Przeszukano 111 726 310 wypowiedzi na 1 214 forach

bliźniaki 1992 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re:

uff, odnalazłam swój stary wpis, jeszcze przed założeniem konta :) Do rodzeństwa Ola,Grzegorz, Wojtek, Marcin, Agata dołączyły bliźniaki Piotr i Paweł(najstarsza ma lat 25, najmłodsze bliźniaki 5 lat)(1991-2011) - Kajetan, Anna, Krzysztof, Michał, Marcin (urodzeni w przedziale 1989

podsumowaniem wartości towarzyszki "Albiny"...

szkolnictwa i załatwiła od ręki, co chciała. Do ministra nie miał dostępu człowiek z ulicy. Ojcostwo bliźniaków pozostanie zagadką, chyba że ktoś dokona porównania DNA Włodzimierza Swintkowskiego (jak sądzę - w posiadaniu policji, gdyż jest za nim list gończy) i "Jara". Na oko po gębach, "Jar" i brat są

Poznań. Pażdziernik 1991 rok. Bez komentarza...

- Adam Michnik, 118 głosów zyskał Włodzimierz Cimoszewicz, 116 - Tadeusz Mazowiecki, 96 - Władysław Frasyniuk, aż 94 - Stanisław Tymiński. Z ciekawszych wyników warto odnotować: Lech Kaczyński, ten z wąsami ma wśród ankietowanych poznanianek jedną wielbicielkę, brat bliźniak, ale bez wąsów, Jarosław

Cd. zamachu z 1992 r i mściwość bliźniaków.......

Z kapituły Orderu Orła Białego usunięto prof. Geremka i Tadeusza Mazowieckiego, odszedł też stamtąd prof. Bartoszewski........ Okazuje się ,że nie były to odejścia przypadkowe......... Lech Kaczyński swoim postępowaniem, wspólnie z bratem wpisują się w retorykę używaną przez Gomułkę w 1968 roku

Re: Poród Kreski w domu ( " Pulpecja")

wykonywane są w ciąży oraz jak się wykrywa bliźniaki. -- ------------------------------------------------------------- "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger

Re: najbardziej wkurzają mnie dziennikarze

> To, że Tusk jest zdrajcą, to wiadomo od czerwca 1992 roku. > To, że jest hosztaplerem kryjącym przekręty swoich kolegów, wiadomo od roku 199 > 1. Bliższe prawdy jest to, że brat zabił brata. Hasło to nawet głoszą wyznawcy bliźniaków - boga i proroka. Z wszystkich haseł na

Nie placz, Ruine Ruina nazywaja Chochly.

Крип'якевич І. Іcтoря Укрaїни. — Львів, 1992 -- Polskiej chorobie na Moskala, czyli, mniej subtelnie ujmując – rusofobii, towarzyszy nieodłącznie, jak syjamski bliźniak, wręcz fanatyczne, a co za

Re: Dokladnie na odwrot

, referendum na Krymie odbyl sie w 1992 roku, wynikeim bylo udzielenie Krymu autonomii, ktora Kijow jednostronnie zniosl. Prze@becie wszystko, dokladnie jak ZSSR, bo propaganda na Zachodzie zajmuja sie tacy przefarbowani komuszy redaktorzy jak ty. 1/3 twojego belkotu to brak wiedzy, 1/3 to klamstwo i

Jak głowa blisko kupra to rozum miesza się z....

Oby tak dalej......małe kurduple zostaną wykopane ze sceny politycznej tak, jak to zrobił Wałęsa w 1992 r..... Mściwe bliźniaki.....traumy z dzieciństwa wychodzą w ich dorosłym życiu.......

Re: Wałęsa zgłupiał do reszty?

Zna bliźniaków doskonale i wie do czego są zdolni. W te klocki Lechu jest mistrzem. Już w 1992 r. chcieli go przekręcić. A za co mszczą się na Wachowskim?

Nawet Ukraincy nie pleca takych bzdur:-)

УРСР з дрyгoгo. Прoтягoм 12.11.1920 — 22 cерпня 1992 рoкy Уряд реcпyбліки

Samo zycie

. www.filmweb.pl/film/Luna+Park-1992-145995 Moi gratulacji wielbicelam rasowej czystosci. -- Polskiej chorobie na Moskala, czyli, mniej subtelnie ujmując – rusofobii, towarzyszy nieodłącznie, jak syjamski bliźniak, wręcz fanatyczne, a co za tym idzie, bezwarunkowe i bezkrytyczne, uwielbienie dla Ukrainy. Oczywiście nie jakiejś

Re: Czerwone sztandary pod Sejmem

anka1 napisała: > Michnik kiedys na to odpowiedzial : w 1992 gdy nazwal Kiszczaka & co "ludzmi > honoru". Łączenie Kiszczaka z młodzieżowką socjaldemokratyczną jest równie logiczne jak łączenie bliźniaków z napoleonem. Czerwony kolor czy wzrost to trochę za mało

Re: Premier zgubił nie tylko wartości.......

milo_1 napisał: > dzieje.Jak widać Macierewicz wraz z Olszewskim mają w dalszym ciągu wpływ na > sposób postrzegania świata przez bliźniaków.... > Tak jak w 1992 r dążyli do rozpierduchy tak teraz wierzą święcie ,że to w > dalszym ciągu jest realne..... > Wałęsa

Re: Życie jest piękne:-)

Byłem w Spiżu. Wracając z Karpacza! We Wrocławiu na rynku. To był rok albo 1992 albo 1993. -- "Zawsze myślałem, że bliźniaki są rozsądniejsze. Tymczasem próba rozwiązania problemów Polski za pomocą zaostrzenia kodeksu karnego to, niestety, gry i zabawy małego Jasia: dajcie mi dużą pałkę, a

Re: Ten namiot to odpowiedź na zaprzaństwo władzy

za krótkie łapki... jak to u Kaczora! PeeS - już raz próbował... w 1992 - spaliło mu na panewce, zanim zdołał spróbować a szkoda wielka, że się rozmyło: nie byłoby go dzisiaj a bliźniak by żył!!! -- ... on zginął za mnie...(Rosiak) ... jestem w szczególnej sytuacji... - rzekł był J

Re: o rety Polska w niebezpieczeństwie!

o.retyrety napisała: > Wszczęto śledztwo (sygn. PoD-I-3092) > Postępowanie rozpoczęto 19 VI 1992 r., a zakończono 31 VII 1992r. > Nie ma końcowych wniosków prokuratury, nie ma protokołów przesłuchań > Macierewicza, Naimskiego, oraz płk. Pęcki z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ! Umorzono na

Re: Wnuczka! Nowe dane?

Magdy to w ogóle niepodobna (gdy w realu urodziły się niepodobne bliźniaczki okazało się, że jedna z nich jest z innej rodziny), można rozumieć różnicę u bliźniaków róznojajowych, ale chyba nie do tego stopnia -po czwarte Pobiedziska to nie wieś a małe miasto i akurat M.M. jako wielkopolanka raczej o

Kaczyńscy przyczyną porażki PiSu......

Prezydent Wałęsa miał "nosa" w 1992 roku...... Jak zwykle, przywódca SOLIDARNOŚCI i człowiek, który wykazuje się niezwykłą intuicją_____miał rację!!!!! tnij.org/cswp takich ludzi jak bliźniacy trzeba eliminować z życia

Re: Wałęsa zgłupiał do reszty?

pav2 napisał: > Zna bliźniaków doskonale i wie do czego są zdolni. W te klocki Lechu > jest mistrzem. Już w 1992 r. chcieli go przekręcić. A za co mszczą > się na Wachowskim? Jakim cudem, te dwa konusy zaszły tak daleko

Re: Polish hero Walesa excluded from national gal

o konflikcie Wałęsa-Kaczyński. "Kaczyński był kiedyś działaczem Solidarności i doradca Wałęsy". "Polityczne spory przerodziły się w personalny konflikt" - pisze AP. "Wałęsa zwolnił Kaczyńskiego i jego brata bliźniaka Jarosława (...) w 1992" - dowiadują się czytelnicy. "Od tamtego momentu bracia

Re: To dziwne przesądy:))))

doktorhabilitowany.1 napisał: > Uwierzyli w jakieś durne badania, że nie zaakceptujemy bliźniaków, a zapomnieli > > zbadać, czy zaakceptujemy Krzaklewskiego II (model: Marian 2005) i ponowne > rządy z tylnego siedzenia. Albo to czy zaakceptujemy puczyste z 1992 roku

Jeśli logicznie pomyśleć...

to zanim Wałęsa zwolnił Kaczyńskiego i jego brata bliźniaka Jarosława w 1992 musiał pierwszy "poczuć do nich niechęć". Potem dopiero bracia Kaczyńscy mogli mu się uczuciami zrewanżować. No i co z tego wynika? Że to Wałęsa miał rację? Niech najpierw odda wykradzione z MSW "sfałszowane" dokumenty

Re: Tak sobie..

przypomina autor "Czasu Kaczyńskiego", w 1990 r. obecny prezes PiS odmówił Lechowi Wałęsie, gdy ten złożył mu ofertę bycia premierem. "Czy propozycja była szczera, to inna sprawa, ważne, że Kaczyński nawet się nie wahał" - pisze. Podobnie było w 1992 r., gdy Kaczyński był w Sejmie najsilniejszym graczem

PIONKI w grze planszowej układu........

To nawet nie są szachy ani nie "chińczyk"......to jest GRA w otwieranie i zamykanie KACZEGO szamba w odwecie za poniżenie jakie Kaczyńscy doznali w 1992 r gdy Wałęsa dał KOPA obu bliźniakom.... Takie małe kreatury nie spoczną, jak nie wezmą za zniewagę odwetu...dlatego nikt ich nie lubił na

Re: Juwenalia 2002 !

Teraz to już nie to co było kiedyś. Pozdrawiam rocznik 1992-1997 Wydział Elektryczny, oraz mieszkańców "Bliźniaka".

W sobotę o 18:15 w TV Trwam kandydat Andrzej Duda

w 1992. Okazał się uczciwym SBekiem w sprawie marszałkowskiej nie przyłączajac się do SB-WSI nagonki... < nie2006 23.04.15, 19:35 Przygłup składa się z samych kompleksów, uzupełnionych 19,5 cm atrybutem. No i obrzydliwie długaśnym nochalem. -- "Proszę o przemyślenie i odpowiedź nacechowaną

Re: Julia i Jakub-najpopularniejsze imiona w Pols

Mam Kubusia (rocznk 1992) i Olę (1994)oraz Julię (2004). Bardzo piękne imiona i naprawdę niewiele mnie interesuje ile dzieci na podwórku sie tak nazywa. W szkole będzie inaczej, na studiach inaczej i w pracy inaczej. Moja znajoma nazwała swoje bliźniaki Grześ i Maciuś twierdząc że to mało

Jak szybko...

Układ odetchnął. Dwuletnia akcja bliźniaków w celu skompromitowania samej chęci dociekania sprawiedliwości zaczyna przynosić owoce

Re: milo_1 - lewak i idiota (użyteczny).

PIESKÓW......" tak POwiedział SENEKA a ja tylko to POtwierdzam....:))) Prezydent Wałęsa miał "nosa" w 1992 roku...... Jak zwykle, przywódca SOLIDARNOŚCI i człowiek, który wykazuje się niezwykłą intuicją_____miał rację!!!!! tnij.org/cswp

Lech Kaczyński

Komunistycznej Partii Azerbejdżanu 1982 wicepremier ZSRR 1987 zmuszony do rezygnacji przez Gorbaczowa 1990 odcina się od partii komunistycznej 1992 mianowany zastępcą przewodniczącego Rady Najwyższej Azerbejdżanu 1993 po ucieczce przewodniczącego RN zajmuje jego miejsce od tego momentu rządzi twardą ręką

Ciekawe opinie UOP o Kaczorach

finansowana miała być jej działalność polityczna." -- "Zawsze myślałem, że bliźniaki są rozsądniejsze. Tymczasem próba rozwiązania problemów Polski za pomocą zaostrzenia kodeksu karnego to, niestety, gry i zabawy małego Jasia: dajcie mi dużą pałkę, a wszystkich poustawiam." Stanisław Lem

Premier zgubił nie tylko wartości.......

ale poczucie jakiejkolwiek przyzwoitości i realnej oceny tego co się wokół niego dzieje.Jak widać Macierewicz wraz z Olszewskim mają w dalszym ciągu wpływ na sposób postrzegania świata przez bliźniaków.... Tak jak w 1992 r dążyli do rozpierduchy tak teraz wierzą święcie ,że to w dalszym ciągu

Re: Mój prezydent

starodawna napisała: > Lech Kaczyński > Lech Aleksander Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie) – od > 2005 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, prezes Najwyższej Izby > Kontroli w latach 1992-1995, minister sprawiedliwości w rządzie > Jerzego Buzka w

Re: N A S Z A L I S T A (kto jest kim?)

Witam wszystkie Mamy. Nazywam się Agnieszka, mieszkam w Warszawie. Jestem mamą Aniołka-Andrzejka, którego nawet nie chcieli mi pokazać ur. i zm. 03.09.1992 r. w 40tc. w wyniku peknięcia pępowiny w czasie porodu (błoniasty przyczep pępowiny). I szczęśliwą mamą Kubusia i Michasia bliźniaków

Chciałam się przywitać...

Witam wszystkie Mamy. Nazywam się Agnieszka, mieszkam w Warszawie. Jestem mamą Aniołka-Andrzejka, którego nawet nie chcieli mi pokazać ur. i zm. 03.09.1992 r. w 40tc. w wyniku peknięcia pępowiny w czasie porodu (błoniasty przyczep pępowiny). I szczęśliwą mamą Kubusia i Michasia bliźniaków

Re: @@@@@@@Kiedys@@@@@@@

gazowaniu wyselekcjonowanych więźniów, wybierał spośród nich tych, którzy mają zostać zabici przez zastrzyk fenolu, czy wreszcie zastrzelił bliźniaków, by ich ciała wykorzystać w badaniach medycznych. ("Do Rzeczy"/op) Źródło: Media

Re: "Dekompozycja systemu"-za mocno!

, rozejrzał się po sali i dostrzegł wolne miejsce przy moim stoliku. Całe spotkanie miałem wypełnione opowieściami i parodiowaniem w wykonaniu spóźnionego polityka i ministra pracy, kogo? Braci bliźniaków, jakże wtedy przegranych polityków. Ale koniec opowieściom i wspominkom. To co dzieje się na

Dlaczego Ida nie karmi piersią?

1992 r. powinny chyba ssa matczyną pierś (podejrzewam, że bardzo ciężko wykarmić bliźniaki piersią, ale w końcu matki w Jeżycjadzie są pełne poświęcenia). Podobnie mała Mila, nigdzie nie jest napisane co jada, ale brak wzruszającej seny karmienia dziecięcia sugeruje, że jednak mleko z butelki

Mój prezydent

Lech Kaczyński Lech Aleksander Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie) – od 2005 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, prezes Najwyższej Izby Kontroli w latach 1992-1995, minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka w latach 2000-2001, prezydent Warszawy w latach 2002- 2005

Coś Ci się pozajączkowało.

asumpt do kolejnych (chorobliwych jak to u bliźniaków) oskarżeń, jednakże Kaczyński nie pamięta, że na czas nie wniósł zażalenia na postanowienie prokuratury. Znając pieniactwo Kaczyńskich sądzę, że bardziej im na rękę było nie składać zażalenia by móc wszędzie ze swą wyimaginowaną krzywdą się

NIE RODZĄ SIĘ TAKIMI

raportów o identycznych bliźniakach, które nie posiadają identycznych preferencji seksualnych (Bailey i Pillard 1991, Eckert. i in. 1986; Friedman i in.1976; Green 1974; Heston i Shield 1968; McConaghy 1980; Rainer i in. 1960; Zuger1976). Historie określonych przypadków często ukazują rolę

demokracja faszystowska chciałeś napisać? prawda?

Faszym zaczął się w Polsce w 2005 roku. Prawda poszukiwaczu abstrakcyjnych analogii pomówieniowych? Mały adolfik z bliźniakiem zwany przez dysydentów z podziemia gospodarczego "słoneczkiem karpat", bo ukradł wraz z sobowtórem tylko księzyc, nie mając konta ani prawa jazdy, znieważył

Re: Poprzedni prezydenci tez bywali obrazani ale

jakos nie scigano nikogo po sadach. > Dopiero za czasow Szanownego Prezydenta Kaczynskiego sa ciagle > oskarzenia i sprawy. Czemu kłamiesz? # w 1992 roku Stanisław P. został skazany przez sąd na rok więzienia w zawieszeniu za wulgarne wypowiedzi pod adresem Lecha Wałęsy, # w 1993

Wspomnienia z Gestapo prezesa Kaczyńskiego (ur....

(podobnie jak np. w Newsweeku) wynika, że to najwidoczniej agresywny bliźniak zaatakował jak zwykle Bogu ducha winnego i zrównoważonego Niesiołowskiego. Wypadało też, gwoli rzetelności, podać iż Niesiołowski w 1989 w swojej książce „Wysoki brzeg” przyznał, że „Musiałem się

Uda się czy nie?

Polskę według własnego widzimisię. W 1992 r. popierał rząd Jana Olszewskiego, który przed swoją dymisją pytał: "Czyja Polska?". Im rzeczywiście chodziło o to, żeby państwo było ich, a nie Lecha Wałęsy czy też kogokolwiek innego. W latach 2005-07 najważniejszą zmianę miała przynieść lustracja. Nie tyle

Re: "Grześ to taki Wachowski następnej generacji"

wcześniej nieznana firma "SOLO" dostała pierwszą i jedyną na kilka miesięcy koncesję na hurtowy handel paliwami od ministra Glapińskiego, wiernego żołnierza bliźniaków, - wojska wewnętrzne MSW zostały postawione w stan gotowości bojowej wieczorem 4 czerwca 1992 roku, - zleceniodawcy wewnętrznej

Re: Jak uniknąć podatku przy sprzedaży lub kupnie

A ja jeszcze o czymś innym - w roku 2006 moja mama sprzedawała swoje mieszkanie, które zeby je mogła sprzedać musiała wykupić od spółdzielni. Za pieniądze kupiła razem z nami dom - coś ala bliźniak. Jest w 1/3 właścicielem tej nieruchomosci więc pomimo że rzeczywiscie wydała całą kwote jaką

Re: no to mamy pierwszego więźnia politycznego...

Bzdura, nie on pierwszy i nie ostatni. Poza tym, ciężko mówić więzień o kimś, kto nie został skazany na karę ograniczenia wolności. Zresztą poczytaj na Wiki. # w 1992 roku Stanisław P. został skazany przez sąd na rok więzienia w zawieszeniu za wulgarne wypowiedzi pod adresem Lecha Wałęsy, # w

Re: podstawowe zarzuty

zobaczył, że wokół jej lidera, Krzaklewskiego, zgromadziła się grupka niebudząca jego zaufania, powiedział, że wszystko to wyznawcy zasady TKM i wycofał się. Znowu zwyciężyła natura wiecznego kontestatora. Bezkompromisowść jest co do zasady cnotą ale nadmiar cnoty jak w wypadku bliźniaków prowadzi

Warto przeczytać

książki w radiu otrzymuje 20 tys. złotych". Te stawki to jakieś kompletna bzdury. To jakiś donosiciel napisał? Tę informację przekazał esbekom Maciej Damięcki. Maciek Damięcki? On się u nich zatrudnił? Był współpracownikiem SB, pod pseudonimem Bliźniak. Zaskoczył mnie Pan. To bardzo przykre

Re: Ciekaaaaawe:))))))))))))))))))) Baaaardzo:)))

Piotr Naimski. Robiono wszystko, aby uniknąć pozostawienia dowodu. Ale dowódca NJW płk Józef Pęcko na podstawie rozkazu ustnego wydał rozkaz na piśmie. W efekcie postawiono na nogi tych 700 żołnierzy. Dziękuję za rozmowę. Trybuna, 10.10.2006 r. -- "Zawsze myślałem, że bliźniaki

Kaczyński pod sąd

Prawy i Sprawiedliwy Jarosław Kaczyński (to ten z bliźniaków, który wybrał dla siebie fotel przyszłego premiera), gdy jeszcze sprawował u Lecha Wałęsy funkcję szefa Kancelarii Prezydenta wymusił (w 1991 r.) na urzędniku państwowym Stanisławie G. popełnienie przestępstwa - czytamy w akcie

Zagłosuję na PiS!

społecznym, wreszcie podniesienia poziomu dumy narodowej. Kiedy w czerwcu 1992 r. w wyniku "nocnej zmiany" - spisku komunistów i liberałów - obalono rząd Jana Olszewskiego, popierany przez Porozumienie Centrum, a krótko później w wyborach parlamentarnych w 1993 r. partia Jarosława Kaczyńskiego

Szykowano w 1992 r. zamach stanu?

Według byłego ministra z kancelarii Wałęsy Mieczysława Wachowskiego, ekipa skupiona wokół Kaczyńskich organizowała w 1992 r. zamach stanu. W archiwach likwidowanych WSI Kaczyńscy szukali właśnie dokumentów świadczących o ich zaangażowaniu w rozmowy z wojskiem. I nie znaleźli ich. To jest

O grypie i snach

miewam takie bardziej wyraziste, które rano dokładnie pamiętam. I pełne intensywnych przeżyć. Np. zza światów - rozmawiam z kuzynami, którzy od lat nie żyją. Hanka (zm. 1992) ciągnie mnie gdzieś, gdzie dowiemy się, dlaczego umarł jej bliźniak Wojtek (zm. 2006 w niewyjaśnionych okolicznościach

Re: Podaję źródła

identyczne bliźnięta będą miały podobne preferencje seksualne. Jest jednak długi szereg raportów o identycznych bliźniakach, które nie posiadają identycznych preferencji seksualnych (Bailey i Pillard 1991 Eckert. i in. 1986; Friedman i in.1976; Green 1974; Heston i Shield 1968; McConaghy 1980; Rainer

Re: Tybet - polityka wewnętrzna

jest skupiona w ręku jednej osoby. To sytuacja jeszcze mniej demokratyczna niż skupienie władzy w rękach pary bliźniaków ;-) Nie jest to mój wymysł, to są informacje zaczerpnięte z rządowej strony tybetańskiej: www.tibet.com > A jeśli

Kaczyńscy szykowali zamach stanu ?

zaangażowaniu w rozmowy z wojskiem. I nie znaleźli ich. To jest dla nich problem: co będzie, jak te dokumenty ujrzą światło dzienne? – podkreśla Wachowski. Komentując sprawę płk. Lesiaka, Wałęsa rzuca światło na inne wydarzenia z tamtego okresu. Twierdzi, że sam miał być w czerwcu 1992 r

Wiedzy nigdy za wiele

Od samego początku Kaczyńscy mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf". Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie

Re: Potomek oprawców oskarża potomków ofiar

bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf". Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie gdy w niej zasiadał, kapitał spółki wzrósł ponad osiemdziesięciokrotnie, do kwoty blisko 2 milionów dolarów. Pieniądze te

Radny PiS śpiewa o Lechu Kaczyńskim: "Prezydenc...

bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf". Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie gdy w niej zasiadał, kapitał spółki wzrósł ponad osiemdziesięciokrotnie, do kwoty blisko 2 milionów dolarów. Pieniądze te

Bracia sobie nie poradzą ! Ugrzęźli po kupry !!!

Lech Wałęsa: Bracia przekrety sobie nie poradzą W lipcu 1992 r. Lech Wałęsa zaapelował do Polaków, by zapoznali się z publikacjami m.in. na temat Telegrafu, a wówczas dowiedzą się, "dlaczego prezydent do dzisiaj nie może sobie poradzić z aferami, bowiem najbliżsi jego ludzie, gdy dostają

Re: Dziedzictwo "Solidarności" to Kaczyńscy, zaró

> Nie jest Pan przypadkiem bratem-bliźniakiem Pana representation1? To nie mój brat, ale ma bratnie poglądy. Pamiętam doskonale co robił Wałęsa. Na tytuł prawdziwego antykomunisty trzeba sobie zasłużyć. Wałęsa zrobił zamach stanu na pierwszy niekomunistyczny rząd III RP - rząd

Kaczyńscy - aferzyści i kryminaliści!

To tylko jeden z zamachów na kasę przydupasów bliźniaków. Sami bliźniacy zaczęli od ograbienia FOZZ: Równo dziesięć lat temu bracia Kaczyńscy również mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu

Kaczyński=Art.B, Sp."Telegraf", Fundacja "S"

Z gołodupców stali się milionerami. Od samego początku Kaczyńscy mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf". Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od

Re: Odtajnione dokumenty Lesiaka c.d.

sondażach popularności. (...) W ciągu 1992 r. szczególnie ostro zwalczany przez prezydenta Wałęsę i Unię Demokratyczną Kaczyński przechodził bardzo ciężki okres, jego klub poselski (PC) zmniejszył się w ciągu 1992 r. z 42 do 26 posłów. W trudnej sytuacji Kaczyński dowiódł, że nie można odpisywać go na

sięgniemy do "głębokich kieszeni"

Od samego początku Kaczyńscy mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf". Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie

Re: Bracia sobie nie poradzą ! Ugrzęźli po kupry

Gość portalu: Radca napisał(a): > Lech Wałęsa: Bracia przekrety sobie nie poradzą > W lipcu 1992 r. Lech Wałęsa zaapelował do Polaków, by zapoznali się z > publikacjami m.in. na temat Telegrafu, a wówczas dowiedzą się, "dlaczego > prezydent do dzisiaj nie może sobie poradzić

Porównajmy ministrów spraw zagranicznych

-1989 - Spółka „Modem” członek zarządu 1989-1991 - Biuro Spraw Zagranicznych KK NSZZ Solidarność, pracownik, kierownik biura 1992-1994 - Przekaz Sp. z o.o. wydawca prasy Wybrzeża 1994-1996 - GPEC Gdańsk, projekty Banku Światowego 1996-1997 - Doradca w projektach Banku Światowego lipiec 1998

________a teraz czas na egzamin Wikula i ocenę

targowickich posłów którzy poszukali sobie sprzymierzeńców poza granicami: "Policzek wymierzony braciom Kaczyńskim", "polityczna porażka braci Kaczyńskich, "porażka polskich bliźniaków" - tak europejska prasa komentuje orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, który kilkadziesiąt przepisów ustawy

a teraz kilka cytatów o irasiadzie

Kaczyńscy to podwójnie mali ludzie. Autor: Lech Wałęsa Gromada chamowatych, spoconych w pogoni za władzą mężczyzn. Autor: Andrzej Celiński Źródło: Gazeta Wyborcza, 31 października 1990 Opis: o otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego J. Kaczyński oraz L. Kaczyński to para bliźniaków, którzy w

Klęcznik dyplomatyczny

Wolności, ani nawet do Platformy, nie mówiąc już o tym, że zdradzili lewicę. Jakże więc do nich apelować i obnażać wady Kaczyńskich? Bez sensu. Od razu trzeba naskarżyć na bliźniaków do prasy zagranicznej - może zachodnie ośrodki skarcą jakoś tych, którzy nie okazują szacunku „elytom”.

sylwetka J.K. wg. "zespołu Lesiaka"

"Solidarności" z SD i ZSL, który doprowadził do odsunięcia PZPR od władzy w 1989 r. i powstania rządu T.Mazowieckiego, później był głównym animatorem kampanii przeciw rządowi T.Mazowieckiego, i na rzecz prezydentury L.Wałęsy. Pod koniec 1992 r. odegrał największą rolę w utworzeniu centroprawicowej

Klęcznik dyplomatyczny

Wolności, ani nawet do Platformy, nie mówiąc już o tym, że zdradzili lewicę. Jakże więc do nich apelować i obnażać wady Kaczyńskich? Bez sensu. Od razu trzeba naskarżyć na bliźniaków do prasy zagranicznej - może zachodnie ośrodki skarcą jakoś tych, którzy nie okazują szacunku „elytom”.

Poczytaj, dobrze Ci zrobi

Millerem nad "niedzieleniem młodzieży", a z Geremkiem nad budową III RP, udając, że nie wie, iż to państwo SB. Choć Tusk i Rokita bardzo się od siebie różnią, to w tym, co najważniejsze, są jak bliźniacy - obaj są fanatycznymi karierowiczami, którzy bez mrugnięcia okiem potrafią żądzę władzy

Klęcznik dyplomatyczny

, że Polacy nie dorośli do poziomu Unii Wolności, ani nawet do Platformy, nie mówiąc już o tym, że zdradzili lewicę. Jakże więc do nich apelować i obnażać wady Kaczyńskich? Bez sensu. Od razu trzeba naskarżyć na bliźniaków do prasy zagranicznej - może zachodnie ośrodki skarcą jakoś tych, którzy

Re: Kto z Was zna historię Tuska ?

"niedzieleniem młodzieży", a z Geremkiem nad budową III RP, udając, że nie wie, iż to państwo SB. Choć Tusk i Rokita bardzo się od siebie różnią, to w tym, co najważniejsze, są jak bliźniacy - obaj są fanatycznymi karierowiczami, którzy bez mrugnięcia okiem potrafią żądzę władzy nazywać patriotyzmem

Klęcznik dyplomatyczny

kapelusza? Wiadomo, że Polacy nie dorośli do poziomu Unii Wolności, ani nawet do Platformy, nie mówiąc już o tym, że zdradzili lewicę. Jakże więc do nich apelować i obnażać wady Kaczyńskich? Bez sensu. Od razu trzeba naskarżyć na bliźniaków do prasy zagranicznej - może zachodnie ośrodki skarcą jakoś

Re: Bracia sobie nie poradzą ! Ugrzęźli po kupry

panna.zuzanna napisała: > Gość portalu: Radca napisał(a): > > > Lech Wałęsa: Bracia przekrety sobie nie poradzą > > W lipcu 1992 r. Lech Wałęsa zaapelował do Polaków, by zapoznali się z > > publikacjami m.in. na temat Telegrafu, a wówczas dowiedzą się

Re: ....Brawo Kaczyński !!!

kampanii przeciw rządowi T. Mazowieckiego, i na rzecz prezydentury L. Wałęsy. Pod koniec 1992 r. odegrał największą rolę w utworzeniu centroprawicowej koalicji w parlamencie, która doprowadziła J. Olszewskiego do premierostwa wbrew woli Wałęsy. Przy okazji jednak fatalnie skonfliktował się z

Na zakonczenie wyglosi referat

nieograniczony - potrafił przy Okrągłym Stole współpracować z Millerem nad "niedzieleniem młodzieży", a z Geremkiem nad budową III RP, udając, że nie wie, iż to państwo SB. Choć Tusk i Rokita bardzo się od siebie różnią, to w tym, co najważniejsze, są jak bliźniacy - obaj są fanatycznymi karierowiczami

Re: klka słów prawdy na tematy aktualnecz4

się do antyrządowej kampanii mediów zagranicznych. Zarówno prasa niemiecka, jak i rosyjska, zgodnym chórem krytykowały „władzę bliźniaków” i nietrudno było zauważyć, że ostatni raz taka zgodność poglądów miała miejsce 23 sierpnia 1939 roku, z okazji podpisania w Moskwie Paktu

Polski przyrost naturalny

, który nie był, jak widać, obiektem zainteresowania SB. Jadwiga N. z Łodzi powiła pięcioro. W kwietniu 2003 r. w jej mieszkaniu znalezione zostały ciała 5-letnich chłopców, bliźniaków, i dwojga noworodków. Ukryte wszafie wplastikowych beczkach. Rodziców dzieci oskarżono o zamordowanie całej czwórki

dlaczego Wałęsa, Wachowski i Michniki nienawidzą

rządu T.Mazowieckiego, później był głównym animatorem kampanii przeciw rządowi T.Mazowieckiego, i na rzecz prezydentury L.Wałęsy. Pod koniec 1992 r. odegrał największą rolę w utworzeniu centroprawicowej koalicji w parlamencie, która doprowadziła J.Olszewskiego do premierostwa wbrew woli Wałęsy

Re: Sabat i reszta działaczy PO

bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki “Telegraf”. Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej “Telegrafu” od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie gdy w niej zasiadał, kapitał spółki wzrósł ponad osiemdziesięciokrotnie, do kwoty blisko 2 milionów dolarów

Re: Wybory w Toruniu

, podobnie jak bracia bliźniacy należę do tej grupy ( P.C, a teraz PIS), która pamięta dokładnie NOC HAŃBY 4 CZERWCA 1992 R i tych, którzy wtedy obronili KŁAMSTWO I FAŁSZ. Kosztem zdławienia prawdy na 13 lat(...). Wiem i czuję od lat( doświadczam z ich postaw), że koalicja z P.O jest skazana nawet

Re: Srodowisko wybiorczej w histerii...(3)

współpracować z Millerem nad "niedzieleniem młodzieży", a z Geremkiem nad budową III RP, udając, że nie wie, iż to państwo SB. Choć Tusk i Rokita bardzo się od siebie różnią, to w tym, co najważniejsze, są jak bliźniacy - obaj są fanatycznymi karierowiczami, którzy bez mrugnięcia okiem potrafią żądzę władzy

Re: Siedza kaczki na teczkach jak siodlate kury

. (...) W ciągu 1992 r. szczególnie ostro zwalczany przez prezydenta Wałęsę i Unię Demokratyczną Kaczyński przechodził bardzo ciężki okres, jego klub poselski (PC) zmniejszył się w ciągu 1992 r. z 42 do 26 posłów. W trudnej sytuacji Kaczyński dowiódł, że nie można odpisywać go na straty, a nawet

Re: jarek łże? :D

-1991 minister stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy w latach 1994-1997 był kierownikiem spółki Srebrna W 2001 roku założył Partię Prawo i Sprawiedliwość W tym czasie brat-bliźniak Lech piastował następujące stanowiska: -II.1992 - VI.1995 prezes NIK (za rządów Olszewskiego, Suchockiej, Pawlaka

Re: Sabat i reszta działaczy PO

pamięć, a media w większości bezkrytycznie wspierają Kaczyńskiego. Równo dziesięć lat temu bracia Kaczyńscy również mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki “Telegraf”. Lech

Re: SUPER!

oczywistej słabości tej linii rozumowania, niechętne Kaczyńskim > media ochoczo weszły w tę koleinę. "Rząd wisi na Lepperze", alarmuje "Wyborcza" , a "Polityka" na okładce mianuje Leppera trzecim bliźniakiem. Głęboko wątpię, aby w ten sposób udało się szerzej zaszkodzić rządowi w oczach opinii

Re: W służbie systemowi III RP (PRL II)

1992 roku będąc tylko posłem jeździł najpierw Oplemnależącym formalnie do Fundacji Prasowej „S”, a niecopóźniej elegancką limuzyną Volvo. Lech Kaczyński nie musiałbrać auta od Fundacji, gdyż jako prezes NIK woził tytek wpaństwowej Hondzie lub Lancii w zależności od nastroju. Szefując

Re: kandydat PiS na v-prezesa NBP wychodzi w pudł

. Pertraktując w sprawie powołania solidarnościowegorządu, pocił się w marynarce odziedziczonej po zmarłym wujku.Ale jego droga z „nędzy do pieniędzy” nie była długa.Już w 1992 roku będąc tylko posłem jeździł najpierw Oplemnależącym formalnie do Fundacji Prasowej „S”, a niecopóźniej

Re: Czymu Germany som durch potyngom?

„nędzy do pieniędzy” nie była długa.Już w 1992 roku będąc tylko posłem jeździł najpierw Oplemnależącym formalnie do Fundacji Prasowej „S”, a niecopóźniej elegancką limuzyną Volvo. Lech Kaczyński nie musiałbrać auta od Fundacji, gdyż jako prezes NIK woził tytek wpaństwowej Hondzie lub

Re: inna piosenka

? wielka sala Uniwersytetu Warszawskiego reagowała takim samym służalczym rechotem na prymitywne dowcipasy Wałęsy o ?bliźniakach?, jak na początku stanu wojennego Sejm na żarty posła-pułkownika Janusza Przymanowskiego na temat internowanych. ?Tak wylazła z Archanioła stara świnia reakcyjna

Re: Pomnik Lecha Kaczyńskiego stanie przed I LO ?

Najlepszy w dziejach wolnej polski minister sprawiedliwosci,prezydent z krwi i kosci,przypomnę jego zaslugi,gdyz paru oszolomów nie wie kto kim był Lech Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. Jest synem Jadwigi z domu Jasiewicz i Rajmunda Kaczyńskiego oraz bratem bliźniakiem

Lech Kaczyński prawda i mity.

Najlepszy w dziejach wolnej polski minister sprawiedliwosci,prezydent z krwi i kosci,przypomnę jego zaslugi,gdyz paru oszolomów nie wie kto kim był Lech Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. Jest synem Jadwigi z domu Jasiewicz i Rajmunda Kaczyńskiego oraz bratem bliźniakiem

Re: Kurski przyśle pozew Lisowi ?

Rzeczpospolita braci Kaczyńskich bedzie antidotum na dotychczasowe zło? Czas pokaże, choć alterglobalizm w osobach bliźniaków sprzymierzeńca raczej mieć nie będzie. LŚ

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin