Sake

Sake

Przeszukano 113 040 288 wypowiedzi na 1 286 forach

fq215g001 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

FQ???

Nowością na brytyjskim rynku prasowym jest magazyn „FQ”, skierowany do dojrzałych mężczyzn, którzy są już ojcami rodzin i przestały ich interesować kawalerskie tematy. Gwiazdą pierwszego numeru jest David Beckham.

Gdzie mozna kupic wage precyzyjna 0.01g

Witam, zna ktos moze sklep w ktorym mozna kupic wage precyzyjna 0.01g na terenie miasta Zabrze ? najlepiej w okolicach centrum :D

215

Jaki jest sens zamiany 196 na 215? --

F&Q :)

Zdradzic nikogo nie zdradzicie. Cnoty pewnie i tak juz nie macie. Klocic i tak sie klocicie. Emocje dalej w Was sa - posluchajcie rady starszego czlowieka i zrobcie to wreszcie, jak Bog przykazal :) Wiosna idzie, ptaszki spiewaja :)

Re: FQ???

Fajnie sie czyta twoje posty. Widac ze sa pisane przez czlowieka madrego i odpowiedzialnego. Zycze powodzenia, spelnienia planow. Pozdrawiam don_gruber napisał: > Nowością na brytyjskim rynku prasowym jest magazyn „FQ”, skierowany > do > dojrzałych mężczyzn

Samsung FQ159UST??

Witam - czy ktoś może kupił piekarnik z mikrofala SAMSUNG FQ159UST?? Bardzo chetnie przeczytam kilka opini na temat tego urzadzenia :) Jest to nowosc ktora moze zrewolucjonizowac rynek - tylko czy faktycznie spelnia dwie funkcje jednoczesnie ? Pozdrawiam

215 osób...

215 osób (czy tam ile dokładnie) wystarczyło by zmienić nazwę lotniska na im. Władysława Reymonta. My mamy już ponad 100 w naszej sondzie

LOMO 215

Witam, poszukuję osób znających się na obsłudze kamery LOMO 215, ewentualnie adresów sklepów bądź stron internetowych z instrukcją obsługi. pozdr. daniel

Rozszerzenie 001

Mam pytanie,jak rozpakować kilka plików o rozszerzeniu 001,002,003 itd. Są to pliki Zip, których WinZip nie otwiera,bo nie uznaje jako swoje.Pliki nazywają się np "nazwa.zip.001 " . Pozdrawiam,Michał

213, 215

– Izbicka – Panny Wodnej – Mrówcza – Lucerny – Kadetów – Wał Miedzeszyński – Fieldorfa – Bora- Komorowskiego – GOCŁAW. www.ztm.waw.pl/informacje.php?i=40&c=98&l=1 215: MOKRY

23fq

Gość portalu: Chan napisał(a): > Bzdury opowiadasz i okłamujesz ludzi. Dopłata Gliwic do linii 4 była na poziomi > e 400 tysięcy, do A4 dopłacają teraz okragłego melonka. > Poczytaj czasem raporty KZK GOP a nie gazety z gołemi babami. durny jesteś Chamie poczytaj sobie stawki na

Mieszkaniec001

Mieszkaniec001 wyraźnie przespał ostatnie 2 doby. Już po wyborach !!! I nie wygrali wojujący ateiści...

anula001

Anula001 to żaden ważny wątek, czytuję Cię często i tylko chciałem pozdrowić jako założyciel wątku poniżej, już własnie po rozwodzie, czyli nominalnie singiel...Czyli chyba zaczynam idealnie pasować do Twojego forum...Pozdrawiam wszystkich

piekarnik z mikrofalą

który piekarnik z mikrofalą radzilibyście kupić samsung FQ159UST samsung FQ 115T001 candy MIC 440 TX piekarnik z mikrofalą ze względu na małą kuchnie apłyta indukcyjna myślałem candy CI 640 C może ma ktoś już taki wynalazek?

Warsztat 215

Myślałam, myślałam.. i małpuję od Fairy.. jak wakacyjnie to i ja ;) Gdzie byłam? Polska, czy poza granicami Polski? miasto, czy z dala od miast? sama, z rodziną czy ze znajomymi? do 1 tygodnia czy dłużej :) były tam dwa ciekawe miejsca, co to za miejsca, główna "atrakcja" tych miejsc..

215

Fajna liczba.....;-) Zwłaszcza z tego powodu, że jest to suma dolarków do wygrania! $ 215 Million - $ 117.3 Million Cash Value A we wczorajszym losowaniu bylismy już tak blisko....:-)

Straganik 215

pozwolilam sobie zaczac kolejna edycję sprzedażną. Ogródek Środziemnomorski Mira Bai Cinema LouLou Estee Lauder Beautiful informacje na maila lub na aukcjach allegro: uzytkownika- adriankapusta. preferuje to drugie tinyurl.com/3ws44a

j215

aż tak cię zabolało że zabolało wracam z uczelni i czytam że rzekomo zmieniłem nicka jesteś bardzo malutki wiesz -- moja sygnaturka jest fajniejsza od twojej <język>

*93 001*

Widzicie ten numer, jak sie wspinamy ku gorze, dziekuje Wam to Wszyscy zaslugujemy na pochwale. To tak swiatecznie z "glöggiem" nasz narodowy napitek B.Narodzenia. https://i45.tinypic.com/15ceblu.jpg Prosze sie czestowac. -- Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu W. Shakespe

Anula001 :)

mam wprawdzie lekką sklerozę, ale wydaje mi się, że masz dziś urodziny. :) wszystkiego najlepszego. :) zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. :)

Dottie001

Zwracam sie do ciebie z prosba. Dawno mnie nie bylo na forum i dlatego nie bardzo sie orientuje z jakiego powodu masz robiona IUI? Jesli mozesz chociaz ogolnie opisac dlaczego i jak to wyglada czyli jakie trzeba zrobic badania itp...aby zakwalifikowac sie do IUI? I ile ten zabieg kosztuje? Pytam

anula001

miło,że do nas wpadłaś...Czuj się tam moim gościem...W końcu ludzie po rozwodzie to też single :-)Pozdrawiam ciepło -- Rozwód..i co dalej?

50 001

Cieszycie sie? -- Poznaj miasto o ponad 1000 letniej historii: www.przemysl.pl/ Zobacz drugą największą twierdzę Europy, Twierdzę Przemyśl: www.tpfprzemysl.w.kki.pl

18 001

gratuluję Effato! (18 000 post był mój, naczelnej grafomanki forum) -- Jagienka i Dominik zdjęcia (przed) świąteczne

anula001!!!!

zbieram się do domku, od jutra urlopik i brat netu...... mam nadzieje, ze mój wczorajszy @ dotarł do Ciebie. Daj mi proszę znać SMSem, gdzie i o której umówiliści się na poniedziałek. Pozdrawiam i życzę miłego przebywania na naszej gdańskiej ziemi ;-)

70.001

Moze trafimy te siedem dych, ale po co, skoro od tygodni coraz trudniej trafi co [ do poczytania i pogadania :-((( Rob-35

20 001

Spóźniłem się wprawdzie na post jubileuszowy, ale przynajmniej rozpocznę nowe dziesięć tysięcy. Pozdrawiam :))) -- Nowy Targ Karpaty w Europie

Medytacja 001

Rano i wieczorem, przed zasnieciem i po obudzeniu, z zamknietymi oczami, oddychaj przeponowo do momentu az poczujesz, ze cale cialo jest zrelaksowane. Potem, skieruj swa swiadomosc w okolice serca. Mozesz przygladac sie swojej klatce piersiowej z zewnatrz, lub od wewnatrz. Staraj sie przez 10 m

Medytacja 001

Rano i wieczorem, przed zasnieciem i po obudzeniu, z zamknietymi oczami, oddychaj przeponowo do momentu az poczujesz, ze cale cialo jest zrelaksowane. Potem, skieruj swa swiadomosc w okolice serca. Mozesz przygladac sie swojej klatce piersiowej z zewnatrz, lub od wewnatrz. Staraj sie przez 10 m

fq... 11.804

niech szlag trafi łowców promocji czemu Arkadii nie wybudowano na polu kapusty ?!?!? -- (jsolt)- tylko szczęśliwe matki wychowują szczęśliwe dzieci aankaamałpagazetakropkapeel

żernicka 215 - pytanie

Witam, czy ktoś mieszkający przy Żernickiej 215 mógłby mi napisać jak tam jest z hałasem, szczególnie tym od torów i pociągów? Najlepiej, jakby to był ktoś z bloku w kształcie litery L...:-))) No i w ogóle jak się mieszka itp. Z góry dziękuję

autobus numer 215

ZTM prowadził konsultacje z mieszkańcami w sprawie lini 215, która miała kursować zamiast linii 115. Wczoraj dowiedziałam się, że nie będzie "zamiast" ale "i". Autobus 215 ma jeździć między innymi ulicą Kajki. Jest to bardzo wąska ulica po której jeżdżą już autobusy trzech lini i nocne

O godzinie 2.15 w nocy....

...dotarłem do "Kryjówki" ale niestety na próżno jak się okazało. Nawet ciasto weselne dla Was miałem

bossman001 oszust

Witam ostrzegam wszystkie Panie przed Bossman001 na portalu "Sympatia'' Wszystkie dane (lącznie z wiekiem ) jakie podaje to nieprawda. Ma 50 lat i jest niezrównoważony (delikatnie mówiąc). Jeśli któraś Pani jest zainteresowana proszę o kontakt. pozdrawiam

215

1.Malysz 2.Kasai 3.Kiuru skok. Pol80 Konkursu 80 -- "Jeden by wszystkie odnalezć i w ciemnościach zwiazać w krainie Mordor gdzie zaległy cienie" www.Kazimierz.com www.jt.kiel

215.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

215

A wcale że nie pozostaje. Widzę ją pod twoim ogonem, aardzie! -- Przepływam przez powierzchnię na drugą stronę głębokości.

Do RYBCIA 001!

Hej Rybcia 001! Trafiłam na kilka Twoich postów. Na pewno zrezygnuj z mąki ziemniaczanej i kąpieli w krochmalu. U nas dr Z zakazała od razu na pierwszej wizycie. Mało tego powiedziała, że możliwe iż to mogło moją małą uczulić na ryż. Nieźle, a wszyscy dookoła lekarze zalecali "zbawienny

001

zamarski, kończyce wielkie, kaczyce

001

kilka pożytecznych słówek, do dziś powszechnie używanych, przynajmniej w cieszynie; spisałem, co mi wpadło do głowy, pisownia chwilami nieco umowna; lecimy... ciepać - rzucać ( wyciepać, rozciepać, porozciepywać etc. ) chytać - łapać ( nachytać se - podpaść, mieć coś pochytane - orientować s

Re: Piekarnik z mikrofalą

Samsung www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/oven/compact/FQ115T001/XEO

001

No no, wystarczy że mnie nie było na forum przez kilka dni, a tu już tyle się nazbierało :-D A zatem po kolei: No więc pierwsza konkretna konkluzja z którą się afirmujesz – zabijanie jest dozwolone – jako wybór mniejszego zła. Owszem; a oprócz mnie zgadza się z tą tezą zapewne jaki

poziom żelaza - 215

Witam jestem przerażona tym wynikiem - faktycznie synek ma bogatą i urozmaiconą dietę, ale czy to jest powód? pozdrawiam

2,15cm

Od wczoraj to miara tego, ile bardziej chujowy jest zwolennik PiS od zwolennika SLD. Poza zaskakującymi, "wędkarskimi" rewelacjami na temat długości pisiorka u PiS-iorka nic ciekawego artykuł http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1598223,1,prof-zbigniew-izdebski-o-zyciu-seksualnym-

001

"1300 kobiet z województw lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego, od miesiąca pracuje w Hiszpanii przy zbiorach owoców. Jak się jednak okazuje, przed wyjazdem Wojewódzki Urząd Pracy nie uprzedził ich, że po powrocie do kraju będą musiały zapłacić podatek od zarobionych pieniędzy, a

Swiat moglby byc piekny...

https://www.youtube.com/watch?v=9boSJdZ8gFQ;;9boSJdZ8gFQ;;http://i1.ytimg.com/vi/9boSJdZ8gFQ/default.jpg;;???? ?????????? ?????? ?? ??? ???? ????? ??????? ?? ?????? Zolnierze Izraelscy bawia sie z Palestynczykami.. -- Moje forum

do goska 215

nie przejmuj sie postami tzn przejmuj sie w sposob kontrolowany nie ma takiego dołu z ktorego nie mozna by wyjsc pytanie tylko czy on was kocha nie skreslaj go rob swoje, jezeli by cie bil to juz inna sprawa mozesz do mnie napisac na priva mam w tym temacie doswiadczenie. i osobiste i zawodow

