Przeszukano 112 444 494 wypowiedzi na 1 249 forach

f 800 st - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

BMW F 800S i F 800ST.Czwarta droga

Jakoś bardzo łagodnie potraktowaliście F800 i wybracje.. podobno sa nie do zaakceptowania

SAGEM F@st 800-840

Niech mi ktoś wyjaśni co to jest? Ukazało się na pasku, albo wcześniej tego nie widziałam. Nie wiem czy to ma związek, ale przy uruchamianiu komputera pojawia się niebieski ekran i ile procent się ściągnęło. Dochodzi do 2% i wszystko wraca do normy.

SAGEM F@ST 800 USB???

Co sadzicie o tym modemie do neostrady dobry wybor czy Thompson byl by lepszy a moze jeszcze jakis inny???

Pomocy!!! Neostrada, Sagem f@st 800.

Mój problem wygląda następująco, mam ów modem, podłączam go do laptopa, świeci się dioda POWER, ale nie ma synchronizacji. Przeinstalowałam sterowniki i w ogóle zainstalowałam neo na nowo, nic nie pomogło... Nawet panowie z pomocy technicznej tpsa nie wiedzą co jest:( Kiedyś wszystko działał

Re: SAGEM F@st 800-840

witam tak...prawdę mówią to nie wiem o co chodzi??? SAGEM F@st 800-840 to model modemu który otrzymałeś od tepsy do neostrady,oto chodziło??? pozdrawiam .

router do Sagem F@st 800 e4

Witam, mam pytanie do tyczęce następującej sprawy. Zainstalowałem sobie wczoraj neta z Netii po łączu tpsa - wszytko pięnie łazi z wyjątkiem tego że po kablach. Szukam jakiegoś routera którego bede mógł podpiąć do "Sagem F@st 800 e4" a który będzie udostępniał neta w całym domku

Re: SAGEM F@ST 800 USB???

znacznie tzn ile? modem podlaczany do sieciowki dla ciebie nie istnieje. raz go podlaczasz i dziala wieki. nie interesuja ciebie sterowniki, konflikty, czy problemy w przypadku instalacji roznych systemow operacyjnych. poza tym pomysl, ze budujac domowa siec potrzebujesz najtanszy router (najtans

Re: SAGEM F@ST 800 USB???

duzo bardziej bezproblemowy jest modem podlaczany przez ethernet (do karty sieciowej). duzo stabilniejsza i bezproblemowa praca. chyba jednak tpsa nie oferuje (ciekawe czemu, oszczedzaja kazdy grosz na uzytkownikach?) takich modemow.

Re: SAGEM F@st 800-840

Dzięki za odp. Myślałam,że to jest coś innego. Jak włączam komp po chwili pojawia się niebiewskie tło z napisem "proccesing" i ładuje do 2%. Jak to zlikwidować?

Re: BMW F 800S i F 800ST.Czwarta droga

Odcina na sekunde aż spadną o kilkadziesiąt rpm i znowu podaje paliwo. Efekt taki jakby ci silnik przerywał. Po prostu jedzie dalej ale na tych samych obrotach

Moto fajne ale mam przy okazji pytanie na inny temat: co się dzieje jak po przekroczeniu określonych obrotów odciety zostaje zapłon - moto gaśnie na chwile i potem dalej pracuje, czy np.: gaśnie i trzeba ponownie uruchomić silnik. Pytam z ciekawości bo wszędzie piszą kiedy odcina zapłon ale co si

Bardzo poręczny i żwawy moto ma 80 koni ale takich prawdziwych, fajnie jedzie wkręca się na czerwone pole i odcina przy 9000, można z niego wydusic 230km/h, spoko fajny sprzęt.

Sagem F@st 800 + GeForce= niekontrolowane restarty

Mam ten modem, kartę graficzną GeForce 2MX 400 i samoczynne restarty. Czy ktokolwiek miał podobnie? Pytam, bo znalazłam info, że: >>Producent modemu podaje informację, o niekontrolowanych restartach PC - ta, >>z Windows 2000 i kartą grafiki GeForce2MX, radą ma być zmiana z BULK

Re: Pomocy!!! Neostrada, Sagem f@st 800.

rudapaskuda napisała: > 6. Kabelki ok, nawet kiedy podłaczyłam modem bezpośrednio do gniazdka tel. bez > mikrofiltru to nie synchronizował. Modem musu być wpięty BEZ FILTRU. -- 23

Może kabel telefoniczny walnięty. Podepnij telefon przez kabel od modemu i zobacz, czy jest sygnał.

Synchronizacji nie ma? Czyli co, dioda DSL nie świeci? Podpięłaś telefon przez filtr? Modem musi być podpięty bezpośrednio (bez filtra).

BMW F800 ST vs Yamaha FZ6 S2

Witam! BMW F800 ST posiada "tylko" 2 gary ale za to 86Nm przy 5800. Yamaha FZ6 S2 legitymuje sie czterema piecami i 63,1 Nm przy 10,000|RPM.... Pytanie dla uzytkkownikow-ktory z tych dwoch motocykli jest bardziej dynamiczny oraz lepiej nadaje sie do turystyki?Gryze sie z wyborem

He, he, tatuś pomieszał kabelki przy podłączeniu. Albo w "nowych" gniazdkach są pomieszane - bardziej prawdopodobne. Miałem to samo, wymieniłem gniazdko (telefoniczne z wbudowanym RJ11) na nowe i okazało się, że modem milczy. Obejrzałem jak idą kabelki do gniazdka RJ11 w nowym gniazdku i starym i

rudapaskuda napisała: > 1. Tak, Windows XP. > 2. Odinstalowałam stare, zainstalowałam to co było na płycie z tpsa. > 3. Wszystko ok. > 4. Nie, nie przygasa. > 5. Błąd 680. > 6. Kabelki ok, nawet kiedy podłaczyłam modem bezpośrednio do gniazdka tel. bez > mikro

tez mi to wyglada na odwrocenie kabli, czy normany telefon dziala pod tym gniazdkiem? -- - ENH Cieszyn (2002 - 2005) Forum Katowice Forum Koszutka

rudapaskuda napisała: > Mój problem wygląda następująco, mam ów modem, podłączam go do laptopa, > świeci się dioda POWER, ale nie ma synchronizacji. Przeinstalowałam > sterowniki i w ogóle zainstalowałam neo na nowo, nic nie pomogło... > za mało informacji podałałaś, bo

1. Tak, Windows XP. 2. Odinstalowałam stare, zainstalowałam to co było na płycie z tpsa. 3. Wszystko ok. 4. Nie, nie przygasa. 5. Błąd 680. 6. Kabelki ok, nawet kiedy podłaczyłam modem bezpośrednio do gniazdka tel. bez mikrofiltru to nie synchronizował.

> Jeszcze problem tkwi w tym, że komputer taty działa, a jak ja podłączam do jego > > kabla mój komputer to nie działa... Więc problem chyba nie tkwi w kablu :( No to ja nie mam zielonego pojęcia z czym tu może być problem (bo wygląda na to, że komputer sprawny, modem też i kab

Znajomy informatyk taty też nie wiedział o co chodzi :( Powiedział, że być może jakiś program blokuje modem...

rudapaskuda napisała: > Ten modem jest "przenośny" raz jest u mnie, a raz u taty w pokoju. Wcześniej > wszystko było na jednym dłuuugim kablu i działało, teraz tata zrobił takie > cudo, że poprowadził kabel, rozdzielił go na dwa, jedna końcówka idzie do > niego, a druga idzie d

Sygnał ma byc na wewnętrznej parze kabelków(zielony czerwony ) we wtyczce. sprawdz czy tata dobrze zrobuł cudo. wepnij filtr i podłącz do niego telefon. jak nie ma sygnału to cudo taty do poprawki. telefon masz wpinać przez fillr a modem bez filtra.

Ten modem jest "przenośny" raz jest u mnie, a raz u taty w pokoju. Wcześniej wszystko było na jednym dłuuugim kablu i działało, teraz tata zrobił takie cudo, że poprowadził kabel, rozdzielił go na dwa, jedna końcówka idzie do niego, a druga idzie do gniazdka, które jest w moim pokoju. Ja podłą

Międzynarodowy driver 3.0.4 Sagem F@st 800/840

Nowy(jak dla mnie) driver Sagem USB Fast 800/840 do Neostrady Windows ma możliwość wyboru wielu krajów w czasie instalacji np Poland(Polska) i dodstawców (TPSA lub Other-inny).Nie trzeba nic innego ustawiać i po odłączeniu modemu przed instalacją,połączeniu przy zakończeniu i ponownym uruchomieniu

sterowniki do sagem F@st 800 pod mandrake 10.1

Czy sa moze do sciagniecia sterowniki do kernel 2.6.x pod mandrake 10.1 dla neostrady? Dziekuje z gory

Net24 - Sagem F@st 1400W Jak?????

Witam wszystkich. Po rozstaniu z TP mam wreszcie znowu net-net24. Niestety nie wszystko jest OK, tzn udało mi się zalogować i chodzi net na starym modemie segema 800 a na sagemie 1400W jakoś nie umiem sobie z tym poradzić. Ma ktoś podobne problemy, albo podpowie jak to zrobić? Netia

Re: router do Sagem F@st 800 e4

przyjacielu ten modem ma chyba usb tylko do kompa a jak koniecznie chcesz na nim wireless zrobic to stawiasz podłączonego z modemem kompa dla karty sieciuowej udostępniasz połączenie z modemem i do karty sieciowej kompa podłączasz acces pointa chyba jakoss tak by wypaliło ale to drogie rozwiazani

Re: BMW F800 ST vs Yamaha FZ6 S2

Ujeżdzam F800ST od roku i powiem Ci plusy i minusy. Zaczne od minusów - głośna skrzynia - zdarza sie złapać luz między 5 a6 biegiem - szybko dobijające amory z przodu - czasem zawodzi wskaźnik paliwa( wiesza się) Teraz plusy - obrzydliwie niskie spalanie (minimalnie 4,8 maxymalnie 5

można porównywać do 800 ST to na temat silnika muszę się wypowiadać w samych dobrych słowach. Bardzo elastyczny, ciągnie fajnie od dołu, szybko się wkręca na obroty, 200 osiągalne bez problemu. Tylko tłumik nadaje się do kubła - trzeba założyć akrapa albo leona. Ogólnie też wolałbym do turystyki

Re: sterowniki do sagem F@st 800 pod mandrake 10.

isuam napisał: > Czy sa moze do sciagniecia sterowniki do kernel 2.6.x pod mandrake 10.1 dla neo > strady? Dziekuje z gory szczerze mówiąc to Mandrake sam znalazł modem i neo chodzi, choć sporo się napociłem zanim zatrybił - konfigurowałem go w kólk ze 30 razy i w końcu zatrybił bez

Boczne kufry do BMW F800 ST fajnie komponują sie z całoscia,nie przeszkadzają ,nie wystają za bardzo.Charakter silnika beemki mi osobiscie pasuje bardziej,nie lubię wycia rzędowej czwórki i kręcenia po wysokich obrotach przy dynamicznym przyspieszaniu,jak jest w FZ6. Jakość wykonania ,ochrona

Re: Międzynarodowy driver 3.0.4 Sagem F@st 800/84

Gość portalu: Meeks napisał(a): > Nowy(jak dla mnie) driver Sagem USB Fast 800/840 do Neostrady Nie tylko dla Ciebie ten sterownik jest NOWY :) Jakieś 3 tygodnie temu jeszcze go nie było na żadnych stronach SAGEM :) .

Gość portalu: Akira 77 napisał(a): > Nie zwróciłem uwagi na tę myśl. To pewnie jeszcze nie zwróciłeś uwagi na to,że stanik83 myśli tu o FZ1 -litr. ;)

Nie zwróciłem uwagi na tę myśl. > Gość portalu: stanik83 napisał(a): > > Doszedlem jednak do wniosku,iz Yamaha moze okazac > > sie zbyt silna jak na moje umiejetnosci a VFR przestana wkrotce > > produkowac Jeśli stanik boi się o swoje umiejętności na Yamasze to t

Gość portalu: stanik83 napisał(a): > Doszedlem jednak do wniosku,iz Yamaha moze okazac > sie zbyt silna jak na moje umiejetnosci a VFR przestana wkrotce > produkowac Co do BMW i FZ6 niestety nie mogę pomóc,ale niedorzeczne w/g mnie jest,że dyskwalifikujesz VFR tylko z w/w powodu.

u nas 8.00 rano -14st. wielkopolska

śniegu wcale, takie tam tylko pobielone wszystko z lekka. za to nadal wszedzie oblodzone wszystko, ulice zwłaszcza mniejsze to szklanka z błyskiem jak na lodowisku. -- http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=63251 MOLE KSIĄŻKOWE

dziewczyny z st trinian

dziewczyny z ST trinian bardzo fajny film seredecznie polecam opisy: 1.St Trinian – legendarna szkoła dla „młodych dam”. Tutaj na lekcji chemii próbuje się spirytusu, a w czasie przerwy w oparach papierosowego dymu kwitnie hazard i handel używkami. Psotne dziewczynki mają

Re: Motocykle BMW do serwisu!

@ bluntman, to zależy. Enduro F650GS i F800GS mają łańcuchy, podobnie miejski F800R. Natomiast Tour F800ST, Sport F800S mają paski.

SKRADZIONO SUZUKI GSX 600 F (Rzeszów)

rok rodukcji: 1998 (jajko) przebieg: 23 tyś. km kolor: żółto-złoty metalik NUMER RAMY: JS1AJ311300100133 NUMER SILNIKA: N719-100130 NUMER REJESTRACYJMY: E-Q9 (tablice niemieckie) Skradziony z garażu przy stacji benzynowej "Orlen" przy ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Za pomoc w

SKRADZIONO SUZUKI GSX 600 F (Rzeszów)

rok rodukcji: 1998 (jajko) przebieg: 23 tyś. km kolor: żółto-złoty metalik NUMER RAMY: JS1AJ311300100133 NUMER SILNIKA: N719-100130 NUMER REJESTRACYJMY: E-Q9 (tablice niemieckie) Skradziony z garażu przy stacji benzynowej "Orlen" przy ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. Za pomoc w

Re: Sterowniki do "Sagem fast 800" pod Linuxa.

pl.wikipedia.org/wiki/SAGEM_F@st_800 forum.ubuntu.pl/viewforum.php?f=43 google nie boli

modliszka, kolo klasztoru StAntimo

gdzie czterech braciszków spiewa psalmy gregoriańskie do Boga i podobno dzieki temu od 800 lat kręci sie dalej. Nie wiadomo jak jest, bo nie ośmielił sie nikt przerwac choć raz serii dziennej śpiewów:-) Ale modliszka była: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pi/yh/ba4y/q2yl8NrWRQ7PGbv74X.jpg

modem do neo

Co wybrac do neostrady? Modem ADSL Sagem F@st 800 USB Modem ADSL Alcatel SpeedTouch 330 USB Modem ADSL ZTE ZXDSL 852 USB

Re: Co to jest?

pl.wikipedia.org/wiki/SAGEM_F@st_800

Modem Neostrady do sprzedania Tanio ! !! ! ! ! ! !

Nowy modem SAGEM F@st 800-840 za cene niższa niż oferuje TP.s.a. Kupując ode mnie obniżysz koszty instalacji Neostrady. tylko jedna sztuka!!!!! U mnie 150zł... 200 w TP.s.a.

Modem Neostrady taniej niż w TP.s.a.

Nowy modem SAGEM F@st 800-840 za cene niższa niż oferuje TP.s.a. Kupując ode mnie obniżysz koszty instalacji Neostrady. tylko jedna sztuka!!!!! U mnie 150zł... 200 w TP.s.a.

Uszkodzone połączenia internetowe

. ------------------------------------------------------------------------------ www.sagem.com/support/site/driver/SAGEM_Fast_800_v4_0_5a.zip nowy driver SAGEM F@ST 800/840 Windows międzynarodowy(także Netia,TPSA Neostrada).

Re: Neostrada - dziwny problem z łączeniem! Pomoc

Ja akurat używam połączenia standart dla NEO tzn. modemu Sagem F@st 800 i instalacji z płytki CD.

Jak miała wyglądać stacja Politechnika?

.438890.308958934031&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F556528_10151072192394032_1862310455_n.jpg&size=800%2C538 TU Polecamy nasz profil facebookowy poświęcony Warszawie http://www.facebook.com/Kierunkowy22 Kierunkowy 22

nano + tubes a dock

Witam Czy ktos orientuje sie moze czy iPod nano z zalozona gumka store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wo/2.RSLID?mco=F2C8599F&nplm=MA241G%2FA

Portugalia zamiast Bora Bora

D&g za 800f.??? to nie tak duzo poza tym to wdzianka dla murzynow i redneckow normalni finansisci szyja na savile row lub jermyn st.

Jak umożliwić dostęp do internetu innym komputerom

Mam w domu 2 komputery połaczone siecią (ustawiłem wszystko co trzeba by oba mogły korzystać z interneru)i jeden podłoczony do usługi neostrada tp. Używam modemu USB F@st 800 (512 kb/s). Czy jest zabezpieczenie na neotradzie, jeśli tak to jka je ominąć?? Czy może muszę kupić ruter lub modem

Re: Chyba coś mi się w głowie popsuło

Ja https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--UMPJ4stU--/c_scale,f_auto,fl_progressive,q_80,w_800/aia30brupuis2maf0o81.gif nie znam ...

prosba o sprawdzenie loga

:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\Explorer.EXE C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe C:\Program Files\Neostrada TP

modem net24 nie działa w neostradzie

). Próbowałem na rózne sposoby i nic!. Czy to znaczy, że modem jest wewnętrznie zablokowany i działa tylko w sieci NETIA, a nie w TPSA. Zaznaczam, że mam modem Sagem F@st 800 i jest ok. Proszę o poradę. Z góry dziękuję. Pozdrawiam artec

Nowe forum dla Wrześniowych mam:)

www.tickerfactory.com/ezt/d/4;10402;107/st/20040912/e/Mateuszek+ma.../k/26b4/event.png

Re: Wyciągają 42 węzły z 800 koni

1944 (116). Jednak załogi podały naszym technikom prędkości 35 w maksymalną i 27 w ekonomiczną. Po inwentaryzacji (Rosjanie nie wiadomo czemu nie przekazali żadnej dokumentacji) oraz próbach morskich ST-81 i ST-82, rzeczywistość ponownie zaskrzeczała: określono ich prędkość maksymalną na 27 w

Re: Ósmy

Proszę: https://lh3.googleusercontent.com/-_xiGXdb0znc/VrX9kUo042I/AAAAAAABLew/0cRMYEewiwk/st-dunstan-in-the-east-church-36.jpg?imgmax=800 Zakątek u św. Dunstana prawie bezludny i https://cdn.londonandpartners.com/asset/77a6dbb430199a2df6d89f408f887272.jpg bezludny

Re: Dworzec na stacji Kraków Główny to parterowy

: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2f/DSC08790.JPG/800px-DSC08790.JPG -- marudzę niezależnie od Twojej opcji politycznej :)

grzeje sie lapotop pomocy !!

/ rdzeń nr 1 72 °C (162 °F) Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 72 °C (162 °F) Seagate ST9500325AS Wartości napięć: Napięcie rdzenia procesora 1.13 V Mam nadzieje, ze wystarczy i pomozecie :)

Re: modem do neo

> Co wybrac do neostrady? > Modem ADSL Sagem F@st 800 USB > Modem ADSL Alcatel SpeedTouch 330 USB > Modem ADSL ZTE ZXDSL 852 USB A nie lepiej wziąć jakiś normalny router z modemem adsl zamiast tych zabawek na usb?

Re: Kto jezdzi na 18 calowych kolach?

225/40R18 ST220, na komfort nie narzekam. Da sie jeździć. Jak pisano powyżej, problemy są na dużych koleinach, opony są delikatne (o podjazdach na krawężniki raczej należy zapomnieć, trzeba skrupulatnie pilnować ciśnienia), ceny dobrych opon ok 800pln/szt. Ps. właśnie wyskoczył mi bąbelek na

Re: wyniki testu dsl

> Pełna szybkość do 10mb ma wejść dopiero od czerwca. Wtedy stary Sagem F@st 800 nie będzie wyrabiał. Ma USB 1.1 i adsl zgodny z G.992.1, czyli w każdą stronę góra 6-7 Mb/s Musisz wymienić na nowszy modemorouter.

syrnatura

" src="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;31/st/20060928/dt/30/k/f1a5/preg.png"></a> Mateuszek

problem z internetem

ok. Zrobilem foramta lapka ale nic nie pomoglo. Nie wiem czy nie mam jakis sterownikow czy co ale jak sprawdzalem w menagerze urzadzen to wszystko jest niby dobrze. Moja karta sieciowa to Atheros AR928X Wireless Network Adapter i mam modem SAGEM F@st 800-840 proszę o pomoc

pomóżcie z sygnaturka:)

href="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;4;80/st/20060928/k/0bf9/preg.png">Maleństwo</a>

Re: Nareszcie będziemy mogli zatankować na A4

Każda z firm, które wygrały w przetargu postawi kilka stacji, poza tym będą tam też knajpy i motele. Akurat 800 tys. to za 4 stacje. Szczegóły tutaj

gdzie i co to jest?

pomóżcie https://lh4.googleusercontent.com/-CZZiDYXNwDI/T10J4yrPexI/AAAAAAAAAtA/l3uJJpyF0i4/s800/Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.png https://lh5.googleusercontent.com/-m4QbLOEJwz4/T10J_kyRuhI/AAAAAAAAAtI/yMLj61af6sk/s512/2Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.png https://lh5.googleusercontent.com/-oa7f95Ax

Sprzedam uzywany komputer

Sprzedam komputer:Procesor AMD XP 2000+.Płyta głowna FIC KT-400A PRO.Pamiec DDRAM 256 MB PC 266.Dysk twardy SEAGATE 80 GB BARRACUDA V.Karta graficzna GF4 MX 440SE 64MB DDR TV.Stacja dyskow 3.5" 1.44MB.Nagrywarka CDREC.LG 8520B OEM 52x24x52.Monitor LG Flatron F 700 B, 17 cali

Re: Wózek dla 2,5 latki

tickers.tickerfactory.com/ezt/d/4;10721;29/st/20080118/e/Kajtula/dt/13/k/6f52/event.png

Stacja dyskow i pendrive nie dokancza formatowania

Prosze o pomoc - nie moge dokonczyc skanowania pendrive - ani dysku (chce wypalic plyte) - pojawia sie komunikat: "system windows nie był w stanie ukończyć formatowania" - problem ze stacja rozpoczal sie dzis - wczoraj walczylam z pendrivem i nie mialam problemu ze stacja - nie wiem, czy na

Re: modem do linuxa, skrypty

Modem Sagem F@st 800 to modem DSL. Napisz może jasno czy interesuje ciebie modem "telefoniczny" czy modem DSL... Telefoniczne modemy do sieci wdzwanianych będą z założenia działać, jeśli będą to modemy podłączane na porcie szeregowym. Modemy DSL na USB wymagają sterownika w jądrze do danego

Kaszebe ,pytanie do ciebie.

Французская жизнь http://lh6.ggpht.com/-CZ3afrFx_Ao/UJ5-7iStM_I/AAAAAAAESuk/jeuW-71uPUQ/clip_image006_thumb%25255B1%25255D.jpg?imgmax=800 -- ***************************************************************** Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez

Re: Gruby plaster szynki (gotowanej?) jako mięso/

a ja mysle, ze raczej bylo to cos jak niemiecki http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fc/Sauerkraut%2C_Kn%C3%B6del%2C_St%C3%BCck_Kassler.JPG/800px-Sauerkraut%2C_Kn%C3%B6del%2C_St%C3%BCck_Kassler.JPG kassler . to zapeklowana, lekko podwedzona wieprzowina - znaczy konkretnie schab

Re: jeszcze raz neostrada a vista

Na stronie Sagema jest już nowszy sterownik do F@st 800 oficjalnie obslugujący Vistę. Może wywal stary sterownik 4.0.5a (który jest de facto pod XP) i sprobuj zainstalowac ten nowszy korzystajac z instalatora setup.exe (podczas instalacji wybierasz ppoa-vcmux 0/35), a później ustaw sobie to

Re: Przykład kanadyjskiej "autostrady"...

Trans-Canada Highway Trans-Canada Highway, c.4,800 mi (7,700 km) long, S Canada; dedicated 1962; completed 1970. The world's longest national highway, it traverses North America from St. John's, N.F., to Victoria, British Columbia. Ferry routes form vital links at the eastern and western ends

Re: wyniki testu dsl

> Wtedy stary Sagem F@st 800 nie będzie wyrabiał. > Ma USB 1.1 i adsl zgodny z G.992.1, czyli w każdą stronę góra 6-7 Mb/s No ale tam raczej i tak nie będzie 10mb, jeśli daliby połowę z tego to i byłby sukces i rewelacja. > Musisz wymienić na nowszy modemorouter. A SPEEDTOUCH

Re: Transalp na pierwszy motocykl

Cześć Interesuje mnie silnik ,800-setka beemki chwalona jest za elastyczność,a trudno mi dorwać GS-a albo ST żeby samemu się przekonać jak jest naprawdę. Przestałem wierzyć testom w mediach kiedy przejechałem się GS650 Dakarem wychwalanym pod niebiosa,dla mnie totalnej porażce co do poręczności

Re: W co zainwestowac?

Mozna tylko inwestowac w zloto, srebro lub stocks kopalni, ktore wydobywaja te metale. Zeby inwestowac w cos innego, trzeba wierzyc, ze gieldy i media nie oszukuja. Na ponizej podanym linku(drugi link od gory) sluchaj audycji radiowej od M-F miedzy 7:00PM-8:00PM EST i we wtore, ta sama

zrywanie połączenia internetowego - netia

problem. Czy mieliście podobne problemy i jeśli tak to jak je rozwiązano ? Proszę o opinię i pomocne komentarze osób, których się na tym znają. Ps. mój obecny modem to sagem f@st-800.

zrywanie połączenia - netia

. Czy mieliście podobne problemy i jeśli tak to jak je rozwiązano ? Prosze o opinię i pomocne komentarze osób, których się na tym znają. Ps. mój obecny modem to sagem f@st-800.

Re: PS.

Tutaj przykładowe adresy SKP, najpierw może zadzwoń i upewnij się czy robią na A przeglądy. Stacja Kontroli Pojazdów A B c Klaudyny 1 01-684 Warszawa 832 33 33 8.00 - 18.00 Stacja Kontroli Pojazdów A B c Oczapowskiego 01-843 Warszawa 834 57 79 Stacja Kontroli Pojazdów A B E c d e f

Od konsultanta neo

Do 32-bitowej Visty są sterowniki do wszystkich modemów USB poza dwudiodowym ZTE ZXDSL852, do 64-bit na pewno są do sagem f@st800 i chyba do speedtouch330. Takie sterowniki należy pobrać we własnym zakresie (ze strony Microsoftu, TP, producenta modemu itd.). Do adaptera dongle (Live

Re: jaka myszka bezprzewodowa?

A co myślisz o http://www.conrad.pl/Mysz-optyczna-Conrad,-bezprzewodowa,-radiowa-2,4-GHz,-800-dpi.htm?websale7=conrad&pi=914900&Ctx={ver%2F7%2Fver}{st%2F3ec%2Fst}{cmd%2F0%2Fcmd}{m%2Fwebsale%2Fm}{s%2Fconrad%2Fs}{l%2F01-aa%2Fl}{sf%2F%3Cs1%3Emysz%3C%2Fs1%3E%2Fsf}{p1%2F255b02580b64307c91dd2c75e0b05366

Re: Internet w netii- problemy

Ja dzwoniłem wczoraj do nich jak mi neta przerwało do działu technicznego i facet kazał mi wykonać następujące czynności: - odłączyć modem z gniazda usb (ja mam sagem f@st800), - podłączyć do innego portu usb, - nie robiąc żadnych innych czynności uruchomić ponownie komputer I o dziwo pomogło

Re: co z zatwardzeniem ??

www.tickerfactory.com/ezt/d/4;10402;107/st/20040912/e/Mateuszek+ma.../k/26b4/event.png

Re: Prosze o sparwdzenia loga

Wielkie dzięki. 1) Czy w modemie Sagem F@st 800-840 jest możliwość połączenia się z siecią bez aplikacji neostrady?. W thomsonie robiło się to bez problemu (miał aplikację podobną do tej, której używały windowsy do obsługi zwykłego modemu telefonicznego). Tutaj jest tylko monitor transferu

Re: Polacy w kanadzie to biedota

imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/43/f1uw.jpg

JHMCS

Kontrakt na JHCS m.in. dla polskich F-16 podpisany. Info z DoD: Boeing Co., St Louis Mo., is being awarded an $81,934,800 contract modification to provide for Joint Helmet Mounted Cueing System, Full Rate Production 2 1 for the USAF F-15, and F-16, the Navy F/A-18 platforms, and foreign

Re: petycja do KM w sprawie zmiany rozkładu

KM zapowiedziała, że dojdzie jeszcze jedno połączenie z Piaseczna do Centralnego/Śródmieścia ok. godz. 8.00 i z powrotem przed 17.00, a więc dojdzie do korekty rozkładu jazdy KM. Czyli apel coś dał:) Pozdrawiam:) ba -- Forum Gazety Stołecznej: 05-500 Piaseczno k. Warszawy

Zobacz wideo