Przeszukano 111 144 542 wypowiedzi na 4 113 forach

gregory012 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Prezent dla rodziców

Dziewczyny na stronie www.cp-online.pl znalazłam pomysł dla rodziców, Są to bony wakacyjne. Co myslicie na ten temat?

Re: Dokąd niedrogo z Rygi na krótki wylot?

Agnieszko, być może na stronie www.cp-online.pl znajdziesz coś dla siebie. Ich sprtyne wyszukiwarki powinny Ci pomóc :) Pozdrawiam

Re: Najlepsze Biura Podróży...i gdzie?

To chyba rzeczywiście jedna z lepszych opcji, zaczynam się przekownywać. Narazie w CPO kupiłem tylko bilety do Paryża ale coraz poważniej myślę o wakacjach z nimi.

Re: Które biura podróży nie upadną do sezonu lato

Na pewno nie upadną biura, które sprzedają nie tylko wszytsko zorganizowane ale też pjedyńcze usługi, jak naprzykład cp-online.pl

Re: Poradzcie ,wyjazd prywatny czy z biura podro

Nie ma wątpliwości, że prywatnie! Z małżonką zwiedzamy stolice europejskie od roku i stać nas na to dzięki samozaparciu. Szukaj tanich biletów na www.cp-online.pl mają fajną wyszukiwarke. Hotele tez tam bookowaliśmy, w razie pytań pisz. Chętnie pomogę

Podziękowania

Zastanawiam się jaki upominek można podarować rodzicom za trud naszego wychowania. Znalazłam bony wakacyjne np o nominale 500zł ktore mozna wykorzystac w Polsce i za granica, na bilety, hotel lub auto. Czy myślicie, ze to dobry pomysł na prezent?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - gregory012

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin