Przeszukano 112 449 008 wypowiedzi na 1 249 forach

f 650 gs - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

nowy F 650 GS

www.bmw-motorrad.pl/Motocykle/Enduro/BMW_F_650_GS/Opinie? Nowy F 650 GS to juz nie 650 i 50 koni, a 800 i 70 - wyglada niezle. Co sadzicie? -- sarawi

BMW F650 GS

. zł...www.allegro.pl/item181308986_bmw_f_650_gs_f650gs_nie_klr_trans_alp_africa_.html

BMW F 650 GS

Poszukuje prozaicznej informacji - odstep elektrod swiecy zaplonowej w BMW F 650 GS z 2000, w serwisie do ktorego dzwonilem, powiedzieli 0,7mm, ale mechanik expert, byl na urlopie, ponadto odstep na swiecy w pracujacym sprawnie silniku, ktora wykrecilem celem profilaktycznej wymiany, byl

BMW F 800GS & F650GS

Przez 10 lat fantastycznie sluzyl mi F 650GS. Wlasnie wymienilem go na F 800 GS w kolorach 30-lecia GS (Gminna Spoldzielnia??). Odbieram nowy w piatek 18 czerwca. Opowiem! -- Lubiem kluski.

BMW F650GS

Witam, Chodzi mi o opinie na temat tego motocykla - głównie na niedalekie wypady za miasto i lekki teren.

nowy F 650 GS

prawidlowy link: www.bmw-motorrad.pl/Motocykle/Enduro/BMW_F_650_GS/ -- sarawi

nowy F 650 GS

wiecej chetnych, gdyby byl nieco nizszy. Dlatego pozostaje chyba tylko GS650. -- sarawi

nowy F 650 GS

Mieszcze sie w przedziale 170-180, ale od dolnej granicy ;) GS800 daje naprawde niewielkie mozliwosci obnizenia, a po zmianie siodla staje sie dodatkowo mocno niewygodny. Wiec nie wiem czy jest sens, mimo, ze wyglada na naprawde niezly motocykl. Dlatego pomyslalam o nowym GS650 (tez nie

nowy F 650 GS

ooo matkooo, ale ma sie podobac mnie, a nie otoczeniu! A tak sie sklada, ze GS650 czy 800 bardzo mi sie podoba, mimo, ze to jest nieco "przerosniety" - moze po prostu mam inny gust :) Oczywiscie, malutki, zgrabniutki i niewielkich gabarytow sport tez mi sie podoba i znalazlabym niejeden taki

BMW gs 650 f - pytanie

Pytanie bardziej do uzytkownikow, niz sympatykow czy przeciwnikow, albo takich co slyszeli, ze ... itd. Jak Wam sie ten motocykl sprawuje? Wady i zalety. Bede wdzieczna. -- sarawi

BMW F650 GS

Koleżanka z pracy, mizernego wzrostu i postury bardzo sobie chwali. Można dodatkowo obniżyć siodło. -- And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking Racing around to come up behind you again The sun is the same in a relative way, but you're older Shorter of breath and one

nowy F 650 GS

dobra chlopaki, dobra - kupie sobie rower! :))) a tak zupelnie powaznie - pasjonuja mnie dlugie trasy na motocyklu, a "dluga trasa" w moim rozumieniu to nie jednodniowa przejazdzka w gory czy nad morze, to raczej wypad gdzies w Europe. Do tej pory, jak i w dalszym ciagu, spisywal sie calkie

nowy F 650 GS

chociaz wiesz ... nie wiem czy widziales nowa CBR RR - 2007 - jest nawet jedna na allegro, przywieziona ze Stanow. I jakby mi postawili takie cus a bmw, to cholera wie czy nie mialabym dylematu, mimo, ze nijak sie na tym jezdzi :) -- sarawi

BMW F 650 GS co sadzicie?

http://images.google.ca/imgres?imgurl=http://www.bmwmoa.org/features/newmodels/images/f650gs_front.jpg&imgrefurl=www.bmwmoa.org/features/newmodels/othermodels.htm&h=784&w=915&sz=70&hl=en&start=2&tbnid=uT5RHQiQpehGWM:&tbnh=126&tbnw=147&prev=/images%3Fq%3Dg

Re: nowy F 650 GS

, bardzo glupia decyzja. tymniemniej stare f650 wazylo 189.0 kg a nowe 800 GS wazy...185 kg wiec nie bardzo wiem o co Ci chodzi ;) pzdr szynszyll xtz750

Gość portalu: szynszyll napisał(a): > tymniemniej stare f650 wazylo 189.0 kg a nowe 800 GS wazy...185 kg wiec nie > bardzo wiem o co Ci chodzi ;) a siedziales na kazdym z nich? ja siedzialem roznica poltora raza. f800 pewnie byl bez plynow, ale wciaz o tone lzejszy. przynajmniej

Re: BMW F650 GS

Aukcja usunięta więc pewnie nie warto. Ale innym warto. Ja jeżdżę F650GS tylko trochę nowszym. Jestem zadowolony, trasy o długości 300-400km dziennie to żaden problem, nic nie boli:)pod warunkiem, że będziesz jeździł sam. Dwie osoby w dłuższą trasę pojadą, ale nie jest to już takie komfortowe

motocykl. pewnie nie kazdy, ale bmw serii "f" bez problemu. do tego niskie siodlo i problem z glowy. (f800gs jest w naturze calkiem wysoki, to prawda, ale tez o niebo lzejszy od starej 650)

Jak Ci się ten podoba, to zobacz F 800 GS: www.bmw-motorrad.pl/Motocykle/Enduro/BMW_F_800_GS/Opcje_kolorystyczne.html Pozdrawiam, Notforu

Re: BMW F 800GS & F650GS

Tak jak obiecalem, pisze pierwsze wrazenia: - znakomity halas wylazi z rury wydechowej, czuc dobry dech silnika... Ale zauwazylem: 1)ze "pomylili sie" zakladajac opony: przednia to Michelin Anakee2, tylna: Anakee. Juz protestowalem telefonicznie. Bede napewno nalegal by zmienili tyl. 2) Jeste

Dlaczego zaraz nie warto! Aukcja zostala usunieta, bo gosc w opisie motocykla wpisal BMW F650 GS nie klr, afrika,.... itp (moglem pomylic nazwy, ale nie ma to znaczenia), a to jest niezgodne z zasadami allegro, bo przy wyszukiwaniu po nazwie np. KLR pojawi sie ogloszenie tego BMW, a to z kolei

tłumiki sportowe do f 650 gs

Szukam do takiego motocykla tłumików sportowych i nikt nie wie gdzie takie są sprzedawane jedyna oferta to do gs ale po 2005 roku gdzie występuje już tylko jeden tłumik.

szpoko, szpoko... jesli mogiem - oto moj ranking tego co jest nowego na rynku - w kolejnosci w jakiej dokonywalbym zakupu: - dl650 v-strom - najlepsza ochrona przed wiatrem, cena - TDM 900 - silnik i wlasnosci jezdne - F650-800 a co wybierzesz to juz Twoja bajka - wiadomo, ze sie musi

Re: BMW F 650 GS

zajrzyj tu, kichaj na mechaników. www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=motorrad&lmf=BMW&h=BMW&m=650

szynszyll napisał: > p.s. idac tym tokiem myslenia snobem jest koles w afryce posiadajacy wanne. bmw to wanna jak inne. tylko kosztuje jakby to bylo zlote jajo faberges. a ze 650 nie jezdzi powiewa mi sciema. nie potrafie sobie wyobrazic, zeby filigranowa panienka potrzebowala

yo! no wiec ja wiem dlaczego nie chce ani pegasso ani transalpa - jedno i drugie nie jedzie ino udaje. sadze ze 800 gs zapie... az milo - kwestia pozostaje awaryjnosc. jesli motocykl nie bedzie sie psul to bedzie hitem. szynszyll xtz750 p.s. idac tym tokiem myslenia snobem jest koles w

nam wmówić, że np. F800S, to sportowa maszyna szosowa, a R1200GS, to rasowe, bezkompromisowe enduro. GS 1200 to jednak bardzo fajne enduro turystyczne z "fabrycznymi gmolami" w postaci dekli głowic cylindrów ;) Inna sprawa, że niekoniecznie musi Ci się motocykl podobać, żeby się nim fajnie

wystarczają BTW też myślę o f800gs, chociaż jeszcze przez jakiś czas nie będzie mnie na niego stać; poczekam na używki. z tym, że zupełnie nie podoba mi się ten pomysł z rurkami zamiast dobrego przedniego zawieszenia: nie wiem, jak przywyknę do nurkowania przy hamowaniu, utraty amortyzacji i dobijania

BMW F 650GS - test długodystansowy

rewelka, w teren coprawda to nie radze, ale lasy, polne dukty na luzaku, a winkle w gorach poprostu kocha. przy tych wszystkich fajerwerkach pali tyle co skuter:) V max - 170-180, ale to katowanie rotaxa, 140-150 mozna spokojnie, a najlepiej 120-130 wtedy spala niecale 5 litrow. co pozatym -

co się stało z F 650 gs

szanowna redakcjo, co się stało z opisem testu długodystansowego BMW F650 GS. Byłem bardzo rozczarowany kiedy nie znalazłem artykułu na temat gs we wrześniowym numerze. Co się stało, czy będzie dalsza część tego testu w świecie motocykli czy już nie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Widzę, że mamy podobne upodobania motocyklowe (średniodystansowa turystyka). W takim razie może skorzystasz z moich doświadczeń. Po pierwszym wyjeździe do Włoch (1200 km w 1 dzień) moje wnioski co do XJ900F były następujące: - kanapa (wygodna) i pozycja na moto (wyprostowana) - super na

na poaczatek jakis nakedzik 250 albo 500 ccm , wiekszosc maszyn mozna obnizyc specialnymi "kitami" , koszta to ok 300 - 400 zl za kompletny zestaw obnizajacy .

Nawet fajny, chociaż nie jestem za endurasami, tylko ta asymetria oświetlenia, którą tak usilnie bmw trenuje... Silnik obiecujący: moment max przy 4,5 tys, moc przy 7, niechybnie może sprawić niezłą frajdę. Zdrada sv? Żal...

yo! 88 cm czy 85 cm po obnizeniu to nie jest zbyt wysoko jak na enduro z 21 calowym przodem - wiekszosc maszyn tej klasy ma siedzenie na takiej wysokosci. jezeli tak jak piszesz mierzyz 170-180 cm to sadze, ze sobie poradzisz z taka wysokoscia - pytanie tylko czy potrzebujesz tak uterenowioneg

Gość portalu: szynszyll napisał(a): > hmmmm... > > trafilas na ciezki przypadek enduroboya ja tam jestem ciezki przypadek antysnoba. nie wiem po co komu wiecej, niz ma transalp albo pegaso. a na dodatek po probie shivera nie usiade na zadnym bmw, nawet jesli mi niemcy ka

Re: BMW F650GS

hej, posiadalem ten motocykl przez ok 9 miesiecy i bylem bardzo zadowolony. kupowalbym tylko motocykle od 2000 roku, gdyz maja one pelny wtrysk i nie sa produkowane w fabryce aprilli. motocykl spalal nikczemne ilosci paliwa, nidy mnie nie zawiodl. jedynym problemem jest mala moc. po spedzeniu

hmmmm... trafilas na ciezki przypadek enduroboya. dla mnie jazda siedemnastocalowymi cudakami z silnikami od rakiety po polskich drogach ma taki sam sens jak jazda bolidem Kubicy. do turystyki to sie ni jak nie nadaje - a do ogladania trzeba kupic plakat na sciane. kup soft endurko turystyczne

sarawi napisała: I prosze, nie mowcie, ze > motocykl ma sluzyc, a nie podobac sie, bo tak nie jest! wiekszosc z > Was kupuje cos dlatego, ze celuje w jego gust. Tez poszukuje czegos > takiego. teraz tos mnie lasko skolowala. bmw ma podobac sie? w swiecie rozwinietego

Re: BMW F650GS

Mnie się podobał. Miałem rocznik 2005, palił 3,5 l/100km. Polecam do jazdy solo, choć niedaleko to i w dwie osoby da radę, byłem nim w Rumuni. Podgrzewane manetki, ABS przydają się na trasie. Polecam, teraz mam większy motocykl, też BMW.

jezeli tyle ci powiedzieli w serwisie to znaczy ze tyle musi byc.a widocznie czesniej byly ustawione wg czyjegos uznania...

.6-.7mm. taka przynajmniej powinna byc szczelina dla fabrycznie instalowanych swiec ngk. (sprawdz, jaka masz swiece).

Czy ktos zna BMW F650 GS DAKAR?

BMW 650 GS Dakar Autor: kemirsz@NOSPAM.gazeta.pl Data: 08-08-2003 19:48 + odpowiedz na list + odpowiedz cytując ----------------------------------------------------------------------------- --- Myślę o kupnie motoru na którym mógłbym poszaleć w terenie ale i w miarę wygodnie

Re: BMW gs 650 f - pytanie

Bardzo dobrze, nie sprawiał problemów. Zależy do czego będziesz wykorzystywać, na autostrady nie polecam, ale na szutr już tak. Plus też taki, że łatwo sprzedać, bo jest popyt na nie :-)

Re: BMW 650F

facet pyta o f650, a nie o f650gs; polowa lat 90tych, nie po 2001. poza tym, wiele juz o tym bylo: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=40896474&a=40897628

Do redakcji co się stało z F 650gs

szanowna redakcjo, co się stało z opisem testu długodystansowego BMW F650 GS. Byłem bardzo rozczarowany kiedy nie znalazłem artykułu na temat gs we wrześniowym numerze. Co się stało, czy będzie dalsza część tego testu w świecie motocykli czy już nie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Re: bmw f 650

W Świecie Motocykli 12/2003 znajdziesz porównanie BMW F 650 GS i Aprilii Pegaso 650 i.e, wraz z testem z jazdy. We wcześniejszych modelach F650 montowano dokładnie ten sam silnik co w Aprilii Pegaso, więc może warto się zastanowić nad Aprilią, bo cena jest korzystniejsza, chociaż BMW zawsze

Re: BMW 650 GS Dakar

Opis jest tu: www.kki.pl/aforum/fullar/www_bmw/F650GS_Dakar/opis.htm pozdrawiam Michał

Re: BMW F 650 GS co sadzicie?

nie musze ogladac zdjec...powiem tylko ze motory bmw z seri gs to moje mazenie zwlaszcza 1100 gs adventure... szerokiej

BMW F650GS ile to jeszcze polata?

otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M463432 Jestem zainteresowany zakupem w/w motocykla. W zwiazku z tym mam kilka pytan. Czy te laczenia tlumikow nie sa za ciemne? Slyszalem, ze z lewej strony jest sonda obok dzwigni bi

Re: Mam Suzi gs 500 f.

A może tak NTV 650 ? -- V2 - 650ccm :D Live to ride,Ride to life!

Re: Bmw F650

nasci: F650 CS www.diff.ru/manual/files/BMW_F650CS_Repair_Manual.zip www.themotorhead.com/downloads/BMW_F650CS_Repair_Manual_English_2001.pdf bmw.k100rs.free.fr/files/repair_manuals/BMW%20F650CS%20-%20ENG.pdf F650 GS xfer.gofastvideo.com/gallery/getitem/382/1/F650.pdf

Re: bmw f 650 gs gdzie kupić....

Dxwięk to może poprawią, ale parametry pogorszą. Jak instalujesz akcesoryjny wydech to musisz tez wgrać odpowiednią mapę zapłonów. A jak sprzet jest gaźnikowy, to zmienić dysze. Przyzwoite akcesoryjne firmy zawsze dokładaja takie dysze do kompletu z wydechem. Ale w twoim przypadku wtryskowym

ponieważ moje orginalne są już w fatalnym stanie ( wizualnym )a jeżeli mam wydać 2 tys na oryginały wymyśliłem sobie sportowe może nic wzmocnią ale poprawią dzwięk

yo! co to są wg ciebie "tłumiki sportowe" i po co chcesz je zakladac do singla soft enduro na wtrysku? pzdr szynszyll xtz750

Re: BMW F 650 GS co sadzicie?

ciekaw jestem za ile go mozna dostac w europie? w usa i kanadzie mniej wiecej 10-15 tysi. tzn zeta, kilkulatek.

co lepsze? bmw f650gs czy transalp hondy?

witam, jak w temacie. poprosze o opinie osob ktore mialy stycznosc z jednym badz drugim, najlepiej z jednym i drugim. z gory dziekuje za odpowiedz bo mam spory dylemat. glownie chodzi o kulture pracy silnika, w koncu honda ma v2, beema singla, jak to sie ma do jazdy z pelnymi kuframi i pasazerem

Opis BMW F650 GS w nr 6 ŚM.

Istotna uwaga dla przyszłych nabywców. Kto ma ponad 190 cm wzrostu niech sobie odpuści. Przy takiej konfiguracji kolana wystają poza przetłoczenia zbiornika paliwa. Jak chciałem sie zmieścić z kolanami to sidziałem wpół kanapy na korku wlewu paliwa prawą strona tyłka. Nie do wytrzymania podcza

Re: BMW F 650. Maszyna do jeżdżenia

W sieci dostępne są publikacje na temat tego motocykla także za darmo www.scigacz.pl/BMW,F650GS,co,to,znaczy,funduro,15860.html

Re: BMW F650GS ile to jeszcze polata?

2 lata temu sprawilam sobie BMW F650,dosyc juz wiekową bo miala 10 lat i na liczniku 58 tys.W tym momencie mam 65 tys km.Silnik chodzi rowno,bezawaryjnie,kompletnie zadnych problemow z motocyklem,a biorac pod uwage ze jest to moj pierwszy motocykl i poczatkowo troche go katowalam to trzeba mu

BMW G 650 Xcountry '09

nareszcie BMW sięga po kieszenie mniej zamożnych, dobra alternatywa dla F 800 GS, a i model nie mniej znany ze stajni niebiesko-białej kratownicy.

Triumph Tiger 800/XC | Bez kompromisów

Którą wersję wybrać? Do wyboru pozostają dwie: BMW F800GS albo F650GS

Re: bmw F 650. czy to dobra maszyna?

BMW 650GS brał udział w teście długodystansowym przeprowadzonym przez naszą redakcję. Polecam lekturę "Świata Motocykli". Pozdrawiam Szymon

Re: Regulacja zawieszenia w BMW F 650?

jesli dobrze pamietam, pokretlo obciazenia wstepnego (preload) znajduje sie po lewej stronie pod kanapa i nie powinienes miec najmniejszego problemu z przykreceniem. poza tym, teleskop ma regulacje dobijania w dolnej czesci. powinna tam byc glowka sroby. ale wszystko to tyczy f650gs, a nie f

Hej, nie wiem jak sie maja czesci do BMW w stosunku do czesci od japonczykow ale generalnie nie jest tragicznie i jesli sie robi moto dla siebie to sie kalkulowalo remontowac. W koncu to tylko singiel a nie R4 lub V4...pozatym podobno BMW trwale sa ale to niech sie wypowiedza uzytkownicy...

Hejka, z tak nowoczesnymi singlami nie mialem do czynienia, ale starsze konstrukcje by Honda/Yamaha po okolo 30kkm pierscienie a po 50-60kkm tlok+cylinder no i zebatki od ostatniego biegu tez jakos po tym przebiegu siadaly...

co do przebiegu to lepszy taki oryginalny niz przekrecony na 25 tys. Ale co do faktycznego stanu licznika to nie mam pojecia. Obejzyj sprzeta osobiscie.

Re: Bmw F650

> w polskich sklepach internetowych nie ma oczywiście, że jest taki sklep dla BMW : www.boxer-motor.com/sklep największa oferta dla BMW w Polsce części i akcesoria aftermarket i oryginalne pozdr.WO

Re: Aprilia 650 Pegaso I.E.

Witka Pomyśl o BMW F 650GS. W tym roku BMW znacznie obniżyło cenę. Motocykle bardzo do siebie podobne (test porównawczy - "Świat Motocykli 12/2003", jednak BMW zdecydowanie mniej traci przy odsprzedaży. Nowy BMW F 650GS kosztuje w tym roku od 31 600 zł. Pozdrawiam Szymon

Re: Do redakcji co się stało z F 650gs

GS nawija kolejne kilometry. Relację z tego będzie można przeczytać w kolejnych numerach "ŚM". Nie mogę za wiele powiedzieć, poza tym, że brak wiadomości, to dobra wiadomość. ;) Pozdrawiam Szymon Dziawer

Re: co lepsze? bmw f650gs czy transalp hondy?

gs nawet z jednym kufrem robi sie nieco wolowaty przy ok 130km/h. ale poza tym (i procz lekkiej nadwagi) nie ma wad, o ktorych bym pamietal. transalp daje chyba (patrzac na zdjecia) lepsza oslone przed wszystkim atmosferycznym. zastanawiam sie, czy ta lyknalby niskooktanowa benzyne.

Re: motocykl dla kurdupla

A może F650GS ?? W nim chyba można było siedzisko obniżyć? www.motocykle.v10.pl/BMW,F800GS,i,F650,GS,nowe,kolory,na,2010,34391.html

Re: co lepsze? bmw f650gs czy transalp hondy?

przy dwoch kufrach i pasazerce nie ma sie co zastanwiac - dwa cylindy to jest to; v-srom jeszcze lepszy

Re: Regulacja zawieszenia w BMW F 650?

Witam, Ja tam nie wiem jak maja wczesniejsza f650 wiem natomiast ze szwagier w f650gs mial takie pokretlo po prawej stronie za cylindrem i wygladalo dokldnie jak w moim 1150..do czego zmiezam:to pokretlo moze sie zablokowac ,po jakiejs tam przelatanej zimie chcialem sobie to tam troche

Re: Wygląd Suzuki GS 500 F

miłą dla niedoświadczonych charakterystykę, przyjemnie ciągną z dołu i łatwiej namówić je do spokojnej jazdy -tzn. to moje zdanie. Jest teraz motorek Hyosunga -comet 650 -opinie zbiera calkiem przychylne, jest tylko ok 5tys droższy od GS 500, a gabarytowo większy, a silnik to L twin (czyli V

Re: Kawasaki ER 5 czy Suzuki GS 500 F ?? !!

Polecam Honde bo mam Suzuki ;) A na poważnie, porownując walory GS 500, ER 5, CB 500 z NTV 650 trudno coś mądrego o tych pierwszych powiedzieć. Idź do salonu i zobacz jak wykonane jest Suzuki a jak Honda - mnie same takie 'statyczne' ogledziny wystarczą ;) pozdrawiam! szynszyll

Re: poziom oleju Aprilia Pegaso 650

ano, pegaso ma ten sam silnik co F650GS. w instrukcji czytalem, ze nalezy sprawdzac olej na cieplym silniku. -- www.bikepics.com/members/misquamacus/09690sm/

Re: Aprilia Pegaso 650 czy warto?

nie wiem, ktora czescia dominator jest twardszy od f650gs. jesli jest lzejszy, to moze i twardszy, bo f650 trudno zlamac wpol. jesli juz, to pod wplywem wlasnej masy. rzeczywiscie, miedzy pegaso a f650gs wielkich roznic nie ma (a f650 byl skladany w warsztatach aprilii). jeden zawor w glowicy

Re: Kawasaki ER 5 czy Suzuki GS 500 F ?? !!

hej! juz mi sie wlasciwie nie chce ale sprobuje po raz ostatni: JEZELI MŁODY MOTOCYKLISTO UPARŁEŚ SIĘ ABY KONIECZNIE JEZDZIC TZW. NAKED BIKE-M TO KUP SOBIE LEKKO UZYWANĄ: HONDE NTV 650 !!! bo: - to Honda - ma kardan - ma niezniszczalny silnik - legende - nie ma nic wspolnego z

Re: BMW F650 CS - wiecie coś o tym?

gsa 650 (mnie mowili przy kupnie ze jak juz 650 to gs wlasnie) i moze znac roznice. pzdr

Re: Puszukuję informacji o BMW 650 GS z 2001r

Hej ściągnij sobie manual service do bmw www.ateliermo.de/kunden/cafesetzlinge/download/F650.pdf tj ok 26 Mb

Re: BMW F650 CS - wiecie coś o tym?

nie mam czasu przeliczac mil/galon na l/100km (pobieznie liczac wychodzi mi 3.3/100 w cyklu miejskim), ale maly rotax nalezy do cholernie ekonomicznych silnikow. w ogole w gs trudno sie do czegos przyczepic (zwlaszcza w mechanice) i sam nigdy nie mialem z niczym najmniejszego problemu. w

Re: Puszukuję informacji o BMW 650 GS z 2001r

Kolega, który kupił F650 stwierdził, że odgniata sobie prawą stronę d... na wlewie paliwa i na dłuższej trasie nie da sie wysiedziec. Sprzedał i kupił Transalpa. Pozdrawiam

Re: Motocykle BMW do serwisu!

@ bluntman, to zależy. Enduro F650GS i F800GS mają łańcuchy, podobnie miejski F800R. Natomiast Tour F800ST, Sport F800S mają paski.

SV 650S 03' vs CBR 600F4i

Witam! Zamierzam kupić któryś z tych motocykli i mam dylemat. Do tej pory jeździłem przez ostatnie dwa sezony na Suzuki GS500E i chce go zmienić na którąś z tych maszyn. Kupno drugiej wiązałoby się z kredytem na około 2,5 tysia (zarabiam 800zł miesięcznie - na pół studenckiego etatu) więc to

Re: Honda CBF250

Z endueo podoba mi się również BMW F 650 GS:) www.bmw-motorrad.pl/products/enduro/f650gs/ -- "Believe nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with

Re: Pierwszy motocykl- Suzuki SV 650s

duzy i ciezki. silnik rewelacyjny na 650. mialem okazje przejechac sie takim w ostatnia niedziele. chyba zbyt wymagajacy, jak na pierwszy motocykl. sam zaczalem od f650gs, ale trudno maszyny porownywac. sv jest duzo bardziej sportowym, szosowym motocyklem. do tego dosc wysoki. najlepiej

Zobacz wideo