Przeszukano 112 227 236 wypowiedzi na 1 240 forach

egzamin gimnazjalny listopad 2012 matematyka arkusz - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Próbny test gimnazjalny z 24 III 2012

Czy ma ktoś może rozwiązania tego próbnego egzaminu gimnazjalnego z matematyki: www.zadania.info/n/3987747 Fajny arkusz, tylko nie widzę rozwiązań.

Egzamin gimnazjalny 2012: arkusze testowe

I trenujemy male robociki, ktore sa swietne w zamalowywaniu kratek, tyle, ze nie wiedza po co te wszystkie pytania. Ciagle zapomina sie, ze w zyciu nie ma wyborow A, B, C, lecz sytuacje sa bardziej skomplikowane i wymagaja kompleksowego podejscia. A myslenia nasze szkoly nie ucza.

Próbny egzamin z matematyki- odpowiedzi.

http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,10781075,Probny_egzamin_gimnazjalny_z_CKE_2011_2012___biologia_.html Matematyczno-przyrodniczy http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,10781059,Probny_egzamin_gimnazjalny_z_CKE_2011_2012___matematyka.html Matematyka Jak wam poszło? Mi poszło

Egzamin gimnazjalisty Matematyka Odpowiedzi

Znalazłam arkusze z odpowiedziami z dzisiejszego egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej. Może się przyda : --> http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110413/EGZAMINGIMNAZJALNY2011/375591585 Egzamin gimnazjalny 2011. Mamy odpowiedzi z testu matematyczno przyrodniczego!

egzaminy gimnazjalne 2012

Musi mieć Pani najwyraźniej złe informacje, najlepszy uczeń tej szkoły miał 100% z matematyki. Znam kilka osób, które mają też ponad 90%. Więc proszę nie podawać nieprawdziwych danych na forum.

egzamin gimnazjalny

Chyba nie o taką zmianę egzaminu gimnazjalnego chodziło. Dwa arkusze więcej, i cała masa pytań zamkniętych, na których większość gimnazjalistów gra w Totolotka. Znów wartość szkoły oceni się po wynikach pracy polonistów i matematyków - chyba powinni mieć odgórnir zwiększoną pensję. Test z fizyki

Re: arkusze gimnazjalne

asiairma napisała: > Przeczytałam egzamin i uznałam, że jest dziwny, tematy odbiegają od tego co zap > rząta myśli wczesnym nastolatkom. Podobnie rzecz się ma na fizyce, chemii, matematyce, biologii...

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - arkusze...

na początku byłam przerażona tym humanistycznym, ale po sprawdzeniu nie jest tak tragicznie. dobrze też nie jest, ale.. ;p matematyczny dziś dla mnie był banalnie prosty. Troszkę za mało matematyki wg mnie, ale co kto lubi.. ;) a jakie Wasze odczucia po sprawdzeniu humana i po matmie?

Re: egzaminy gimnazjalne 2012

65% (matematyka w STO) > 58,6% (matematyka w TWP) TAK MNIE CAŁE ŻYCIE UCZYLI :p A CHODZIŁAM DO DOBREJ SZKOŁY W TAMTYCH CZASACH - SP6!!!

Testy gimnazjalne 2012 Wyciek matematyka i hist

arkusze matematyka + wos i historia. Staramy się wykraść jeszcze angielski i polski. Jak nie wierzysz nie pobieraj! Twoja sprawa!

Ha ha ha! Zwłaszcza z matematyki - poniżej śreniej krajowej!!! Pozostałe przedmioty nie lepiej! zanim cokolwiek powiesz absolwencie, poczytaj uwaznie tabele.

Re: Egzamin gimnazjalny 2012

Ostatnie przygotowania do histry i WOS, a potem arkusze odpowiedzi: www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120423/EGZAMINGIMNAZJALNY2012/120429858 Z

BRAWO! Dali czadu! Zwłaszcza z polskiego, z matematyki i z angielskiego! Te wyniki są naprawdę imponujące! GRATULACJE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI Z STO!!!

Są już wyniki dla kraju: polski - 65% historia i wos - 61% matematyka - 47% przyroda - 50% angielski (poziom podstawowy) - 63% niemiecki (poziom podstawowy) - 57%

Egzamin gimnazjalny 2012. Język niemiecki, pozi...

Gdzie jest arkusz z angielskiego rozszerzonego, bo odsyłacz 'angielski rozszerzony' przenosi do nimieckiego

Musi mieć pani najwyraźniej złe informacje, najlepszy uczeń tej szkoły miał 100% z matematyki. Znam kilka osób, które mają też ponad 90%. Więc proszę nie podawać nieprawdziwych danych na forum.

To najprawdopodobniej ma Pani złe informacje, ponieważ jestem uczniem Gim3 i znam ucznia który z matematyki i części przyrodniczej miał 100% i wiele innych którzy mieli powyżej 90%. Więc proszę nie podawać złych informacji .

Chyba jednak Gim3 wypadło najgorzej. w klasie mojego syna średnia z matematyki wynosi niewiele ponad 30%. Najwyższy wynik to 63%, pozostałe w okolicach 20-30%. Straszne! Czy dyrekcja wyciaga konsekwencje wobec nauczycieli kiedy wyniki sa zastraszające???

Egzamin gimnazjalny 2012. Język angielski, pozi...

To nie jest prawdziwy arkusz!!! Pierwsze zadanie było z odsłuchu, było w nim m.in. na jakim instrumencie grał chłopak!

Matura poprawkowa z matematyki 2012 - arkusze i...

Uczyłeś się dniami i nocami, a mimo to nie zdałeś matury? Masz już dość egzaminów i stresu? NIE MARTW SIĘ!!! NIE JESTEŚ SAM! SPRAWDŹ, CO W TAKIEJ SYTUACJI ROBIĄ INNI! niezdalemmatury.pl

W dzisiejszym TC sa wyniki i nie ma się o co kłócić. Skoro w Gimnazjum nr 3 wynik z matematyki wynosi zaledwie 38,2% to chyba mówi sam za siebie!!!! I jest możliwe, że ktoś ma 100%. Oznacza to, że ktoś inny może mić poniżej 20%. STO znowu najlepiej - za wyjatkiem historii. Brawo dla sora

Próbny egzamin gimnazjalny 2011/2012. Odpowiedz...

krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1191575,probny-egzamin-gimnazjalny-2011-2012-polski-historia-wos,id,t.html#25840483fca36939,1,3,5

Egzamin gimnazjalny 2012. Język niemiecki, pozi...

Gdzie jest arkusz z angielskiego rozszerzonego, bo odsyłacz 'angielski rozszerzony' przenosi do niemieckiego

matematyka - powtórka przed egzaminem

roq0NQI5yc1Q0_s_4CVcOxPvk3K5pNgwiSGbT5gTvxbkMVBytRVOU-Vw 11 kwietnia (po egzaminie gimnazjalnym) i 16 kwietnia (po egzaminie ósmoklasisty) Pi-stacja zaplanowała na godz. 18 wspólne rozwiązywanie arkuszy z matematyki, z którymi uczniowie będą się mierzyli w tych dniach rano. Warto zachęcić dzieci

Re: 'Egzamin osmoklasisty. Matematyka'.

inaczej. Na szczęście mój rocznik ominęła matura z matematyki. Szczególnie ustej, bo potrzebowałabym kogoś w rodzaju profesora Węgrzynowicza. Przez stres towarzyszący egzaminowi, bo wiedzę przyswajałam. Dlatego łatwo mówić tym, którzy arkusze rozwiązują na zasadzie ciekawości, sprawdzę co pamiętam

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - arkusze...

Ja miałem z humanistycznego 41. Mit był bardzo łatwy do napisania dostałem za niego 15 na 16. Gorzej z matą i dzisiaj Angol też jakiś trudny był. Na pierwszym próbnym z Angola w listopadzie miałem 42, a teraz z 32 będe się cieszył...

Egzamin gimnazjalny 2012. Część matematyczno-pr...

cs-srodmiescie.mzone.pl/topics18/czesc-matematyczno-przyrodnicza-matematyka-odpowiedzi-vt18.htm#42

cs-srodmiescie.mzone.pl/topics18/czesc-matematyczno-przyrodnicza-matematyka-odpowiedzi-vt18.htm#42 :)

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2011/2012...

o ludzie, to była MASAKRA. Z przyrodniczych większość to strzelałam, bo kto pamięta pierwszą klasę? A z matematyki kilka otwartych pytań to było coś strasznego. Gdyby się wszystko powtórzyło to dobrze, ale jak marnie się zajrzało do książki jak ja to cóż.. xD

w zadaniu 21 jak się rozwiąże układ dwóch równań 2x+9y=6 i 4x+6y=6 to ni czorta odpowiedź się nie zgadza. A swoją drogą, test z matematyki ukryty pod nazwą "polski" - niechluje!!!

Re: Egzamin gimnazjalny 2009 - arkusze i rozwiąza

nie był trudny, o podróżach zawsze coś można napisać. a Przykładów z literatury jest na prawdę multum ! jestem średniakiem a jak dla Mnie część humanistyczna była prosta. ! :) Gorzej z Matematyką, okaże się dopiero:P Nauczyciele w moim gimnazjum i w innych gimnazjach uważają że do obliczenia bd

Dziś wystartował egzamin gimnazjalny 2012. Na p...

Gimnazjaliści mogą się obrażać, ale arkusz z polskiego był prosty (nie - śmiesznie łatwy, ale do przyzwoitego zrobienia). Trzeba było się uczyć, choćby trochę - w tym roku by wystarczyło. -- Haters gonna hate anyway.

Re: Rekrutacja - źle sprawdzone arkusze dyslektyk

Teraz wszystko jasne: warszawa.onet.pl/egzamin-gimnazjalny-2019-blad-w-wynikach-z-matematyki/lt60ty8 Rozumiem, że błąd powstał z winy jakiegoś informatyka. Co prawda

Re: 'Egzamin osmoklasisty. Matematyka'.

odpowiednie miejcie czy rozważań z > apamiętanych z wypracowania, które wyglądały inaczej. Na szczęście mój roczni > k ominęła matura z matematyki. Szczególnie ustej, bo potrzebowałabym kogoś w ro > dzaju profesora Węgrzynowicza. Przez stres towarzyszący egzaminowi, bo wiedzę p

Re: Przygotowania do egzaminu 8-klasisty

Moje dziecko właśnie dostało próbny arkusz z matematyki do zrobienia w domu przez weekend. O ten: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze/arkusze-pokazowe-grudzien-2017 Egzamin ósmoklasisty matematyka . Wg mnie zadania są trudne/dziwne. Zerknijcie na 6, 7, 8, 10, 11. Dużo kombinowania

Re: Egzamin gimnazjalny jak poszło?

Akurat centyle pokazują coś innego. Matematyka, historia z wosem zdecydowanie trudniejsze, bo wypadły słabiej.

Re: Egzamin gimnazjalny - jaki był?

Moja córka własnie napisała test matamatyczno-przyrodniczy i choć nie jest zła z matematyki powiedziała ,że był on niezwykle trudny.Pytanie z chemii(ostatnie) było chyba dla maturzystów a nie gimnazjalistów bo prawie nikt(tylko 1 osoba) odpowiedziała na nie.Ponadto miejsca zostawione na

2012 nowa forma egzaminu po gimnazjum co sądzicie?

szkola.wp.pl/kat,108798,title,Egzamin-gimnazjalny-w-2012-roku-bedzie-wygladal-inaczej,wid,13693598,wiadomosc.html moim zdaniem te

Re: Rekrutacja - wgląd w egzamin

matematyki. Dziś artykuł Justyny Sucheckiej i w nim liczby: Jeśli chodzi o gimnazjum do wszystkich OKE złożono do 28 czerwca wnioski o wgląd do 13 065 arkuszy, w tym aż 10 210 w OKE w Warszawie. Dla porównania, w ubiegłym roku w całym kraju złożono 2871 wniosków o wgląd. Do tego dochodzą wglądy egzaminu po

Re: konkurs kuratoryjny z matematyki 2017/18

Naiwnością byłoby liczyć na wyniki z gimnazjalnej matematyki w tym tygodniu. MSCDN nie po to układało harmonogram i regulamin, by się do niego stosować. Do gaszenia pożaru przystąpiono w tym tygodniu, choć od 8 listopada były jasne sygnały, że się pali. Co tam uczniowie ? żyją w totalnej

Nowe testy gimnazjalne. Zobacz jak będą wyglądać

czasu zamieszczenia Informatora o egzaminie gimnazjalnym 2011/2012 do czasu zamieszczenia przykładowych arkuszy musiał minąć ponad rok.

Re: Konkursy kuratoryjne 2017/18

Lauret konk gimn - zwolnienie z kierunkowego "arkusza" np. historii z historii i WOS-u, matematyki - tylko z matematyki; 1 z 4-ch przyrodniczych - z przyrodniczego arkusza itd Ale to wszystko bez znaczenia, bo laureat ma zagwarantowane miejsce na dowolny profil w dowolnej klasie w dowolnym liceum

Matury z matematyki: niemieckie i polskie

Trochę nie na temat, ale... Przeczytałem zadania z tegorocznej matury z matematyki, np. tutaj: http://szkola.wp.pl/kat,108836,title,Matura-2013-matematyka-na-poziomie-podstawowym-arkusz-i-odpowiedzi,wid,15551874,wiadomosc.html matury polskie No, jak zwykle ostatnio, poziom dawnej klasy ósmej

test gimnazjalny.

Osobiście uważam, że test dzisiejszy nie był ani łatwy ani trudny. O to właśnie chodziło, żeby sprawdzić nasze wiadomości, ale troszke przesadzili z liczbą zadań, bo obliczenia czasochłonne.;/ Mam 6 z matematyki, poradzilam sobie z zadaniami, ale zgadzam się z większością ludzi, że było za

Re: ortografia i inne w wakacje?

Sprawdź wyniki egzaminu gimnazjalnego z matematyki szkoły swojego syna. Zapewniam Ci, że szkoła mojego syna wyprzedza baaaardzo znacznie tę szkołę. Co zresztą nie jest trudne

Re: 2012 nowa forma egzaminu po gimnazjum co sądz

dołożenie języka też, ale owe poziomy o matko i > córko wszyscy powinni pisac jeden test wtedy wyniki są miarodajny inaczej nie. Nie, wszyscy będą pisać zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony. To jest dopiero sens. W ogóle chcą porównywać sprawdzian, egzamin gimnazjalny i maturę

Re: Jak poszedł próbny egzamin waszym 8-klasistom

matematyki i angielskiego, co przy o rok krótszym czasie nauki było informacją szokującą. Egzaminy próbne to potwierdziły, W naszej szkole 8 klasiści pisali swoje próbne i dla ćwiczeń na zajęciach dodatkowych dostali próbne arkusze gimnazjalne z mat, pol i ang. WSZYSCY 8-klasiści lepiej napisali próbne testy

Re: O ile % skoczą progi w rekrutacjcji do LO po

Wyniki egzaminu gimnazjalnego z matematyki dla dzieci z dysfunkcjami mogły zmienić się podobnież dla ok 9 tys dzieci. Nie podano nowych danych ale jeżeli w większości przypadków błąd polegał na nieprzeniesieniu wyniku na arkusz odpowiedzi a zatem nie policzeniu punktów - to ogólny wynik z egzaminu

Re: Co się zmieniło w polskiej szkole

40 lat temu w mat-fizach. Ktoś, kto powtarza banialuki że jest inaczej, niech rozwiąże arkusz w zadanym czasie. Podobnie jest zresztą z egzaminami językowymi. Pamiętam mój egzamin z angielskiego na UW - dziś egzamin gimnazjalny jest zdecydowanie trudniejszy i wszechstonniejszy.

Re: Rekrutacja - źle sprawdzone arkusze dyslektyk

I jeszcze komunikat OKE - jeśli mu wierzyć chodzi o uczniów zwolnionych z obowiązku przenoszenia odpowiedzi z arkusza na kartę odpowiedzi: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie informuje, że w związku z błędem powstałym w trakcie przetwarzania wyników egzaminu gimnazjalnego z matematyki

Re: Ułatwienia

Ale na teście szóstoklasisty czy egzaminie gimnazjalnym dodatkowy czas na rozwiazanie zadan z matematyki czy fizyki jest bardzo przydatny. Gdyby nie był nikt nie staralby sie o lewe zaświadczenie. W przypadku jezyka trudniej wydedukować prawidłową strukturę czy doznać olśnienia w sprawie

Zanim zakwitną kasztany. Próbna matura z matema...

-2010 matura z matematyki w formie interaktywnej . Aby uzyskać dostęp do arkusza należy się zarejestrować (za darmo). Myślę, że arkusz w takiej formie pozwoli solidnie przygotować się do prawdziwego egzaminu. Uczeń nie dostaje tam od razu gotowych odpowiedzi, a jedynie wskazówki, które pozwolą mu

Skala korepetycji

www.se.pl/multimedia/galeria/88555/173882/wyniki-egzaminu-gimnazjalnego-2012-cke-publikuje-wyniki-jezyk-polski-65-proc-punktow-matematyka-47-proc-punktow/ Są wyraźnie dwa maksima : jedno w pobliżu słabych wyników - to ci , którzy nie uczą się i których znajomość angielskiego polega tylko na kontakcie z językiem w szkole . drugie maksimum w pobliżu bardzo dobrych wyników ( w poprzednich latach te maksima były znacznie bardziej wyraźne ) - to ci

Re: Znacie tabliczkę mnożenia?

Znam tabliczkę mnożenia, jestem w stanie rozwiązać egzamin gimnazjalny z matematyki, chociaż nie studiowałem nauk ścisłych i z matematyka na codzień sie nie zajmuje. Myślałam, ze zupelnie nie pamietam chemii i fizyki, a okazuje sie, ze po drobnym odswiezniu pamięci nawet z tym nie jest tak zle

Re: Matura z polskiego w gimnazjum -???????

podstawowej, egzaminu w gimnazjach oraz matury, ze szczególnym uwzględnieniem egzaminu z matematyki. Minister Katarzyna Hall przedstawiła też najważniejsze zmiany w egzaminie gimnazjalnym od roku szkolnego 2011/2012 w związku z nową podstawą programową kształcenia ogólnego. Egzamin będzie się

Re: odwołane zajęcia w podstawówkach

, Wielkopolskie Wiosenna przerwa świąteczna 5 – 10 kwietnia 2012 r. Egzamin gimnazjalny część humanistyczna - 24 kwietnia 2012 część matematyczno-przyrodnicza - 25 kwietnia 2012 część językowa - 26 kwietnia 2012 Egzaminy maturalne język polski - 4,7 maja 2012 r. matematyka - 8,9 maja 2012 r

Re: konkurs kuratoryjny z matematyki 2017/18

tą klęskę ? rozwiązali z nimi zadania, wytłumaczyli, że arkusz był ponad siły gimnazjalisty, że to kompromitacja organizatora a nie uczestników. Ale w innych szkołach to temat tabu, rzecz o której się nie rozmawia. Konkurs miał miejsce 8 listopada ? II etap zaplanowano na 18 grudnia. W normalnym

Re: Matematyka

Jotde Ty już swojego dziecka matematyki nie ucz... bo mylisz się w prostych obliczeniach... Wyjechaliśmy jak moje dziecko miało niecałe 9 lat ( luty 2011) weszło dla klasy 2 bo z tej wyjechało z Polski. Nie mogli go dać do 3 bo nie miało zaliczonej 2 ... Rocznik ur.2002 czyli przedreformowy

Kurs przygotowujący do matury - Zielona Góra.

angielski, - język niemiecki, - wiedza o społeczeństwie. Gimnazjalistom proponujemy kursy przygotowane wg nowych zasad egzaminowania. Wszystkie części egzaminów połączyliśmy w następujące bloki: - matematyczno-przyrodniczy (nauka do egzaminu z matematyki oraz części łączącej fizykę, biologię, chemię

Re: matury

gimnazjum www.fakt.pl/egzamin-gimnazjalny-2014-pytania-odpowiedzi-arkusze-test-z-matematyki,galeria,457374,1.html Ja rozwiazalem to w kwietniu (100

Re: Współczesna szkoła

chemii i fizyki na maksa na egzaminie gimnazjalnym bym z pewnoscią nie zaliczyła, nie muszę sięgać po arkusze maturalne;)

W który piątek gimnazjaliści dowiedzą się, jak ...

. www.se.pl/multimedia/galeria/88555/173882/wyniki-egzaminu-gimnazjalnego-2012-cke-publikuje-wyniki-jezyk-polski-65-proc-punktow-matematyka-47-proc-punktow/ Polecam analizę wykresu rozkładu wyników z angielskiego ( poziom podstawowy i rozszerzony ) . Kształt krzywej nie jest podobny do kształtu krzywej Gaussa ale ma dwa maksima . To maksimum w pobliżu kiepskich wyników - bardzo duże - świadczy o kiepskiej znajomości sporej grupy gimnazjalistów

Re: Nowa matura. No nie wiem...

Ale czy przypadkiem nie badano tylko nauczycieli szkół podstawowych? Oni nie muszą mieć wykształcenia kierunkowego. To nie jest tak, że matematyki uczy się gorzej niż chemii czy fizyki. Gdyby te przedmioty były na maturze obowiązkowe pewnie wyniki byłyby równie słabe (widać to choćby po egzaminach

Nie jestem głupia czy leniwa - list

zdanego egzaminu (kto nie wierzy niech przejrzy arkusz). Nie wyobrażam sobie jak można nie zdać tego egzaminu.. Zdawałem tegoroczną maturę - rozwiązanie arkusza zajęło mi 60 minut i uzyskałem wynik 98% (z rozszerzenia analogicznie - tylko że 94%). Rozumiem, że nie każdy jest orłem z matematyki - ale

po wystąpieniu p. wiceprezydent

. www.oke.jaworzno.pl/images/stories/File/Matura/informacjawww_matura_2012.pdf jak umiem czytać zdawalność jedna z najgorszych w województwie. 3. Czy zna pani wyniki egzaminu gimnazjalnego 2012

Re: opieka nad dzieckiem- nauczycielki

W byłym gimnazjum mojego syna dla klas 3 co roku są zajęcia w co drugą sobotę (3-4h polskiego ) i pierwszy tydzień ferii - matematyka i polski ( ok 6h dziennie ). I to wszystko aż do testów gimnazjalnych. U córki już mówiłam - zajęcia wyrównawcze, poświęcanie czasu po lekcjach uczniom, którzy nie

Re: Frodo nabruździł gimnazjalistom. CKE: Coś wym

jedną dłonią po brzuchu, a drugą klepiąc się po głowie. No wiesz, na egzaminie z matmy to trochę bez sensu, prawda? MOŻE by się sprawdziło na rozmowie kwalifikacyjnej (ale najprędzej w firmie Dilberta), ale NIE na egzaminie z matematyki. Tak przy okazji, jedna z najbliższych mi osób układa pytania

Re: matematyka jedno wielkie przegiecie!!!!

takie zadania są normalką. Dlatego my osoby o inteligencji przeciętnej się przejechaliśmy, byćmoże by nam lepiej poszło gdybyśmy się uczyli w lepszych szkołach ale czemu się nie uczymy?? bo egzamin gimnazjalny był tak samo ...hmm nie używając wulgaryzmów powiem nieprzemyślany. Przecież na

Re: gimnazjum nr 24 Warszawa-NIE!!

matematyka na kobielskiej nie istniała bo matematyka jest nudna teraz boremlowska jest najgorsza uważam że dobrze że poszłaś na kobielską bo to był twój rejon czyli miałaś blisko a uważam że szkoła powinna być blisko co do osób które się przeniosły może się wyprowadziły babka która 3 razy nie zdała do

Re: szkoła podstawowa raz jeszcze

U mojego syna w gimnazjum już podali plan przygotowywań do egzaminów gimnazjalnych. Ponieważ dzieciaki mają codziennie 8h lekcji, to od listopada co 2 sobotę będą miały 3h polskiego a w pierwszy tydzień ferii codziennie 3h polskiego i 3h matematyki. Oczywiście nie obowiązkowe ale z praktyki szkoły

Re: dyskalkulia

regul wykorzystac juz nie potrafilam.Watpie czy osoba z dyskalkulia zdalaby mature.Test gimnazjalny z matematyki w tym roku byl dla mnie nie do rozwiazania.Ciesze sie, ze matura juz za mna i nikt znow nie bedzie mnie zmuszal do siedzenia po nocach tylko po to bym stwierdzila, ze wiem, ze nic nie wiem

Re: wyniki tegorocznej matury rozszerzonej z chem

matematycznym), tak wiec dla porównania cytat na temat egzaminu matematycznego w 2012 "Maksymalny wynik – 100% punktów – uzyskało 1324 uczniów." , no i jak to się ma versus 24 lauraetów z konkursu biologicznego, który podobno taki banalny i łatwiejszy niż egzamin gimnazjalny z matematyki (tak swoją

niestety w Polsce tez oddano szkoly gminom

dawnej rangi w programie i egzaminach zdecydowalo: "MEN i eksperci edukacyjni uważają dzisiaj, że to jedna z przyczyn polskiego sukcesu w matematycznej części PISA. Dwie kolejne to wprowadzenie w 2010 r. obowiązkowej matury z matematyki oraz zmiany w egzaminie gimnazjalnym z 2012 r. - wydzielono

Re: MYP w Warszawie

egzamin gimnazjalny, może być mylące. O nauczycielu matematyki słyszałam, aczkolwiek podobno sprawę załatwiono w miarę szybko i sprawnie (jeden semestr?). Angielskim mnie martwisz - to znaczy jest na słabym poziomie?? Czy możesz uściślić, w której klasie jest Twoje dziecko - rocznik? Ja mam parę

Re: ... Kalendarium na rok 2007/2008

). Dniem wolnym od nauki może być także 2 listopada - po odpracowaniu zajęć w sobotę. Sprawdzian dla szóstoklasistów będzie 8 kwietnia, egzamin gimnazjalny - 22 i 23 kwietnia. Dodatkowy termin sprawdzianu dla szóstoklasistów, którzy z przyczyn zdrowotnych lub losowych nie będą mogli

Matura, matura, czyli zakwitły kasztany:)

przedmiotów. Maturzyści muszą przystąpić do trzech egzaminów pisemnych - z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego; wybrać można między: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim lub włoskim. Egzaminy z tych przedmiotów są obowiązkowe na poziomie podstawowym. Chętni mogą

Re: korepetycje, lekcje- naprawdę taki problem?

korepetycje. Najbardziej popularnymi przedmiotami edukacji pozaszkolnej są matematyka (62%) i język angielski (50%). Co piąty uczeń uczęszcza na dodatkowe lekcje chemii lub fizyki, a co dziesiąty historii i geografii. 3. 2014 Badanie dla "Gazety Wyborczej": z dodatkowych zajęć przed maturą korzysta aż 48

Pierwsze efekty działalności bezrobotnego

tegorocznego egzaminu maturalnego Licealiści z Żeroma mają nadzieję, że szkoła dobrze przygotuje ich do matury. W naszym rankingu zsumowaliśmy średnie wyniki procentowe z ośmiu przedmiotów. Interesowały nas język polski, angielski, matematyka, fizyka, historia, biologia, chemia i geografia zdawane na

Re: Ten klucz to jakaś wersja dla idiotów?

wszystkie te pojęcia, które wyliczyłam z zeszłorocznej matury to materiał przerabiany w klasie z podstawową matematyką, więc nie wyobrażam sobie zrobienia z matematyki czegoś banalnie prostego, bo wtedy pada sens pisania tego egzaminu. Masz gdzieś może arkusz próbny z matematyki? Bo na stronie CKE

HFPC i RPO po stronie prawa uczniów!

uczniów. - Kolejny błąd w egzaminie na poziomie rozszerzonym znaleźli matematycy. W wielomianie przedstawionym na wykresie zabrakło informacji, że jest to wielomian trzeciego stopnia, można było się domyślić, ale zdaniem ekspertów zadania powinny być konstruowane w sposób jednoznaczny. Fizycy

Bezpłatne szkolenie z ECDL dla nauczycieli 45+

: blok 6 miesięczny w przedziale czasowym 12.2011 – 07.2012 W projekcie mogą wziąć udział nauczyciele/nauczycielki, którzy w momencie podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie mają ukończony 45. rok życia i są zatrudnieni w publicznych szkołach: • podstawowych, • gimnazjalnych

Bezpłatne szkolenie z ECDL dla nauczycieli 45+

: blok 6 miesięczny w przedziale czasowym 12.2011 – 07.2012 W projekcie mogą wziąć udział nauczyciele/nauczycielki, którzy w momencie podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie mają ukończony 45. rok życia i są zatrudnieni w publicznych szkołach: • podstawowych, • gimnazjalnych

Bezpłatnie szkolenie z ECDL Warszawa

Re: matura po latach - przygotowania

kategoriami:-) . Do matury przystępuję razem z mężem więc będzie mi raźniej:-) Deklaracje złożone, tematy maturalne z polskiego wybrane, kursy zaklepane tak więc do dzieła! Nigdy nie cieszyłam się bardziej z tego,że będę się uczyła:-))))))) Mieszkamy w Warszawie i tu też zapisaliśmy się na kurs z matematyki

Re: Kiedy zobaczyłem "naprawdę"

, zawsze wolne dni "okołoświąteczne" - vide 1,11-listopada, wolne w dzień nauczyciela, wolne w czasie matur/egzaminów gimnazjalnych itp. 3. Do tego wszystkiego "wolnego" dolicz ewenement - czyli urlop na podreperowanie zdrowia. Tego nie mają nawet górnicy :-) zaś paniom nauczycielkom to zdrowie psuje

sprzedam tanio podreczniki, sp, gim, lo>>>

tajemnic - podręcznik, zakres podstawowy, liceum i technikum, Wyd.Szkolne i Pedagogiczne 16. Biologia 1 - Człowiek: anatomia, fizjologia i higiena, podręcznik, gimnazjum, B.Klimuszko, wyd.Żak 17. Fizyka 6 - szkoła podstawowa podręcznik, J.Ginter 18. Egzamin gimnazjalny - arkusze i zadania

Chorzy na matematykę na maturze nie mają szans

Po pierwsze brawo dla pierwszego odpowiedzialnego nauczyciela w szkolnej karierze Jarka z artykułu, który nie schował ogona pod siebie tylko zgodnie z rzeczywistością ocenił możliwości chłopaka. Drogie mamuśki! "Problemy zaczęły się w trzeciej klasie LO. Nowy matematyk nie dopuścił Jarka do

:::SPRZEDAM PODRĘCZNIKI DO LICEUM I GIMNAZJUM:::

, Wyd. Arka; *muzyka: podręcznik "Świat muzyki", W.Panek, WSiP, dla kl. I-III; *matematyka: podręcznik do kl. II, M.Dobrowolska, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe; *chemia: podręczniki - części I-III, K.Pazdro, M.Torbicka, Oficyna Edukacyjna - K.Pazdro; zbiór zadań "Zadania od łatwych do

Re: dysortografia po 7 latach "terapii" :/

nazwisko z błędem albo przysłać mi smsa o treści "mamo czy morzesz mi kupici nowe bóty na wułef". No dramat :/ Egzaminy gimnazjalne za to zdał bardzo dobrze, skorzystał z przedłużonego czasu (bardzo wolno pisze, jesli chce zachować choć minimalną czytelność), z oddzielnej sali i z pomocy nauczyciela przy

Zobacz wideo