Sake

Sake

Przeszukano 113 040 288 wypowiedzi na 1 286 forach

dobra szkoła języka angielskiego na ursynowie 2013 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Dobra szkoła języka angielskiego

Zdarzyło ci się trafić na pseudo-fachowca, który nie znał się na swojej pracy? Albo zdarł z ciebie ostatni grosz, choć nie tak się umawialiście? To miejsce dla Ciebie!!! www.super-fachowcy.pl Powstał nowy portal, który pozwala dzielić się swoimi opiniami o fachowcach. Chcesz

szkoła języka angielskiego???

Polećcie mi proszę szkołę języka angielskiego w Pruszkowie, którą uważacie za dobrą (mam nadzieję, że przytoczycie przy okazji parę argumentów to potwierdzających) a jeśli przy okazji wskażecie także na super (waszym zdaniem) nauczyciela w tej szkole (grupy dla dorosłych), to moja wdzięczność

szukam dobrej szkoły języka angielskiego

Szukam dobrej szkoły języka angielskiego w Warszawie, wybór jest ogromny, może ktoś może mi polecić jakąś szkołę. Chce przypomnieć sobie angielski, kładąc nacisk na komunikację. Z góry dziękuje za pomoc.

Szkoła języka angielskiego

Mój mąż podjął życiową decyzję i chce się zapisać na kurs j.ang. W związku z tym mamy do Was pytanie: czy możecie polecić jakąś dobrą szkołę w W-wie? Jedyne wymaganie to kurs wieczorny/ weekendowy, bo mąż w pracy od świtu do zmierzchu...;((( Z góry dziękuję! Dominika

szkoła języka angielskiego

Cześć. Mam do Was pytanie. Czy możecie mi polecić dobrą szkołę jezyka angielskiego? Na czym mi zależy. Chodzi o to by przede wszystkim mówić, a przy okazji uczyć się gramatyki. A więc nastawienie na speaking, nowa słówka, może jakaś oryginalna metoda nauczania. Aha, ważne jest także okresowe

Dzień Dobry, tak jak w temacie. Szukam jakiejś szkoły języka angielskiego w okolicach Kobyłki, Wołomina, Zielonki. Zależy mi na opiniach innych, więc jeżeli ktoś może coś polecić to będę wdzięczny. Tylko mam prośbę, wolałbym, żeby nie reklamowały się tu szkoły, bo to już wcześniej było, zależy mi

Re: dobra szkoła - język angielski

Gość portalu: Bernard napisał(a): > Hey calama, > Zeby prowadzic konwersacje najpierw trzeba poznac jezyk... > Nie sadzisz??? > Pozdrawiam > > :) Są różne "szkoły". Np. metoda Callana - tylko po angielsku. Agnieszka szuka dobrej szkoły. Nie jest powiedziane

Dzień Dobry, tak jak w temacie. Szukam jakiejś szkoły języka angielskiego w okolicach Kobyłki. Zależy mi na opiniach innych, więc jeżeli ktoś może coś polecić to będę wdzięczny. Tylko mam prośbę, wolałbym, żeby nie reklamowały się tu szkoły, bo to już wcześniej było, zależy mi tak jak napisałem

język angielski jaka szkoła ???

mam zamiar zapisać się na angielski jaka szkoła dobra, word, speed-callan czy british ? jakie macie opinie i doświadczenia?

Re: dobra szkoła języka angielskiego

może Wyższa Szkoła języków obcych na św,Marcinie -- img520.imageshack.us/img520/5106/meagaaw3.jpg

dobra szkoła języka angielskiego w Wawce

przyznam od razu, że nie czytalam FORUM - czasami forumowicze mają o to pretensje, ale mam nadzieję, że Wy jesteście wyrozumiali i zechcecie mi odpowiedzieć na krótkie i konkretne pytanie. chciałabym rozpocząć naukę języka od podstaw (dla jasności, jestem osobą dorosłą ;-), moglibyście

Dobra Szkoła Językowa - język angielski

Witam, szukam dobrej szkoły językowej w Warszawaie (Ochota, Mokotów, Centrum), chciałbym rozpocząć naukę od maja. Liczę na opinię osób, które mogą polecić jakąś szkołę na podstawie swoich doświadczeń. Zależy mi na tym aby część zajęć prowadził native speaker. Będę wdzięczny za info (ceny raczej

Zatrudnimy lektora języka angielskiego

Szkoła Języków Obcych zatrudni lektora języka angielskiego do pracy na terenie Marek od września 2013r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@asat.szkola.pl

szkoła języka angielskiego - która?

Od września chcę iść na kurs języka angielskiego. Chcę umieć pisać i mówić po angielsku, ale nie potrzebuję dogłębnej znajomości gramatyki tego języka, ani certyfikatu. Pod tym względem najlepsza jest BELL. Którą szkołę polecacie?

podobna dobra jest Results na Wierzbięciciach, zajęła 2 miejsce w konkursie Neewseka

Szukam szkoły języka angielskiego

Witam poszukuje dobrej szkoły języka angielskiego w Piasecznie. Może możecie coś polecić (nauka od podstaw,osoba dorosła). A może też ktoś wie ile taki kurs kosztuje. Podobno najlepsza metoda nauczania to METODA CALLANA miał ktoś może do czynienia z taką nauką? Pozdrawiam wszystkich życzliwych

Język angielski

Znacie jakąś dobrą szkołę angielskiego dla dorosłych? Muszę się nauczyć języka do maja 2006, z naciskiem na mówienie i rozumienie tego co sie do mnie mówi.

Dobra szkoła angielskiego na Kabatach?

Szukam dobrej szkoły języka angielskiego na Kabatach/na Ursynowie. Chodzi mi o kurs dla dorosłych w godzinach wieczornych. Możecie mi coś polecić? Z góry dziękuję!

Results jest ok chociaz niby reklamuja sie jako "male grupy" a ja w zeszlym roku trafilam do grupy 15 osobowej i niestety nic z tych zajec nie wynioslam. W tym roku zapisze sie na kurs FCE gdzie indziej - rozwazam EMPIK (jak zdobede kase) lub Centrum Motywacji Cooltura bo tam chodzili moi

=== szkoła języka angielskiego - jaka? ===

Postanowiłem nauczyć się angielskiego, i szukam dobrej szkoły. Warunki: zajęcia w tygodniu, po 16:00, nie Fordon i nie Osowa, najlepiej Centrum lub Szwederko, materiały w cenie, żeby nie biegać po księgarniach, szybko i skutecznie, no i oczywiście w rozsądnej cenie :) Możecie coś polecić? Jest

Najlepsza szkoła języka angielskiego w Rzeszowie!?

Chce zapisać się na lekcję języka angielskiego metodą callana. Proszę pomozcie mi wybrać którąś ze szkół bo nie mogę się zdecydować. Jestem na poziomie sredniozaawansowanym. Czy jest gdzieś szansa spotkać lektorów anglojęzycznych??? Pomóżcie Proszę!!!!!

Najlepsze szkoły języka angielskiego w Gdańsku

Na dzień dzisiejszy wiem, że Top English się do nich nie zalicza.Chodziłem na Uphagena przez kilka miesięcy i niestety zajęcia prowadzili tylko Polacy. Poza tym do nauczycieli zwracamy się po polsku co w zderzeniu z "tłuczeniem" angielskich gotowców stwarza wrażenie bardzo sztucznej i

Najlepsze szkoły języka angielskiego w Gdańsku

Na dzień dzisiejszy wiem, że Top English się do nich nie zalicza.Chodziłem na Uphagena przez kilka miesięcy i niestety zajęcia prowadzili tylko Polacy. Poza tym do nauczycieli zwracamy się po polsku co w zderzeniu z "tłuczeniem" angielskich gotowców stwarza wrażenie bardzo sztucznej i

NAJLEPSZA SZKOŁA ANGIELSKIEGO TO ...

Poszukuję profesjonalnej szkoły języka angielskiego w Rzeszowie,jest ich tak dużo że nie wiem na którą się zdecydować,możecie jakąś polecić?

język angielski :)

jakże potrzebny nam polakom do tego aby przetwrać jakoś na naszym polskim rynku pracy :).... a tak serio.. potrzebuję szkoły bądź nauczyciela... dobrego. Chodzi o nauczanie zaawansowane. dziękuję z góry

doradzcie szkołę języka angielskiego-proszę

Polećcie mi dobrą szkołę języka angielskiego w Łodzi, gdzie przyjmują zapisy na najbliższy semestr. Będę bardzo wdzięczna, bo mam dylemat gdzie się zapisać.

Dobra szkoła języka angielskiego w Lublinie

Słyszałam o jakiejś szkole Metdystów i A1. Może moglibyście polecić jeszcze jakieś inne, niedrogie ale dobre szkoły w Lublinie. Ciekawa jestem ile trwa nauka i jakie są koszty. Ważne są dla mnie Wasze opinie na temat tych szkół i efektów nauczania. Właściwie interesuje mnie wszystko co

Pomóżcie - dobre szkoły angielskiego

Jak w temacie... Weszłam na te forum po raz pierwszy i nie wiem czy już był zakładany taki wątek. Otóż poszukują dobrej szkoły języka angielskiego, gdzie jest możliwość przyspieszonego nauczania. Będę wdzięczna za wszystkie posty. Pozdrawiam liste_k

jaka szkoła w wawie

moze kos z was zna godna polecenia szkole angielskiego dobra i niedroga najchetniej w centrum lub na ursynowie

dobra szkoła nauki języka dla dorosłej osoby

Witam.Wybieram się na kurs języka angielskiego,ale nie bardzo wiem co wybrać.Nie jestem osobą młodą (po 30-ce)i chciałabym nauczyć się języka angielskiego,by móc wyjechać i dogadać się z obcokrajowcem.Pomóżcie.Kielczanka

Re: DOBRA szkoła językowa - angielski

Zapraszamy serdecznie do nowootwartej Szkoły Języka Angielskiego 3Lions w samym centrum Katowic - Mickiewicza 22 (róg Mickiewicza i Stawowej). Tylko język angielski, wyłącznie native speakers, inspirujące lekcje. Do końca sierpnia zniżka 100 zł na wszystkie kursy.

Szkoła Języka Angielskiego - jaką polecacie ?

Witam, proszę o jakieś sugestie co do dobrej i chciałbym w miarę taniej (ok. 200-250 zl przy 2h tygodniowo) szkoły języka angielskiego. Ciężko z aktualnymi opiniami na ten temat tak więc zakładam nowy temat.

Najlepsza szkoła języka angielskiego w Cz-wie???

Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza szkoła języka angielskiego w naszym mieście, zarówno taka, która kładzie nacisk i na gramatykę i na konwersacje. Dzięki.

język angielski- szkole, kusy językowe

czesc, potrzebuje namiary na dobry kurs,lektora lub szkolę angielskiego Rejon Bemowa, Piaski. Musze szybciutko sie nauczyć angielskiego.

Re: dobra szkoła językowa

A jak ktoś nie jest z Warszawy i ma ochotę na lekcje innego języka poza angielskim lub dwóch jednocześnie zapraszamy do Szkoły Języków Fundacji Shamrock . Kursanci mają jeszcze do dyspozycji język niemiecki lub rosyjski! :) Od dnia 9 lipca w Szkole Języków Obcych Shamrock rusza promocja

dodatkowy język angielski

Witam! Chciałbym zasięgnąć opinii na temat dodatkowej nauki języka angielskiego.Czy uczęszczacie do jakiś szkół językowych?jeśli tak to napiszcie z jakimi mieliście najlepsze doświadczenia.Czy może jednak lepiej wybrać prywatne lekcje.czy posiadacie jakieś namiary na dobrego nauczyciela lub

Szkoła języków obcych Perfect

Czy sądzicie ,że to dobra szkoła, czy warto tam zapisac się na język angielski?

Re: dobra szkoła angielskiego ....

o ile sie nie myle to jest taka szkoła Level, teraz miesci sie koło technikum ZST II na Redenie koło Ronda od strony parku. Tam uczą kilku języków.Jest jeszcze na w centrum na Bandrowskiego szkoła o nazwie Profi Lingua. tak wiec polecam to sprawdzić.

Nauczyciel języka angielskiego.

Dzień dobry. Od dłuższego czasu szukam nauczyciela języka angielskiego dla dziecka ze szkoły podstawowej. Zależy mi na tym aby nauczyciel przychodził do ucznia. Ogłoszeń jest dużo, jednak okazuje się, że jest środek roku szkolnego i nauczyciele mają komplet uczniów. Bardzo liczę na pomoc.

Szkoły języka angielskiego w Sączu

Znacie jakieś dobre szkoły z Nowego Sącza.. czytam różne rankingi, przeglądam strony www no i nic w tych notowanych nie znalazłem z Sącza..Wiem że jakieś są, ale jaki na nich poziom, czy są dobre???? Chodzi ktoś może do jakiejś i jest zadowolony ?? Pomóżcie !!!!!

Język angielski na PRz. Dla dobra studentów czy...

pozwólmy sobie tego odebrać i robić z siebie ofiar losu. Wszyscy, którzy obecnie jesteśmy na 2. roku na tzw. opcji B, niezadowoleni z tego, że musimy zdawać egz. zaledwie po 60h nauki zasypmy dziekanów pisemnymi prośbami o kontynuację nauki tego samego języka w roku akademickim 2013/2014. Tylko w nich

Dobra szkoła angielskiego w Warszawie

Szukam dobrej i niedrogiej szkoły języka angielskiego w Warszawie. Macie jakąś godną polecenia? Startuję dopiero z poziomu Pre-Intermediate. Myślałam o Pygmalionie. Czekam na Wasze opinie.

dobra szkoła językowa w Krakowie

proszę o polecenie dobrej szkoły języka angielskiego w Krakowie - duży wybór, nie wiem na którą się zdecydować

szkoła języków obcych - angielski FCE

witam! czy możecie polecić dobrą, wypróbowaną szkolę języków obcych w Katowicach? chciałabym się zapisać na kurs przygotowujący do egzaminu FCE. Ktoś korzystał z Profi Lingua? bo nad nią się właśnie zastanawiam. pozdrawiam!

Re: dobra szkoła języka angielskiego dla dzieci?

.com.pl Ja chodzę z małą na Choiny 19 i tam jest w porządku. Nie wiem jak w innych oddziałach. Jak dla mnie to żąłuje tylko ze ta szkoła prowadzi tylko zajęcia z angielskiego, a nie np. z hiszpanskiego czy jkaiś innych języków.

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Jakie zanacie z doświadczenia dobre szkoły, gdzie można podszlifować angielski (głównie nacisk na konwersacje)i przygotować się do egzaminu FCE?

SZKOŁA JĘZyków obcych

Jakie zanacie z doświadczenia dobre szkoły, gdzie można podszlifować angielski (głównie nacisk na konwersacje)i przygotować się do egzaminu FCE?

Re: Szkoły Języka Angielskiego

English Unlimited było świetną firmą, ale już nie jest. Teraz nie ma dobrych szkół językowych, są tylko dobrzy lektorzy, na których można trafić w każdej firmie. Mój mąż trafił bardzo dobrze w ELS Bell. Pracę nauczyciela języka angielskiego dostać łatwo - ciągle są duże braki zwłaszcza w

Re: DOBRA szkoła językowa - angielski

Jeśli w dalszym ciągu poszukujecie dobrej szkoły językowej, zapraszamy na darmowe lekcje próbne do Licencjonowanej Szkoły Języków Obcych Cool School. Sami przekonajcie się o naszej jakości. Więcej info. na www.coolschool.info.pl Pozdrawiamy :)

gdzie na kurs języka angielskiego

Szkoły prowadzą odpowiednią reklamę w której zachwalają własny sposób nauczania, metody, rewelacyjne efekty. Ale jak to ma do rzeczywistości? Najlepszą reklamą jest rekomendacja osoby, która się w danej szkole uczyla. Może możecie mi jakąś zaproponować. Czekam na sugestie. pozdr.

korepetytor z języka angielskiego

Na forum pojawił się temat najlepszej szkoły j. angielskiego. Ja natomiat poszukuje najlepszego korepetytora z angielskiego. Kogo polecilibyście, proszę o szczerą opinię, czekam ...

