Przeszukano 111 940 791 wypowiedzi na 1 240 forach

goska1995 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Goska.....

Ahoj Goska slysel jsem ,ze budes podstoupena operaci v nemocnici v Krakove.Nic se neboj vsechno dopadne dobre v dnesni dobe je operace prochazka ruzovim sadem,(jak se rika u nas operaci uz dela kdejakej vratny na brane ,takze se drz a ja ti budu drzet vsechny palce jo Goska) Zatim ahoj a

goska

images.optin.com.au/optusxmas/flash/penguin_tebe.swf?msg=Ku..%20jak%20mi%20sie%20dzis%20nic%20nie%20chce

goska

bardzo Cie prosze - jak masz cos prywatnie do mnie to po prostu napisz list milosny na gazete, wyjasnimy niejasnosci i oczyscimy atmosfere. Wydaje mi sie, ze w swojej glowie dokonujesz dziwnej projekcji na moj temat.

1995?

Czy sa mamusie "maluszków" z 1995 roku? Mój syn urodził sie 13.03.1995 --

goska raduchowska

kiedys chodzilam do klasy z goska raduchowska z obornik sl.bylo to liceum med lata 1985-90.czy ktos ja zna?

oj goska goska

> Tak właśnie w Szczecinie miasto traktuje przedsiębiorców. no tak, nie placi za nich rachunkow, nie sponsoruje czynszu, no i jeszcze to miasto jest tak bezczelne, ze im nie zamawia towaru. goska, ty jestes z glowa w chmurach, niby prawicowiec a w rzeczywistosci komunistka. dla

Szukam Goski!

Kochani, szukam starej przyjaciolki, ktora gdzies 10 lat temu wyjechala do Niemic z mezem. Nazywa sie Goska Szyndler i mieszkala kiedys w Glogowku w woj. Opolskim. Tyle lat juz jej nie widzialam i nie wiem co sie z nia dzieje. Moze ktos ja zna, moze kolo niej mieszka? A moze sama to przeczyta

oj, goska, goska

dla ciebie kazdy jest z PO. lodowki nie obawiasz sie otworzyc? moze tam tez bedzie ktos z PO. porozmawiaj o tym z lekarzem.

oj goska, goska

ja sie dziwie, ze ty piszesz cokolwiek o czekaniu bo przeciez twoja partia przeczekala najwazniejsze chwile stoczni nie robiac dla niej nic. zbijasz tu kapital polityczny tanimi sposobami, a i pewnie otworzylas szampana gdy przeczytalas ten news.

Goska :)

Gosce 100 lat!!!! -- - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot. Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym człowiekiem!

kwiaciarnia "Goska"

Czesc dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby mi doradzic, ktora z dziewczyn w tej kwiaciarni ladnie robi wiazanki? Slyszalam, ze tam zmieniaja sie czesto osoby i te nowe robia beznadziejnie.

Goska won!!!

Najbardziej wredna malpa. Falszywa zmija. Klamliwa debilka. Kto sie ze mna nie zgadza niech poda jakies sensowne argumenty!

GOSKA - przypomnienie

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=531&w=15035405&a=15088240

Hej Goska!

Widze ze bardzo interesujesz sie lotnictwem... Mam do Ciebie male pytanie w zwiazku z tym. Czy do poglebiania wiedzy na ten temat i zdobywania nowych informacji uzywasz tylko tego forum? Moze po prostu nie wiesz, ze poza airliners jest na prawde mnostwo stron o tej tematyce, nie wspominajac

Wywalic Gosce

Gosca już ktoś tu napisał - poszukaj sobie faceta, idź na spacer, bo jak tak siedzisz noc i dzien przy kompie to naprawde przykre. Ludzie są samotni, ale sami są sobie winni. Tutaj napewno nie znajdziesz sobie partnera i po co ta tragedia zyciowa ? Siedzisz całymi dniami przed kompem, wkleja

Goska won!!!

Najbardziej wredna malpa. Falszywa zmija. Klamliwa debilka. Kto sie ze mna nie zgadza niech poda jakies sensowne argumenty!

szczęsliwa goska

Witam serdecznie wszystkie moje imienniczki i nie tylko. Jestem bardzo szczęsliwa, że w koncu trafiłam na te strone. Od kilka lat dziergam przede wszystkim na szydełku i szczerze mówiac nie mogłam sobie z nikim o tym pogadać.

Do Goski

Gosca, czy to prawda, że jesteś stewardessą w LOT? Bowiem kiedyś na czacie stewardess się do tego przyznałaś. Dlaczego wstydzisz się tu do tego przyznać?

Goska won!!!

Goska

Goska, kochana, ja dopiero teraz przeczytalam, co sie stalo u ciebie. Ojjj, moja ty kochana. Ja taksamo nie wiem, co mam myslec z tym krwawieniem. Duzo masz tego? Ja mam bardzo podobnie, jak w czasie okresu..... Zadzwonilam do lekarza....Wyniki beda dopiero jutro...Normalnie nie do

Goska

Gość portalu: wrocławianka napisał(a): > że kąpiemy sie 1 raz na tydzieńalbo wcale > bo karp pływa w wannie to też dotyczy was chyba że już nieczujecie sie > polakami Goska Czyli bez karpia w wannie i nie smierdzac (myjac sie codziennie) - nie bedziesz czuc sie Polka. No

Goska !!!

nikim sie nie pozegnalam , bo nie wiem czy dolek mnie kiedys nie dopadnie ... a Pedros bedzie daleko ... Wiem ze bedziecie Wy. Poznalam tutaj wiele super ludkow :) I Goska !!! Nigdy tutaj sie nie pozegnam z Wami - tylko wybaczcie , ale wszystkich watkow juz nie czytam... Buziole i wesprzec mnie

Re: oj goska goska

jakaś knajpa powinna tam bez dyskusji być...może po prostu pozwolić dotychczasowej prowadzącej spłacić zaległości (podobno nie płaciła czynszu,ani za media)i niech prowadzi dalej?

goska

jak to dla ciebie idiotyzmy to nie pchaj sie na ten stolek. po co masz sie zajmowac idiotyzmami? -- ∫t∫ε't∫in 2050

andreas nikt nie idzie do sadu od razu, a i sady nie dopuszczaja na wokande spraw w ktorych nie usilowano sie dogadac. sad to jest wyjscie ostateczne w rozstrzyganiu umow.

a i przeciez naliczaja zapewne odsetki, ktore nie sa male... Powtarzam - tu nie chodzi o płacenie, ale o cos zupelnie innego. Byc moze ta zaległosc wynika z tej imprezy, ktora tu wspomniano, a ktora nie jest uregulowana, a na pewno taka restauracja nie pasuje do koncepcji dyrektora! --

Re: oj goska, goska

Deep inside, you cry cry cry Don’t let your hopes,die die die Deep inside, you cry cry cry Don’t let your hopes,die die dïe… niestety

Goska!!!!!!

Wierz mi, że skaczę teraz przed kompem z radości! Jakbym mogła to bym cię mocno teraz wyściskała. Luteina NIE MA WPŁYWU NA WYNIK TESTU . Wpływ może mieć tylko lek z gonadotropiną np pregnyl. Bierz luteinę dalej bo pomoże w razie czego utrzymać ciążę. I do gina czym prędzej, żeby opracować strateg

anamar napisała: > jakaś knajpa powinna tam bez dyskusji być...może po prostu pozwolić > dotychczasowej prowadzącej spłacić zaległości (podobno nie płaciła czynszu,ani > za media)i niech prowadzi dalej? a co z chłopcami z PO ? -- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku pr

Goska

Jak zostaniesz prezydentem to my tez nie bedIemy mieli do ciebie szacunku tak jak ty nie masz dla innych. I tak jak ty olewasz prawo miasta i nie placisz mandatow tak miasto bedzie olewac twoje prawo i twoje nakazy. -- ∫t∫ε't∫in 2050

goska

bo ty sie zazwyczaj nikogo o nic nie pytasz. bzdury na blogu piszesz sama, w partii pis ci mowi z gory co masz powiedziec, w pracy wspolniczka zajmie sie wszystkim. po co sie o cokolwiek kogos pytac?;) no, moze jedno pytanie powinnas zadac: czy przegrana w wyborach prezydenckich powinna byc

goska...

"Często bardzo zdolni, ze znajomością kilku języków obcych." znajomosc jezykow obcych, to zaden talent, a juz na pewno nie zawod. to zwyczajne minimum niezbedne do wykonywania pracy. co oni potrafia?

Zed Ty jestes jak dziecko... Wiele firm wynajmuje i zalega czy to z oplatami czy podatkami... juz kiedys Tobie o tym pisałem, ze poborcy skarbowi z Urzedu Miejskiego maja grube ksiegi na gruby szmal, ktory sciagaja sukcesywnie... a nie likwiduja firmy z tego powodu! Wynajmujacy wyraznie u

Re: oj, goska, goska

Gość portalu: ZED napisał(a): > dla ciebie kazdy jest z PO. lodowki nie obawiasz sie otworzyc? moze tam > tez bedzie ktos z PO. w Szczecinie mnie to nie zdziwi -- - Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej? - Bezap

Goska

zaplulam monitor przez Ciebie i kto to teraz posprzata, skoro zadne z nas nie chce w domu pomagac? :p

GOSKA!!!!!

skonczylam wytężona prace, no i teraz jak juz jestem wolniejsza - mam chwilowo padniety komp i nie mam normalnego kontaktu z netem, wybacz ze jeszcze nie narysowalam, musze pare rzeczy zciagnac do tego z netu i przekombinowac, nie bede lapala grubych facetow na ulicy i kupowala specjalnie mięc

Goska

nie spodziewalem sie, ze az tak nisko upadniesz zakladajac takie watki. podczas twojej kampanii wyborczej powinnismy chyba rozpoczac dyskusje o menopauzie. co ty na to?

Juwenalia Sosnowiec 1995 lub 1995 r.

witam, poszukuje materiałów wideo, z Juwenali na których koncert zagrała grupa Kaliber 44. Urywek tego materiału został zapisany w teledysku tej grupy "+ i -".. Proszę o kontakt jeżeli ktoś coś ma związanego z tym tematem. Mogę zaproponować inne materiały... Zainteresowanych proszę pisać na gg:

Goska :-)

ode mnie tez, najserdeczniejsze zyczenia pourodzinowe:) Spelnienia marzen!! B. -- Nomen est omen

Goska

w takim razie ja nie przychodze. nie bede cie mogl rozpoznac wsrod kobiet w biustonoszach... -- Dla mojej działalności taki czy inny prezydent nie ma żadnego znaczenia. Ja robię swoje." Paweł Golema, oberżysta szczeciński

1995?

"To poziom najniższy od 1995 roku, kiedy "Fortune" zaczął publikować swój ranking." A nie czasem od 1995?

Matura 1995

Ja też tam byłam.Przyznam,że srednio wspominam,ale z największa niechęcią p.Żurakowska.To Ona zniechecila mnie skutecznie do francuskiego i nie tylko mnie!

Clio 1995

dobrze wyposażony, 5-drzwiowy, instalacja gazowa, silnik 1,4. Welurowa tapicerka, radio, halogeny, komplet zimowych kół, przy letnich alufelgi, elektryczne szyby i lusterka, dzielona kanapa. Kupiony w salonie, drugi właściciel. Cena: 6.500,-

1995 jetta

po wymianie cieknacego czujnika oleju zapalilo sie swiatlo "check engine" Czy moze to byc czujnik O2 ? pozdr.

goska81-gryfino

cześć ja akurat jestem tu tylko zaglądającą czasem piszącą i proszącą Cie o pomoc zerknij jak możesz to tetil market jutro i zobacz czy mają te plecaki na stanie co są w promocji www.textilmarket

do 78goska

Witaj! Pisałaś że dzwoniłaś do Ciechana, ja też próbowałam, ale nikt się nie zgłaszał pod numerem który znalazłam. Czy mogłabyś mi podać numer pod jaki dzwoniłaś?? Jak Twoja maleńka?? Ile waży?? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

do goska 215

nie przejmuj sie postami tzn przejmuj sie w sposob kontrolowany nie ma takiego dołu z ktorego nie mozna by wyjsc pytanie tylko czy on was kocha nie skreslaj go rob swoje, jezeli by cie bil to juz inna sprawa mozesz do mnie napisac na priva mam w tym temacie doswiadczenie. i osobiste i zawodow

Artur do Goski

Jestem z Wałbrzycha i spotkała mnie taka przygoda, jakieś dwa lata temu straciłem prace dostałem wyprawkę i pożyłem na niej z zoną miesiąc, resztę zainwestowałem w wyjazd za granice w poszukiwaniu pracy, po dwóch miesiącach od przyjaciela dowiedziałem się ze żona z kimś się spotyka wiec przyje

Goska, zarazo jedna

Dlaczego skasowalas watek w ktorym tak milo sobie gaworzylem z praszczurem? -- Aby Polska rosła w siłę, a księżom się żyło dostatniej! Polin - „Paradissus Judaeorum" nondidju.over-blog.com/article-3520188.html<

Specjalnie dla Goski

A co to jest? O co tu chodzi? Czy to mozliwe? Czy takie rzeczy istnieja? www.cardatabase.net/modifiedairlinerphotos/search/photo_search.php? id=00000621

Do Goski

Gość portalu: goska napisała: > za moich czasow byla edyta ... (zapomnialam nazwiska), Suzin i Loska :(( ===== Edytka Wojtczak :o)

1995

Gość portalu: Masz racje! napisał(a): > Masz racje! Masz racje! General Gotovina nie powinien stawac przed zadnym sadem > dopoki narod Chorwacki nie zadecyduje inaczej. Chorwaci walczyli na SWOJEJ ziem > i > o niepodleglosc WLASNEGO kraju W 1995 to o odzyskanie straconych

Re: goska@

Dzieki węgielku za info ehhh i de na spacer i na zebranie mam nadzieje ze po powrocie bedzie juz forum Dobrze ze rano adresy spisałam i paczki wysłałam:):):) -- goska@ na chustyinfo roszpunkowo.blogspot.com/

Żerom - matura 1995

Kochani, A moze odezwalby sie ktos kto konczyl Zeroma w 1995, zwlaszcza w klasie pod wychowawstwem p. Cemerysa, i klas rownoleglych. Czy wiecie co dzieje sie z naszymi nauczycielami. Po tylu latach (juz 10!!!) czas "leczy rany" i nawet mam sentyment do tej szkoly. Pozdrawiam wszystkich

ZLOT ROCZNIKA 1995

rzucam propozycje aby przeprowadzic zlot rocznika matura 1995 I LO w Rudzie Sl. zainteresowani prosze napiszcie :)

Re: Goska

: ludzie.gazeta.pl/goska81-gryfino/0,0.html

Czemu nie nominuja Goski???

Czemu nie nominuja Goski??? Ona jest najmniej przyjemna osoba w domu BB. Wszystkich obgaduje a w szczegolnosci Ale. Do tego ta jej wredna mina, beznadziejny makijaz i pypec. Chyba od dzisiaj nazwiemy to gosiec na jej czesc

SPRZEDAM CINQUECENTO 1995

Sprzedam CINQUECENTO: Rok produkcji 1995,bezwypadkowy, garażowany, lakier jak nowy – żadnych ubytków- czerwony, benzyna, bez katalizatora,uchylne tylne szybki, autoalarm Przebieg – 100 100,00km,Silnik – 899,00cm3,Pierwszy właściciel, niepalący, Cena do negocjacji – ok

oj goska

goska nie osmieszaj sie tym wpisem na blogu. juz ci pisalem bys poszukala dlaczego walnelas wielka bzdure tymi rzeczami co tam napisalas. a dodatkowo twoj placz, ze sejmik, ktory do stoczni ma tyle co ty do rozumu, nie zajmuje sie stocznia jest po prostu naiwny. to nie jest miejsce by sobie

do Goski

. A propos stronki absolwentow - widze, ze nikt nie ma zamiaru do niej sie przylozyc, a ja jeszcze nie umiem. Musze poprosic kolegow, moze pewnego F. z NY. Dlaczego nikt z Rzeszowa tego nie zrobil? Goska, zalozylam dzis konto na GW, moj adres: e-mania@poczta.gazeta.pl Napisz. Pozdrawiam.

Re: @ goska

Hej Goska :) Jak tam nasz Michał ? Przeczytałem że jego rodzina kupiła specjalnie na tą okazję satelitę. Ja nie musze specjalnie kupować, ale ... gdzie można to obejrzeć i kiedy ??? Mam TV 5 , czy to to ? Gość portalu: goska napisał(a): > Jesli chodzi o Liceum Ogolnoksztalcace im

> To chyba rzeczywiście nauczka, żeby pomyśleć o porządnej antykoncepcji. Tylko, > że hormonów nie mogę brać. Mam złe doświadczenia, ponadto mam nadwagę więc ze s > kutecznością mógłby być kłopot. Jest mnostwo wspanialych srodkow, niekoniecznie hormonalnych. Tylko nie mowicie zara

