Sake

Sake

Przeszukano 115 413 038 wypowiedzi na 1 351 forach

gregory012 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Farewell Gregory

Wlasnie przeczytalam, ze Gregory Peck nie zyje. To byl jeden z moich ulubionych aktorow. I jeden z najprzystojniejszych facetow wszechczasow. -- Ewunia Everybody's got a hungry heart

gregory

jestes typowym polaczkiem,który ma jakiś kompleks-już twój nic gregory o tym świadczy

Sorry gregory...

...ale kiedys wieczorami (ze nie wspomne o nocy) aktywizowal sie jeden z was, adminow. Ale od dluzszego czasu nie ogladacie o tej porze forum W-wa. Moze rzeczywiscie dajcie jakies uprawnienia do wycinania forumowiczom zagladajacym wtedy do sieci. Bo jakas kaszana sie robi - chyba na komunie ro

Marika012

Napisz proszę na maila gazetowego, jaka firma była organizatorem turnusu, w którym uczestniczył ostatnio Twój Synek.Planujemy taki wyjazd na jesieni. Dzięki.

Club Gregory - opinie

jakie macie zdanie na temat Clubu Gregory na Placu Mickiewicza (powstał w mijsce klubu 54)?

po Philipie Gregory....

słuchajcie Po Philipie Gregory ciężko mi się odnaleźć Zanim trafiłam na tę autorkę czytałam mnóstwo innych i zróżnicowanych autorów, np. Zafona, Fabera, Koontza, larssona i in. Po przeczytaniu wszystkich książek Gregory oraz Gortnera PUSTKA. Czy ja już lubię tylko książki historyczne? Kusza

UBRANKA 0-12

MOŻE MA KTOŚ NA POZBYCIU UBRANKA DLA DZIECKA 0-12??????? JESLI TAK TO BARDZO PROSZĘ O KONTAKT: hausner@go2.pl. OCZYWIŚCIE POKRYJĘ KOSZT PRZESYKI.

012

Jakaś nowowyremontowana lipa:) Fotele nowe, super czysty Jelcz, ale coś ma problemy ze sztywnością bo strasznie uchwyty 'skrzeczały' w miejscu łączenia z dachem. To że spadły szelki to pewno przypadek... :)

012

-- Antos od noworodka do dzis :) Antos ma juz... moje urodziny

Hotel Gregory - wesele

Poszukuję opinii na teamt ogranizacji wesela w tym hotelu. Może ktoś się tam bawił - byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi

Gregory-chory?

gregory701 napisał: > PĘTAKI - KTO LUDZIOM OCZEKUJACYM BEZSKUTECZNIE NA OPERACJE SERCA LUB > PRZESZCZEPY WRÓCI TERA ZYCIE ?. Zapewne jakiś doktor Śmierć, albo Doktor Koperta.

Susanna Gregory

i trzy wydane w Polsce czesci "Kronik Matthew Bartholomew": "Robaczywe jablko", "Wspolnicy piekiel" i "Kosc niezgody" - lubimyczytac.pl/autor/35155/susanna-gregory Moze to te, a jesli nawet nie - to

Doktor Gregory House

U mnie wszystko z opóźnieniem, dopiero jestem w sezonie 2 ;-) Może wiecie, który to sezon i odcinek, gdy House rozpoznał u kogoś dwubiegunową? Tu mam wszystko: pl.wikipedia.org/wiki/List

Gregory, Philippa

forum.gazeta.pl/forum/w,151,17321092,17321092,_Ziemskie_radosci_Philippy_Gregory.html

Nzywam sie Gregory,gregory pierd*lniety...

gregory,nie strielaj!ja wiem ze dookola ciebie kreca sie sami UBowcy,ze ciagle ktos cie sledzi,a do cherbaty dosypuje trucizny...Gregory musisz byc dzielny!trzymaj sie i walcz!Walcz jak prawdziwy patriota,jak kazdy kto dawno stracil mozg i dlatego musi zalozyc moherowy beret dla niepoznaki.Debilu.

Zmarł Gregory Peck

Odszedł od nas wielki aktor. Nie tyle aktor co wielki autorytet. Zagrał w całej masie dobrych filmów. Szkoda mi go.

Do gregory

Gość portalu: gregory napisał(a): > Święta racja! Albo my ich albo oni nas! No to oni was. Zalozymy sie? Zanim wy wyzebrzecie pomoc bedzie juz po was, a chetnych zeby sie z wasza glupota zadawac tez coraz mniej. Cywil

Gregory Funaro-ktoś czytał?

Witam.Czy ktoś czytał z was książki/kryminały autora o nazwisku Gregory Funaro? Ja przeczytałam jego książkę pt "Rzeźbiarz" opowiadającą o psychopacie który zabija swoje ofiary a następnie stwarza z nich rzeźby-reprodukcje rzeźb Michała Anioła

Gregory Philippa - potrzebuję porady

Mam pytanie odnośnie twórczości Gregory Philippa. Czy wszystkie wydane jej książki są oddzielnymi niezależnymi historiami? Czy wiążą się miedzy sobą? Czy warto je czytać może w określonej kolejności? Dziękuję z góry za podpowiedź. pozdrawiam

Gregory Peck nie żyje :(

www.filmweb.pl/Odszed%B3,ostatni,wielkich,Gregory,Peck,nie,%BFyje,aa=11389,newsday.xml To smutne, świetny aktor ....i.... -- Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie

amanda012

amanda012 napisała: > Ja miałam miesiączkę dzień przed Tobą, starania były więc zobaczymy czy owocne: > ) trzymam kciuki za ciebie ;)

My name is Gregory,Gregory Pierd*lniety !

gregory,nie strielaj!ja wiem ze dookola ciebie kreca sie sami UB-owcy,ze ciagle ktos cie sledzi,a do herbaty dosypuje trucizny...Gregory musisz byc dzielny!trzymaj sie i walcz!Walcz jak prawdziwy patriota,jak kazdy kto dawno stracil mozg i dlatego musi zalozyc moherowy beret dla niepoznaki.Debilu.

Panie Gregory !

Ależ nie chodzi tu o to, że dorosły cżłowiek daje sobie w żyłę ! Samobójstwa nie są karane ! Ale problem dotyczy handlarzy tym świństwem.

Re: Gregory

Gregory, jeszcze raz upominam sie o "wyprostowanie" ulicy Dzierzkowskiej! Na zdjęciu 41 Dzierzkowskiej nie ma! Poza tym: - Wydaje mi się, że na zdjęciu 4 jest Strzelecka. Wskazywałby na to widoczny zakręt z dużym budynkiem w perspektywie ulicy. Jest to ulica odchodząca od Kwiatkowskiego

Philippa Gregory - saga, rozczarowanie

Jestem wielką fanką historycznych książek Phillippy Gregory. Uwielbiam Kochanice króla, Dwie królowe , czy Córkę Twórcy Królów . Zabrałam się za sagę rodu Lacey i.... Wielkie rozczarowanie. Kończę drugi tom i książki potwornie mi się dłużą. Jak dla mnie są naiwne i nudne. Czy warto męczyć się nad

Airdrop YFIN.one 0.12 YFIN na start +0.12 YFIN ref

Kryptowaluta: YFIN Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: 0.12 YFIN +0.12 YFIN polecenie Wypłata od 1 YFIN Rejestracja ??????????? yfin.one/sales/71abd8 Podajemy adres portfela swojego ETH

Sorry Gregory

ale zagłosuję na PO, tak jak głosowałem do tej pory. Nie widzę nic złego w umowie międzynarodowej, która nie jest w żaden sposób sprzeczna z obecnymi polskimi regulacjami. Niestety, ale lemingi i owczy pęd antyACTA w internecie do mnie nie trafiają. A PO pewnie i tak przegra następne wybory, bo

gregory502

"Ślązacy mordowali boh > aterskich harcerzy z wierzy spadochronowej" A ja myslalem, ze brak edukacji do domena "zaglebia"... :( Glückauf! -- Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W

Sorry Gregory

Sorry. A jakby on jadal raz na tydzien, a Ty bys potrzebowala trzy razy dziennie? Porownanie moze glupie, ale jednak podobne. Ja tez raczej nie znioslbym takiej abstynencji, a nie po to sie ma zone, zeby uprawiac caly czas masturbacje. Albo sie rozstancie, albo sie pogodz z sytuacja, albo spro

Re: gregory

W wiadomosciach eski nie podano co się spaliło. Mówili że wybuchł pożar w jednej z hal. Więcej informacji na ten temat będzie pewnie w Teledzienniku Dami.

niedoksztalcony gregory

po pierwsze nie musisz wrzeszczec, tym twoje "argumenty" nie stana sie lepsze > DZIECIAKU ! PRZED ZAMACHEM NA HEYDRICHA CZESI WYKAŃCZALI TYLKO BROŃ DLA NIEMCÓW > W > FABRYKACH ! POCZYTAJ SOBIE KSIĄŻKI HISTORYCZNE O RUCHU OPORU W CZECHACH ( A > RACZEJ O JEGO BRAKU ). tepy cz

sory gregory

to odgrzewane kotlety, artykuł sprzed dwóch lat... ale pośmiać się można :] -- 74,77/99,100 = 70FF/75E

Gregory Peck...

again: www.emarkt.pl//images/rzymskiewakacje.jpg dla mnie profesor Nerwosolek

sorry Gregory

ale rozbawił mnie Twój list. Proponuje udac się do Najwyższej Możliwej Instancji, może do Pana Bpga? "podwyższona świadomość.." Ładne.. A życzliwie: zgłoś się po prostu do psychiatry. Tak chyba będzie najlepiej. Trzymaj się ciepło. A Pani Iwona jest psychiatrą, z tego co mi wiadome, nie

Film z Gregorym Peckiem

Pamiętam, że zagrał jakiegoś więźnia czy uciekiniera, którego ukrywała kobieta mieszkająca na odludziu w małym domku. Może ktoś kojarzy ten film?

Philippa Gregory - czytał ktoś???

Lubię powieści historyczne, ale nie czytałam jeszcze tej autorki... Poproszę o opinie jeśli może ktoś może? Z góry dziękuję -- http://pierwszezabki.pl https://s2.pierwszezabki.pl/023/023310950.png?9117

philippa gregory /co polecacie?

wladczynie rzek zaliczylam i koncze kochanice krola ( super polski tytul :/ ) co teraz? -- Zło tez wraca, nie wierzysz? Spróbuj być niemiła dla skina ;) by chipsi

gregory rasiak

www.muglets.com/691A coś dla fanów gesiego :D

GREGORY, OK!!!

dobrze, ze skonczyla sie ta nagonka na rasiaka, bo bylo to juz niesmaczne. nie jestem jego sympatykiem, ale golym okiem widac, ze to wartosciowy pilkarz. mysle, ze w anglii wiecej strzela goli, bo partnerzy dogrywaja mu dokladniejsze pilki. czego ewidentnie brak w polandzie. u nas rasiak skaza

sorry gregory...

mnie pomogli, choć trochę zdarli... nie chciałem cię wpuszczać w maliny -- człowiek, którego kochacie nienawidzić... www.kazimierz.com

Dear Gregory ...

Mimo wszystko, mimo tak wielkiej u Cię litości daj, proszę, warszawiakom i/lub lubiącym to miast, prawo do własnego zdania. Do tego, że chcemy chcieć je mieć. Ja bym chciał by Wwa była zabudowywana zgodnie z jednym jasnym i jednorodnym planem przestrzennym. Dla mnie wieżowce moga byż nawet pow

"Ziemskie radości" Philippy Gregory

Właśnie się ukazała ta znakomita powieść, którą bardzo polecam szczególnie miłośnikom roślin i historii. Czy wiecie, komu zawdzięczamy obecność w naszych parkach (i nie tylko) kasztanowców? Właśnie głównemu bohaterowi tej książki, ogrodnikowi króla Jakuba I (przedtem lorda Cecila). John Trades

Gregory Peck nie żyje

Przed chwilą podali w Wiadomościach. Po prostu szok. Najlepsze aktorskie pokolenie odchodzi. To była autentyczna gwiazda i świetny aktor.

Mozna gregory :)

grzespelc napisał: > A w pozostałej części kto, jeśli można wiedzieć? zadna tajemnica :) Mój dziadek od strony mego Taty byl ridowitym Wegrem. Niestety zmarł, na długo przed moim urodzeniem, mój ojciec był wówczas dzieckiem. Mój bilogoczny Tata tez zmarł, jak byłam mala Żyje moja

sorry Gregory

Siekiero77. Prosba. Jak juz musisz to czy mozesz scigac nyorker-a po innych topikach? Ten troche nie o tym mial byc w zamysle. Poza tym to jak wyzywasz to, nawet jak masz racje, jestes odbierany jakbys racji nie mial i zamiast odnosic sie do tego co piszesz ludzie odnosza sie do slownictwa. p

Władczyni rzek Philippy Gregory - pytanie

Mam pytanie: czy najnowsza książka P.Gregory "Władczyni rzek" z cyklu o wojnie dwóch róż powinna być czytana przed Białą i Czerwoną królową czy po? czy ktoś się może orientuje? z góry dziękuję za odp.

Biała księżniczka - Philippa Gregory

Czy ktoś zna może orientacyjną datę premiery? bo widzę, że wersja anglojęzyczna jest już w empikach, a ja z wielką niecierpliwością czekam na wersję polską. Uwielbiam Ryszarda Yorka, a szczególnie jego portret w "Córce Twórcy Królów", a książka jest o jego romansie z Elżbietą. Będę wdzięczna za wsz

mania012

Ja poznałam jedną z tych osób co je bardzo lubię, na socjum.pl ; d tak zaczęłyśmy gadacć i jest fajnie. Jedną spotkałam np; na bravo.pl ;d a jeszcze inne na Nk O.o 'd

Wielkanoc '012

:) Rok mignął jak powieka. Życzę każdemu tego, co dla niego najlepsze... wielkanocne pozdro :) ryx

Kochanice króla P.Gregory - polecam!

Właśnie skończyłam czytać rewelacyjną książkę Philippy Gregory KOCHANICE KRÓLA. Książka ma ponad 700 stron, a przeczytałam ją w dwa dni. Czyta się błyskawicznie i bardzo wciąga. Powieść bije na głowę film ze Scarlett Johansson. Czy pozostałe książki Gregory są równie dobre? Bo z rozpędu kupiłam

0,12$ za klik

www.mspartners.co/ref/Dzikus13

Re: 012

noo widziałem go... no i ten wygląd-nienajlepsza przeróbka -- Tychymiasto.fm.interia.pl/ Płyń z prądem ale trzymaj sie koryta..

Odpowiadam, gregory505

Oczywiście, donosili na przestępców. Tylko na nich. Nie było donosów na opozycję, na inaczej myślących. Nie było żadnej opozycji. Nie było KOR-u, strajków robotniczych, nie było Czerwca, Grudnia. Ale ja głupi, ty, gregory505, mądry. Bardzo.

Palownik-Gregory Funaro

. -- swiatksiazkii.blogspot.com/2013/11/palownik-gregory-funaro.html

POLSKA_PORTUGALIA 0:12

Reprezentacja Polski przegra z Portugalia w tragicznym stylu. Ustalony zostanie rekord w wysokosci porazki. Trener reprezentacji po meczu podziekuje Portugalii za to ze nie skarcila ich wiecej. Caly swiat wysmieje Polska reprezentacje i wszystkie osiagniecia dokonane przez reprezentacje w p

Sala - Hotel Gregory - kto był?

Witam, czy ktoś był na weselu lub wyprawial wesele w Hotelu Gregory w Kobyłce (ul. Napoleona 4). Sale dziś ogladalismy i bardzo nam sie podoba, ale jak z obsługą i jedzeniem??? Pozdr.

Palownik-Gregory Funaro

. -- swiatksiazkii.blogspot.com/2013/11/palownik-gregory-funaro.html

moj boze zmarl gregory peck

ile wzruszen mu zawdzieczam.bo kochalem zawsze stare amerykanskie filmy.i jego tez.smukla sylwetka powsciagliwy usmiech zawsze chcialem mu dorownac .a on nie zyje.spij spokojnie gregory .co powiedziec

Sprzedam ubranka 0-12 lat

Witam serdecznie! Kupując otrzymujecie dowód zakupu. Gdyby wpadło Wam coś w oko proszę o kontakt: phu.makma@gmail.com Przy większych zakupach gratisy lub rabaty. Pozdrawiam Ubranka od ok. 0-12 miesięcy

CREAM dziecko 0-12 mcy

Sprzedam cream dziecięcy od 0-12 mcy, sezon lato-jesień Cena 38zł/kg Zapraszam goga86m@gmail.com

Re: gregory701

gregory701 napisał: > To wredny ,psychopatyczny kurdupel !.Podobno wychowany na > inteligenckim Żoliborzu , ale rzadki cham i opryszek ze "knajackimi" > obyczajami . Czyzby???! Ty z pewnoscia musiales wychowywac sie w KC PZPR!

Re: gregory701

gregory701 napisał: > Korniszon jak coś wykombinuje to jak by chory w kubeł sie z....ał ! A pamietasz szwabskie powiedzenie "euro teuro"? A gdzie biednym Polakom do szwabskiego bogactwa! Stuknij sie porzadnie w dekiel. Referendum jest konieczne. Pamietaj eurolewaku, ze zachowanie

gregory701 straszy

gregory701 napisał: > Jeśli polskim rodzinom spadnie na głowy rosyjska bomba atomowa to > kurdupli nie uratuje przed gniewem Polaków nawet własna > Matka !.Bliźzniacy opanujecie sie bo staniecie przed Trybunałem > Stanu . I oby nie po zagładzie atomowej pomiędzy Odrą i Bugiem

ZESPÓŁ MARTON 512 226 012

Jeśli jeszcze nie znalazłeś dobrego zespołu i wciąż się wahasz to zapraszam do nas - muzyka łatwo wpadająca w ucho dla wielu pokoleń. Możliwość odsłuchu na żywo. Zapraszam!! Tel. 512 226 012 - Marcin

Gregory501 spamer

4/ Czy gregory501 to zwykły spamer czy jednak spamer i idiota? PS. Prosze bardzo mogę udowodnić dla czego go nazywami spmerem i idotą jak ktos chce. Nie chce mi się powtarzać tego pod każdym jego skopiowanym postem. -- Grafika od nowego layout'u forum wywalić na zbity monitor!

ZESPÓŁ MARTON 512 226 012

Jeśli jeszcze nie znalazłeś dobrego zespołu i wciąż się wahasz to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - muzyka łatwo wpadająca w ucho dla wielu pokoleń. Możliwość odsłuchu na żywo lub płyta dvd do wglądu. www.zespol-marton.pl Zapraszam!! Tel. 512 226 012 - Marcin

ul.Sieroszewskiego 1, tel 012 6442493, 012 6443910

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, 31-914 Kraków ul.Sieroszewskiego 1. tel 012 6442493, 012 6443910 dane ze strony www.krewniacy.pl najpierw zadzwon i zapytaj w jakich godzinach dzis pracuja. Adam

Gregory nie picuj

Gość portalu: Gregory napisał(a): > izować interesy większościowego akcjonariusza. Tym większościowym >akcjonariuszem jest nikt inny tylko Skarb Państwa. Logiczne jest więc że >Zarząd musi uwzględniać nie tylko cele ORLENU jako spółki, ale również cele >głownego

Re: Panie Gregory !

gregory7 napisał(a): > Narkotyki stały się popularne dzięki dealerom i lewakom ! > Dawniej sobie świetnie radzono bez nich. > Ale z nudy i dzięki lewackim świrom młodzież po nie sięgnęła. > Dobrze Pan wie, że dealerzy żyją z głupoty nieletnich. > A dealerami powinna zajmować

Czy Cherezińska jest podobna do Gregory ?

Jw. Bardzo lubię książki historyczne Phillippy Gregory. Historię Anglii z jej książek znam perfekcyjnie, ale bardzo słabo znam historię Polski . Czy "Koorna śniegu i krwi" stylem przypomina prozę Gregory ?

Re: gregory 701

gregory701 napisał: > Borusewicz ma całkowita rację . Jeżeli w wielu miastach Polski > takich np.jak Radom oznajmia sie chorym ludziomn,że beda musieli > jechac do doktora do Warszawy to ja to p......le.Pan Premier z > Brattem maja lecznice rządowe obstawione borowikami i