Przeszukano 112 021 741 wypowiedzi na 1 238 forach

ela2225 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

do Ela2225

Elu, moze wyślij raz jeszcze na inny mój adres. jzielinska@gmail.com Pozdrawiam, jola. -- Mój Anioł z Lewego Ramienia

Re: ela2225

Doktor Przybyszewska jest lekarzem do którego chodzę od urodzenia synka, miałam do niej pełne zaufanie, jednakże wydając taką diagnozę -AZS-bez żadnych badań typu: wymaz kału, morfologia, wydała mi się mało wiarygodna w tym temacie. Poza tym chciałabym skonsultować sie z dermatologiem lub leka

Re: Histiocytoza-do ela2225

Napisałam na priv do ????Ciebie. Jeśli bedziesz mogła to napisz na gg. Mój synek nie ma powiekszonych wezłów chłonnych,ma tylko zmiany skórne które przez pediatów,alergologa i dermatologa zostały okreslone jako alergia. Miał robione testy i jest uczulony na mleko krowie. Nie jest juz na diecie

Re: do Ela2225 do Joli

Jolu wysłałam na ten drugi adres który podałaś -- www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec185.htm

Witam. Ja tez bardzo prosze o zdjecia. Juz od dawna mysle o nagrobku dla Zuzi ale jakos nie mam pomyslu na jego ksztalt i rodzaj kamienia. Przegladalam wiele stron firm kamieniarskich , niektore sa ciekawe jak np. strona p. Kurnickiego ze Strzegomia ale do konca nie moge sie zdecydowac.

dziękuję, dosdzło, napisałam @ -- Mój Anioł z Lewego Ramienia

Gosiu, Asiu - wysłałam zdjęcia na pocztę gazetową :-) Pozdrawiam -- Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło. Pamięci Juleńki

elu2225

Elu myslami jestem z Tobą.Nie zaglądasz tu ostatnio.Czekam na jakies wieści od Ciebie...Nie ukrywam,że martwię się... mam nadzieję,że nie jestes teraz sama... (*)światełko dla Pawełka

Re: ooo, dokladnie

www.eroshop.pl/sklep/product_info.php?cPath=22_25&products_id=165 -- O Ela Ela poznaj mego przyjaciela

Mikolajki- 22-25 maj

czy ktoś może mi zaproponować jakąś przyzwoitą i w miarę tanią kwaterę w Mikołajkach na weekend 22-25 maj?Jakie są ogólnie ceny kwater w większym mieście na Mazurach? Będę wdzięczna za informacje

2222-2225

prostu uczennica. Tymczasem Paula mocno przeżywa swój miłosny zawód - upija się z koleżanką! Co na to Roman i Honorata? 2225 Elżbieta aresztowana! Igor i Elżbieta zapraszają przyjaciół na pierwszą imprezę do swojego nowego mieszkania. "Parapetówka" rozkręca się bardzo dynamicznie - interweniują

Już 2225

Kolejnych dwóch się wystabilizowało na minie :) -- "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani." FELIKS DZIERŻYŃSKI

Re: Kieszonki ze schabu

ela2225, nie obawiaj sie, nie rozlecą się,ale dla pewnosci możesz zpiąć wykałaczkąi sprawa załatwiona!

Re: 2222-2225

Kto pisze te streszczenia? Czy odcinek 2225 naprawdę będzie taki poszarpany i oniryczny, żeby to tłumaczyło liczbę wielokropków w opisie?

Re: Gucci II, Ardenbeauty,Champs-Elysees

Byłabym zainteresowana Gucci II, mam na wymianę Eternity Moment ok.22-25 ml z 30 ml, pozdrawiam, Ela

El ,El

Niňa miesiaca. Nawau nice. Silne uderzenie pary + funkcja strazaka. 2400 Watt . a Breakout uderzali kiedys w 200. gdybym kochal ,hej !

Ela , och Ela !...

... wzzw.wordpress.com/2013/10/08/beata-tyszkiewicz-byla-kontaktem-poufnym-sb-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/ K.p. ps. „Ela”, Nr ewidencyjny 1594 Kontakt poufny ps. „Ela” współpracuje z nami od października 1961 r. Pozyskana została do współpracy na zasadzie dobrowolności.

### Elu !!! Elu !!! ###

Dzisiejszego wieczora nie będzie mnie... Ja żałuję z niemożliwości naszej rozmowy wieczorem, a Ty ??

Re: Straganik 67

Wymienię Eternity Moment ok. 22-25 ml (z 30 ml) na Gucci II, Celine Oriental Summer, Cabotine Gres lub inne, Ela

Re: elu2225

Nie zaglądam tu ostatnio to prawda.Wróciłam do pracy imiałam nocne zmiany więc tak jakoś wyszło. Ale było to chwilowe mogę Cię zapewnić ze po odpaleniu komputera swoje kroki zawsze najpierw kieruję na forum. --

Wczoraj był u nas znajomy po paru godzinach zapytał co z małym ?I wydaje mi się że do końca nie uwierzył w to co usłyszał -czyżby wydało mu się to niemożliwe.Amoże myślał że żartujemy?Myślał że Pawełek jest sam w szpitalu- przeciesz to niemożliwe nigdy go nie zostawiłam nawet na minutkę samego

Witaj Elu,Cieszę sie ,że jesteś. Twójemu znajomemu tak jak wiekszości ludziom wiadomość o czyjejś smierci wydaje sie niewiarygodna, nie do pojecia, a szczególnie gdy to dotyczy takiego małego słodkiego robaczka,jak Pawełek.Bo to jest niewiarygodne. Pozdrawiam Cię ciepło i pozwól ze raz

ELA

ela.nauka.gov.pl/ Mnie zaskoczyły bardzo niskie zarobki po biologii i chemii... Z tym że to są średnie i np. skoro średnia w naukach matematycznych jest zawyżana przez informatyków, to "zwykli matematycy" mogą mieć równie

Re: Dzien dobry :-) 25

ela2225 napisała: > A ja ponocce w pracy ale jakoś spac nie mogę na nocki pracujesz? wole nie pytac co robisz, hehehe

-40% sinsay 22-25 maja

Kod do pobrania na facebooku i z newslettera, jeśli ktoś lubi ich jakość i wzornictwo... albo ma nastolatkę na stanie ;)

Brygada "B" ela ela ela

Chciała bym rozpocząć na nowo temat już poruszany tzn. shift leadera pakowni Elżbiety Pastuch Kozłowskiej i Irneusza Sadocha. Pierwszą sprawą są ich wspólne spacery po hali jak i postoje w różnych miejscach celem chyba rozproszenia pracowników(inna sprawa dlaczego kierownik automatów kontroluje

buty dla dziewczynki 22-25

Witam, mam do sprzedania buciki tylko po mojej córce. Do cen proszę doliczyć przesyłkę wg PP 1.reebok rozm.22- dl wkladki 12 cm Stan bardzo dobry,czyściutkie założone kilka razy cena 14 zł (mam pudelko http://images46.fotosik.pl/1096/82ee5809192b58d8gen.jpg http://images40.fotosik.pl/1130/25f0

Ela

Dotarło do mnie, że coś dawno nie widziałam żadnego posta Eli. Ktoś wie co u niej, czy wszystko (w miarę) w porządku? -- --zielistka00--

El Mouradi El Menzah?

Mam pytanie do osob ktore byly lub cos wiecej słyszały o El Mouradi El Menzah. Jak konkretnie wyglada ALL INC. Czy hotel organizuje jakies animacje- bo mam dosc sprzeczne informacje na ten temat?

ela

czy ela ciągle mieszka w koninie i co się z nią dzieje?...pracowała w szklarni w niemczech...

22:25 Puls "Połączenie"

rzeczowy, solidny thriller w dobrym tempie. Halle Berry gra telefonistkę pracującą w linii alarmowej. Któregoś dnia dzwoni tam przerażona dziewczyna, utrzymująca że w jej domu grasuje psychopata. Halle kieruje tam patrol policji i stara się na odległość pomóc dziewczynie jakoś przetrwać do moment

22:25Puls "Pompeje"

grek.grek napisał: > > Czyżby kolejna superprodukcja ? > > tym razem o wiekopomnym wybuchu Wezuwiusza, który zniszczył ówcześnie wielkie i > doskonale prosperujące miasto. > > budżet ustalono na okrągłe 100 mln zielonych prezydentów, ale dochód tylko niez

Re: indyk z ananasem, imbirem i marchewka + lody

ela2225 napisała: > A takie foremki do lodów to gdzie można kupić? w Ikei są Ni etakie jak na zdjęciu , ale podobne -- Literówki to moja specjalność :)

ELA

Irlandczycy, którzy w związku z inwestycją Della przyjeżdżają do Łodzi, rozsmakowali się w podróżowaniu linią „ELA” kursującą na trasie Łódź – Warszawa – Łódź i już nie wyobrażają sobie, aby w Polsce korzystać z usług innego przewoźnika niż MPK – Łódź. Jeszcze przed

ELA

... tych, co juz to widzieli przepraszam, ale mysle, ze warto. m. Ele spotkalam w parku narodowym, ktorego nazwa wyda sie zapewne znajoma wszystkim fanom U2 – Joshua Tree National Park. Siedzac sobie na kamieniu I podziwiajac piekno kapiacej sie w promieniach chylacego sie ku

22:25 Kultura "Koneser"

kolejna powtórka, ale jest to film nakręcony z tak autentyczną klasą, inteligentnie napisany i przewrotny, że trudno nie odczuwać pewnej przyjemności spowodowanej tym faktem :] Miejmy więc nadzieję, że będzie powracał w równych odstępach czasu i jeszcze długo. mamy w archiwum znakomite opisy i re

Lepieje 22-25

22. Lepiej w szambie po pas pływać. Niż u prezia w gościach bywać. 23. Lepiej stracić dużą kasę, Niż być Mirka przydupasem. 24. Lepiej w ścianę walić głową, Niż mieć Wiolę za szefową. 25. Lepiej się do wojska wcielić, Niż w Mieczyka grać kapeli. ;-)) -- "(...) PiS

22:25 (842)

Podwójne oczko - gratulacje Ale tych hieroglifów pod spodem nie kumam. Dziś chyba również zostaniesz sama, jestem zbyt zmęczona i sfustrowana (ominął mnie maraton) Ale wojna jeszcze się nie kończy

Re: Ziola i terapie alternatywne, inne

ela2225 napisała: > Szkoda ze nie każdego stać na taką kurację Stać KAŻDEGO,tylko nie każdy chce z tej możliwości skorzystać jaką daje firma produkująca preparat.

Ela?:)

Podoba się Wam Ela? :) -- Więc weź się zastanów wreszcie nad swoim życiem, Zanim pęknie twoje lustro i stracisz odbicie. Zastanów się nad sobą, pomyśl nad swoim życiem, Zanim lustro pęknie i zamilknie serca bicie...

Eli.

Swoje zdanie n/t wyraziłam. Zarowno jesli chodzi o owo hobby jak i o akcje ratunkową. I amen. Ileż mozna to wałkować. Ale krew mnie zalewa. Ledwo laska została uratowana. Cudem. Moje zdanie jest takie, ze gdyby nie chlopaki, ktorzy przypadkiem byli na k2 umarlaby. Ledwo z jednego szpitala i

Re: Kuchnia ceramiczna i gazowa

ela2225 napisała: > Więc mąż sobie obyślił zamianę ceramicznej góry na gazową (piekarnik > pozostaje)dla mnie to absurd . Masz mądrego męża :) -- Zielone flamastry są lepsze od czerwonych.

22:25 TVN "Mama"

Ojciec dwóch córek zabiera je do leśnej chaty. widać, ze jest z nim coś nie tak, wygląda na roztrzęsionego i zdesperowanego. Ich matka nie żyje, prawdopodobnie została zamordowana, możliwe że przez ojca. I bardzo możliwe, ze cała ta tragedia jest pokłosiem ekonomicznego kryzysu jaki dotknął Europę w

22:25 TVN "Inwazja"

gdzieś to już grali... ;] na Ziemi, czyli w Ameryce ;], szerzy się epidemia : kosmiczna rasa opanowuje planetę, za pomocą wchodzenia w umysły ludzi podczas ostatniej fazy snu; człowiek wygląda jak mumia albo kokon w powłoce ze śluzu, a potem już nie jest człowiekiem, co objawia się zupełnym braki

Elu...

Elu-ona jest silna.tak jak moja Em-pamiętam jak miała zapalenie płuc,to lekarze kręcili głowami,a potem mówili,że przeżyła,bo wlasnie miała dużą wolę życia...Tak-w niedziele-jest Niedziela Miłosierdzia,a jeśli się o coś poprosi Miłosierdzie Boskie to zawsze zostaje się wysluchanym!Ja mam na jutro

22:25 Stopklatka "Chloe"

dziś powtórka :] pani lekarka jest w małzeństwie z panem profesorem, mają syna, szczęśliwe pożycie, wydaje się, że wszystko gra. wystarcza jednak jedno małe "ale" i pani lekarka zaczyna podejrzewać męża o zdr adę; aby go przetestować, jego lojalnośc i wierność, wynajmuje atrakcyjną damę do

________Wpis z 22:25_________

"22:25 (...) Po meczu." Parafrazując ZCzubaków: "pisalem to jużo 22:17" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=793&w=44493773&a=44499488 -- Pij Tyskie, graj jak reprezentacja Polski...

El Mouradi Port El Kantaoui

Witam Proszę o opinie na temat hotelu El Mouradi Port El Kantaoui Z góry dziekuje

El Collie

www.eaglespiritministry.com/teaching/elcollie/ec.htm KObieta która popełniła samobójstwo w wieku 54 lat w 2002 roku. Po 20 latach obudzenia energii kundalini. O boże. Ta kobieta miała tyle obj

22:25 Kultura "Cuda"

Grand Prix w Cannes, ale recenzje widzów sugerowały,że szkoda czasu na ten film; ja bym powiedział, że raczej na te recenzje szkoda czasu ;] Akcja dzieje się na toskańskiej prowincji, ale raczej pochmurnej i stale "po deszczu", raczej niewiele tam słońca niczym z widokówek. fabuła jest preteks

El Mouradi Port El Kantaoui

Właśnie wróciłam z wczasów w hotelu El Mouradi w Port El Kantaoui.Jeżeli ktoś chce o coś zapytać chętnie odpowiem.

El Mouradi El Menzah

Ktoś zna dobrze ten hotel? Lecę w czerwcu. Z góry dziękuję za wszystkie przydatne informacje. Jak tam wygląda all , koszt sejfu, leżaki, wycieczki fakultatywne, pokoje, itp.

Dawal El Omda-El Gouna

W tym roku chcialabym pojechać do El Guny, miasto opodal Hurghady. Touroperatorzy nie maj zbyt wielu ofert w to miejsce. Exim przedstawia oferte wczasów m.in. w hoteli Dawar El Omda, podajac bardzo niewiele informacji na jego temat nie zalaczajac zadnych zdjec. Na forum hotelowym nie

Strajk pilotow Lufthansy 22-25 luty

informacje mozna znalezc na niemieckiej stronie Lufthansy. logistyka.wnp.pl/od-poniedzialku-strajk-pilotow-lufthansy,102133_1_0_0.html

El Bousten (El Bostan)

Prosze o opinie osob ktore byly w tym hotelu. Jade z malutkim dzieckiem i bardzo zalezy mi na animacji - prosze o rade i opinie!

Tudej, TVN, 22:25 - Nocny Jastrząb.

Widzieliście kiedy, żeby Stallone Sylvester grał, albo przynajmniej próbował grać ? Ja tylko raz. W Nocnym Jastrzębiu. Stallone w ogóle nie wygląda jak Stallone - gustowna broda, efektowne okulary, skórzana marynarokurtka, i zero prezentacji parakultrustycznych. Normalnie, stylowy gość. Gra gli

Ela:)

Zajrzyj proszę na pocztę GW. Kran -- Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami. Jarosław Kaczyński potrafi zaskrzypieć wodnym łóżkiem.

Elu

testuje -- Igor blox Moje aukcje na rzecz WOŚP ]:o* Byczek z kwiatkiem w pysku

Ela!

Może te plany ze Żwirki odłożymy na po wakacjach? Ja mam zaraz urlop, Ty za dwa zarazy... To co, od września? -- emama z małą cenzurą

ela

Jak długo plemniki żyją poza organizmem? Czy jeśli miałam spermę na rękach i po kilku godzinach (i wcześniejszym myciu rąk oczywiście) mogłoby dojść do zapłodninia jeśli się podmywałam? Jakie jest niebezpieczeństwo?

22:25 Stopklatka "Ocean strachu"

grek.grek napisał: > już reklamowany w Stopklatce od paru dni ;] > > para państwa płetwonurków zostaje przypadkiem oraz pechowo porzucona na oceanie > , podczas wykonywania manerwowania w wodzie. > > Statek-matka odpływa, a oni zostają na pastwę wody, zimna i reki

PRZEWIDZIALEM O 22;25 ZWYCIESTWO GRECJI

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=24223468 gLUPI CENZOR WYWALIL WATEK NA OSLA;

ela

Czy to prawda że ul.Sądowa ma być od dziś zamknięta na miesiąc?? A czy Dworzec Autobusowy przy Sadowej też ma byc zamknięty??

Ela!

Masz wiadomość! -- emama z małą cenzurą

ela

Mam dużo szpinaku i myślę sobie czy by nie można go ugotować i zamrozić? Robiliście tak kiedyś? Dobrze będzie? Później po odmrożeniu będzie zjadliwy?

Eli...?

Hej ! To ja ! Dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać. Co ?! Nie ! Jest u mnie parę osób. Nie ! Nie znasz, zagraniczni. If ju wuld lajk sam fain plis help jourself. Jerry. Nie ! Nie ! Tu do znajomego mówiłam.

Oblicza mediów - dziś, 22.25, TVP

Doszły mnie słuchy, że w dzisiejszym, środowym programie Piotra Kraśki z cyklu "Oblicza mediów" wypowiadać się będzie niejaki Witold Laskowski, dyrektor radia zwanego TrUjką. Polecam Państwa uwadze :)

22:25 Stopklatka "Sierociniec"

po premierze mówiono z entuzjazmem, że horror zyskał nowe oblicze, że gatunek został ożywiony i inne takie rzeczy :] do amerykańskich i japońskich kultowych filmów grozy dołączył film europejski. doceniono go w macierzystej Hiszpanii, gdzie zdominował rozdanie nagród Goya. malownicza, idealnie

Konferencja Wikimedia Polska - 22-25 maja 2008

Konferencja Wikimedia Polska 2008 pod honorowym patronatem Pani Burmistrz mgr inż. Ewy Przybyło Mądrzej, dalej, więcej - jakość, wolność i otwartość razem. 22-25 maja 2008, Rabka

Ela, Ela

Faktycznie Ela do braci Słowian pisał/pisała. Każda okazja jest dobra, by odkryć spisek Żydów. Ela pisz wśród swoich, a w gości przychodź bez granatów zapachowych.

El principie

Czy ktoś wie, gdzie można obejrzeć dalsze odcinki serialu "El principie - dzielnica zła" ? Na stronce "any files" obejrzałem pierwsze 29 odcinków, ale pozostałych nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli ktoś zna jakąś stronkę, gdzie można by obejrzeć pozostałe 20 odcinków (oczywiście w wersji polskiej) to

22:25 Kultura "Perłowy guzik"

świetny dokument ! Reżyser Patricio Guzman niesłychanie zręcznie ustawia w centralnym punkcie tytułowy perłowy guzik, czyni z niego przedmiot niezwykle symboliczny, by opowiedzieć o współczesnej tragicznej historii Chile splatając ją jednocześnie z opowieścią o początkach, tradycji, pierwotnych

Re: Do ella 2225...................... .

Ela, odpisuję Ci dopiero dzisiaj , aby podziękować za ciepłe słowa i światełko dla mojej mamy. Jestem Ci za te krótkie i jakże ciepłe słowa bardzo wdzięczna. Mój nick wygasł- teraz jestem fiji60. Straciłaś dziecko - to b. przykre. Mój syn też ma na imię Paweł- to bardzo piekne imię. Mam

El Bab

Dziś wojska tureckie i oddziały pro-tureckiej opozycji zajęły El Bab. W obliczu nieuchronnego okrążenia bojówki IS w nocy opuściły to miasto, lub to co po czterech miesiącach intensywnych walk po nim pozostało

Kurs Fotografii Wrocław 22–25 kwietnia 2014 r.

Zapraszamy na http://warsztatyfotograficzne.pl/lokalizacja/wroclaw/ Kurs Fotografii Wrocław, który odbędzie się w dniach 22–25 kwietnia 2014 r. Na wiosennym Kursie Fotografii Wrocław (Plus) poznasz możliwości swojej lustrzanki i szybko nauczysz się nią robić tylko dobre zdjęcia. Z nami to

Francuski przebój ze słowami "ela ela"

A prędzej e'la e'la. Kojarzy ktoś? -- ♥ DlaCiebie STOP przemocy!

Ela, zawracaj!

. radiogdansk.pl/wiadomosci/item/70723-elzbieta-dabrowna-opowiada-o-tragedii-na-atlantyku-wolal-ela-zawracaj-ten-krzyk-caly-czas-siedzi-w-mojej-glowie

Hotel El Mouradi Port El Kantanoui

Prosze o opinie na temat tego hotelu (nie mylic z El Mouradi Club El Kantanoui).Bede wdzieczny ,lece tam 24 maja .

El Salvador

mam pytanie - skoro w oficjalnej nazwie panstwa jezyk włoski respektuje hiszpanski rodzajnik, to czy chcąc go upchnąć w jakimś zdaniu, mamy jeszcze dorzucić rodzajnik włoski, czy juz sobie oodpuszczamy? Np. Partiamo per L'El Salvador? czy Partiamo per El Salvador? Na stronie o tym

Slowa Eli

Ela napisala do beczki/ uznawanej za addicteda: "a mylisz sie w wiekszosci kwestii jakie maja miejsce na tym Swiecie.." 1/ Chcialbym zapytac, skad Ela zna moje opinie na temat "wiekszosci kwestii na tym swiecie". 2/ Gdyby nawet Ela znala moje opinie jakim kluczem uznaje ona, ze w

Port El Kantaoui - Sol El Mouradi

W czerwcu jadę do Port El Kataoui, do hoteu Sol El Mouradi. Czy ktoś może był w tym hotelu (z biurem Secectours?). Proszę o informacje, czy jest to dobry hotel, i czy ma swoją prywatną plażę z bezpłatnymi leżakami?. Wszystkie uwagi będą mile widziane.

Re: 22:25 Kultura "Koneser"

A'propos : nadal nie mogę się zdecydować, co robi na mnie większe wrażenie w tym filmie : tajemna sala Virgila z dziesiątkami obrazów wiszących na scianach od podłogi aż po sufit, czy ta sama sala... z gołymi ścianami, okradziona z tej niesamowitej kolekcji.

El Clasico

www.sport.pl/pilka/1,123132,11034103,El_Clasico__Real_gral_jak_nigdy__odpadl_jak_zawsze.html :brawo::brawo::brawo:

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin