Przeszukano 112 449 008 wypowiedzi na 1 249 forach

f1 2010 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

F1 2010 - języki`

Cześć! Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z językami w nowej grze codemasters? Szczerze mówiąc nie mam ochoty na komentarz w jęz. polskim, ale z tego co widzę to większość sklepów w polsce będzie sprzedawać polską wersję. Tak więc moje pytanie jest takie czy w pl wersji można grać "po angielsku"

Recenzja: F1 2010

Czekalem na bezposrednie porownanie do rfactora, bo dalej nie wiem czy warto dla grafiki zrezygnowac z realizmu.

F1 2010 - Patch ukończony

Firma Codemasters na swoim http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/432050-f1-2010-patch-news.html forum poinformowało, że patch z poprawkami do F1 2010 został ukończony oraz przetestowany przez zespół CM. Jednocześnie panowie poinformowali, że ów patch został już wysłany do

F1 2010 dla każdego

A ja jako dość świerzy posiadacz PS3 dopiero wczoraj pobrałem demko starusieńkiej już gry - F1 i muszę powiedzieć, że jest naprawdę bardzo dobre :)

f1 2010 gra

Włączcie Kubicy gre F1 2010 i niech se tam na tym torze pojezdzi jak go nie zna.

F1 2010 - nie kupuj!

kto potrzebuje) niz stac w kolejece w sklepie, tracic czas w domu i sie denerwowac. Byloby milo, gdyby ktos z Gazety zechcial zainteresowac sie ta sprawa. O ile dobrze pamietam to gry na Xboxa tez wychodzily w Polsce bez informacj, ze nie dzialaja (tyle, ze w nie dalo sie grac w pojedynke) w F1 sie

F1. Nowicjusze kłopotliwi dla F1

Nowym zespolom trzeba dac czas zeby sie rozwinely. A finasowanie to zawsze najtrudniejsza rzecz - nawet takie zespoly jak Williams maja teraz ciezsze czasy. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Hamilton kompletuje szlema

Na Monzy to chyba Ferrari postawi wszystko na jedną kartę. To jednak święty tor dla Tiffosi. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Lotus zwiększa zaangażowanie

Mimo wszystko, na tytul mistrza swiata, jak za czasow gdy w Lotusie jezdzil Senna to bym nie liczyl... :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Porsche lub Audi w F1?

A moze lepiej Seat GP, albo Skoda GP :) Juz to widze :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Webber skasował Hamiltona!

Hehe, slabo Hamilton, troche sie kolo fortuny odwrocilo. Ale pieknie Kubica wyprzedzil Masse - nawet nie mogl nic zrobic. Co nowe gumki, to nowe gumki! -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Hulkenberg zaufał Barrichello

No troche Hulkenbegr zaskakujaco namieszal w stawce :) Ale ze Massa ledwo sie do Q3 zalapal, to juz skandal... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Kara dla Pietrowa

Dobrze ze u nas straz wiejska nie wystawia mandatow na 2000 Euraczkow za przekrocznie o 10 km/h :P -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

Gra F1 Turbo Sliders + Liga F1!

Witam wszystkich fanów sportów motorowych a w szczególności fanów F1. Zapraszam na stronę www.f1turbo.cba.pl w celu pobrania z naszej stronki gry F1 Turb 1.0 Gra jest naprawdę świetna i dlatego postanowiliśmy zrobić sezon F1 2010 na tej gierce. GP odbywają się w te same dni co w prawdziwej F1

F1. Pechowy trening Lewisa Hamiltona

Hamilton juz sobie odpuscil w tym sezonie cos czuje. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. McLaren zainteresowany Vettelem

Trzeba bylo brac Vettela zamiast Hammiltona. Chociaz kto wie - obu sedziowie mocno "lubia" -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Trzynasty zespół w stawce?

Im wiecej zespolow, tym zabawniej na torze. Wiec jestem jak najbardziej za. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Renault: Wrócimy do czołówki

Dobrze, ze chociaz Witek sobie pocwiczyl :) Niech sie uczy chlopak, zeby wstydu nie bylo... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Kubica znów w rajdach

Fajnie ze Renault pozwala Kubicy na takie starty. Podejrzewam ze inne zespoly nie byly by szczesliwe. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Japoński koszmar Hamiltona trwa

No mysle ze juz sie Lewis moze spokojnie pozegnac z walka o tytul mistrza swiata w tym sezonie. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters. www.facebook.com/pages/F1-2010-Gra/149181418444071?ref=sgm

Re: Recenzja: F1 2010

Jako kierowca ligi simracingowej i maniak rF informuje F1 2010 fizyka i prowadzeniem totalnie rozczatowal! Do rFactora jest naprawde bardzo bardzo daleko, blizej do NFS Shfita...

F1. Alonso broni strategii zespołu

No zaczelo sie od tego, ze Alonso wystartowal zenujaco kiepsko - jakby nie stracil pozycji na rzecz Buttona, to by nie musial sie obawiac Webbera... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Re: Recenzja: F1 2010

jako kiereowca ktory jezdzil wieloma samochodami, poczawszy od SLS'a, R8, Caymana moge powiedziec, ze mi fizyka F1 2010 jak najbardziej odpowiada. A rfactor jest mocno przereklamowany, prawdziwe samochody sa latwiejsze w prowadzeniu niz wizja autorow rf'a.

F1. Silniki Renault w Lotusie

No to mysle, ze Lotus moze niedlugo zaczac powaznie walczyc o punkty. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

Re: F1. 10 najlepszych kierowców F1 wg BBC

Mile sa takie rankingi, ale niestety - na zwyciestwa sie nie przekladaja. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. "Egoistyczne i głupie zachowanie szefów F1"

Bernie to juz chyba na emeryture sie powinien udac, bo naprawde nic nie rozumiem z jego belkotu... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Chcą rozkupić Red Bulla

Tak, chodza nawet plotki, ze Adrian chcial przejsc do zespolu FSO racing, ale niestety, zamnkeli fabryke :) -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Wiliams wesprze organizację charytatywną

To mily gest ze strony Williamsa. Czasem warto przestac sie tylko patrzec za dolarami (jak Bernie)... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Kubica: Musimy być ostrożni

Niestety, Kubica ma calkowita racje mowiac, ze piatkowe treningi to nic nie znacza. Wiec, wszystkiego mozna sie jutro spodziwac. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Renault zaszokowane swoim rozwojem

No przy takim tempie rozwoju, bolid Renault bedzie pokonywal okrazenie w Interelagos w czasie -20 sek za jakies 30 lat :) -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1 2010 patch - problemów ciąg dalszy

" przeciwników, dziwne zachowania kierownic. Pozytywną informacją jest odzyskanie straconych zapisów gry. Panowie również poprawili grafikę (odblaski na bolidach), oraz ślady schnącej nawierzchni po deszczu. Cierpliwość fanów zarówno gry F1 2010, fanów stajni Codemasters, jak i wielbicieli najbardziej znanej

F1. Red Bull szybszy dzięki Renault

Na co im predkosc, jak sami sie potrafia wyeliminowac z wyscigu? -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Prezydent Ferarri chce do polityki?

Ale sentyment do Ferrari mu pozostanie, wiec moze zespol liczych na rzadowe dotacje :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Toro Rosso wprowadza kanał F

Troche pozno wprowadzac F na koncu sezonu, ale widac Torro walczy twardo do konca. Zeby starczylo kasy na nowy samochod na przyszly sezon. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Salon Michaela Schumachera

Szacun dla Schumachera, Hamilton, Alonso czy Vettel do piet mu nie dorastaja... ======== Ile punktów zdobędzie Ferrari? Zgadnij i wygraj grę F1 2010

Istambuł - F1 - 28-30.05.2010

Wybieram się z mężem do Istambułu w terminie, gdzie akurat będzie F1 (prezent dla męża ;)) Może ktoś był??? jakieś rady? jak dojechać, co trzeba a co nie? jakie miejsca - stojące?

F1. Szefowie zespołów wybrali: Alonso najlepszy...

No koncowke sezonu Alonso mial zdecydowanie najlepsza, jakby nie zwalili taktycznie ostatniego wyscigu, bylby mistrzem swiata :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Kubica: Za wysokie oczekiwania dziennikarzy

Ech, jak zawsze nasza prasa sie urchamia niepotrzebnie, a Robert - ja zawsze twardo stapajacy po ziemi pozbawia wszystkich zludzen. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Hamilton: Niedorzeczne zmiany! Obawiam się ...

Najbardziej zawsze mnie smiesza takie narzekania, ze zakret jest za trudny. Jak sie jest jednym z najlepszych kierowcow na siwiecie, brzmi to troche slabo... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. W Brazylii zadbano o bezpieczeństwo

No wyjscie z tego zakretu jest rzeczywiscie paskudne i w razie wypadku wybijalo kierowcow spowrotem na tor pod jadace samochody. Good idea z ta barierka wylapujaca. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy

F1. 20 wyścigów w sezonie 2011

To bedzie ciezki sezon... Obawiam sie tylko torow zaprojektowanych przez Herrmana Tilke, bo zawsze sie na nich nic nie dzieje. Oby bylo wiecej takich jak Spa, Monaco czy Monza. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1

F1. Kto kupi miejsce obok Kubicy?

Tung odpada. www.eurosport.pl/formula-1/sezon-2010/2010/kubica-poznal-nowych_sto2198173/story.shtml

F1 2010 - jak Wam się podoba

Wczoraj dostałem grę, odpaliłem na chwilę, zaliczyłem kilka zupełnie niekontrolowanych poślizgów. Włączenie wspomagaczy trochę ułatwia ale nadal zrobienie jakiegokolwiek wyniku w Lotusie to spore wyzwanie. Wydaje mi się, że Codemasters w końcu zrobili grę na poziomie kultowej TOCA 1 i 2, które

F1. Klien zastąpi Yamamoto w Brazylii

Hehe, szkoda bo Yamamoto ostatnio wyjatkowo wesolo jezdzi :) W desczu moglloby byc zabawnie. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info: www.facebook.com/pages/F1-2010-Gra/149181418444071?ref=sgm

F1. Kaspersky Lab nowym sponsorem Ferrari

Czyzby wiec w Ferrari mial sie pojawic Pietrow? :P Nie chyba tak sie jednak nie stanie... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1: zakaz tankowania od 2010 roku

Dzisiaj jest rocznica śmierci Ayrtona Senny - bio ogrodypamieci.pl/profil/ayrton-senna

F1. Wyścigowy weekend mógłby potrwać dwa dni?

Ja lubie ten rytual - kwalifikacje w sobo, wyscig w niedziele... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Vettel nie potwierdził konfliktu z Webberem

Taaa, i zaraz im wierze :) Ale piekne pojednanie podnad podzialami :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Menedżer Raikkonena potwierdził rozmowy z R...

Hehe, beda sobie chlopcy razem na rajdziki jezdzic :) Moze sie nawet bryka podmienia... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Piękne słońce nad Spa

No nie powiem, licze na mokry wyścig! ======== Ile punktów zdobędzie Ferrari? Zgadnij i wygraj grę F1 2010. www.facebook.com/notes/f1-gra/zaczynamy-konkurs/228436313868805

F1. Sponsor przedłużył umowę z GP Malezji

GP Malezji ciekawe, bo lubi tam popadać - co zdecydownie podnosi atrakcyjność widowiska o nazwie F1. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Webber nie chce pomocy od Vettela

Najwieksza pomoca Vettela bedzie jak sie nie bedzie do Webbera zblizal i go nie wypchnie z toru :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Re: F1. Milioner Webber

Hehe, no to nic tylko pogratulowac Markowi! Pewnie ma teraz wielu przyjaciol :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Kubica - bohater sponsorów

I dobrze, niech sponsorzy sie ciesza to i team sie bedzie cieszyl. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Grupa Lotus zainwestuje w IndyCar

No ciekawe kiedy zobaczymy czarne Lotusy w malowaniu JPS, jak za starych czasow :) A w srodku - Bruno Senna :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Re: F1 zamiast WRC

Ale te lata minely bez pirelli, a sam pamietam jak Benettony na nich jezdzily. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Jerome d'Ambrosio kierowcą Virgin Racing?

Czyzby Renault traktowalo Virgin jako swoje "przedszkole" dla nowych kadr? I po jeszcze jednym sezonie chcieli zamienic Pietrowa na d'ambrosio? -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Re: F1 2010 - nie kupuj!

Mam pytanie?Może ktoś mi pomoże w kwestii sterowania w f1 2010.Posiadam kierownicę Logitech Formula Force EX i niestety nie mogę na niej pograć.Czy pozostała mi tylko klawiatura?Czy oprócz wymiany jest jakieś inne wyjście?

F1. Webber zataił kontuzję

To i tak cud, ze Renault pozwala Kubicy startowac w rajdach (zwazywszy jak niebezpieczny jest to sport). -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Team orders wrócą w Abu Zabi?

Musze powiedziec, ze Red Bull musilby byc glupi, zeby nie wprowadzic team orders. Ale ja i tak licze na to ze wygra Alonso :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Tuja poproś o pomoc: forum.pclab.pl/topic/604474-F1-2010/page__st__2000 Z tego co piszą w linkowanym wątku można wywnioskować, że mnóstwo ludzi gra na kierownicach i nie ma z tym problemu. Oprócz

F1. Mistrzowskie déja vu w Korei

Wiele razy bylo tak, ze juz prawie mistrz wital sie z tytulem, gdy na ostatnim wyscigu odbieral mu to inny kierowca. Ot ze wspomne 3 lata temu, jak Raikonen zalatwil wszystkich w interlagos i wygral mistrzostwo. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Dwa dream teamy w 2010 roku

WIGILIJNEGO FANI F1 i szczęśliwego Nowego Roku 2010 !! 10 10 10 !! Szczęśliwego również dla Roberta !

F1. Zagraniczne media o Kubicy: Pojechał kapita...

Pieknie pojechal, to trzeba przyznac. Ale w sumie patrzac, awansowal tylko o 1 pozycję (w stosunku do pozycji startowej). Tym razem chyba Massa najbardziej zaszalal - z ostatniej dopchal sie do 8mej. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010

F1. Robert Kubica: Zawiniła hydraulika i kanał F

Jak widac, nie zawsze kanal F pomaga. Ale moze jutro bedzie lepiej? -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Boullier: Musimy dogonić Mercedesa

Tylko że SPA to wyścig Schumachera, więc tak łatwo nie będzie wyprzedzić Mercedesa. Zwłaszcza jak trochę popada... ======== Ile punktów zdobędzie Ferrari? Zgadnij i wygraj grę F1 2010

F1. Prasa po GP Singapuru: Fantastyczny popis, ...

Rozlozyl mnie tytul: Alonso, książe ciemności. Byla taka piosenka T-Raperow: Ksiaze ciemnosci, umyj mi nogi bym nie zabrudzil, twojej podłogi Gumowce czarne, jak piekeł smoła Brudzą, że nic, jej domyć nie zdoła -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe

F1. Mistrzowi świata może pomóc tylko cud

No troche slabo, jak mistrz swiata mowi, ze nie radzil sobie z jazda bolidem. Chyba nie do konca sie nalezal ten tytul. Ja jakos radze sobie z jazda w deszczu... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Hamilton: Wow, Alonso ma lśniące nogi

No i Alonso bedzie troche lzejszy, dzieki czemu Ferrari uda sie idealnie ustawic bolid :) -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. GP Abu Zabi wyłoni mistrza świata 2010

No nie oszukujmy sie, zeby wygral Hammilton to to juz jest niezla rozgrywka szachowa... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Testy w Barcelonie - dzień drugi

Kubica spadł na 8 m. www.f1today.nl/live-update/2010/02/26/circuit-de-catalunya/

F1. Brawn: Sezon 2011 będzie harówą dla inżynierów

No nie powiem, zapowiada sie ciezki i dlugi sezon... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Agent Heidfelda: Nick w kokpicie w przyszły...

No HRT przyjmie Nicka z otwartymi rekami, cos czuje :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Włoskie media: Hulkenberg zastąpi Massę w F...

O ile Massa w tym sezonie wiele nie pokazal, to jednak mysle ze Ferarari da mu jeszcze druga szanse. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Re: F1 2010 dla każdego

@ hill no i jak by nie było to dopalacz w F1 już jest w postaci KERS

Trudne zadanie przed twórcami. F1, wbrew pozorom, to dośc hermetyczne dla przeciętnego gracza środowisko, nie ma poslizgów, dopalacza, tuningu optycznego i 400 bryk do wyboru. Kilka razy próbowałem się wciągnąć w świat konsolowej F1 i jakoś mi się nie udało. Może poza pierwszą Formula One z roku 96

zasadniczo po F106 na PS2 troszeczkę się rozczarowałem F1 na PS3 tzn nie to żeby gra była zła, ba jest świetna ale... czegoś brakowało.... projekt F1 jako multiplatformy padnie tak jak 99% graczy nie doceniło Richard Burns Rally - czyli grę dla odwalonych kolesi którzy oddadzą pół wypłaty na dobrą

F1. Sutil uzgodnił warunki kontraktu z Force India

Sutil jest naprade niezly, mogly niezle dac popalic Kubicy, jakby byli w jednym zespole... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

Ale tej jesieni ma już być, podobno razem z polską premierą kinecta :) Swoją drogą to ciekawe czemu nie zapisuje postępów. Nie wiem jak jest w "F1" ale w innych grach do zapisania stanu gry na xbox nie jest potrzebny live... Pozdrawiam

F1. Lotus ze skrzyniami biegów od Red Bulla

No licze na to, ze Lotus sie odbije od dna niedlugo. Pierwszy sezon zawsze jest ciezki. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Kubica: Trudno będzie powtórzyć wynik sprze...

Ech, jakos nie wydaje mi sie, zeby Kubicy udalo sie wbic na podium. Mamy przeciez teraz bardzo powazny wyscig zbrojen - Ferrari, Red Bull, Mclaren. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Kubica o decyzji Raikkonena: Jestem trochę ...

.... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters. www.facebook.com/pages/F1-2010-Gra/149181418444071?ref=sgm

hardkorowcy gdzie hardkorowac. a F1 to po pilce noznej najpopularniejszy sport telewizyjny w naszej strefie cywilizacyjnej, wiec nie nie doceniaj mocy nabywczej fanow.

F1. Alonso: Kwalifikacje nie mogły być gorsze

Red Bulle to potega kwalifikacji w tym sezonie. Jednak czesto sie okazuje, ze wyscig nie jest juz dla nich tak laskawy! 3mam kciuki za Alonso... -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Lauda: Vettel musi zostać numerem dwa

Musze przyznac, ze nie zawsze zgadzam sie z opiniami Laudy, ale tym razem ma racje w 100%. Ale Red Bull potrafi sie na szczescie sam wyeliminowac z rywalizacji :) -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

F1. Szef Renault chce spotkać się z Raikkonenem

No cos mi sie wydaje, ze Pietrow jednak straci robote. Szkoda chlopaka, ale troche sam sobie winien - nie przyklada sie za bardzo. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Raikkonen w Renault - za i przeciw

jeszcze kilka tyg i wszystko sie wyjasni. -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Kovalainen sam ugasił pożar swojego bolidu

chcial na sile przejechac linie mety... -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. Boullier: nie chcemy zepsuć talentu D'Ambro...

Ech, mysle ze pozycja Roberta to jest nie do ruszenia. A i Pietrow z kasa z Rosji tez zostanie. No nic, zobaczymy w 2011 :) -------------------- Zobacz profil F1 2010 - Gra na Facebooku. Najświeższe informacje o F1 2010 - symulacji Formuły 1 firmy Codemasters

F1. GP Korei. Schumacher z ostrzeżeniem za prze...

Nieco blaknie gwiazda Schumachera, moze czas jednak na emeryture? -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

Re: F1 Shanghai

starcie stojący przed nim KOV, przetrzymany MAS przy zmianie opon) - CAN (kolizja i odpadnięcie RAI i HAM) - ITA (deszcz, zły dobór opon przez czołówkę) - JAP (karambol w 1 zakręcie po starcie) rok 2009 - BRA (kolizja i odpadnięcie RAI i WEB oraz TRU, SUT i ALO) rok 2010 - AUS (awaria hamulców i

F1. GP Korei. Złagodzone zasady w alei serwisowej

No jutro zobaczmy, jak sie to rozwiazanie sprawdzi w praktyce. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info: www.facebook.com/pages/F1-2010-Gra/149181418444071?ref=sgm

F1. GP Korei. Rosberg: Miło być przed Kubicą

No niestety, tym razem Renault sie nie poszczescilo w kwalifikacjach. -------------------- Wygraj w konkursie F1 2010. Wiecej info

mozna to obejsc, rejestrujac sie niby z innego kraju, ale nie kazdy ma checi potrafi. ale fakt, ze to skandal. M$ tlumaczy się niby piractwem, a takim działaniem sie do niego przyczynia. -- 1... 2... 3... próba sygnaturki

BBC - F1

Now, whole 2010 F1 season is available to watch at BBC. Live and after on demand (practice sessions, qualifications and of course Grand Prix race). Commentary by: David Coulthard, Eddie Jordan and martin Brundle. All you need IS UK IP :-), any! -- Pozdrawiam, G. http

Zegarski: Stringi na hełmie uratowały mi życie [GDAŃSKA 27]

Zegarski: Stringi na hełmie uratowały mi życie [GDAŃSKA 27]

Zobacz wideo