7 Kwietnia 1995

13 lat temu w Naszej Stolicy otwartą 1 i jak narzazie jedyną linię metra Do Kabat z Politechniki, to była jazda

do Goski

Pewnie, ze możemy :-) Ale raczej nie w stanie wskazującym na problemy z głowa, bo wtedy jestem w ogóle niekomunikatywna :-D oraz niemobilna... -- Równo nie znaczy sprawiedliwie :-)

Masi Amarone 1995

Czy macie jakies sugestie ile powinno odetchnacw karafce przed podaniem? stawiam na jakies 2 godziny, ale moze macie jakies doswiadczenie akurat z ta butelka. Dziekuje i pozdrawiam

jestem ze Szczecina-jak chcesz mogę Ci kupować i wysyłać, żeby Mąż się nie fatygował p.s. ja prawie osiwiałam po 5 dniach spóźnienia trzymam kciuki za najlepsze rozwiązanie -- Etam Kubek dostał orgazmu brandzlując się swoją dobroczynnością, to i mu się chlapło .Nigdy Ci sie nie wymsklo "o ku.

goska, dziewczyno

ty nie masz kontaktu z rzeczywistoscia. dla ciebie swiat to rozgrywki, zemsty, marzenia i obietnice. nigdzie zas nie ma rozsadku, dialogu, szacunku dla innych. co za biedna z ciebie osoba. -- ∫t∫ε't∫in 2050

do goska

kochana nie martw się ja mam WIELO TORBIELOWATOŚĆ nerek i mam się dobrze, urodziłam dwoje dzieci (tylko można przez cc) i nic mi nie osłabia pracę nerek. Każdą ciąże zniosłam super bezproblemowo ze strony nerek. BĘDZIE DOBRZE !! podpowiem ci że jest to choroba genetyczna i w mojej rodzinie ma t

Gosia, my myślimy o wazektomii (w Szwed) -- Etam Kubek dostał orgazmu brandzlując się swoją dobroczynnością, to i mu się chlapło .Nigdy Ci sie nie wymsklo "o ku..." w trakcie szczytowania? No widzisz. Ja tam Kubka rozumiem i wielu orgazmów jej zycze, także tych pozaforumowych ;DD by totorotot ht

straszne Goska

to, ze sie nie zgodzil z toba na obradach nie znaczy, ze musisz leciec na forum i od razu na niego wyciagac jakies brudy. czy ty kobieto nawet przed swietami nie potrafisz odejsc od nienawisci i gierek?

Re: goska

a jakie wyniki ma Twój mąż? U nas problem też był po stronie męża, lekarz nie chciał nawet robić inseminacji, mówił tylko o in vitro, sytuacja była podobno bznadziejna. A tu nagle....ciąża. Jezli możesz napisz o wynikach męża.

goska797

ja też jestem rocznik 83;) mamy dokładnie tyle samo lat;) przykre że tak cię traktują w pracy. z tego co czytam to dla mnie to jest jawny mobbing. nie da się nic z tym zrobić?? może do szefa jakoś dało by się zgłosić, jakąś skargę napisać... oni naruszają prawa pracownika. pracujesz dwa miesiąc

oj, Goska :(

a juz bylas w ogrodku, juz witalas sie z gaska, juz mowilas na siebie pani prezydent, zapominajac, ze na wlasnym zapleczu inne wilki sa bardziej na to chetne. i teraz twoje nadzieje powoli sie rozwiewaja. paradoksalnie moze to byc najlepsze co brudzinski zrobil dla szczecina :)

goska251

> swoją starszą córkę obkładałam poduszkami i stopniowo zabierałam boczne.Poczytaj też tu o rozwoju dziecka W tym artykule przeczytałaś, że należy dziecko na siłę sadzać i okładać poduszkami?! Zbyt daleko idąca nadinterpretacja. Każdy lekarz to odradzi. Przy okazji - zmień sygnaturkę

Re: Goska !!!

no kurcze strasznie mi milo, dzieki za cieple slowa, faktycznie powinnam napisac do zobaczenia, do spisania:) do uslyszenia.... kolejny raz macie racje! pewnie,ze zajrze tutaj(wg Waszych opinii) za jakis czas, badz co jakis czas.... teraz poki sily mnie nei opuszczaja buduje sobie nowe zyci

Re: Goska.....

Rymuje się jeszcze polewaczka - pomywaczka , ale to bez związku , chociaz do salowej akurat pasuje jak ulał :) gosia -- trudną choć wielką sztuką jest umieć cieszyć się tym , co człowiek posiada... <*>

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin