Przeszukano 112 021 741 wypowiedzi na 1 238 forach

gi0225 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

GI??

the patient mada a satisfactory recovery except she had a lower GI bleed. Her upper GI showed no eveidence of duodenal ulcer

gi

-- Ameryka Lacinska Turcja - Magia Orientu

gi-wi-gi-wi-gi-wi-gi-wi-gi-wi-gi-wi-gi-wi-gi-wi

"moderatorow spolecznych", ich nazwiska, a moze i cos wiecej. Wiec jeseli jestes istotnie "moderatorem spolecznym" to " don't try to be brave, you just run, gi-wi, just run away."

Zastrzyk GI's ...

21500 zolnierzy jak w morde strzelil i 21500 wiecej walking targets - Z tego co czwarty bedzie patrolowal czyli okolo 5400 GI'S, reszta jest potrzebna w transporcie, koordynacji i obsludze technicznej - Nic sie nie zmieni... Bush w desperacji szuka pretekstu ataku na Iran... narazie

GI Hossa

Właśnie zastanawiam się nad kupnem 3 pokojowego mieszkanka od tego dewelopera (na os. Sokółka w Gdyni). Cena, rozkład mieszkania i okolica bardzo zachęcająca. Ale mam pytanie: czy Hossie można ufać? Czy nie zdarzały się sytuacje że wypowiedziała kupującym umowę bez przyczyny a z chęci zysku,

NoGi :):)

Postanowiłam zadbać przed latem o zgrabne nogi bo mam bardzo duży problem z odkładaniem się tłyszczyku na udach, łydkach i pośladkach. Mam pytanie do joggera i innych ekspertow. Czy po diecie kopenhaskiej i np. takich ćwiczeniach(załączam linki do stron)= rowerek stacjonarny ok.20-30 min. co

GI Hetman

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania u tego dewelopera zlokalizowanym przy ulicy Paca. Pytanko: Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym developerem a jeśli tak to bardzo proszę o opinie. Dziękuję.

Fotoradary GiTD

Mam nowy pomysł dla GiTD odnośnie najnowszych zabawnych trendów, żeby "zwiększyć bezpieczeństwo na drogach". Mamy juz fototadary udające śmietniki niby do oproznoenia, mamy juz żółte samochody z pomaranczowymi kogutami udające GDDKiA, drogowców z napisem GiTD. Mój nowy pomysl to żeby zaczęli udawać

trojan bagle.gi

mks on-line pokazał Trojan Downloader.Bagle.gi /Windows/exefld/ 6820687.exe mks go nie usunął wklej.org/id/4dedda0b81

2-gi wypad

w tym roku planujemy 2gi wypad do Chorwacji. Ostatnio spaliśmy pod Trogirem, zwiedziliśmy Split, Dubrownik, Mejugorie, Park Narodowy Krka. Co polecalibyście na zwiedzanie tym razem (dodam, że wolelibyśmy coś W Dalmacji)?

ÖI vs GI ?

Który Instytut lepiej kształci? Jaka jest zależność ceny i posiadanych umiejętności. Osobiście uczyłem się w GI, aczkolwiek ceny w Österreich Institut są mniejsze. Ceny w ÖI są o około 400 zł mniejsze, jednak nie wiem na jakim poziome stoi tam możliwość kształcenia. Do tego wygląda na to, że

2-gi taniec

Mam pytanie, pierwszy taniec wiadomo tańczymy z MĘŻEM, ale co potem? czy jest jakiś zwyczaj z kim powinno się zatanczyć 2-gi taniec? Ze świadkami czy z rodzicami (znaczy ja najpierw ze swoim ojcem, a potem teściem, on najpierw ze swoją mamą, potem z moją). A jak wy robiłyście/macie zamiar

Yu-Gi-Oh!

Jest może ktoś z Chełmna, bądź okolic (kujawsko-pomorskie), kto interesuję się tą grą, bądź posiada te karty? ...fajnie by było coś zorganizować i sobie pograć wspólnie, ewentualnie mogę odkupić karty. pozdrawiam

Powstał GiL.

to polityczne miernoty, dał im jeszcze jedną wychowawczą szansę. I za to go cenię. A tym, którzy kpią, że PiS powinien zmienić nazwę na NOS (Niscy Okrągli Stanowczy - wstrętne i glupie!), żeby GiL mial z czego dyndać, pragnę przekazać: PiS jeszcze nie skończył!!!

Re: Gi, gi, gi;))) Fajne! n/t

-- "Krzysztof stara się urwać głowę rywalowi prawym sierpowym, a to się nie udaje." GG 1800008

GiGI przeczytałem...odpowiem

To miłe, że zwrociłaś się ze swoim problemem akurat do mnie i ludzi, którzy tu wstępują. To oznaka zaufania. To miłe. Odpowiem Ci najlepiej jak potrafię, Gigi. Dziś lub jutro bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia, a odpowiedź wymagać będzie czasu z tego co zdążyłem się zorientować....Czeka

22-gi postulat

i żeby Polska wygrała Euro2012! Taki mi się nasuwa słuchając bredni tego watażki związkowego z S-80 -- "prezydent nie jest grubym człowiekiem, ma oczywiście okrągłą głowę, ale nie jest grubym człowiekiem" Jakubiak :)

Re: Wpadki GiGiGiiii

No juz dobrze, przyjmuje, ze od biedy Gaba i Grzes (GiG dla skrotu) wpakowali sie tam i nie dosc ze na randke to i do Wenecji w podroz poslubna jechali, bo lubia cierpiec :PPP Ale ze tam sie im wpakowalo jeszcze opasle Bernardzisko i ta puszka sie nie rozpukla to nie umiem sobie wyobrazic :P

wpadki GaGi

GaGa ma dużo pomysłów na ubrania lecz dlamnie one są beznadziejne , http://cdn.picapp.com/ftp/Images/f/5/8/b/Lady_Gaga_with_7de6.jpg http://cdn.picapp.com/ftp/Images/c/9/7/d/Lady_Gaga_shows_eba3.jpg http://www.kotek.pl/kotek/51,87050,6743865.html?i=0 http://static.koktajl24.pl/img/gallery/orgin

Wałbrzyskie DroGI!!!!!!

mam dosyć jeżdzenia po naszych wałbrzyskich drogach...ich stan jest nie do zaakceptowania...pracuje jako PH i robię dużo kilometrów po calym dolnym śląsku ale takich dróg nikt nie posiada,,,,czy można zrobic cos w tym kierunku??moze zaprosimy telewizje TVN Turbo..jest u Nas duzo absurdów drogow

wspaniały gi worker

Agencja pracy tymczasowej to najgorszy szajs jaki spotkałam. paska za sierpien nie mam do dziś, a na tej wypłacie rąbneli nas na jakias 100, o dietach za delegacjie moge zapomniec. a pan kierownio tego biura to jeden wielki kłamca

Do Jaa_gi

Widzisz Jaa_ga? Z racji pełnionej funkcji teraz nawet swobodnie popisać na forum nie możesz. Gdzie są pozostali forumowicze ? Co się z nimi stało ? Kto wpadł na pomysł dokonania forumowego podziału ? Ratujcie to forum, niegdyś tętniące życiem. :-(((

2gi temat

Co pisalescie w drugim temacie (analiza "Kordiana" i "Nie-boskiej komedii")? Interesują mnie dwie rzeczy. Co najwazniejszego z wierszy wyciagneliscie oraz jakie wnioski/odwolania daliscie?

GI Hossa - opinie

Jak sami wiecie sytuacja Developerów w dobie "kryzysu" może być nie najlepsza. Chcę jednak kupić mieszkanie nowe i najbardziej pasuje mi to co Hossa proponuje na swojej stronie - Patio Róży czy Ford Forest w Gdyni. Ale te budowle będą za 1,5 roku a kasę developerowi trzeba płacić w międzyczasie. Jes

-------------GiWi ???______ zareaguj !!!!!!!!!!! :

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=14998912

GiWu aresztowana !

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3523969.html -- nieszcześciem dla Polski są czerwoni, zieloni, niebiescy, czarni i siedmioramienni

2-gi czerwiec,

urodziłem się 2.06...kto jeszcze.Pewnie jest to dzielenie włosa na czworo,alw było by mi miło koala -- WReM

Dla Ja_gi

Przyjaźń ..? ..! .. Co się dzieje W człeka jaźni, Kiedy pomyśli ..o przyjaźni ? Czemu znamiona Bycia otwartym, Ciężko przychodzą Choć tego warte ? Nie ma wszak Jednej drogi do wiedzy, Każdemu wolno.. Szukać odpowiedzi Wymiana myśli Tworzy wartości, Co nam się wyśni Niech t

1292 gi swiety

1292 swiety, ktorego obecny papiez dzis kanonizuje. W KK papiez decyduje, kogo i kiedy kanonizowac. Do tej pory wzniesiono na oltarze ponad 10 tysiecy osob, w tym obecny papiez kanonizowal 1292 osoby iscie hurtowy wyczyn. Ciekawe czy swieci kanonizowani przez papieza sa rowniez uznawani prze

Macie 2gi telefon?

Odkąd komórki staniały kobiety mielą non stop jęzorami jak kiedyś na stacjonarnych i nie sposób się dodzwonić w pilnych sprawach. Macie na to jakieś patenty? Kupujecie sobie 2gi telefon? Robicie przerwy co pół godziny i sprawdzacie czy ktoś nie dzwonił?

Łozysko w dnie GI....?!

Witajcie miałam dzis USG... no i mam sporo nowych dylematów i pytań... a kogo zapytać jak nie Was skoro do kolejnej wizyty u giny cały miesiac... Może wiecie co znaczy ten skrót GI?

egzamin PWD w GI?

Mam pytanie do osób, które zadawały Pruefung Wirtschaftsdeutsch w GI. Z jakich podręczników się przygotowywaliście? Czy egz. jest b. trudny, i czy jest w rzeczywistosci ceniony na rynku pracy? za odp. z góry dziękuję!

Re: GI

Gość portalu: bep napisał(a): > Czy jest ktos, kto nacial sie na GI z Wroclawia? Jestem ich klientem. Czy moglbym dowiedziec sie co zlego stalo sie w Twoim przypadku??? O ktora inwestycje GI chodzi? Pozdrawiam!

Re: Wpadki GiGiGiiii

lezbobimbo napisała: > Ale ze tam sie im wpakowalo jeszcze opasle Bernardzisko i ta puszka sie nie rozpukla to nie umiem sobie wyobrazic :P To świadczy wyłącznie o tym, że Twoja wyobraźnia ma możliwości duzo mniejsz niż maluch :-))) -- Agnieszka, mama Ani, Zosi i Julki

2gi dzień aa

witam dziś mój 2gi dzień abstynencji absolutnej, za każdym razem, kiedy jestem w sklepie, pokusa się pojawia, żeby dokupić kanciaste 02 ;) (a byłem i wczoraj i dziś) wstałem dziś nawet na lekkim pałerze, choć nic konkretnego (w sensie porywającego mnie) nie miałem zaplanowanego, ale postanowiłem

ostatni odcinek yu-gi-oh

Pobierz ostatni odcinek yu-gi-oh pliki.pw/p/ostatni_odcinek_yu-gi-oh.zip

SM - 2-gi fakultet ;-) ?

Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że dzieciak będący jeszcze uczniem PSM, rozpoczyna równolegle naukę na innym instrumencie ? Co w takim przypadku z przedmiotami teoretycznymi ? Moje dziecko (obecnie 5-ta klasa PSM) wymyśliło właśnie, że od nowego roku szkolnego chciałby zacząć naukę w SM na 2-gim i

NoGI, nóżki, stópeczki....

koleje państwowe dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń...zarówno wzrokowych, jak i ...zapachowych...że o estetyce nie wspomnę.... czy wykładanie gołych stópek naprzeciwko współpasażera(obcego dodam...różnej płci).....lub wpychanie ich pomiędzy nasze nogi.... lub wpychanie ich od tyłu tak, ż

Płatny 2-gi kierunek

Bardzo dobrze! Popieram! koniec z pseudo magistrami po 3 kierunkach typu socjolog, psycholog, pedagogika albo marketing i zarządzanie oczywiscie raz w miesiacu na tzw. zjazdach.Nauka wogóle powinna być płatna. Tylko nie wyjcie,że teraz nie będzie Was stać na naukę.Miesiąc nauki powinien kosztowac co

2gi etap rekrutacji

Witam Panie, chcę Was zapytać, czego spodziewać się na 2gim etapie rekrutacji na asystentkę zarządu ds. administracyjno-organizacyjnych w banku spółdzielczym. Niestety nie miałam okazji o nic zapytać na rozmowie, nie dano mi takiej możliwości, a kiedy chciałam to zrobić to panie rekrutujące już

2gi dzień przedszkola

A myślałam, że będzie tak pięknie... Emilka wstała uśmiechnięta z bardzo pozytywnym nastawieniem do przedszkola. Zjadła, ubrała się i wręcz do tego przedszkola biegła. Niestety po wejściu do sali złapała mnie mocno za szyje i za nic nie chciała puścić. Pani wyrwała ją siłą i taką płaczącą i wyryw

GiErTyCh

wie ktos kiedy odbieraja swiadectwa osoby ktore nie zdaly jednego przedmiotu poniewaz boje sie troche o moj polski a pozatym czy sa jakies szanse dostania sie na studia gdzie liczy sie wylacznie np biologia ?

IRAK: GI's gina dziesiatkami ....

Wg. przedstawicieli US Miltary, we wtorek 17.10.2006 zginelo w Itaku 10-ciu zolnierzy amerykanskich. BAGHDAD, Iraq (CNN) -- In a deadly day of violence, 10 U.S. service members died in Iraq on Tuesday, the U.S. Military said Wednesday. Śr, 18-10-2006 Forum: Gospodarka - IRAK: GI's gina dziesiatkami ....

2gi kredyt hipoteczny

Witam, poproszę doradców obecnych na forum o radę lub ofertę. Kilka miesięcy temu wziąłem 99 tys zł kredytu w frankach i kupiłem ziemie za 120 tys zł. obecnie chce dostać drugi kredyt w wysokości około 370 tys. na budowę domu. Kredyt ten mogę otrzymać w tym samym banku ale chciałbym się dowiedzieć c

Trailer: G.I. Joe

Fuj, prawie jak ps2. Dziwie się, że producenci nie doszli jeszcze do tego, że poświęcając więcej czasu na stworzenie gry, a nie spieszenie się na ukończenie jej w określonym czasie, mogą stworzyć coś dobrego, coś co zbierze dobre oceny i przede wszystkim zarobi niezłą kasę. Mam nadzieję, że nadchodz

2-gi język romański

Pierwszy to wiadomo - włoski. Najpierw byl Raj Uno i Dar9usz Makosz stal sie kibicem Juventusu (ciekawe czy jego podwladni moga juz sie interesowac pilka. A drugi?: - francuski (bo francuski jest bardzo etymologicznie podobny do wloskiego i bedzie latwiej na studiach) - francuski (bo jest p

2-gi kredyt hipoteczny

Witam, poproszę doradców obecnych na forum o radę lub ofertę. Kilka miesięcy temu wziąłem 99 tys zł kredytu w frankach i kupiłem ziemie za 120 tys zł. obecnie chce dostać drugi kredyt w wysokości około 370 tys. na budowę domu. Kredyt ten mogę otrzymać w tym samym banku ale chciałbym się dowiedzie

Apel do GiWi

Czy tak moze wygladac Forum Kraj? To sa kpiny! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=19469720&v=2&s=0

Relikty(gi) niechlubnej przeszlosci

Szanowny Panie Religa! Jestes kolejnym przykladem spadajacej gwiazdy komuny za przykladem L.Walesy...kogo jeszcze komuna uzyje...przez nia wypromowanych. Trzeba bylo tobie siedziec cicho, a wowczas nikt by ci nie wypominal twej przeszlosci ....wiesz sam jak wygladala ta twoja kariera....pr

Do parafianki GiWi

Czemu tolerujesz spam i klerykalny jazgot na tym forum? Myslisz, ze szybciej uzyskasz zbawienie ... hehe? forum.gazeta.pl/forum/72,2.htmlf=28&w=26845142&a=26934258&t=1122488808846

GiLA w Toruniu

Czy warto startować do tej szkoły? Jakie moje dziecko ma szanse, żeby się dostać (średnia 5,8 w 5 i 4 klasie, liczne konkursy). Jaka atmosfera panuje w szkole?

2gi cykl saturna

Hey, kiedys sprawdzalem w programie urania jak bedzie wygladalo niebo przy zamknieciu 2 cyklu saturna czyli +/- okolo 60 urodzin. Tak sie dziwnie sklada ze wystapia akurat zadziwiajace koniunkcje: + Ksiezyc z saturnem + Slonce z chironem + Merkury, Wenus, Mars i Uran !! Moje pytanie dotyczy

Oh gi...

> a spaghetti. > I lepiej nie czytaj tych moich wpisów, bo już widzę dym...;) Oh gi... Dolar jak Latajacy Potwor Spaghetti... Przeciwnie, szanowny Widzu, dolar to konkret, twarda rzeczywistosc, natomiast wiara w gusla okreslilbym raczej Twoja niezachwiana wiare w potencje Kremla w

!!!Egzamin!!! GiM !!! zobacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej chcialabym przedstawic skrócona forme tego co napisalam !!przepraszam odrazu za bledy i prosze zebyscie powiedzieli ile za to pkt dostane prosze. (wiem ze to niejest zbyt fajne ):A temat byl mniejwiecej taki : Napisz rozprawke czy śmiech moze Cie czegos nauczyc ??-podaj przyklady z filmu lu

włoskie buty GiSport

Czy ktoś cokolwiek wie na temat butów hikingowych dostępnych w jednym ze sklepów krośnieńskich (ul. Słowackiego). Posiadaja wkładki membranowe z Gitex- u (co to jest?), podeszwy z vibramu. Cena promocyjna 299 zł. Prosze o opinie.

egzamin PWD w GI?

Pytanie do osób, które zdawały ten egzamin (Pruefung Wirtschaftsdeutsch): z jakich materiałów się przygotowywaliście? Czy ten certyfikat jest ceniony na rynku pracy? Dziękuję za ewentualne odp.

II-gi etap - umowa

Witam, czy ktoś podpisywał już umowę dot. II-go etapu budowy? Pozwolenie na budowę miało się uprawomocnić 11 marca więc już troszkę czasu minęło. Czy ktoś wprowadził dodatkowe zapisy do umowy? Czy udało się to komuś? Pozdrawiam

Grupa Inwestycyjna GI: Wroclaw?

Czesc, Czy ktos wie jaka jest sytuacja budowy na strachocinskiej (wroclaw)?? Podobno czekaja na pozwolenie na kontunuacje budowy ? Czy ktos zna przyczyne dlaczego nie ma jeszcze tego pozwolenia? dzieki, pozdrawiam

GiWi dzisiaj przesadziłaś!

Cenzura jest jak za komucha Gierka! Posty w stylu LPR=Auschwitz przechodzą, ponieważ GW w imię tolerancji walczy z Ligą, a posty UW=judenarty są natychmiast kasowane, bo Michniczek udeków popiera. Żenada! -- "Tolerancja nie jest cnotą. Jest celowa tylko wtedy, gdy nie ma innego wyjścia".

postNRDowskie MiGi

Bierzem 23 niemieckie MiG-29. 1. Jesli darmo to czemu nie? Tymbardziej , ze DASA zdazyla juz je doprowadzic do stanu kompatybilnosci z NATO`wskimi systemami identyfikacji i lacznosci. Tyle, ze lektorka z sytemu prezentacji danych papla cos po niemiecku. 2. Mamy jes dostac wiasna 2003 roku. Pr

2-gi dzień skoków

Mam pytanie o drugi dzień skoków. Czy można głosować tylko na pierwszy dzień, czy też na drugi i kiedy, jedynie w sobotę po południu? Bo nie wiem jak inni ale ja na razie korzystam z dostępu w pracy i nie zawsze w sobotę mam możliwość wejścia.

Agencja pracy gi group - znacie?

Agencja gi group ogłasza się że szuka ludzi do pracy za granicą, czy może ktoś już pracował poprzez tą agencję? Czy są uczciwi? Płacą w terminie?

2-gi poród- mniejszy ból?

Myślę o drugim dzidziusiu ale z porodu nie mam najlepszych wspomnień. Jak się rodzi 2gi raz? Rzeczywiście łatwiej i szybciej? Mniej boleśnie?

Nieobiektywna GiWi broni Lenarda

Moderatorzy tutejsi wycinają temat związany z Lenardem. Dlaczego? Czyżby dlatego, że swój to temat idzie pod dywan....tfu... w kosmos. Tylko tak dalej GiWi. Tak się traci wiarygodność a w formie drukowanej czytelników.

t/jowisza przez 2-gi

A tranzyt jowisza przez drugi dom?? Jowisz wejdzie do mego 2-giego domu 13 września (dokładnie w dniu moich urodzin) 2-gi d. mam w wadze. Bez planet. Jest wprawdzie tu neptun, ale na pograniczu 2-giego i 3-ciego d. Czego mogę się spodziewać?? Zwiększonej gotówki czy zwiększonych wydatków

t/jowisza przez 2-gi

A tranzyt jowisza przez drugi dom?? Jowisz wejdzie do mego 2-giego domu 13 września (dokładnie w dniu moich urodzin) 2-gi d. mam w wadze. Bez planet. Jest wprawdzie tu neptun, ale na pograniczu 2-giego i 3-ciego d. Czego mogę się spodziewać?? Zwiększonej gotówki czy zwiększonych wydatków

Koncert Lady GaGi potwierdzony!

: koncertyyy.pl/koncert/lady-gaga-w-polsce-gdansk/12989/ Występ Lady GaGi - największej obecnie gwiazdy pop kultury - w Polsce będzie bez wątpienia największym wydarzeniem muzycznym jesieni 2010 w naszym kraju i pretendentem do wydarzenia roku.

Ma-gi-niak, Ma-gi-niak!

Czy leci z nami autorka "Nie bierzcie do siebie tego, że się potknęłam! Naprawdę!"? -- Tusk to najlepszy z kandydatów. Co prawda Kaczyński rodowód ma lepszy i w nekrologu więcej dałoby się o nim napisać.

GI Hetman - inwestycje na Grochowie

Witajcie Czy mozecie sie podzielic swoimi doswiadczeniami z GI Hetman? W tej chwili ruszyla budowa Zielonej Olszynki, rozwazam zakup mieszkania w tym miejscu. Prosze o informacje od mieszkancow juz zrealizowanych inwestycji - jak sie przedstawia zarzadzanie budynkami i wspolpraca z ta firma

GiD

Zauważyłam, że portal 05420.pl ostatnio bardzo się ożywił na forum. Dziwi mnie fakt, że w dużej mierze interesuje się tylko polityką i wyborami. Rozumiem taki okres. Szkoda tylko, że "Gwiazdobranie i Dawanie" impreza organizowana przez mieszkańców dla mieszkańców nie wzbudza ich zainteresowania? A z

yoGI

jak to możliwe aby utrudniać zdobywanie kolejnych poziomów? to co piszesz kojarzy mi sie z jakimiś sztuczkami sekt itp. Mozesz konkretnie napisać co to za firma???

GiD

Dzięki marchewa. Do zobaczenia na Jarmarku za rok :) -- majkowe fotki

2gi:-)

Policjant wrócił późno do domu i zastał żonę samą w łóżku, pościel rozmemłana, a żona jakoś dziwnie rozochocona. - Twój kochanek tu był? Gdzie się schował? Pod łóżkiem? - pyta i zagląda pod łóżko. - Pod łóżkiem go nie ma. W kuchni? - i zagląda do kuchni. - W kuchni go nie ma. W szafie? Z szafy

Re: gi

-- Ameryka Lacinska Turcja - Magia Orientu

GI HETMAN (?)

Czy wiecie cos na ich temat? Wybudowali blok na Nizinnej w W-wie. Jestem zainteresowana kupnem. Prosze o opinie. Dzieki :))

Szukam pracy sezonowej

Witam, Poszukuje pracy sezonowej na okres wakacji. Mam 17 lat i jestem osoba odpowiedzialna i dyspozycyjna. Nie ma większej różnicy na czym ta praca bedzie polegac zainteresowanych prosze o kontakt- kwiatek0225@gmail.com

Nie liczę godzin i lat

www.jsp.alpha.pl/kal/index2.php?m02=03&d02=25 tak oto czas nam upływa między palcami.. -- blugrassuję i chałturzę w netlinkowej uwerturze..

LeGiA

LeGiA LeGiA i TyLkO LeGiA MiSzCoWiE ObY TaK DaLeJ=D LeGiA 4EvEr BrAvO WdOwCzYk ZiEliŃsKi DoBrZe Że WyLeCiAłEś=P

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin