z odpowiedzią po drugie odpowiadam. Po mniej więcej pół roku od śmierci synka zaczęliśmy się starać o kolejne dziecko. Musiałam chwilę odczekać bo miałam ces

Dotyczy & #35 202

Kiedy linia 202 bedzie wydłużona - czy wogóle będzie wydłużona, bo jak mnie pamięć nie zawodzi to miało to nastąpić od września.

Dwa tygodnie bez 202

Jak już ludzie się oswoili, że taka linia jeździ - mamy 14 dni bez 202. -- na końcu korytarza foto

przedszkole 202 ul. Sędziowska

Hej , czy moze ktoś z Was mógłby sie podzielić opinia o przdszkolu 202 ? Chciałbym posłać tam moje dziecko od wrezśnie i tak szukam opinii na ten temat. Z góry dziękuje za opinni . Pozdrawiam.

2 tygodnie bez 202

Jak już ludzie się oswoili, że taka linia jeździ - mamy 14 dni bez 202. -- na końcu korytarza foto

gość ze Studia 202

Jak nazywal się artysta, który w radiowym Studiu 202 (Program III) jakieś 15 lat temu miał takie monologi zaczynające się od słów "bardzo serdecznie witam Państwa, bardzo serdecznie". Tak z ciekawości pytam.

SP 202 przy Bytnara

Poszukuję osób, które chodziły do SP 202 przy Bytnara do klasy "C" w latach 86 - 94, wychowawczyni Krystyna Ogonek. Odezwijcie się !!! Co u was ?

Re: 202

202 - wychodzi z postu powyżej -- "Siłą kobiet są słabostki mężczyzn." -- Henry Louis Mencken

Re: 202 !!!!!!!!!!!!

Z tego co pamiętam było to w komunikacie o przedłużeniu 202. Tylko nie mam bladego pojęcia co to za kolejne "cudo".

K-202

Tutaj można obejrzeć jak wyglądał K-202: www.egielda.com.pl/forum/index.php?showtopic=10534

202 to linia uruchamiana, kiedy zawieszany jest ruch tramwajowy na odcinku Plac Narutowicza - Okęcie. W sumie dobrze, że tabliczki wiszą nawet, kiedy takowy ruch się odbywa.

Studio 202

role napisane przez Andrzeja Waligórskiego. Potem miałem przerwę w słuchaniu tej audycji. W wieku dojrzałym wróciłem do słuchania studia 202, a żadnej nie przepuszczałem po 30 sierpnia 1980 roku. Andrzej Waligórski, Ewa Szumańska, Jan Kaczmarek w dużej mierze pomagali mi widzieć tamte czasy. Audycje

właśnie o to chodzi że w momencie wydłużenia 202 ktoś podchodxził do okienka i mówił że chce kontynuację (bo nie wiedziął że jest 2 strefa) to nie informowali, i teraz sie kanary dopieprzają...

K202

Działający? Na żywo? Myślę, że była to K202 w instytucie u mojego ojca. ( pl.wikipedia.org/wiki/K202 ). Nie pamiętam dokładnej daty, ale szacuję, że był to rok mniej więcej 1975. Na faktyczną pracę na komputerze musiałem

Jechał za szybko o 100 km/h. Śpieszył się na cm...

"Funkcjonariusze jadąc za nim, na wideorejestratorze uwiecznili pirackie wyczyny kierowcy. Tam, gdzie na drodze obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h, kierowca miał na liczniku 202 km/h." 202km/h Mercedesem i 'piracie wyczyny'?... Te 202km/h były bezpieczniejsze niż 130km/h w jakimś 20

Warsztat 202- zimowe wydarzenie

To wydarzenie mialo miejsce kilka lat temu 1 lutego. Zadajcie swoje pytania odnosnie tego wydarzenia. To co podpowiada Wam inuicja. Jak to wydarzenie odbilo sie na moim zyciu. Czy z podobna sytuacja zmierzylam sie juz wczesniej, czy tez pierwszy raz? Zycze udanych interpretacji Kochani;-)

Likwidacja linii turystycznej 202

Będą protesty? warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34864,13608047,Bedzie_rzez_autobusow__Znamy_szczegoly_planowanych.html

O pierdułach -- Odc. 202 :-)))

Otwieram :-) W ostatnim Pierdulum nasza dyskusja o zlocie wiosną 2014 :-))) -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

200-202

prowadzeniu firmy, gdy on wyjedzie za granicę. Michał ma pretensje do brata, że podejmuje decyzje jednoosobowo. Karolina jest przekonana, że Basia ponosi winę za problemy w rodzinie. Robi jej awanturę i wylewa swoje żale. Marta przekonuje przyjaciółkę, żeby pogodziła się z mamą. 202 poniedziałek

Zagadka 202

Dla naszych forumowych expertów odgadnięcie nazwy tych http://img24.imageshack.us/i/zagadkaszczatkiczolgu.jpg/ resztek to betka, ale chciałbym uzyskać opis tej konkretnej sytuacji, o co chodziło? Pzdr -- patmate

DIOR-Ultra mat#202

Mam do sprzedania nowy,nie używany,oryginalny podkład w płynie,matujący,kolor naturalny.Masz pytanie pisz chanel5@op.pl lub zadzwoń 0606306038

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! (202)

aaaaaaaaaa potem zdechł. a to pechł. -- na Doły zawsze pod górę

aaa! /202

-- Brite Subiektywny Vlog Łódzki Skype: brite1 #GG jeden jeden zero dziewięć cztery zero dwa

LG KP202 przypomnienie

Czy ktoś wie może czy istnieje możliwość ustawienia jakiegoś "przypomnienia" w postaci np. wibracji o nieodebranych polączeniach,smsach ? Telefon daje znac poprzez wibracje kilkakrotnie jedynie w momencie gdy bateria jest rozładowana,ale to chyba wszystko.Moze o czymś nie wiem,jesli ktoś jest ba

Dzisiejki 202 - Andrzejkowe II

Luiza miala racje - skonczyly sie dzisiejki Andrzejkowe przed czasem:) W obec tego wstawiam dublikat :)

Fotelik CYBEX za 202 zł !!

Byłam kupiłam może ktoś skorzysta ... W SELGROS , są w super cenie za 202 zł :) Model CYBEX Solution

wysoka partnerka na kurs tanca poszukiwana

Witam, poszukuje wysokiej partnerki na kurs tańca. Zajęcia pn-19-1h, śr-20-2h, koszt 60 zł. Więcej info na 1277601. Pozdrawiam K.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! (202)

mnie się kubeczek zarysował. a wyświetlacz telefonu wywiesił czarną tapetę. przetrwałam. defekuje marmurem. nie tędy droga do mojej wrażliwości. pani ma kiepską dykcję i paskudną emisję przez nos. ale nie mogę się opędzić od wrażenia, że jakby to zagrać dwa razy szybciej, z mocno rokendrolową a

alejaja202

ale jaja jestem BYŁYM pośrednikiem dlatego mam obiektywne spojrzenie. Tak - wszystko jest proste. Musisz mieć umowę ze swoim Klientem. JEDNĄ Nieprawda, ze musisz mieć umowę ze sprzedającym - jeśli szukasz nieruchomości. Możesz nie mieć - wiesz mi, ze KOZ dziś to nie to samo co 5 lat temu - j

A ja Ci polecam SP 107 z Dolinki Sluzewieckej. Szkola jak szkola, ale b. kameralna, znaja tu wszystkie dzieci po imieniu nawet panie z obslugi.Male klasy i mila atmosfera. No i fajni nauczyciele

aaa202

ładnie piszesz, coś masz w składni co mi się podoba... daj znać po weekendzie co z tymi kijankami, dobrze ??

> Na razie jeszcze się nie da dopier co była cesarka :-( ma to tez swoje plusy. A kto i jak Cie chcial rozjechac? Mnie wczoraj tez drobne nieprzyjemnosci spotkaly gdy bylem w nocy na spacerze z pieskiem...

list 202

Dobrze Kendo. Niech będzie jak chcesz. Jak uznasz ze czas na nową to daj znać. Pozdrawiam serduszkowo i też się cieszę, że mogę troszku myśli w literki poubierać ;) -- prosze...piszcie listy do szuflady nie czekając na odpowiedź - może...cud się zdarzy...?! :) N, 05-09-2004 Forum: ::SZUFLADA LISTOPISÓW:: - list 202

110, 122, 202, 212

Mam pomysl na zagospodarowanie przyszlego dworca autobusowego w Czyzynach. Mianowicie powino sie tam skierowac linie majace obecnie petle na Alei Przyjazni, a dowozace ludzi do dalszych czesci Krakowa i gminy Kocmyrzow - Luborzyce. Mowie o liniach wymienionych w tytule. Skierowanie ich na dwor

Nr. 202

W sali operacyjnej pielęgniarka zwraca uwagę lekarzowi: - Panie doktorze, to już trzeci stół operacyjny, który pan zniszczył w tym miesiącu. Proszę nie ciąć tak głęboko... ...mogę się kłócić w czasie wolnym...

Było w komunikacie, ale teraz nie jest napisane NIGDZIE. Ani w ofercie taryfowej, ani na rozkładach... zupełnie nigdzie... tylko na miesięcznych pojawiła się "strefa II" ;-) pzdr. LOKI

list 202

dzięki za tak miłe przyjęcie :))) witam ponownie milo zaznajomic sie z nowa osoboba, mysle,ze zostaniesz z nami, zycze duzo weny do klikania z ciekawymi tematami. -- Rajska Wyspa Pt, 07-03-2008 Forum: ::SZUFLADA LISTOPISÓW:: - list 202

maga202

Bardzo Ci współczuję.Mnie denerwują napisy na małych grobkach"Powiększył grono aniołków"I tak sobie wtedy myślę"Boże mało Ci tam jeszcze tych aniołków w niebie?Po co Ci kolejne każdego dnia?"I mam prawo obwiniać Boga,skoro wierzę,że to on jest władcą życia i śmierci. -- "Naga prawda edukuje

ronin202

witaj w klubie ja tez doroslam do tej decyzji gorzej z realizacja, pytanie dokad isc.......przed siebie i nie odwracac sie......

nicola202

75B będzie dobre w modelach ze ścisłym, pracującym obwodem. Z tych nieco luźniejszych zalecałabym raczej 70C. Pamiętaj o prawidłowym założeniu biustonosza.

E nie, na szczęście nie. Ale dlaczego uwazasz, zboczeńcu, że żeby komuś zrobić jedzenie to trzeba z nim sypiać? Jak idziesz do knajpy to też najpierw przelecieć musisz kucharza, kelnera i wszystkie kuchty a na deser szatniarza? :> -- oryś _@/" --- Pn, 30-01-2006 Forum: Automobil - Re: 202

Dzien dobry, a moze mi ktos zrobi sniadanko? :-) -- oryś _@/" --- A czy TY znasz już prawdę o stworzeniu świata?