Przeszukano 112 127 271 wypowiedzi na 1 239 forach

egzamin gimnazjalny 2013 angielski rozszerzony odpowiedzi - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

egzamin gimnazjalny z angielskiego

Syn zapisał się na poziom rozszerzony. Czy poziom podstawowy też musi pisać, czy idzie tylko na rozszerzony?

Re: Angielski rozszerzony - egz. Gimnazjalny

Egzamin gimnazjalny to egzamin po gimnazjum, ten w 6 klasie to egzamin szóstoklasisty.

Czyli dla tych co teraz kończą 6 klasę i mają ang na tescie 6 klasisty? A jakie będzie to miało znaczenie czy podst czy rozszerzony? Bo w tej chwili rozumiem, że to egzamin dla amatorów egzaminów

egzamin gimnazjalny z angielskiego

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak to jest z egzaminem gimnazjalnym z angielskiego? Strony CKE niestety mi się od kilku dni nie otwierają :-(, a chyba stamtąd najłatwiej byłoby się dowiedzieć. Czy uczeń może go nie zdać? Do czego liczy się ten egzamin? Czy normalnie do puli punktów z całego

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2011/2012...

Jeśli ktoś znajdzie odpowiedzi na test rozszerzony z ang to prosiłabym o przesłanie na gg 10173603 Thx ;P

Egzamin gimnazjalny 2012. Język niemiecki, pozi...

Gdzie jest arkusz z angielskiego rozszerzonego, bo odsyłacz 'angielski rozszerzony' przenosi do nimieckiego

Egzamin gimnazjalny wyniki

Dziewczyny, znacie już? Ja własnie weszłam na stronę i jestem mile zaskoczona. Gwoli wyjaśnienia, syn na pewno nie dostanie się do super hiper liceum, najpewniej trafi do okolicznego, bez miejsca w rankingu. Świadectwo bez paska, średnia ok 4,5, natomiast egzaminy: Angielski podst: 100

jeżeli uczeń pisze egzamin z języka, którego uczyło się w podstawówce, to obowiązkowo pisze rozszerzenie; jeżeli wybrał język, którego uczył się tylko w gimnazjum, to pisze podstawę a rozszerzenie jak chce:) --

Egzamin gimnazjalny 2016 - j. angielski! - ENGLY

Zapraszam wszystkich uczniów gimnazjów na stronę internetową www.engly.pl. Znajdziecie tam setki ćwiczeń z języka angielskiego online, które mogą posłużyć za ćwiczenia powtórzeniowe (zwłaszcza przed egzaminem gimnazjalnym). Na stronie jest też dużo typowych ćwiczeń egzaminacyjnych na poziomie

język angielski u magistra filologii angielskiej

korepetycje profesjonalne z języka angielskiego (u nauczycielki) Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego(matura podstawowa i rozszerzona), egzamin gimnazjalny, egzaminy państwowe. Wszelkie prace pisemne: prace kontrolne, zaliczeniowe, eseje, tłumaczenia -11 lat

korepetycje profesjonalne z języka angielskiego (u nauczycielki).Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego(matura podstawowa i rozszerzona), egzamin gimnazjalny, egzaminy państwowe. Wszelkie prace pisemne: prace kontrolne, zaliczeniowe, eseje, tłumaczenia -11 lat doświadczenia w

Egzamin gimnazjalny 2010. Testy i odpowiedzi

Egzamin gimnazjalny w 2010 roku przypada na 27,28 i 29 kwietnia. W tych dniach gimnazjaliści będą rozwiązywać testy: humanistyczny, matematyczno-przyrodniczy oraz z wybranego języka obcego (m.in. język angielski, niemiecki, francuski). Znalazłem testy z tych przedmiotów do poćwiczenia - polecam

Egzamin gimnazjalny 2012. Język niemiecki, pozi...

Gdzie jest arkusz z angielskiego rozszerzonego, bo odsyłacz 'angielski rozszerzony' przenosi do niemieckiego

Egzamin gimnazjalny 2012. Język angielski, pozi...

swoich odpowiedzi. Gdzie nie byłam pewna liczyłam zero) Przedmioty przyrodnicze - 58% - totalna porażka. Dlaczego? Za dużo nieścisłości w egzaminie, tak być nie powinno... Angielski podstawowy - 75% Rozszerzony, liczę... Na razie nie jest źle... Miałam wrażenie, że najgorsze są ze słuchu, a jednak

Re: Egzamin gimnazjalny 2013 wyciek?

