Przeszukano 112 449 008 wypowiedzi na 1 249 forach

f150 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

F-150

Ja już pisałem kiedyś o dwóch Fordach F-150 na Mochnackiego, to wystarczy. www.fordvehicles.com/trucks/f150/

Mocne F-150

Super samochod - rozpedzenie sie do 100 km/h w 6 sekund z poltonowym ladunkiem to wlasnie to co potrzeba. A powaznie to na co komu takie cos? Ani to nie jest samochod sportowy (sprobuj tym przejechac slalom), ani nie jest to ciezarowka...

Re: F-150

chinique napisał: > Ja już pisałem kiedyś o dwóch Fordach F-150 na Mochnackiego, to wystarczy. > > www.fordvehicles.com/trucks/f150/ Bo to jest panie, amerykański styl życia. -- There is no infection

F150 Niestandardow monitowanie

Czy ktoś robił wezwanie do zapłaty, które wysyłane było by kilka dni przed właściwym terminem płatności? Jako tak zwane przypomnienie o płatności. Czyli w konfiguracji powinny być wpisane dni z wartością ujemna czego system nie dopuszcza. Czy robiliście jakieś obejście tego problemu ? Jaką d

Ja tam nic nie mam przeciwko biednemu chłopinie - ma USD, remontuje dworek PKO, jest git, może mieć jednego F-150. Ale po co dwa takie monstery?

Ford F150

Mylicie sie drogie panie. Numer jeden sprzedawanym samochodem w USA jest od lat Ford F150. I to od ponad 20 lat co roku na pierwszym miejscu. A numer dwa? Chevy Silverado :)

chinique napisał: > Ja tam nic nie mam przeciwko biednemu chłopinie - ma USD, remontuje dworek PKO, > jest git, może mieć jednego F-150. Ale po co dwa takie monstery? Bo dwa to lepiej niz jeden. Nie slyszałeś, że od przybytku głowa nie boli? Poza tym jak masz da, zawsze możesz

Troche wyczucia jeszcze trzeba...mozna mieć wypasiona, ekstra drogą furke, która nie zajmuje połowy ulicy...chyba, że koleś dopasowywał się do akademika...w tym wypadku proporcje zostały zachowane;) Ale w dworkach są chyba garaże więc jak juz wyremontuje to spadnie do garażu...

Crash Test Ford F150

www.youtube.com/watch?v=lB0araA0T_k&eurl=http%3A%2F%2Fmoto.pl%2FMotoPL%2F1%2C90109%2C6683551%2CPick_upem_w_sciane.html&feature=player_embedded

FSO vs. F150

Jedynka w logo F150 jest cienka więc nawet z niewielkiej odległości wygląda ono podobnie jak FSO. Może żerańska fabryka mogłaby wytoczyć w związku z tym proces fordowi? ;-)

Re: Mocne F-150

zeby zaznaczyc ze sa to auta niszowe, a nie do seryjnej produkcji. F-150 sprzedaje sie w roku prawie milion i taki cukierek jest kolejna forma reklamy. kupi go jakis pimp albo inna menda co z handlu towarem ma 30 kola w jededn weekend. natomiast zwykly zjadacz mil bedzie mial o czym z kolegami

Sukienka wizytowa dziewczęca ok. 150-155 cm F+F

: picasaweb.google.com/104173184825358236612/Nastolatka150155Cm?authkey=Gv1sRgCPvbz-y7ys6ukwE# Przy zakupie sukienki i bolerka rabat 10% W Warszawie możliwy odbiór osobisty, ew. koszty wysyłki wg cennika PP. Kontakt mailowy: ostrra@gazeta.pl http://lh3.googleusercontent.com/-8hVAc40LDGI/UVbR5RdXL9I/AAAAAAAAAGs/sAkvPUoMM-M/s512/Sukienka%2520F%2526F%25201.JPG http://lh5

Re: Ford F150

Headed into 2004, the F-Series had been America's top-selling automobile for 22 consecutive years--and there's no reason to believe it won't finish on top again this year. In the first six months of 2004, the F-Series outsold the second best-selling vehicle, General Motors' (NYSE:GM - News

:: 150 :: 150 :: 150 :: 150 ::

No i juz jest 150 postow :)) Wprawdzie wystapil jakis incydent z jakimis separatystami, ale ogolnie jest dobrze. Pozdr.

tamsin napisała: > na pewno nie w moim stanie! jezeli tak ten ford dobrze sie sprzedaje to o co im > > ostatnio chodzi? Wiesz, oprocz twojego jest jeszcze 49 innych stanow. Zwroc tez uwage na takie zdanko: he F-Series had been America's top-selling automobile for 22

Ford F-150 Harley-Davidson Edition

nie nie czegoś takiego to się nie spodziewałem !!!! jestem w szoku widziałem już nową fiestę, mondeo,Ka ale zeby coś takiego no nieźle i niech mi ktoś powie ze jest kryzys ehhh

Jak tylko zobaczyłem ten news, to przypomniał mi się odcinek Top Gear gdzie był testowany poprzednik. O ile komentarze Pana Clarksona są mocno subiektywne to nie można się nie zgodzić, że jest to ultra tandeta w środku, a układ kierowniczy zupełnie nie jest dostosowany do samochodu o takiej masi

nie explorer? -- -----------\\- -//------- ---------( @ @ )------- --o00o-- (_)--o00o---Jej Wysokosc Alexandra

marekatlanta71 napisał: > Super samochod - rozpedzenie sie do 100 km/h w 6 sekund z poltonowym ladunkiem > to wlasnie to co potrzeba. A powaznie to na co komu takie cos? Ani to nie jest > samochod sportowy (sprobuj tym przejechac slalom), ani nie jest to ciezarowka.. > .

Moja konkluzja: 22 lata maly i wiekszy business opiera sie widocznie na przewozeniu materialu za pomoca tych dwoch pickups, jedynie w tym znajduje wytlumaczenie dlaczego sa popularne w sprzedazy jako nr. 1 i 2. Zastanawiajac sie dluzej nad tym fenomenem, doszlam do wniosku, ze rzeczywiscie, na

na pewno nie w moim stanie! jezeli tak ten ford dobrze sie sprzedaje to o co im ostatnio chodzi? bo beda zwalniac, beda przebudowywac, beda reorganizowac, beda robic co konsumer chce a nie co ford chce..nie wiem jak to jest z tymi statystykami, ale te wszystkie obnizki "employee discount" w le

FORD F-150 - miesieczny rekord sprzedazy...

Ford sprzedal 126,905 sztuk w lipcu - to miesieczny rekord w samochodowej historii siegajacej do Forda T w 1920s... W sumie fajna maszyna, ktora w podstawowej wersji ma silnik V6 4.2L 202KM, AC i 17 calowe felgi - to wszystko ponizej $16 tys. Śr, 03-08-2005 Forum: Automobil - FORD F-150 - miesieczny rekord sprzedazy...

Konkurencja dla F150 SVT Lighntning

thecarconnection.com/index.asp?article=5954&sid=275&n=157 345 KM, 6L V8, AWD, 20" felgi, P275/55R20 Goodyear Eagle - to musi robic wrazenie.

Ferrari Italia vs Ford F-150 | Wideo

Cala USIA hamburger mu spadl jak prowadzil F150 chcial podniesc ale sie zagapil i bum...

Ford F150 dla mniejszości narodowych

www.autonews.com/news.cms?newsId=6359 Nie będę wskazywał palcem, kto z tutaj obecnych jeździ pikapem, a kto jeszcze chce sobie sprawić taki pojazd;) Pozdrawiam

Re: F150 Niestandardow monitowanie

pytania... Nie wydaje mi się by w standardzie coś takiego można zrobić, gdyż jak rozumiem, sam formularz musiałby być nieco inny a ten przypisuje się w konfiguracji a nie przy samym wydruku. Wg mnie łatwiej "skrobnąć" mały ABAP niż kombinować z F150. pozdrawiam

F150 Wezwanie do monitowania XXI wiek ?

Czy ktoś nadawał dodatkową numeracje do wezwań do zapłaty ? Czy w SAP jest to w ogóle możliwe ? Chcemy dodać dodatkowy numer dla wezwań do zapłaty dla łatwiejszej identyfikacji itd itp. Dodaliśmy numer na formularzu ale dla zakrsu odbiorców na poszczególnych wydrukach jest ten sam numer. Wyg

Nowy Ford F150 SVT

Ma jeszcze smieszniejszy bajer, bo ciecz spryskujaca intercooler jest wczesniej chlodzona do 1C za pomoca klimatyzacji...

Ford F150 SVT Lightning

Idealne rozwiazanie - z pol tony na pace do setki w ponizej 7 sekund sie rozpedza. Do tego te rury wydechowe rozpraszajace pieszych na chodnikach i dmuchajace w twarz wlascicelom roznych malych toczydelek. Ze nie wspomne o ryku silnika. Idealny pojazd dla rednecka.

Re: Ford F-150 Harley-Davidson

@up - dlatego właśnie F150 nie jest sprzedawany w europie, yntelygencie

GOSPODARKA AMERYKANSKA ZASUWA JAK F-150

www.fordvehicles.com/trucks/f150/

jaki tylny naped? kto kupuje F150 bez napedu 4x4? chyba tylko lanserzy znad wisly...

Re: Ford F-150 Harley Davidson

Ford F-150 Harley, na Ebay najstarszy jaki znalazłem to r 2003. News pierwszej świeżości ;)

Misiusiaka - F150 Harley Davidson z napedem an tylne kola 50K USD, 4x4 53K USD.

(Wow!) Civic lepiej sie sprzedaje niz F150

May: Ford F series loses top-selling vehicle title, Civic sets new monthly record Automotive News UPDATED: 6/3/08 2:47 p.m. EDT The Ford F-150 pickup truck has been dethroned as America's favorite vehicle for the first time since 1991 -- by four sedans. According to preliminary

ford f150 kosztuje $20-40K dolarow i nie dalbym grosza wiecej, chociaz jakos nie moge sobie wyobrazic takiej sytuacji w ktorej bym potrzebowal pickupa.

Nie chce mi sie sprawdzac ile kosztuje F150 w wersji Harley-Davidson ,ale slyszalem o 70 tys CAN i ta wersja jest sprzedawana tylko z napedem 4X4.

Tiaaa...Nie chodzi o kilka znaczkow. Dokladnie tutaj nie chodzi o znaczki, tylko o to ze to zwykly F-150 i tak samo wykonany jak ten bez podoczepianych znaczkow, i jedynie sprzedawany w dwoch kolorach. Moze jakbym byl fanatykiem Harley´a to tez bym sie zachaczyl na ten tani plastikowy trick. I tak

łazienka 150x150

Jesteśmy przed remontem małej łazienki 150x150. W łazience nie ma okna. Zamierzamy w niej zmiescić prysznic półokrągły 80, umywalkę, wc, pralkę. Czy ktoś ma pomysł jak to wszystko rozmieścić, mnie brakuje pomysłu. Z zakupinych rzeczy mamy tylko brodzik (prysznic) półokrągły 80, reszta zależy

150?

chodzi o to o ile mogę przekroczyć/niedokroczyć wymaganą liczbę 150 słów w tym czymś co trza napisać na angielskim??

Mitsu L200, Navarra, F150...

...i kilka innych takich "maluchów", jak wynika z obserwacji w życiu codziennym, tak najczęściej są prowadzone. Zasada "duży może więcej" zdaje się być plagą sporej części posiadaczy tych aut i nic tego faktu nie zmieni. Jak ktoś ma firmę (albo dom buduje, albo działkę ma daleko) i taki samochód j

@111 a masz cos do mnie? a ja wiem, ze w europie funkcje forgonu, ciezarowki, wozka na zakupy, samochodu sportowego i reprezentacyjnej limuzyny pelni jeden samochod - vw golf, ale to nie powod zeby nazywac mnie "yntelygentem".

@ sselrats:moze w USA sprzedaja z napedem na jedna os ,w Kanadzie wiekszosc modeli jest dostepna tylko 4X4 ,i nie masz mozliwosci zakupu tak jak napisales (na tylne kola )@ zakwas ; mieszkam w Kanadzie ,moze dluzej niz masz lat .Jak nie umiesz wypisac" mississauga" ,to swiadczy o twoim prymitywizm

Pierwszy Misipisiorku, jesli nie chce ci sie sprawdzac, to po hooj chce ci sie pisac o tym, czego nie chce ci sie sprawdzac, a o czym nie wiesz a piszesz? Poyebalo cie?

Berlingo to nie van. nawet nie minivan. pickupy to idiotyczne samochody, nadaja sie najwyzej do holowania jachtow, ewentualnie do pracy w ciezszym terenie. wszystkie inne funkcje pickupa z powodzeniem spelni van typu mercedes/dodge sprinter i nie trzeba bedzie do niego doczepiac przyczepy. europ

Prawda jest taka, ze malo ktory z wlascicieli tej wersji kiedykolwiek uzyje jej do prawdziwej pracy - np. na budowie. Samochod stworzony dla szpanu... brakuje tylko butow ze skorki krokodylej...

Trzeba być Amerykaninem żeby docenić tego typu estetyke.Ten samochód nie ma podbić świata tylko ma sie dobrze sprzedawać w USA(tnij.org/autoskapiec )

Szkoda, że amerykańskie auta umieją jeździć tylko prosto, a duża moc jedynie pomaga w efektownym owinięciu się na drzewie.

Nie chodzi tylko o kilka znaczków: specjalne malowanie (dostępne są dwa kolory Tuxedo Black i Ingot Silver), emblematy, podłokietnik z ogromnym emblematem Harley'a Davidsona. Podobne logo znajdziemy również na oparciach foteli.

Raptor rulezzz www.youtube.com/watch?v=bpo8RDyOEWY&feature=player_embedded#!

No właśnie 6, 2l w benzynie do auta 4x4 a potem wszyscy cyk tempomat in na hajłejach gonią równiutko 60 mph. Cała amerykańska motoryzacja.

Poprawny jest w slowie Harley'a, ale juz nie w Hilux'a. Tak ciezko sie nauczyc, ze apostrof stawia sie w slowach obcego pochodzenia KONCZACYCH SIE SAMOGLOSKA? BTW, obstawiam, ze dopuszczalne ejst spolszzczenie - hiluksa.

Ludzie ,to nie jest truck dla was,to jest inny swiat , tzw.amerykanskich kierowcow."Amerykanski pickup" Got it?

Dlatego, od razu po kupnie amerykańskiego wozu. Trzeba wymienić opony (też tylko potrafią jeździć prosto) i zawieszenie. ;)

Re: Crash Test Ford F150

hehehehehehehehehe siermiezny kmiocie zrob zdjecie , opraw w ramki i powies na scianie z tytulem: "wszystkie samochody hamerykanskie" buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah -- "Dzien bez dokopania phd Kellnerowi jest dniem straconym"

GOSPODARKA AMERYKANSKA ZASUWA JAK F-150

Dobrze My Hero ze nie przyjechales do nas bo wrocil narzeczony profesorowny Rosati, Max Kolonko, ktorego widzialam w programie Kuby Wojewodzkiego Faktycznie nie jest mozliwy wasz i nasz dialog (ze zrozumieniem) Efekt byl taki ze Max sie obrazil a Kuba go obsmial Zupelnie jak na naszum Forumie A

Re: Ford F-150 Harley-Davidson Edition

F-150 wielki? To co powiedziec of F-350 z podwojnymi tylnymi kolami, 6,8 litra V10 360 koni?

Re: Nowy Ford F150 SVT

Gość portalu: Marek napisał(a): > Ma jeszcze smieszniejszy bajer, bo ciecz spryskujaca > intercooler jest wczesniej chlodzona do 1C za pomoca > klimatyzacji... Czy Forda stać na taką dokładność? Jakieś przekłamanie i mamy oblodzony intercooler. Zimą też to działa? Pozdrawiam

CZY EUROPEJSKI GAMON SIEDZIAL W F-150 ?????

www.fordvehicles.com/trucks/f150/ W nim nawet niechcacy jak sie na gaz nadepnie,to drzewa kosi.

Consumer Reports najlepiej ocenia F-150, lekko przed GM. Dodge razem z Toyota i Nissanem Titan stoja na samym dole. Amerykanie jeszcze potrafia pickupy z tego segmentu najlepiej skladac.

Niskie fT3 mimo suplemantacji Euthyrox 150-pomocy!

Opisałam pokrótce moje problemy,w wątku Hasi-Tess,niechcący się tam wtrąciłam ale bardzo potrzebuję pomocy bo odpowiadam za dwa życia.

To nie zadna nowows ctylko kontynuacja... F-150 najlepiej sprzedajacy sie samochod w historii motoryzacji niesamowity silnik super wyglad ale mozliwosc jezdne luzy w kierownicy i inne to ototalna porazka oczywiscie paliwozerny ale jak na usa idealny...

<fabianik12 "auta projektuje sie z kilkuletnim wyprzedzeniem. gdy trafil na stół kreślarski i na testy nikt jeszcze nie śnił o kryzysie.."> O jakim wyprzedzeniu mowa? Pierwszy rocznik F-150 H-D byl sprzedawany w 2000-ym.

Sselrats, massssz racje tym razzem. F-150, zartobliwie zwany "fiso" to najmniejszy z prawdziwych truck'ow. I duzo lepszy od Tundry, na ktorej Toyota wylozyla sie nawet gorzej niz na Priusie. W okolicy nie ma praktycznie domu pod lasem, za miastem, zeby Ford nie parkowal obok. Na amerykanskie

150 czy 150.000 dzieci

Przeczytam dzis artykuł, ze w Budziku obudziło sie kolejne dziecko. Obok informacja, ze rocznie w śpiączkę zapada ok. 150.000 dzieci. Szok i niedowierzanie. Wrzuciłam temat na google i okazuje sie, ze chyba, ktos kiedys palnął głupotę, ktora trwa nadal i ma sie dobrze. Co za ludzie piszą te

Śnieżka chce otworzyć w 2004 roku 150 sklepów f...

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie bo jak rzadko jestem przekonany ze ten biznes zakonczy sie klapa Klienci chyba wola kupowac tam gdzie maja wybor miedzy produktami wielu firm Castorama, Leroy i inne tym razem chyba nie dadza zyc nowopostajacej sieci sprzedazy Trzymajcie sie lelaki, oby sie w

WAR ma rację - przecież przy Tico to coś jest zupełnie do niczego.. jak wszystkie wynalazki idealne "do wszystkiego". Panowie z Forda - rada dla was: zaprojektujcie Pick-up'a z miejscen aTico na pace -wtedy toto ma sens: F150 do leczenia "kompleksów anatomicznych" a Tico do parkowania w mieście

Przeciez to na "kryzysowe" USA, a nie ta wspaniale radzaca sobie Europe... F-150 to poza paroma miesiacami w zeszlym roku kiedy benzyna byla po $4+ za galon to nadal najlepiej sprzedajacy sie woz, wiec Ford w ta krowe musi inwestowac, bo przynosi zyski. Co jak co, ale to jest najlepszy full

Re: Ford F150 dla mniejszości narodowych

Mogli sobie forsy troche zaoszczedzic i od razu mnie zapytac. Azjaci i Murzyni F-150 nowego sobie nigdy nie kupia chocby nie wiem ile na marketing w ich kierunku Ford by pieniedzy sypal. Latynosi pikapy BARDZO lubia, ale w wiekszosci kupuja Chevrolety, wiec na nich skupic sie trzeba.

okno 150x150 jednoskrzydłowe

Prosze o rade.Wybieramy okna do naszego domu.Podobaja mi sie jednoskrzydłowe (chciałabym uchylne i otwierane). Czy 150cm szerokosci nie jest zbyt dużym wymiarem ... Moze ktoś posiada takie okna? Skrzydło nie jest zbyt duze i niepraktyczne przy otwieraniu? Jak trzymaja okucia

Re: FORD F-150 - miesieczny rekord sprzedazy...

słyszeć śpiew rzędowej szóstki swojego (planowanego w niedalekiej > przyszłości) BMW E24 - mimo słusznego wieku palącego połowę tego co F-150 - > zmieniać bieg sam i utrzymywać się na asfalcie bez elektronicznych podpórek. Ale wlasnie na tym polega wolny rynek, ze jesli komus podoba sie F

Ford F-150 Raptor

Ford F-150 Raptor

Zobacz wideo