Przeszukano 112 453 405 wypowiedzi na 1 249 forach

f110 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

F110 i awiza

Witam czy ktoś z Was generował kiedyś awiza dla płatności w F110. Chodzi o sytuację, kiedy płacimy dostawcy za wiele faktur i ich numery nie mieszczą się w opisie przelewu. Trzeba wtedy wysłać do dostawcy listę faktur (awizo), za które zapłacono. Jak wygenerować taką listę z SAP? Będę

Proposal w F110

Interesuje mnie aspekt techniczny utworzonego PROPOSAL'a. Jaki wpływ na obieg dokumentów oraz na inne operacje księgowe ma już utworzony PROPOSAL. Jeśli na customerze będą pozycje wciągnięte do PROPOSAL'a to np. nie będzie można zrobić innego propsal'a na tym customerze. Czy są inne konsekwen

automatyczny przebieg płatności f110

Czy miał ktoś z Was styczność z przerwaniem przebiegu płatności w transakcji f110 następującym komunikatem: "Parametry zostały wprowadzone Propozycja została zapl. Zadanie nie zostało jeszcze zatwierdzone" ??? Czy ktoś się orientuje z czego może wynikać ten błąd. Czynności zostały wykonane

F110 - zapis plików z przelewami

Witam Często po utworzeniu plików w programie płatności (program J_1P0042) przy próbie zapisania pliku lokalnie nie jest on dostępny (w wariancie programu mam automatyczne nazewnictwo pliku więc duplikowanie raczej niemożliwe) i trzeba jeszcze raz robić przez se38 dla danego przebiegu i wtedy je

Grupowanie dokumentów do płatności w F110

Czy przy tworzeniu przebiegu płatności w F110 możliwe jest grupowanie dokumentów do zapłaty maksymalnie np. do czterech w jednym zleceniu płatniczym, a jeżeli dokumentów dla danego dostawcy jest więcej, wrzucanie ich do kolejnych zleceń? Obecnie system zbiera wszystkie dokumenty dla danego

Suzuki GSX600F 110.000 km przebiegu

Witam. Mam okazję kupić w Anglii GSX600f z 1998r z przebiegiem 110.000 km Motocykl równo pracuje, nie kopci. Czy z takim przebiegiem pojeżdzę jeszcze tym motocyklem czy ten przebieg przekreśla już ten silnik?

F110 wydruk avisa dla odbiorcy przelewu

Witam, Mam problem z konfiguracją programu automatycznych płatności. System ma tak działać że przy więcej niż 10 fakturach do zapłaty powinien generować dodatkowo zestawienie z płatnościami dla odbiorcy przelewy. Proszę o wskazówki.

Re: automatyczne platnosci F110

napisz o co pytasz... zadaj pytanie i wtedy coś wspólnie wymyślimy. Czy pytasz o payment proposal/ payment run? czy o parametry? czy o print-out'y i data medium. Precyzyjnie zadane pytanie gwarantuje otrzymanie szybko dobrej odpowiedzi ;) -- ...wzajaczkowski gmail.com...

Re: Proposal w F110

Jezeli bedzie proposal na danym kliencie to po raz drugi nie zrobic. W logu bedzie komunikat ze klient X jest juz w proposalu Y.

Re: automatyczne platnosci F110

bardzo dziekuje za odpowiedz. prawde mowiac najbardziej bylabym szczesliwa z print screenow z calej transakcji, proposal, run, zapisywanie plikow na dysku. doszlam niby do zapisywania ale wlasnie nie chcial mi sie zapisac. na wtorek musze pokazac szefowi jak mi poszlo. wpisal mi to na liste

Re: F110 i awiza

Dzięki! Właśnie brakowało mi zaznaczenia "Wyprowadz. awiz". Machinalnie zaznaczałam zawsze tylko "Komputerowy nośnik danych" i jakoś mi te awiza umknęły. Pozdrawiam

Re: F110 i awiza

Jeżeli: - konfiguracja zawiera przypisanie formularza awiza - konfiguracja zawiera ustawienia wyznaczające, kiedy awizo powinno być wygenerowane (w ustawieniach metody/formy płatności na poziomie jednostki gospodarczej) to najczęściej wystarczy zaznaczyć "Wyprowadz. awiz" w programie używan

dzięki - to wiem :) szukam innych przykładów jeśli np. pozycje są w proposalu to czy czegoś jeszcze nie da się zrobić z tymi pozycjami. ale widać CHRUM CHRUM - stało się bardzo złośliwe, hehehe -- ...wzajaczkowski gmail.com...

zajac77, mozesz spojrzec do tabelek w których przechowywany jest każda propozycja płatnosci. wtedy mozesz zobaczyc referencyjne dane do platnosci oraz numery dokumentów ktore zawarte sa w nim. Testosteronek <.>

Jak masz zlecenie platnicze i wlaczana obsluge zlecen platniczyc to pod danym przebiegiem platnosci sa stworzone zlecenia platnicze, ktore blokuja pozycje na ktore opiewaja. Bedac w FBL1N i wklikujac sie w pozycje masz status, ze pozycja jest zablokowana... Jak zaksiegujesz wyciag z referencja

Re: automatyczny przebieg płatności f110

Ciezko na "oko" powiedziec, co sie moglo wydarzyc.Przyczyn moze byc kilka. Napisz cos wiecej jakiego typu blad, albo komunikat masz probujac wykonac przebieg F110. Nadal ten sam ? "Zadanie nie zostało jeszcze zatwierdzone" Zobacz czy masz pozycje z tego pierwszego przebiegu w tab REGUP.

F110 konfiguracja programu płat. dla kilku subkont

Witam, Mam problem związany ze skonfigurowaniem subkont bankowych dla programu płatności. Klient ma kilka kont w jednym banku i z każdego chce dokonywać płatności. W transakcji konfiguracyjnej można wprowadzić kilka subkont ale dla róznych walut.System uniemożliwia wprowadzenie kilku subkon

Okazało się że "overnight" ograniczono uprawnienia pewnych użytkowników w całym koncernie i stąd komunikat. Dzięki

malenta27 napisała: > Okazało się że "overnight" ograniczono uprawnienia pewnych użytkowników w całym > Niestety takich "ograniczen" bedzie wiecej a nie mniej i czesto koncowy odbiorca dowiaduje sie o tym na samym koncu. Podobnie zreszta, jak przy wygasnieciu hasel w poszczegoln

F110 płatność w walucie z konta PLN - rozliczenie

Cześć, Mam taki pzypadek. Puszczam przelewy w SEK z konta PLN. Ustawienie jest na zlecenie płatnicze, które jest wczytywane poprawnie z referencja ale FEBA tego nie rozlicza. Czy można coś z tym poszachraić by pozycja do FEBA wczytywała się w SEK i wtedy rozlcizał by zlecenie i naliczał r

jak ustawic defaultowy bank w payment run (f110)

Witam robimy payment run'a. ustawiamy parametry i free selection, ustawiamy printout etc. i puszczamy proposal'a. ale wprowadza się niewłaściwy BANK z którego bedziemy płacić. Gdzie i jak to zmienić masowo, żeby nie trzeba było tego robić dla poszczególnych vendorów. Może ktoś wie?? będę

83-110

Droga Mamo, drogi Tato, Zostaliście niedawno rodzicami i dręczą Was wątpliwości? Lub macie już doświadczenie i chcielibyście się nim podzielić? A może macie ochotę zawrzeć nowe znajomości? Forum 83-110.pl – Tczewski Klub Rodzica – miejsce wymiany poglądów oraz doświadczeń

roz. 110

Oddam w dobrym stanie 3 ciepłe welurowe bluzy dla chłopca i dwie czapki (jedna wiązana/druga bez wiązania) w rozm.110.

Łada 110

Szukam uzytkownikow Łady 110 lub 111. Prosze o rzetelne opinie na temat tych samochodow. Z gory dziekuje.

110% wartosci

Witamy! Mamy okazje kupic mieszkanie ale potrzebujemy pieniedzy również na opłaty okołomieszkaniowe-słowem chcemy wziąść na 110% wartości. Które banki obecnie udzielają takich kredytów? Gdzie kierować swoje stopy na początek? Czy są to kredyty we frankach czy złotówkach? Pozdrawiamy i z góry

110 lat

Barszczewskiej w Siedlcach. Jej inicjatorem i fundatorem był Leon Barszczewski. Zamysł wcieliła w życie jego córka Jadwiga." I zgadza się to. Nie zgadza się to, że szkoła LO2 ma 110 lat. Reforma szkolnictwa w latach 30tych zlikwidowała szkoły prywatne/ Wtedy powołano żeńską szkołę IM. Królowej Jadwigi

Re: F110 - zapis plików z przelewami

Taka dokumentacja jest dostępna na SAP Service Marketplace - SAP ERP Financials-Poland. Jeśli masz użytkownika (S000.....) dzięki którym szukasz min. not na SAP Service Marketplace, to za pomocą takiego użytkownika zalogujesz się do tego servisu. pozdr

Odpowiedż znajdziesz w dokumencie opracowanym przez SAP "J_1P0042 Elektroniczne przelewy bankowe" Instrukcja użytkownika. Strona 28-29. Pozdrawiam

czy mogłabym dostać wersję pdf tej instrukcji? Nie mam dostępu do tej instrukcji,a mam taki sam problem. -- fb60

Fajnie byłoby mieć taką instrukcję skąd ją można ściągnąć bo w necie nie chce sie odnaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Proposal w F110 - konsekwencje w systemie.....

czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysly? Faktycznie na koncie np. vendora widać otwarte pozycje - ale nie da się ich zrobić CLEAR.... i nikt nie wie dlaczego...... a to dlatego, że są w proposalu właśnie. tylko to są z mojego doświadczenia wynależione - a ktoś ma inne pomysły? -- ...wzajaczko

1/10

W 1934 roku polskie władze powołują Towarzystwo Osiedli Robotniczych, spółkę, która ma budować i finansować mieszkania „społecznie najpotrzebniejsze”. To takie, na które pozwolić mogliby sobie nawet najbiedniejsi robotnicy. Zasady, którymi kieruje się spółka, są nadzwyczaj proste. Miesz

Re: Grupowanie dokumentów do płatności w F110

madness79 napisała: > Czy przy tworzeniu przebiegu płatności w F110 możliwe jest > grupowanie dokumentów do zapłaty maksymalnie np. do czterech w > jednym zleceniu płatniczym, a jeżeli dokumentów dla danego dostawcy > jest więcej, wrzucanie ich do kolejnych zleceń

F&F ?

Na bolgach szafiarskich czesto pojawiaja sie ciuchy marki F&F? zguglowalam i wyszlo mi, ze te ubrania sa dostepne tylko w tesco. dobrze zrozumialam? nie ma 'samodzielnych' sklepow f&f?

bioself 110

Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenie z tym urządzeniem? Nie mogę używać tabletek (zadne mi nie służą i mam dość już próbowania kolejnych) i postanowiłam się przestawić na metody chemiczne i mechaniczne, pomyślałam też że takie urządzenie wskazujące na dni płodne i bezpłodne było by na

pocket 110

Poszukuję kilku sztuk fimów tego formatu, mogą być na granicy terminu ważności:) Dostałem pare dni temu lustrzaneczkę pentaxa na ten format od znajomego i chciałbym go wypróbować, a filmy są nie do kupienia w sklepach. Może ktoś ma jeszcze jakieś w lodówce? chętnie odkupię:) -- Pt, 24-02-2006 Forum: Fotografia - pocket 110

TDI 110

Widziałem w internecie opis artykułu z waszej gazety Waleczne serce...diesla" - TEST Auto Dziś i Jutro nr 1(51)styczeń 2002, str.66-68, jest tylko mały problem nigdzie nie można już kupić tego numeru, może da się coś z tym zrobić.

F&F

Chyba wypada zakonczyc wątek oczekujący. Fafunia i Feluś nie doczekali sie potomstwa, ale ja byłam i jestem wciąż mocno wzruszona iloscia pozytywnych fluidow, jakie spadly na nasza forumowa kanarcza rodzine. Te fluidy tak fajnie sie rozgałęziały- najpierw jedna forumka, druga dziesiąta, potem mąz te

DZ 110 lato

Sprzedam nowe i używane przez moja córkę ubranka w r. 110. Koszt dostawy zgodny z cennikiem Poczty Polskiej. pokazywarka.pl/6khnty/

chłopiec 110/116

oddam dla chłopca rozm 110/116 stan dobry fotoforum.gazeta.pl/a/59421.html

Ubranka sprzedam 110cm

Witam jesli jest jakas mama chetna sprzedam torebke z ciuszkami na dziewczynke srednio 110 cm cena 30zł głownie spodnie i bluzeczki na krotki i długi rekawek

instalacja 110V

W swoim przyszlym domu chcialbym wykorzystywac sprzet AGD oraz RTV, ktory zostal zaprojektkowany do pracy z napieciem 110V. Czy zainstalowanie dodatkowej (obok standardowej 220V) instalacji 110V jest dobrym pomyslem? Jakie bylyby to koszty? Jak trzeba by bylo to zrobic? Czekam na fachowe

instalacja 110V

W swoim przyszlym domu chcialbym wykorzystywac sprzet AGD oraz RTV, ktory zostal zaprojektkowany do pracy z napieciem 110V. Czy zainstalowanie dodatkowej (obok standardowej 220V) instalacji 110V jest dobrym pomyslem? Jakie bylyby to koszty? Jak trzeba by bylo to zrobic? Czekam na fachowe

ciśnienie 151/110?

Witam, Jestem w 22tc. Dziesiaj rano czułam się fatalnie, więc zmierzyłam ciśnienie - wyszło 151/110.Przestraszyła się, że to mogą być początki zatrucia ciążowego i już chciałam dzwonić do lekarza, ale zrezygnowałam, gdyż po 1 min. ciśnienie spadło do 110/60. W ciągu dnia też było niskie

chłopak 110 116

mam do sprzedania chłopięce ciuszki rozmiar 110 116 wysyłka wg cennika poczty w zaleznosci od wagi 1. spodnie sztruksowe na bawełnianej podszewce BESTA PLUS 110 stan BDB długosc 69 15zl http://www.fotosik.pl http://images37.fotosik.pl/2036/f8a8ac0133c8cedbmed.jpg http

pF126 vmax <= 110 km/h (rzezac)

To nie byl dobry pojazd do nauki wyprzedzania. Ocena intuicyjna jest w zasadzie jedyna ocena. Jesli ktos nie posiada dobrych intuicyjnych zdolnosci, to zadne rady mu nie pomoga.

Rzym - autobus 110

Przejrzałem forum, ale nie znalazłem nigdzie informacji. W rzymie kursuje autobus linii 110 (linia turystyczna). Czy na tej linii jest ważny bilet CIS (tygodniowy za 16 euro)?

Spódniczka NEXT 110

Spódniczka bawełaniana na bawełnianej podszewce, w pasie regulacja gumką, kolor żółty musztardowy. Bardzo szeroka - pięknie się "kręci" Stan idealny Rozmiar 5 lat - 110 cm

wynik hcg 110

witajcie! własnie odebralam wynik hcg 110, czyli ciaza 2-3 tyg. mam nadzieje, ze wynik z krwi sie nie myli, bo test ciazowy mi nie wyszedl. a jak bylo u Was!

110

- 110 (sto dziesięć) to liczba naturalna następna po 109 i poprzedzająca 111 (banalne) - 110. dniem w roku jest 20 kwietnia (w latach przestępnych jest to 19 kwietnia).

F..., f.... :-)

www.monkeon.co.uk/swearadventure/ -- Pozdrawiam Miauciek P.S. Na szczęście w końcu jakieś forum, na którym w sygnaturce nie muszę pisać "Trabant 601"

Re: Dz kupie ladne bluzki i spodniczki 110f

.googleusercontent.com/-EO5QCip8JCg/TyQbSe8JbSI/AAAAAAAAKQs/c0gay2f4iOU/s640/DSCF1074.JPG?gl=PL motherecar​e 4-5 lat - 110 stan idealny -20zł, i z guma w pasie NEXT 2-3 lata 98 -ale spora - stan bdb- -15zł https://lh3.googleusercontent.com/-3c2vxLKYt_M/TkQmwBG6SjI/AAAAAAAAJkE/lmEpKLtYo7A/s720/DSCF0586.JPG

F&F KIDS

Szanowni Państwo, O dzisiaj dostępne są w naszej hurtowni zestawy dziecięcej odzieży F&F (outlet-NOWE!). Minimalne zamówienie 20kg Zapraszamy www.outletf1.pl

adapter 110V

HEj, czy wie moze ktos, gdzie w w-wie moge dostac adapter na 110v (chodzi mi o przelacznik do gniazdek). Podejrzewam, ze moze mozna je dostac tez w havanie na lotnisku, ale jesli nie? a moze i drozej? bardzo prosze o rade. dzieki z gory

kara 110 złoty

Witam dzis mialam przygode z kontrolerami nie zdążyłam skasować biletu i zaczęło się.Nie chcaiłam pokazać biletu i oni wezwali policję, policja przyjechała i mnie spisali grozi mi 110zł.Pomóżcie mi jak się odwołać, jakich argumentów użyć? Nie chcę płacić pieniędzy za darmo.TEN TEKST JEST NA

kara 110zł.!

Witam dzis mialam przygode z kontrolerami nie zdążyłam skasować biletu i zaczęło się.Nie chcaiłam pokazać biletu i oni wezwali policję, policja przyjechała i mnie spisali grozi mi 110zł.Pomóżcie mi jak się odwołać, jakich argumentów użyć? Nie chcę płacić pieniędzy za darmo.

Re: Proposal w F110 - konsekwencje w systemie....

chrrr... chrrrr... do chlewika z tymi dygresjami świaniczku... a swoja droga co to jest 'werbalna sraczka'? bo nie znam takich zagadnień świaniaczkowogigowych..

pewnie świniaczkowi ogonek wdrożył się w mózg i gówienkiem zajeżdza z ryjka :) to nie pozwala skoncentrowc sie na tak niepojetnym module,wiec nie wymiata po miesiacu.. chrum chrum:))

91/110(w staniku gaia 75f)/121(luźno)

91/110(w staniku gaia 75f)/121 (bez stanika mierzone luźno)bardzo dziękuję za pomoc :) i ewentualne wskazanie odpowiedniego sklepu we wrocławiu, ostatnio kupowałam w kontri.pl a chętnie kupiłabym coś z zagranicy :)tylko nie mam pojęcia czy mój obecny rozmiar jest ok i jaki rozmiar usa

SKODA 110R

Planuję kupno i odrestaurowanie takiego modelu skody. Czy ktoś z forumowiczów ma lub miał taką skodę (110R)? Liczę na opinie o dostepności części, trudnościach w renowacji itd. Od razu na początek proszę o podarowanie sobie (tak częstych tutaj) ogólnych komentarzy na temat skody. pozdr

kara 110zł!

Witam dzis mialam przygode z kontrolerami nie zdążyłam skasować biletu i zaczęło się.Nie chcaiłam pokazać biletu i oni wezwali policję, policja przyjechała i mnie spisali grozi mi 110zł.Pomóżcie mi jak się odwołać, jakich argumentów użyć? Nie chcę płacić pieniędzy za darmo.

hmmmm - jak to po miesiącu? pomocnik_manuella chyba powinien zająć się pracą w swojej firemce bo sie "werbalna sraczka" za WAS wezmie, hehe -- ...wzajaczkowski gmail.com...

110 000 "wierzacych"

Na stadionie Dallas "Cowboys" w Arlington w Teksasie zasiadlo i wrzeszczy kakakofonicznie w granicach 80 Dcb 110 000 wierzacych z kasty Bozka FUTBOLA! Graja jakby to byl mecz o Campeon Mundo! podejrzewam,ze KOKOSZE nasze tak grali z Andoryjczykami bo przeciez cylnac 4 razy do klatki to sztuczka

Jelcz PR 110 ?

Albo mam zwidy, albo widziałem dziś na ul. Długiej Jelcza PR 110 w trakcie wykonywania czynności służbowych... :) Co do tożsamości nie mam watpliwości: dłuższy od M 11 z charakterystycznym bocznym okienkiem z tyłu. Barwy MPK, rozświetlona kabina pasażerska oraz obecność kilkunastu osób na pokładzie

*****OUTLET F&F *******

Sprzedamy damski outlet marki F&F. Towar pakowany w 20 kg zestawy. Nowe ubrania, z metkami, idealne na wiosnę i lato. Istnieje możliwość wysyłki przykładowych zdjęć drogą mailową, a także obejrzenia towaru przed zakupem - hurtownia na Śląsku. Kontakt: feelecco@gmail.com lub telefonicznie

110

jothakam napisał: > wydaje mi się że 110 na ekspresowej jest o wiele większym bublem niż 50 w > mieście. Uparliście się i piszecie, że na ekspresowej jest ograniczenie do 110/h. Bzdura - nie ma takiego ograniczenia. Na drodze ekspresowej (np. obwodnica Białobrzegów albo

110

Dzięki wielkie, to byłą poprawna odpowiedź. A wie ktoś może co to jest w zagadce nr 110: http://img714.imageshack.us/img714/6897/10dioj9madq.jpg Możliwe odpowiedzi: 1) 2)

sukienka F&F

widział ktoś może tą sukienkę F&F?? www.clothingattesco.com/womenswear/F+F-Floral-dress/invt/jw011321 jesli tak to ile kosztuje?

110 tysiecy....skandal

ludzi potrzebujacych? Ostatnia nawalnica pod Czestochowa, widocznie brak ofiar smiertelnych... Nie ma kasy na co wydawac?...a tutaj ot taK 110 tys dla rodzin...Paranoja.

110!

" Hitem można też określić przeniesie się do Lotosu Gdańsk Tomasza Bajerskiego. To znaczy, że Lotos będzie musiał wyłożyć nie tylko 100 złotych (pieniądze trafią do Apatora)"- dam 110 ;) po raz pierwszy, drugi, sprzedany!

PLT tylko 110

.4 MCV 78.7 MCH 28 MCHC 35.6 RDW 12.7 PLT 110 MPV 12.6 PDW 16.2 P-LCR 43.7 PCT 0.14 NE% 18.8 LY% 66.3 EO% 4.2 MO% 10.1 BA% 0.6 NE 0.95 LY 3.34 EO 0.21 MO 0.51 BA 0.03 PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Camping 110 Jastarnia

Witam, czy ktoś może był i mógł by się podzielić wrażeniami? Chodzi mi o domki letniskowe :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :) -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/eg/rc/ejuu/KnxF05U7YZS1EifO5A.jpghttp://lb2f.lilypie.com/y35Gp1.png

f&f Poznań

witam! które tesco w P-niu jest najlepiej zaopatrzone w odzież f&f? dzięki za odpowiedzi :)

Dziewczynka 110-128

Witam. Mam do sprzedania ciuszki po mojej córci. 1. Śliczne haftowane spodnie sztruksowe dla dziewczynki. Rozmiar 110. Wymiary: długość: 61 cm, długość od kroku: 42 cm pas: 22-33 cm x 2 Spodenki uszyte są z miękkiego sztruksu. Stan idealny. Polecam! http

Camping 110 Jastarnia

Witam, czy ktoś może był i mógł by się podzielić wrażeniami? Wybieramy się z 2,5 letnim dzieckiem. Chodzi mi o domki letniskowe :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :) -- http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/eg/rc/ejuu/KnxF05U7YZS1EifO5A.jpghttp://lb2f.lilypie.com/y35Gp1.png

płaszcz F&F

Witam! Wiecie może czy ten płaszczyk F&F jest teraz dostępny w sklepach Tesco? W jakiej jest cenie i czy są też inne kolory. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. http://www.odziezwtesco.pl/CMSPages/GetFile.aspx?guid=ee2f55e9-071d-4951-8dc0-1a8791d629cf

Body F&F

Prośba do mam kupujących dzieciom ubranka w Tesco - proszę o sprawdzenie cen body F&F w wielopakach w rozmiarach 92 i 98, krótki i długi rękaw. Do Tesco mam daleko, ale byc może taniej wyjdzie pojechać niż płacić za przesyłkę na allegro. Dzięki.

Płaszcz f&f

? www.ffmoda.com/Spring-Slideshows/F-F-Black-Women-Spring-Slideshow/FF-BLK-W/FF-BLK-W-Overview/Black_005.aspx?img=3

na 110% dom

Witam, planuje kupno domu na rynku wtornym bez srodkow wlasnych. Na ten cel potrzebuje 100% - 110% wartosci. Posiadam obecnie jedna nieruchomosc na ktorej mam dwa oddzielne kredyty hipoteczne w mbanku (refinansowany i na remont). Po sfinalizowaniu zakupu i przeprowadzce planuje sprzedac

f&f- rozczarowanie

Po raz pierwszy rozczarowałam się ubraniami f&f (dostępnymi w tesco). Zawsze byłam zachwycona wzorami, jakością, krojami no i ceną. Dzisiaj natknęłam się na artykuł na groszki.pl, że w f&f rozpoczęły się przeceny do 70%. W artykule były zdjęcia i ceny produktów po przecenie. Poszłam i odnotowałam

marka f&f

Chciałabym uzyskać informację, w których supermarketach TESCO w Warszawie znajdują się ubrania firmy f&f i czy wiecie może czy kolekcja jesienno - zimowa już jest w TESCO?

Zobacz wideo