Sake

Sake

Przeszukano 115 413 038 wypowiedzi na 1 351 forach

h&m - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

H&M rozmiarówka

Nie ma chyba drugiego sklepu, który ma tak niejednolitą rozmiarówkę jak H&M. Ostatnio zamówiłam dla siebie komplet ciuchów i w zależności od fasonu i rozmiaru u modelki, musiałam zamawiać od XS, przez M aż do XL. Poza tym mam wrażenie, że rozmiarowka im ostatnio mocno skoczyla w górę. Mam starsze

H&M

czy ktos moze sie orientuje, czy w otwieranym na wiosne H&M w CH Plejada Bytom beda dostepne kolekcje meskie? bo w naszym H&M w M1 sa tylko damskie i dzieciece, co wedlug mnie jest porazka...

h&m

Czy w h&m jest obecnie jakaś promocja? Czasem coś się trafiało na początku nowego sezonu. -- iou

H&M

Czy w H&M sa juz takie zestawy? www.allegro.pl/item243571335_h_m_2_cz_kombinezon_dla_chlopca_128_idealny.html

h&m

Witam, poszukuję dostawcy odzieży h&m ilości hurtowe bieżące kolekcje ofert proszę przesłać na email: borys1605@o2.pl

H&M

Czy wy też uważacie,jak większość moich znajomych,że ubrania z H&M wyglądają,jakby były z lumpeksu???Nie chcę tu generalizować,że w lumpeksach są same straszne ciuchy.Mnie osobiście udało się w H&M kupić bardzo fajny sweter...ale wielu ludzi nie jest przekonanych do tej marki,nie tylko moje

H&M

Czy ktos pracowal lub pracuje w sklepie H&M ? jak wyglada tam praca? Z gory dziekuje za opinie ;)

H&M

Cześć Wam. A więc mój wątek będzie na temat ubrań z "H&M" szukam ich produktów w internecie a dokładnie jakis bluzek i spodni, ale nie znalazłam żadnej strony. (Nie podawajcie mi strony www.allegro.pl) Jak wiecie ubrania z H&M są tanie i ładne. Więc jeżeli ktoś ma jakieś strony z aukcjami to b

h&m

A co sądzicie o H&M? Oprócz oczywistego faktu, że wykorzystują pracowników! Czy ktoś może pracował?

H&M

Witam. Czytałam nie raz na tym forum prośby mam o sprawdzenie cen bądź ciuszków w H&M, niedawno otwarli ten właśnie sklepik pięć minut drogi od mojego miejsca zamieszkania więc oferuję swoją pomoc. Jeżeli chcecie żebym sprawdziła, bądź kupiła coś w H&M to piszcie. Pozdrawiam Ania

h&m

Bardzo podoba mi sie ten płaszczyk przeciwdeszczowy morze któras sie orientuje czy to kolekcja wiosena byłam teraz w h&m i nie mieli morze któras wie ile on kosztował albo ma któras na sprzedaz chetnie odkupie

H&M

Witam chciałabym zapytać czy przed zimą będą jeszcze jakieś promocje na zimowe spodnie i kurtki w H&M?? -- Dagusieńka ...bo kiedy rozum śpi budzą się demony...

H&M

podobno pod koniec kwietnia ma byc otwarte H&M w czeladzi! ciekawa jestem czy bedzie dzial dla dzieci.. -- Ania i Królewicz Maciuś (02.02.2005)

H&M

Powiedzcie mi dziewczyny czy jest może w Gorzowie Wlkp lub Katowicach sklep H&M.Do tej pory kupowałam ciuszki dla malucha bądż to za granicą ,bądź na allegro,ale tam doliczają sobie chyba trochę no i do tego koszty przesyłki..A może H&M ma swój wirtualny sklep?Jak coś na ten temat wiecie to

H&M ?

Hej wszystkim :DD Nudzi mi sie wiec chcialam poogladac sobie ciuchy z H&M ale nie moge znalezc ich strony wiecie czy ona istnieje jak tak to dajcie linka z gory dzieki :***

H&M

Widziałam ale już jakiś czas temu w H&M czarno-białą sukienke wiązaną kopertowo,z krótkim rękawkiem i...nie kupiłam:(Wiem,ze podałam mało szczegółów ale moze któras z was wie o co mi chodzi i czy dostane ja jeszcze. Cos podobnego do tej

H&M

co myślicie o otworzeniu H&M w miejscu Super Price w Galerii Pomorskiej?Wedlug mnie brakuje tej marki w Bydgoszczy.

H&M

Witam. Jestem zainteresowany otwarciem sklepu H&M w moim mieście. Czy wiecie może na jakich zasadach funkcjonuje owa firma? Czy jest możliwość wykupienia licencji? Z góry dziękuję za wszelkie udzielone mi informacje. Serdecznie pozdrawiam

H&M

Mam pytanie do wszystkich kobiet, które troszkę się orientują w sklepach internetowych... Czy firma H&M posiada sklep internetowy, tj np House ?

H&M

Chciałam się spytać czy w waszej okolicy są sklepy H&M ? bo u mnie jest od nie dawna i mam zamiar się tam wybrać fajne sa tam rzeczy ? drogie ?

H&M

Czy takie bluzki są w h&m?(albo jakieś inne z panterkowym wzorkiem)Jeśli tak to w jakiej cenie? moda.allegro.pl/item1006809299_divided_h_m_tunika_top_panterka_xl.html

H&M

Witam, W tym wątku rozmawiamy o ubraniach firmy H&M - podzielmy się uwagami o ich produktach, sklepach, zakupach on-line i innych tematach związanych z ich produktami.

H&M ???

Może ktoś orientuje się czy w Focus Park będzie H&M ? Kiedy my się go w końcu doczekamy? I nie będzie trzeba jeździć do Gdańska czy Warszawy.

h&m

widziałyście w h&m takie buty??I jaka byłą ich cena jeśli pamiętacie...niestety te na aukcji to nie mój rozmiar- w takim może bym się do warszawy wybrała...

H&M

W którym H&M w W-wie jest największy wybór ciuszków dla bobasków (niemowlaczków)?? Dzieki za odpowiedzi :) Jutro mam w planach zakupki i nie wiem gdzie jechac !! Przyszła mama chyba Oliwki.

H&M!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, że juz taki wątek był na Waszym formum, ale niestety nie moge go znaleź... Nie jestem pewna kiedy doładnie otwieraja u Was H&M? czy to jest 28 marca czy 28 kwietnia??? i czy bedzie w galerii Pomorskiej? Pozdrawiam

H&M

W prawdzie kupiłam już sobie płaszcz ale zachorowałam na wiązany w pasie ,beżowy płaszcz zamszowy(jak w lato dostałam hopla na punkcie spódnic tak teraz na punkcie płaszczy;)).Kobiałki gdzie ja moge kupić taki płaszcz? W H&M może są?

H&M

Witam, Ktoś może był w H&M i zwracał uwagę na kostiumy kąpielowe dla dziewczynki z serii Hello Kitty, czy są może juz przecenione? Interesuje mnie Warszawa. Nie wiem czy kupować na allegro, czy wybrać się do sklepu. -- http://www.mamacafe.pl/ http://www.mamacafe.pl/suwak/6213.png

h&m

czy dostanę w h&m taką czapeczkę? czy ona jest tylko dostępna online? http://www.fotosik.pl http://images39.fotosik.pl/262/0b84f5 4507c41bbf.jpg i takie spodenki dla chłopca: http://www.fotosik.pl http://images45.fotosik.pl/266/32eeab 2cdcd75137.jpg dzięki

H&M

co sądzicie o H&M. Ja kocham tej lini sklepy, mają tam świetne ciuchy, w każdym stylu i każdy sobie coś tam znajdzie. Często chodze tam na zakupy, i słyszałam że wiele gwiazd też sie tam ubiera. Nieraz jest tam naprawde drogo, ale jednak można wypatrzeć coś w przestępnej cenie. Serdecznie

H&M

W PONIEDZIALKOWYM DODATKU PRACA BYLO OGŁOSZENIE ZE SZUKAJA DO PRACY W SKLEPIE - KIEROWNIKOW DO H&M MOZE KTOS WIE GDZIE BEDZIE SKLEP PEWNIE LADA CHWILA RUSZY JAK JUZ SZUKAJA PRACOWNIKOW BO NIE CHHCE MI SIE WIERZYC ZE W GALERII ZA 20 MIESIECY I UZ SZUKAJA DO PRACY :)

h&m

Hej. Jakiś czas temu poprosiłam koleżanke ,żeby kupiła mi pasek z h&m . Przyniosła mi go do szkoły , spodobał mi sie , zerwałam metki i wrzuciłam je do kosza , przymierzyłam no i było ok. Potem jeszcze raz przymierzyłam pasek w domu i już nie było tak dobrze jak wcześniej, po prostu odwidziało

H&M

Wiem, ze wiekszosc tu tej marki nie nosi, bo H&M nie raczy zauwazac, ze alfabet nie konczy sie na D. Jednym zdaniem: nie macie czego zalowac! Tak sie zlozylo, ze mam w szafie jeden stanik z H&M. Kupiony bo potrzebny mi byl dany kolor, a ten byl tani, wiec uznalam ze niewiele ryzykuje. I tak sie

H&M

Przedwczoraj byłam miło zaskoczona poprzecenianym działem dziecięcym w H&M na Targówku. (patrzyłam na część średnio-chłopięcą tj 122,128,134). Niestety ponieważ byłam na styk z zamknięciem słabo się przyjrzałam. Kupiłam tylko w biegu fajne krótkie spodenki (przecenione o 70% z 50zl) oraz

H&M

allegro.pl/item305145572_h_m_zolte_retro_balerinki_nowa_kolekcja_38.html Czy widzialysci te balerinki pose o szybka odp ;D sa poprostu boskie

H&M

Widziałyscie może tą kiecke?Jak wrażenia? www.allegro.pl/item178891826_m_by_madonna_najnowsza_kolekcja_h_m_100_jedwab.html Przepraszam,że link z allegro ale nie mam już dzisiaj

H&M

Czy ktoś może wie czy w Krośnie są sklepy z ubraniami marki H&M.Głównie chodzi mi o odzież dla dzieci.

H&M

Szukam takiej kurtki(czarna) i golfu (buraczkowy)niestety ani w Poznaniu ani w Berlinie w A10 nie ma.Może któraś z Was widziała? shop.hm.com/shop/do?action=viewcampaign570ytter&page=4

H&M ***Odziez dziecieca H&M ***Outlet

Posiadam outlet dziecięcy H&M od 0-12 nadwyżki kolekcji zainteresowanych proszę o kontakt rotastylle@poczta.fm pozdrawiam zapraszam do wspolpracy

H&M polskie a H&M niemieckie

na niemieckiej stronie h&m znalazłam więcej ubranek dziecięcych niż na naszej. Czy u nas również pojawią się te "brakujące" ubranka? Wiecie coś na ten temat? --

H&M

Kochane! Polecam Wam zakupy w H&Mie! Kupiłam po prostu prześliczny kostium kąpielowy za jedyne 30 zeta! (15 stanik i 15 majteczki)To są dopiero przeceny! :):)

Sukienka H&M

Dziewczyny jak wypadają te sukienki? Wydaje mi się, że H&M zazwyczaj są większe. www2.hm.com/pl_pl/productpage.0411927003.html

Rozmiarówka H&M

Cześć Dziewczyny :) mam pytanie odnośnie rozmiarówki H&M dla dzieci czy ciuszki z serii LOGG są większe od "normalniej" kolekcji H&M? Podoba mi się jeden komplet dla córki a nie wiem jaki rozmiar wziąć. Z góry dziękuje za odpowiedź.

h&m zwrot

Kupiłam w h&m 2 x ten sam towar (identyczny, ten sam rozmiar i kolor), na różne paragony. Czy przyjmą mi zwrot jednego z nich, ale z paragonem z drugiego? Miał ktoś taką sytuację? ;)

H&M rozmiary

Jeśli macie doświadczenie w tej kwestii, to pomóżcie: chłopcu, który w Smyku wyrasta ze 104 i wchodzi w 110, który rozmiar z podwójnych powinnam kupić w H&M? -- The conceptual penis , is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity and is the

h&m

będzie w Radomiu :) wreszcie... ;D -- Adamsio

h&m + -

kto lubi niech postawi plusa kto nie lubi niech da minusa kto jest obojetny niech nic nie pisze :)

Tregginsy h&m

Czy te tregginsy pasują na szczupłą dziewczynkę? www2.hm.com/pl_pl/productpage.0245039014.html Co z h&m polecicie na bardzo szczupła dziewczynkę?

H&M sukienki

Czy wiecie kiedy się pojawią w sklepach H&M poniższe sukienki? www.hm.com/pl/product/04697?article=04697-C

H&M

Zastanawiam sie czy tylko ja mam takiego pecha, czy to notorycznie się zdarza - mianowicie chodzi mi o te ich klipsy, które wbijają jak leci i po których w niektórych materiałach zostają dziury :/ Zdarzyło mi się już kilka razy coś zwracać lub wymieniać właśnie ze względu na to niechlujne wbijan

H&M

Lubię ten sklep, czasem coś kupuję i jest ogólnie ok. Ale mam takie pytanie: jak to powinno się wymawiać? Słyszałam już wiele wersji, każda inna "him" "hajm" "ha-end-em". A jak brzmi poprawnie?

H&M poszukuję.....

w tamtym sezonie widzialam w H&M fajny czarny duzy kapelusz ( na lato) jestem ciekawa czy cos takiego mogę jeszcze gdzieś dostac. a moze drogie forumowiczki wiedzą gdzie i pomogą...

H&M online

Czy w przypadku braku towaru na polskiej stronie H&M, a jest on na stronie niemieckiej można dokonać zakupu? Wysyłają do Pl?

H&M

Dzisiaj wyprzedaż 50% od wszystkich przecenionych rzeczy; nie pytałam się jak długo będzie to trwało

bransoletka H&M

Dziewczyny pomóżcie. Zachorowałam na bransoletkę z H&M ale nie miałam kasy. Teraz mam a bransoletek ni w ząb. Na jakiej stronie internetowej można zamówić coś z H&M?

Sukienka H&M

sukienka jest świetna, ale czy już jest w H&M? Czy ktoś może ją widział w jakimś warszawskim H&M? ;**

H&M

interesuje mnie jakiej jakości mają tam biżuterie spodobałam mi się branzoletka ale niewiem czy mi się szybko nie zniszczy bo jest całkiem tania 19.90 i wogóle kolczyki itp pozdrawiam

H&M

czy jest strona z kolekcja tej firmy, chodzi mi glownie o dzial dzieciecy? maja teraz jakies promocje?

Sukienka H&M

Nie wiecie czy ta sukienka jest już do kupienia w Polskim H&M? Byłam w H&M jakoś tydzien temu i jej nie widziałam, ale kto wie... lookbook.nu/look/6027-kung-fu-my-ass?c=16 -- styledigger.blogspot.com

strona H&M

Widziałyście nową, polską stronę H&M. www.hm.com/pl/ Pojawiły się ceny ubrań:)

H&M

Pustynia, ona i on (niezwykle urodziwy). Reklamowane ciuszki (bikini, top). Co to za muzyczka w tle ?

trampki h&m

czy widział ktoś te trampki w którymś h&m w Bielsku-Białej lub ewentualnie gdzieś na śląsku?

Kurtka H&M

Czy u Was są takie kurtki w H&M? www.hm.com/pl/product/00302?article=00302-B#article=00302-A Albo były?

Męski H&M

Zlikiwidowano męskiego H&M w sklepie w centrum. Znajdował się na samym dole. Ktoś wie, gdzie teraz można znaleźć meskiego H&M, oprócz galerii trzy stawy.

Torebka H&M

Jestem ciekawa gdzie mogę dostać tą torebkę? Czy rzeczywiście ona jest z H&M? Ja jej szukałam i nikt z pracujących w tym że sklepie ( a byłam we wszystkich H&M w Warszawie ) nie widział na oczy.

Spodnie H&M

mam pytanko wie moze ktoras z was czy w Arkadii w H&M sa spodnie jeansowe firmy H&M zwykle ciemnoniebieskie za 79.90 zł ?

H&M golfik

Witam, mam pytanko czy w sklepach H&M są te golfiki www.allegro.pl/item461590054_h_m_rewelacyjny_fioletowy_golfik_r_116.html Dziękuje za info. Kaśka

kombinezon H&M

Czy te kombinezony są w tej chwili w sklepach H&M? www.allegro.pl/item450015246_zimowy_kombinezon_h_m_74.html Warto kupić?

Czapka h&m

Witam, czy taka czapka jest dostępna w h&m? www.hm.com/pl/product/93329?article=93329-B U mnie w Rzeszowie ich nie ma i zastanawiam się czy jest w sprzedaży.

H&M -promocje

Wie może ktoś coś na temat promocji w naszej nowej galerii na otwarciu nowego sklepu h&m?

H&M zniżki

Hej dziewczyny są jakieś zniżki w H&M poszukuję spodni szarych, popielatych dla siebie? Warto jechać?

h&m golfik

Są już w H&M takie golfiki ? https://files.hm.com/media/products/895/DXL895_77324_06025_38_1831.jpg

Adrien Brody w kampanii H&M "Come Together" wyreżyserował Wes Anderson

Adrien Brody w kampanii H&M "Come Together" wyreżyserował Wes Anderson