Re: szkoły języka angielskiego

marcini21 napisał: > Witam a co sądzicie o kursie: > http://www.gowork.pl/kurs_Kurs_jezyka_angielskiego,20,0 Tekst linka > szukam czegoś w takim stylu by zmotywować się jakąś do nauki. Marcinie, zapisz się lepiej na jakiś dobry kurs, np. w speak upie. Nie najgorszy jest też

Szkoła :: Języków :: Obcych

Którą szkołę możecie polecić?? Czy Profi-Lingua i Lincoln są dobre?? Zależy mi na angielskim i może jeszcze niemiecki . Co możecie mi polecić w śródmieściu??

Szkoła języka angielskiego Bielany i okolice

Witam, Szukam dobrej szkoły językowej dla brata na Bielanach, Bemowie lub w centrum. Interesują mnie kursy języka angielskiego. Może ktoś z Was mógłby polecić szkołę z dobrymi lektorami i miłą atmosferą. W rozsądnej cenie naturalnie, bo wiem o cudach takich jak British council:) Z góry

Re: która szkoła języka angielskiego jest dobra?

A ja polecam EF English First na 25 Czerwca (w lasach państwowych) naprawdę świetna szkoła chodziłam tam na kurs w tym roku i jestem bardzo zadowolona. W tym roku również się zapiszę

Re: dobra szkoła językowa

Ludzie kochani! Traktujcie to z przymróżeniem oka.Experience-to był żart odnośnie tego,że szukam szkoły języka angielskiego.To jest forum i używamy tu b.często języka nieformalnego.Jasne,że na codzień nie używam takiego języka. Pozdrowionka dla ,czepialskich'i czekam na dalsze opinie

Re: HEJ SZKOŁO NA URSYNOWIE!!!

> WITAM ! ZA ROK MOJ SYNEK POJDZIE DO SZKOLY.POSZUKUJE DOBREJ SZKOLY NA > URSYNOWIE ,NAJLEPIEJ W POBLIZU STACJI IMIELIN.SLYSZALAM , ZE SZKOLY NA > URSYNOWIE NIE CIESZA SIE DOBRA OPINIA.CZY ZNAJDZIE SIE KTOS KTO MA ZDANIE NA > TEN TEMAT? Hej, mieszkam na Imielinie (podstawówkę

Bielsku-Białej, gdzie uczęszczałem do szkoły językowej Speed Callan Method. Ale to samo jest w Tychach, a nawet w Żywcu. Cała okolica! Wielu zaczyna na kursach wakacyjnych, bo wtedy tylu dokoła wyjeżdża za granicę, człowiekowi się robi głupio. Nauczycielka angielskiego - od wielu lat w

szkoła języków obcych

Czy mógłby ktoś polecić dobrą szkołę językową w Szczecinku? Chodzi mi szczególnie o naukę języka angielskiego na poziomie wyższym niż podstawowy, na średniozaawansowanym. Nie chce mi się znów zapisywać się do nieznanej szkoły, w której lektorzy umieją niewiele więcej niż ja:)

Nie rozumiem zarzutu w całości a stosowane określenia świadczą o tym, że po prostu chcesz dokopać zarówno kolegium jak CC. Czy absolwenci (a nie "uczennice") kolegium nie mogą być elitą nauczycieli? Jaka jest szkoła lepiej ukierunkowana na wypuszczania elity nauczycieli? I kto lepiej wyłuska

kurs języka angielskiego - gdzie ?

Cześć Mam delikatny problem gdyż chciałbym rozpocząć całoroczną naukę języka angielskiego we Wrocławiu, ale nie wiem tak na dobrą sprawę do jakiej szkoły się udać. Bardzo Was proszę o rekomendację, Wasze spostrzeżenia i ocenę szkół działających we Wrocławiu. Gdzie warto a gdzie lepiej

Re: szkoły języka angielskiego

czy ktoś zna com bridge school w warszawie? chodzi o nauke od podstaw dla dzieci z pierwszej klasy? jacy są lektorzy? i chęte wezmę namiary na fajny dobry angielski na mokotowie dla pierwszoklasistów (warszawa)

Swego czasu bezkonkurencyjna byla City College - ze wzgledu na rzetelne podejscie do prowadzenia szkoly, model, ktory obecnie stosuja wszyscy, a wiec bardzo dobrych polskich nauczycieli + native speakers jako uzupelnienie. Bardzo dobre warunki lokalowe w centrum miasta, wlasna biblioteka

Jeszcze lepiej sie ozenic z cudziemcem/ka i na codzien i lata miec kontakt, tak wlasnie zrobilem 15 lat temu, wzialem tez kilka kursow jezyka na College w tym 2 gramatyki z ktorych otrzymalem 5tki i co mowie jak Amerykanin, nie. Teraz z perspetywy czasu widze, ze najlepsza metode nauki jezyka

Re: Kurs/szkoła języka angielskiego

ja osobiście polecam LINGUA'e. to jest bardzo dobra szkoła językowa. biuro znajduje się na ul. Jasnogórskiej koło LO Norwida. Uczyłam się w LINGUA'ie około 6 lat i uważam że nigdzie indziej nie nauczyłabym się tak rozmawiać w języku angielskim. najlepszym dowodem jest to że udało mi się w tym

Masz absolutna racje. Tylko ta metoda jest najtansza i najbardziej efektywna. Do pomocy mozna uzyc www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/ albo jakas ksiazke na CD czy kasecie. Naucz sie calej ksiazki na pamiec

Korepetycje z języka angielskiego

Cześć! Jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Ukończyłem liceum ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie, osiągając jeden z najlepszych wyników w szkole, z matury z języka angielskiego (100% podstawa, 98% rozszerzenie, 100% egzamin ustny). Od 13 roku

Re: Szkoła języka angielskiego

rozumiem, że chodzi ci o centra językowe, polecam ci "Naczyńskich" na Kilińskiego, centrum językowe na Niedurnego i na Pokoju - te są najlepsze. U Naczyńskich na bank można płacić w ratach. Może sie przejdź i popytaj, będziesz mieć sprawdzone info:)

To, ze ucza tam "uczennice z kolegium" (jesli to prawda) to o niczym nie swiadczy. Wazne, kim jest dana osoba i co soba reprezentuje. Uwazam, ze ciekawiej nauczy mloda i otwarta osoba, niz doswiadczona ale zblazowana. Ale to tak na marginesie. A jakies zarzuty merytoryczne? -- jdk

dobra szkoła jezyków obcych włodzii

Zamierzam zapisać się na język angielski od pażdziernika zastanawiam się nad Almom albo Akcentem.Jakie są wasze doświadczenia?Zależy mi na naprawdę dobrym poziomie,konwersacjach testach!!Pomóżcie

Re: angielski na Natolinie

gdzie nauczycielami są tylko native speakerzy. Czy to dobra metoda dla tak małych dzieci? Czy ktoś z Was posyła tam dzieci? Albo jaką inną polecacie? Pomóżcie bo czas już na coś zdecydować się Wt, 07-05-2013 Forum: Edukacja Wątek: angielski ursynów Autor: bbbmagda co z dziećmi z przedszkoli

Gdzie na angielski?

Czy ktoś mógłby polecić mi dobrą szkołę języka angielskiego w Kielcach, tzn. chodzi mi o kurs dla średniozaawansowanych! An

Re: Filologia angielska na wspia 2013

Witaj.Zdaję sobie z tego sprawę jednak chcę podszkolić się z ang (jest mi potrzebny do pracy) i zamiast uczyć się go w szkołach językowych chcę zdobyć jakiś "papierek" studiując i sądzę, że studia bardziej zmotywują mnie do nauki. Mam taką nadzieję. Ukończyłam już inny kierunek na być może lepszej

Gdzie na angielski?

Czy Ktoś z Was może polecić dobrą szkołę języka angielskiego w Radomiu i ewentualny miesięczny koszt? Z góry dziękuję za pomoc.

Język angielski dla dzieci - Warszawa

Od dwóch lat córka (9 lat) chodzi 2 razy w tygodniu na dodatkowy angielski. Nie mamy wyboru, bo w szkole poziom jest fatalny, w ciągu trzech lat trzy razy zmiana nauczyciela. Na dodatkowy angielski chodzi do dzielnicowego domu kultury. Nie jesteśmy zadowoleni i planujemy rezygnację. Czy

Re: SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - KTÓRA????

o mnie też to interesuje, ale może gdzieś na Żoliborzu - Bielanach jest też dobra szkoła?

Najlepsze sposoby nauki języka angielskiego

Mam pytanie jak szybko i efektownie uczyć się j. angielskiego? Mój poziom to coś A2, chce w szybkim tempie wskoczyć na poziom B (B1, B2 najlepiej) Zakładam sobie od września jakieś lekcje w szkole (muszę mieć kontakt z człowiekiem, aby mi pomagał w pewnych wątpliwościach) plus nauka we

Szkoła językowa lub korepetycje z języka angielski

Może ktoś poleci mi dobrą szkołę językową lub korepetycje z języka angielskiego w niewygórowanej cenie na terenie Garwolina??

Dobra szkoła językowa w Szczecinie

Cześć!! Od października chciałabym kontynuowac naukę języka angielskiego.Nie mieszkam na stałę w Szczecinie, dlatego proszę o pomoc.Może ktoś zna dobrą szkołę języka angielskiego, która fachowo przygotowuje na FCE.Z góry dziękuję za pomoc!

angielski - która szkoła ?

Cześć Chciałbym się zapisać na kurs języka angielskiego we Wrocławiu, ale nie mam pojęcia, która szkoła jest tą - w ujęciu ogółu - najlepszą bądź jedną z lepszych w mieście. Zależy mnie na sumiennym podejściu do uczącego się a nie na kolorowych folderach reklamowych, błyskotliwości obsługi

Szukam korepetycje języka angielskiego dla ucznia.

Mój syn planował w tym roku udać się na uniwersytet medyczny w Bułgarii. Wstęp i nauka wymagają dobrego poziomu języka angielskiego. Szkoła została poddana kwarantannie. Cokolwiek mi brakuje, szukam korepetycje języka angielskiego.

Szkoła J Angielskiego - pilnie poszukuję

Hej proszę o namiary na dobrą szkołę nauki języka angielskiego w warszawie :>

Re: Język angielski-jaka szkoła?

No, na wielu forach piszą, że jest to dobra szkoła. Z tego co ja słyszałam to mają również kursy informatyczne, muszę się dowiedzieć, czy uczą photoshopa na przykład, bo w tej dziedzinie chętnie bym się podszkoliła. A może tutaj ktoś coś wie?

Jaki kurs języka angielskiego jest najlepszy?

By określić to, jaki kurs angielskiego jest najlepszy, najpierw należy rozróżnić kursy angielskiego dostępne na rynku polskim. Pomimo dość szerokiej oferty kursów języka angielskiego zarówno do samodzielnej nauki, jaki i w szkołach językowych – tak naprawdę istnieją tylko dwie metody nauki

kursy angielskiego, która szkoła?

Potrzebuję namiary na jakąś dobrą szkołę językową w Katowicach. Chodzi mi o język angielski więc nie powinno być problemu bo każda szkoła oferuję naukę angielskiego. Zależy mi jednak na tym, żeby jak najszybciej przebrnąć przez kilka poziomów. Znacie dobre szkoły gdzie prowadza jakieś szybkie

Re: Szkoła języka angielskiego

Prawda jest taka, że każda szkoła ma swoje wady i zalety. Dużo też zależy od lektora na jakiego się trafi, poza tym ważne są ogólne zasady przyjęte w każdej ze szkół. Dobrą szkołą jest BRITAM, trzeba się tam sporo uczyć żeby się utrzymać, wadę również ma- za szybko się "leci" z materiałem i

Dobra szkoła j.angielskiego w Szczecinie

Którą szkołę języka angielskiego możecie polecić. Przez jakiś czas chodziłam do Akcesu i wydawało mi się że jest OK. Jestem na poziomie sredniozaawansowanym i chce jak najwięcej mówić. Dziękuję za wszyskie informacje.

poszukiwana szkoła języka angielskiego w Anglii

Chciałbym wykupić 3-4 miesięczny kurs językowy z pobytem i wyżywieniem – chyba najchętniej w Anglii. Nie chciałbym korzystać z pierwszej-lepszej oferty, tylko z jakiejś sprawdzonej szkoły. Czy macie może namiar na jakąś szkołę, czy może wiecie, którą warto polecić ? Z góry

Re: Kurs/szkoła języka angielskiego

masę nowych słówek. Wiadomo, nie każda metoda dla każdego jest dobra, ale może warto spróbować? Ja chodziałam na Berka, potem szkoła przeniosła się na Kopernika i jest tam chyba do dziś.Polecam :-)

Potrzebny indywid. lektor bądź dobra szkoła (S-ec)

Języka angielskiego. Nastawiona jestem przede wszystkim na konwersację, bowiem tutaj mój angielski strasznie kuleje. Polecacie jakąś szkołę z Sosnowca, gdzie mogłabym nauczyć się płynnie mówić bądź nativa? Czekam na propozycje.

Nauka języka angielskiego w Szczecinie

Proszę Was o radę - dosyć szybko muszę się podszkolić z języka angielskiego. Niedawno uczyłam się w szkole językowej metodą Callana i musiałam zrezygnować na etapie 4 stageu. Teraz planuję powrót do nauki a nawet jej zintensyfikowanie. Proszę, polećcie dobrą szkołę językową, metodę (Callan

Nauka języka angielskiego za granicą

Chciałabym wyjechać zimą na dwa lub trzy tygodnie do Anglii na kurs, żeby podszkolić się w angielskim. Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą szkołę lub kurs, a może warto poszukać takiej szkoły gdzieś w innym państwie angielskojęzycznym np na Malcie? Proszę o odpowiedż.

Język angielski - gdzie się podszkolić?

Witam! Mam 16 lat i chciałabym w wakacje podszkolić swój angielski, zalezy mi głównie na konwersacji. wiem, najlepszy jest wyjazd do kraju anglojęzycznego, lecz to odpada... może polecicie mi jakiś kurs w kraju, jakąś szkołę w Poznaniu? A przy okazji, gdzie mogłabym zapisać się potem w roku

Szkoły języków obcych.

Pewna potrzeba zmusiła mnie do tego, aby dokształcić się w mowie i piśmie z języka angielskiego. Czasu na naukę mam kilka miesięcy, więc chciałbym znaleźć szkołę, która ma w miarę intensywny rozkład zajęć oraz skutecznie uczy. Krótko pisząc, poszukuję dobrej szkoły języków obcych. Jeżeli ktoś

szkoła języka niemieckiego

Witam, szukam fajnej szkoły językowej, gdzie nauczyłabym się dobrze mówić po niemiecku. Ponieważ maturę dawno mam już za sobą chodzi mi przede wszystkim o nacisk na mówienie, coś takiego ala Calan z angielskiego. Czy macie może jakieś sugestie? Patrzyłam w internecie, jest tego mnóstwo i

Problem z językiem angielskim

Byłem dziś na rozmowie i teście w Lufthansa. Wszystko w teście na myślenie analityczne i znajomość SQL wypadło doskonale. Poza testem z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. W wyznaczonym czasie zrobiłem do połowy. Głupio się poczułem jak rekruter zagadał do mnie szybko dla weryfikacji mojej faktycznej nie testowej

Szukamy lektorów języka angielskiego.

EF ENGLISH FIRST międzynarodowa szkoła języka angielskiego poszukuje lektorów/lektorki języka angielskiego po kolegium lub filologii, chętnych do nauki w godzinach popołudniowych na terenie Ochoty. Nauka angielskiego w firmach. Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z grupami osób dorosłych na

Re: Najlepsza szkoła języków obcych (język angiel

wyrażasz się przynajmniej nijak. Ta właśnie szkoła została uznana za najlepszą szkołę języków obcych w Gorzowie w 2003 roku w rankingu ogólnopolskim tygodnika Newsweek. Myślę że jest to dobra rekomendacja. Angielskiego uczą tam metodą Callhana.Bardzo dobra metoda dla tych którzy chcą się nauczyć