Re: Gdzie mozna kupic wage precyzyjna 0.01g

ale jak? serio? czy dla jaj? Serio, to się wybierz do allegro - wpisz hasło waga jubilerska... i po problemie! Potem tylko zamówić:)))

1000 001szansa

Zastanawiam sie co byscie zrobili: czy ktos kto postapil milion razy i cale mnostwo razy zle, zasluguje na to by wyciagnac do niego reke po raz 1 000 001? Spotykalam sie z nim trzy lata, na poczatku super potem gorzej...coraz gorzej- wydaje sie typowy toksyczny zwiazek! Zerwalismy ze soba

001_ ABC - trzeźwienia

-- forum.gazeta.pl/forum/f,244935,Uzaleznienia_pomozmy_sobie.html

Do hotsauce001

Proszę nie kombinować ze składem, nie otwierać pięciu przeglądarek ze swoją drużyną. Zespół zgłoszony do gry, otrzymuje komunikat: "Drużyna zgłoszona do gry". Jeśli nie ma takiego komunikatu, team nie będzie punktował.

do magnolia001

witaj a z ktorej czesci krakowa jestes???? oo oto widz eze za jakis czas wpolsny spacerek z dziecmi:D -- Dagusia szybciutko rosnie:)) moje malutkie sczescie:)

EN81-001

PESA właśnie zbudowała wagon, który nadawałby się na nasze zelektryfikowane w większości trasy. ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=5517

do misia001

Mam pytanie, jak mozna nagłośnic sprawę niewłaściwej opieki medycznej nad wcześniakiem na konkretnym oddziale. Co przykładowo Ty, jako reportem możesz zrobic w tym zakresie i jak długo trzeba czekać na jakiekolwiek działanie. Moja siostra jest bezsilna wobec lekarzy na chirurgii i znowu po k

Kawśniewski + Palikot = 21,5 % !!

www.wprost.pl/ar/390008/Palikot-z-Kwasniewskim-maja-215-proc-poparcia/ Palikocie dalej zapraszaj Miller, puszczaj koło uszu oblegi - to skutkuje !!!!!

AMITRYPTYLINA 0,01

Czy ktoś słyszał o takim leku? Jakie on ma działanie? Czy można się od niego uzależnić? Proszę o wszystkie informacje na ten temat.

HIT! 0.01$ za klik! Wypłata od 0.01$ Instant!

To nie scam! Zdobądźcie szybko fortunę! 0.01$ za klik 0.01$ za klik poleconego 0.01$ pierwsza wypłata! www.ptcclick.com/?ref=lukata94 Dowód wypłaty? Zlecona po 3 dniach korzystania

Re: O godzinie 2.15 w nocy....

No myśmy jeszcze balowali. Niestety nie było wcześniej okazji się poznać więc rozumiem, że niestety jakoś się rozminęliśmy. Ale myślę, że co się odwlecze to nie uciecze.

skoro balowałeś to nie zauważyłeś zapewne faceta w garniturze, pod krawatem i z paczką z ciastami w ręku...

"fq" wyklucza "off" - prośba...

... o wypowiedź językoznawców... w języku polskim "ciebie" wyklucza "się" - logicznie i gramatycznie ;))) Pozdrowionka ;)) -- Sygnaturki wszystkich krajów! Łączcie się ;)

Re: ...215?

Wesołku jestem mieszkańcem wesołej, ale nie łudze się i Tobie też nie radzie, że wydłużą 401 lub 520. Znając poczynania ztm-u to właśnie 215 (pewnie?) wydłużą od ronda przy ulicy brata alberta (obecnie stąd jedzie do marysina) do woli grzybowskiej - nikomu nie potrzebne, a 514 (pewnie?) skasują

215 ofiar

Agencje podaja, ze w Nigerii zginelo juz 215 osob z powodu zamieszek wywolanych wskutek imprezy Miss Swiata .Przeciwko przeniesieniu wyborow do Londynu , protestuja brytyjscy islamisci .Domagaja sie by ten festiwal kurestwa zamknac raz na zawsze .

Zamek Tratzberg w Tyrolu

https://images-02.delcampe-static.net/img_large/auction/000/443/246/429_001.jpg https://images-02.delcampe-static.net/img_large/auction/000/013/225/938_001.jpg https://images-02.delcampe-static.net/img_large/auction/000/382/215/871_001.jpg

E1 nr 001

Podobno "wiedeńczyk" nr 001 wyjechał dziś "jazda próbna' z KKH obskoczył Walcownie i powrócił do zajezdni ????

Re: 215

196 po pierwsze idealnie dublowal sie czasowo z 168, po drugie rozklad rozbijaly mu postaje na przejezdze, stad chyba dobrym pomyslem jest aby obie strony mialy niezalezne dowozowki. Swoja droga, to ja bym polaczyl ten 215 z 153 i puscil tak powstala linie jako prawo i lewoskretna dookola

No raczej nie, dużo czasu spędzaliśmy na parkiecie. :) Ale jak już mówiłem, co się odwlecze to nie uciecze. Kraków cos w sobie ma. To miasto stworzone do imprezowania, widać, że nie zasypia. Kurcze przypomniały mi się stare dobre czasy.

bomba001

bomba001 napisała: dziś inauguracja nowego łóżka > > dla panny- bynajmniej nie z kraktami (czytaj: szczebelkami). ja osobiscie nie > widze potzreby wkładania dzieci za kratki wiec ci w tej kwestii nie pomogę. Przepraszam za prywatę - bomba001 - (w) na jakim łóżeczku śpi

Proszę doradżcie! Piekarnik Samsung FQ159UST.

Witam , Włąśnie jestem na etapie zakupu piekarnika do zabudowy. Myślę nad zakupem samsunga FQ159UST: www.samsung.com/pl/products/oven/oven/fq159ust.asp?page=Specifications Odpowiada mi

Samsung FQ159UST piekarnik+mikrofala

Zastanawiam się właśnie nad kupnem tego urządzenia. Chciałabym zaoszczędzić nieco miejsca w kuchni i to wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem. Czy ktoś posiada w/w i mógłby powiedziec kilka słów na temat praktycznoego użytkowania? Czy rzeczywiście można w nim wygodnie upiec pieczeń, lub ciasto?

Zamek Anif koło Salzburga

Wodny zamek https://images-04.delcampe-static.net/img_large/auction/000/395/494/215_001.jpg https://images-03.delcampe-static.net/img_large/auction/000/306/255/167_001.jpg https://images-01.delcampe-static.net/img_large/auction/000/301/577/075_001.jpg

dottie001

dottie001 Ale czemu tak sie dzieje? Masz moze PCO czy leki nie dzialaja? A po prostu czekasz na @ czy bierzesz jakies leki na wywolanie?

Mercedes Cl w-215

Dzień dobry, chciałbym zwrócić się do sztabu gazety.pl aby zamieściła na swojej stronie info dotyczące mercedesa cl w-215 tj. rok od 99 do 2006. wszystkie dane auta, wady i zalety tych aut, poszczególne silniki 500,600,55amg,65amg. Czy jest to możliwe??naprawdę bym prosił. Jeżeli jest ktoś

DVD 750/001 Philips

Witam! Serdecznie prosze o pomoc w identyfikacji laseru w DVD 750/001 Philips (stacjonarny) Z góry dziekuje pozdrawiam robert

agent 001

Tomcio widać jest niczym agent 001 wszędzie go pełnio a po akcji ma rozgrzaną gotową panienkę. Tylko czy w 40 milionowym kraju służby specjalne stać na tylko 1 agenta? Jeśli tak to musi być prawdziwy Dżejms Bond.

prywatny autobus nr 215

Czy w tym mieście nie ma już nikogo, kto interesowałby się stanem jeżdżących autobusów? Kto dopuszcza do jazdy takie wraki? Dzisiejszy stan autobusu pywatnego nr 215 pobił już chyba wszelkie granice tolerancji technicznej. Cały pojazd oprócz przedniej szyby był kompletnie zabłocony i zakurzony