Testy Gimnazjalne wraz z odpowiedziami :) goo.gl/Ks9qp

Trzeci dzień egzaminu gimnazjalnego, czyli języ...

Jasny gwint, ciężko widzę było. Żeby angielski rozszerzony po niemiecku trzeba było zdawać!? TReneR

Re: Egzamin gimnazjalny 2015

Są wyniki szkół w Ząbkach Gimnazjum nr 1 - 52,4% Gimnazjum nr 2 - 66,4% Najgorzej w Gimnazjum nr 1 wypadły: matematyka (41,5%), przyrodnicze (47%), język angielski rozszerzony (36,5%) W Gimnazjum nr 2 które słynne było z wysokiego poziomu przedmiotów przyrodniczych w tym roku przeżyło prawdziwe

Re: egzamin gimnazjalny:

Ja znam kilku nauczycieli fizyki, którzy popierają reformę. Im chodzi o program w liceum i liczbę godzin. Twierdzą, że program jest teraz bezsensowny i nie ma czasu przygotować dobrze uczniów do matury rozszerzonej. Może i tak. Uczę angielskiego, tu jest trochę inaczej.

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski, odp...

odpowiedzi!!!!!!!!!!!!! edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,7827775,Egzamin_gimnazjalny_2010___jezyk_angielski__odpowiedzi.html

historia sztuki rozszerzona 2013

) www.se.pl/multimedia/galeria/110349/220736/matura-2013-egzamin-z-historii-sztuki-poziom-rozszerzony-arkusze-pytania-odpowiedzi/ oraz budowle 1, 2, 4 z zadania 6 (link) www.se.pl/multimedia/galeria/110349/220735/historia-sztuki-rozszerzony/ .... to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i odpowiedź :)

Re: Egzamin gimnazjalny 2013 wyciek?

Mam odpowiedzi od znajomego który pracuje w komisji!! ;D filespeedy.net/download/28521/Yzk2N Ślijcie dalej!

Re: Egzaminy szóstoklasity i gimnazjalne

Prosze cię, syna mam w klasie dwujęzycznej. Testy próbne z angielskiego poziom rozszerzony średnia klasy 100%, w rozszerzonych mniej, bo np nie chce im się pisać wypracowania - bo w sumie po co jak wynik nie ma znaczenia?

Korepetycje język angielski Przemyśl

Profesjonalne lekcje z nauczycielem: * Liceum (matura podstawowa i rozszerzona) * Gimnazjum (egzamin gimnazjalny) * Pomoc w nauce * Konwersacje Dzieci, młodzież i dorośli tel. 601 913 142

Re: pytanie do nauczycielek angielskiego

Tak, egzamin gimnazjalny na poziomie rozszerzonym to będzie B1.

Arkusz i odpowiedzi :) edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,7825501,Egzamin_gimnazjalny_2010___czesc_jezykowa__arkusze.html

Egzamin gimnazjalny z języka i nowa podstawa.

To pytanie kieruję do osób, które w tym roku będą pisać egzamin gimnazjalny. Jak zapewne wiecie do wtorku upływa czas na oddanie zaświadczeń dotyczących pisanego przez was testu z języka. Dlatego mam pytanie.. Czy jeśli ktoś pisze rozszerzony to pisze dwa testy ; podstawowy i rozszerzony osobno

Re: Egzamin gimnazjalny jak poszło?

Tutaj podają średni wynik - nie jest jakoś rewelacyjny. najlepszy polski - 69% matematyka 49% przyrodnicze 51% historia i wos 56% angielski 64% Zastanawia mnie ten tekst: 17 czerwca Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wyniki egzaminu gimnazjalnego. Podeszło do niego 356 tys. uczniów (co

Angielski egz. maturalny 2013

Angielski matura 2013. Skutecznie przygotowuje do egzaminow wg. Wykazu Wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej - specjalizacja - matura rozszerzona oferuje dojazd do ucznia 14 LAT PRAKTYKI .NAJLEPSZY WYNIK Z MATURY ROZSZERZONEJ W 2011 TO => 98 % Przygotowuję do egzaminów na KAŻDYM

Re: mityczne arkusze egzamin ósmoklasisty

paniusiapobuleczki: czy to znaczy, że ten angielski jest na poziomie gimnazjalnym rozszerzonym?

korepetycje profesjonalne z języka angielskiego (u nauczycielki). Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego(matura podstawowa i rozszerzona), egzaminy państwowe. Wszelkie prace pisemne: prace kontrolne, zaliczeniowe, eseje, tłumaczenia -11 lat doświadczenia w udzielaniu

Próbny egzamin gimnazjalny 2011/2012. Mamy arku...

- krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1194615,probny-egzamin-gimnazjalny-2012-test-angielski-niemiecki,id,t.html#25840483fca36939,1,3,5

Re: Egzamin 8- klasisty

Jesli zasady będą takie jak na gimnazjalnym, to język inny niz angielski zdaje się tylko na poziomie podstawowym. Angielski (o ile to ten język był nauczany od 1. kl. SP) - na podstawowym i rozszerzonym, przy czym poziom rozszerzony nie liczy się do rekrutacji. Moja córka rozważała hiszpański na

angielski, korepetycje u nauczycielki

ANGIELSKI,korepetycje u nauczycielki z szkola podstawowa, egzamin kompetencji,egzamin gimnazjalny, matura podstawowa oraz rozszerzona, rozumienie ze sluchu,wszelkie prace pisemne,tłumaczenia,prace semestralne. Ceny od 25-40 zł/60 min , w zależności od poziomu i intensywności ondine

Re: oceny końcowe a egzamin gimnazjalny

Wyniki egzaminu i stopnie (może prócz angielskiego) są porównywalne. Z angielskim się nie dziwię, bo egzaminy i matury są stosunkowo łatwe, większość nauczycieli wymaga więcej. Mój syn rok temu miał 92% z matury podstawowej, 75% z rozszerzonej i trójkę z angielskiego na koniec roku. --

język angielski - korepetycje - R a d o m

korepetycje profesjonalne z języka angielskiego (u nauczycielki).Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego(matura podstawowa i rozszerzona) ondine@onet.pl 798525876

Egzamin Gimnazjalny Z Języka

wybrałam niemieckiego . Poza tym , jeśli wybiorę angielski to przystępuję tylko do egzaminu na poziomie podstawowym , a rozszerzony mogę dodatkowo . A jak wezmę niemiecki to piszę i ten i ten poziom , ale oczywiście liczy się tylko podstawowy . No i angielskiego mam tylko godzinę tygodniowo , a

Egzamin gimnazjalny 2010 - część językowa, arku...

Opublikowali odpowiedzi: edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,7827775,Egzamin_gimnazjalny_2010___jezyk_angielski__odpowiedzi.html i

Angielski rozszerzony - zadanie 6. Ostatnie zdanie - "Write to me". Kto tak w obecnych czasach konczy korespondencje?

angielski, korepetycje u nauczycielki mianowanej

ANGIELSKI, matura podstawowa i rozszerzona, egzamin gimnazjalny, egzamin kompetencji szóstoklasisty.7-letnie doświadczenie w pracy w szkołach publicznych i językowych oraz 2-letnia praktyka językowa w Wielkiej Brytanii. Zapraszam serdecznie! Cena: 30zł RADOM,Ustronie tel. 789

angielski, zajęcia u nauczycielki mianowanej

ANGIELSKI, matura podstawowa i rozszerzona, egzamin gimnazjalny, egzamin kompetencji szóstoklasisty.7-letnie doświadczenie w pracy w szkołach publicznych i językowych oraz 2-letnia praktyka językowa w Wielkiej Brytanii. Zapraszam serdecznie! Cena: 30zł RADOM,Ustronie tel. 789

angielski, korepetycje u nauczki mianowanej

Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski odpo..

hmm...z tego co zauważyłam to podpunkty (czyli A.; B. itd.)nie pokrywają się z tekstem odpowiedzi, np. w zadaniu 1 w punkcie 1.1 przy prawidłowej odpowiedzi(czyli 7.30) powinien być podporządkowany podpunkt C. a nie B. I takie błędy niestety są w zadaniach: 1,2,4,5,6,7,8,9,10,11 i 13 więc nie

Re: szkoła niepubliczna

Ponieważ są na forum osoby, które nie znają szkoły i efektów kształcenia, podaję klika danych. 2013 sprawdzian szóstoklasisty - 34,95% 2013 egzamin gimnazjalny: j. polski - 89,90% historia + WOS - 88,20% przedmioty przyrodnicze - 86,90% matematyka - 86,90% j. angielski (podstawowy) - 94

prosty strasznie :D same odpowiedzi do wyboru żadnych zadań otwartych :D

Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski odpo...

Drodzy redaktorzy. Wiekszosc odpowiedzi jest pomieszana, moze wszystkie, nie wiem. Nie chcialo mi sie sprawdzac. Odpowiedzi ssa dobre,ale daliscie plame z literkami. np jest napisane,ze poprawna odp jest 'D', i dalej jest napisana poprawna odpowiedz,a w tescie ta sama odpowiedz jest pod

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy będzie uznana odpowiedź w zadaniu 7 "went on walk" ??

Ey no bez jaj... chce zobaczyć odpowiedzi z tego co pisałam rano, a nie z czegoś innego... -.-

Nie może być WILL DECORATE, bo po WHEN nie daje się WILL <czasu przyszłego> ! ;] ;] DECORATE to prawidłowa odpowiedź . . .

Longman Egzamin Gimnazjalny, repetytorium,klucz

!!! TESTY W IDEALNEJ JAKOŚCI !!! MOŻLIWOŚĆ DRUKOWANIA !!! WYSYŁANIE PRÓBEK GRATIS !!! Posiadam także: Pacesetter - pre-Intermediate (książkę nauczyciela wraz z testami i odpowiedziami) Longman Egzamin Gimnazjalny - klucz do części tematycznej (odpowiedzi do repetytorium) A companion to

Ja nie wiem kto te odpowiedzi podaje :/ Powinno być na 100% "will decorate", a nie decorate. Pierwszy warunek, ludzie!

Angielski MATURA 2013 Warszawa

Jesli obawiasz sie angielskiego na maturze , chciałbyś zapoznać się z aktualnymi zmianami w egzaminie maturalnym oraz solidnie przygotować wg. Wykazu Wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zgłoś się do mnie. 14 LAT PRAKTYKI . NAJLEPSZY WYNIK Z MATURY ROZSZERZONEJ W 2011 TO => 98

Re: Egzaminy szóstoklasity i gimnazjalne

Dla nauczyciela, żeby mógł się pochwalić wynikami. A co im (uczniom) szkodzi. Mój też miał z podstawy z próbnego ang.100% (tak mi relacjonował), z rozszerzonego ang. mniej, jakoś koło 90%, matematyka tez super. Reszta - wielki znak zapytania, bo się nie przyznał .. -- Mądry człowiek powinien

język angielski, korepetycje u nauczycielki

ANGIELSKI,korepetycje u nauczycielki z 8-letnim doświadczenie m w udzielaniu korepetycji, szkola podstawowa, egzamin kompetencji,egzamin gimnazjalny, matura podstawowa oraz rozszerzona, rozumienie ze sluchu, egzaminy państwowe w tym B2,wszelkie prace pisemne,tłumaczenia,prace semestralne. Ceny

Re: egzamin gimnazjalny - kto zdaje?

Chyba od tego roku liczy się z waga 0,12, a podstawowy 0,08 (np. tu: ko.poznan.pl/pub/ftp/rekrutacje/D2015000194201.pdf ) Zmienił się system przeliczania punktów. Oczywiście angielski zawsze jest

Egzamin gimnazjalny 2010 - część językowa, arku...

edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,7827775,Egzamin_gimnazjalny_2010___jezyk_angielski__odpowiedzi.html

język angielski, korepetycje u nauczycielki,

ANGIELSKI,korepetycje u nauczycielki z 8-letnim doświadczenie m w udzielaniu korepetycji, szkola podstawowa, egzamin kompetencji,egzamin gimnazjalny, matura podstawowa oraz rozszerzona, rozumienie ze sluchu, egzaminy państwowe w tym B2,wszelkie prace pisemne,tłumaczenia,prace semestralne. Ceny

wydaję mi się, że powinno być uznawane -will decorate. Ale tak naprawdę to nie było tam dobrej odpowiedzi ;< moim zdaniem powinno być: -will be decorating

Nie no dajcie spokój, u nas rekordzistą był kolega, który skończył cały egzamin w 15 minut... Zrobił wszystkie zadania przed słuchaniem, w przerwach na zapoznanie się z treścią, w czasie drugiego słuchania i w czasie na przeniesienie odpowiedzi na kartę - mistrzu :D

U nas historia - 2 błędy, polski 1 błąd, matematyka - strata chyba 4 pkt, przyroda 6 błędów :( , angielski 1 błąd (rozszerzenie bezbłędnie...), nie wiadomo jak otwarte z polskiego - ogólnie niezbyt dobrze, córka zawiedziona, bo ambicje miała duże. Kagrami, skąd jesteś (jeśli można zapytać)?

ogolnie zal , bo bd miala ok.35 pkt a nie wiecie moze czy na jakiejs stronie sa odpowiedzi do zadania 14??? bo nie moge nigdzie znalezc...

a i on w klasie dwujęzycznej - więc podstawowy angielski to dla nich trochę jest śmieszny. Jeśli sie nie mylę, to oni na wyższym poziomie zdawali test do tej klasy 3 lata temu. A rozszerzony się nie liczy - czyli pisanie go to sztuka dla sztuki

Egzamin gimnazjalny 2011, język angielski, odpo...

Test był bardzo łatwy. Jeżeli wszystkie podane wyżej odpowiedzi są prawidłowe,to zdobyłem 47/50 punktów. Poszło świetnie,szkoda tylko że nie liczy się przy rekrutacji do szkoły. W odróżnieniu od wcześniejszych egzaminów bo tam poziom był tragiczny ;/ Spodziewam się max 40p z polskiego i 35 ze

Grójec, język angielski - korepetycje , matura

chyba daliście złą odpowiedź tutaj : 7.3. Men are often (good/cook) better cooks than women. skoro jest ,,men are.....'' to dalej chyba nie może być present simple ''cooks'' ?? ja dałam : men are often better at cooking than women

Re: Ostatni test gimnazjalny

Ja również angielski podstawowy i rozszerzony. Zamierzam iść na profil polski-historia-angielski, dlatego stresuję się jutrzejszym egzaminem. Niby on o niczym nie decyduje,ale chciałabym czuć się pewnie w kwietniu.

Gimnazjum statystyki podstawowy i rozszerzony 2012

www.se.pl/wydarzenia/swiat/wyniki-egzaminu-gimnazjalnego-2012-jezyk-angielski-podstawowy-63-proc-pkt-rozszerzony-46-proc-pkt_264920.html w/g wirtualnej polski w 2012 do rozszerzonego przystąpiło 300 tys. a łącznie do angielskiego przystąpiło 340 tys

Zadanie 4 Wypowiedź 4. Why don’t we go to the beach together? Pytanie: Dlaczego nie pójdziemy razem na plażę? Odp. A. Good idea. - zaznaczone przez gazetę.pl B. It’s not good. - bardziej pasująca odpowiedź jak dla mnie. C. Good morning.

Re: Język obcy na egzaminie gimnazjalnym - pytani

Tu masz informacje: www.cke.edu.pl/index.php/egzamin-gimnazjalny-left/2013-07-27-10-19-18 Do egzaminu z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym ma obowiązek

Solidne przygotowanie do matury angielski

Lektor języka angielskiego z doświadczeniem, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oferuje pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Ponadto oferuję przygotowanie do egzaminów językowych Cambridge na wszystkich poziomach oraz

Solidne przygotowanie do matury angielski

Lektor języka angielskiego z doświadczeniem, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oferuje pomoc w przygotowaniu do matury ustnej i pisemnej na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Ponadto oferuję przygotowanie do egzaminów językowych Cambridge na wszystkich poziomach oraz

Re: Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski od

to wcale nie są błędy, w każdym teście są pomieszane odpowiedzi, żeby utrudnić ściąganie - to, że u jednej osoby odpowiedź A jest dobra nie oznacza, że u drugiej też.

Grójec-język angielski, korepetycje z dojazdem

:) ANGIELSKI,korepetycje u nauczycielki z 8-letnim doświadczenie m w udzielaniu korepetycji, szkola podstawowa, egzamin kompetencji,egzamin gimnazjalny, matura podstawowa oraz rozszerzona, rozumienie ze sluchu, egzaminy państwowe w tym B2,wszelkie prace pisemne

Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski odpo...

Jaaa, to trzeba być mną żeby prawie wszystko zrobić dobrze a wyglebać się przy jednym z łatwiejszych. Tzn. Usłyszałem "I love my sister" zamiast "Give my love to your/my sister" I zaznaczyłem odpowiedź "I love her too" xD. No nic, i tak mam te 49 punktów. Dobrze że gramatyki nie było :)

, never forget the basics, such as:... Ja tak zrobiłam to zadanie.Czy odpowiedzi wszystkie zamieszczone na tej stronie są poprawne?

Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski odpo..

sprawdzić, czy znacie zwroty angielskie. Sprawa nr 3. U nas w szkole powiedziano nam, że zamiast F mamy zaznaczać E, bo to jest raczej logiczne, że przez przypadek tam jest F, a nie E. A, B, C, D i nagle F. Ich prosty błąd, który jednak nie powinien się zdarzyć:) Sprawa nr 4. Wszystkie odpowiedzi

Re: Język obcy na egzaminie gimnazjalnym

Zgadzam się z Tobą, jestem w klasie z rozszerzonym językiem angielskim, kończe teraz 3gim. i jestem na poziomie advanced or FCE (mam książkę Get on Track to FCE) więc w porównaniu z jakąś inną szkoła, która ma język angielski na normalnym poziomie .... to Chyba jestem ciut wyżej ... Na

angielski-nauczanie,tłumaczenia zwykłe i specj.

EGZAMIN GIMNAZJALNY rozszerzonyEGZAMIN SZÓSTOKLASISTY  Nadrabianie zaległości  Przygotowanie do egzaminów państwowych PET,KET,FCE,CAE,CPE,IELTS,BUSINESS ENGLISH Cena: 30-40 zł Miejsce: Ustronie Jestem magistrem filologii angielskiej na AHE w Łodzi, 7 lat trudnie sie

Re: Egzamin gimnazjalny 2009 - język angielski od

a zadanie 13? nie było w karcie odpowiedzi F do zaznaczenia, a jest poprawna. więc co, e? xp

Re: Egzamin gimnazjalny 2012. Język angielski, po

no tak :)) zapomniałam , że 'cook' oprócz 'gotować' znaczy też 'kucharz' :)) ale w takim razie czy moja odpowiedź też jest poprawna ?? zaliczą mi ?

Grójec-język angielski, korepetycje z dojazdem

ANGIELSKI,korepetycje u nauczycielki z 8-letnim doświadczenie m w udzielaniu korepetycji, szkola podstawowa, egzamin kompetencji,egzamin gimnazjalny, matura podstawowa oraz rozszerzona, rozumienie ze sluchu, egzaminy państwowe w tym B2,wszelkie prace pisemne,tłumaczenia,prace semestralne

Re: Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski, o

simon231 napisał: > Zadanie 4 > Wypowiedź 4. Why don’t we go to the beach together? > > Pytanie: Dlaczego nie pójdziemy razem na plażę? > Odp. > A. Good idea. - zaznaczone przez gazetę.pl > B. It’s not good. - bardziej pasująca odpowiedź jak dla

Re: Język obcy na egzaminie gimnazjalnym - pytani

Jeśli dziecko wybiera na egzaminie np. język angielski, który miało już w podstawówce, to MUSI go zdawac na poziomie rozszerzonym. Jesli natomiast wybierze sobie np. niemiecki, który zaczęło dopiero w gimnazjum, to może sobie wybrac poziom.

język angielski z dojazdem u lektorki

Re: Angielski dodatkowy

Wydaje mi się, ze jak na gimnazjum to całkiem dobry poziom... B2 z delikatnym plusem to poziom matury rozszerzonej. Co do innych przedmiotów to dodatkowe słownictwo jest ok, szczególnie, ze egzamin gimnazjalny jest po polsku.

Re: Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski, o

lolaaa123 napisała: > Nie może być WILL DECORATE, bo po WHEN nie daje się WILL <czasu przyszłego& > #62; ! > ;] ;] DECORATE to prawidłowa odpowiedź . . . Zobaczymy ;].

Czy zauważyliście, że na rozszerzonym angielskim i kolega i ja musimy mieć adres na gmailu? Toż to jawna kryptoreklama! Nie ma innych adresów domen? Ile Google zapłaciło Ministerstwu Oświaty za REKLAME na egzaminie gimnazjalnym?! "Message From: xyz@gmail.com To: abc@gmail.com Subject: Hi

Korepetycje - język angielski

Doświadczona nauczycielka, czynny pedagog przygotuje do nowego egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, a także pomoże w bieżących lekcjach. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zarówno w szkołach państwowych (szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie) jak i

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin