Przeszukano 110 567 632 wypowiedzi na 4 078 forach

audi 100 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Sprzedam felgi aluminiowe do AUDI 15" 5x100

Witam Do sprzedania oryginalne felgi AUDI 15" 5x100 6J15H2 ET38 Numer części AUDI: 8L0 601 025 P Felgi posiadają normalne ślady użytkowania, stan dobry+ Nie naprawiane, nie malowanie, nie prostowane ORYGINALNE FELGI AUDI 15"

Audi 100 i V8

pytanko: czym sie różni audi V8 od audi 100 (poza paletą silników i wyposażeniem)

Czy warto kupić audi 100 C4?

Witam wszystkich,może ktoś ma lub miał doczynienia z audi 100c4? mam zamiar go kupić z silnikiem 2.3 ale nie wiem czy warto? będę wdzięczny za każdą info,pozdrawiam.

Blokowanie hamulcow Audi 100

Samochod ze specyficznym ukl.hamulcowym bez serwa.Rok 1989 Audi 100,100KW,5- cylindrow wtrysk mechaniczny.Blokuja sie hamulce po krutkotrwalej jezdzie.

Może kotoś wie? szyba tylna do Audi A6 lub 100

Mam pytanie, może ktoś z Was orientuję się czy szyba tylna do modelu A6, 2,5 TDI, kombi , rocznik 95 to to samo co do Audi 100 z lat 91-94? słyszałam, ze podobno tak ale nie jestem tego pewna. Pliss pomocy bo ta oryginalna do A6 kosztuje całą moja pensje.

Re: Audi 100 i V8

www.autka.net/audi_v8-265a.html V8 jest bardzo mocno powiazany z Audi 100/200 pozniej wprowadzono wersje przedluzona -fantastyczny samochod

youngdriver napisał: > pytanko: > czym sie różni audi V8 od audi 100 (poza paletą silników i wyposażeniem) Prawie wszystko jest inne :) Większość zawieszenia, skrzynie, inne quattro, hamulce... z budy to inne drzwi, zderzaki, gril... inne fotele, kierownica,... W praktyce mało co da

Ustawianie przetargów poziom PiS

Za Facebookowym profilem https://www.facebook.com/zlomnik/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Złomnik Policja ma zamiar kupić 140 nieoznakowanych radiowozów z wideorejestratorami. Specyfikacja: auto osobowe 2.0 turbo benzyna 4x4 z automatem. Ile jest takich samochodów na rynku? 1. Audi A4 2. BMW serii 3 3

Sprzedam Audi 100 C4

Audi 100 C4 czarne 1994r. 2600i przeb -227 tys. benzyna centralny zamek,szyberdach,elektryczne lusterka i szyby, klimatronik, jedna poduszka,radio, od roku zarejestrowany w Polsce, 17500,00 0501-687-460

prosze o opinie Audi 100 C4

prosze o pinie audi 100 c4 91 r mam zamiar taki nabyc tylko nie wiem czy jest godne uwagi i jak z ekonomicznascia w tym wozie? z gory dziekuje

audi100 1981

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl czu ewentualnie ktoś użytkuje akie autko i od czasu do czasu mogłby udzielić mi paru cennych rad (autko mam od niedawna i chciałbym je doprowadzić do fajnego stanu)

audi100 1981 - gdzie części

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl

youngdriver napisał: > czyli te auta mają całkiem inne nadwozia/podwozia?? V8 nie jest "lepszą" > wersją 100?? Oba są niby na tej samej platformie ale to o niczym nie świadczy. V8 nie jest "lepszą" wersją setki :) Dlatego właśnie jest taki kwas z odrestaurowaniem

Re: Bez UE Polska traci wszystkie zachodnie zakla

, wolksvageny, BMW i Audi. One u nas będą tańsze, wiec zadławimy Niemców kompletnie. To samo z komputerami. Przejść w skali światowej na "Naszą Klasę" i pokonamy Europę, Chiny a nawet USA. Europa nam do niczego nie jest potrzebna. To wam gwarantuję na 100%.

Re: Przesadzasz

innych itd. itp. A jak już chodzi o serwisowanie to niech będzie to zestaw z 4 marek VW... 2) jak nie ma specjalnej alternatywy, to po co wymuszać 2.0 T benzynowe... niech spełnia normy EURO 6 i ma wymagania dot. osiągów (nie tylko 0-100km/h, ale maksy niezależnie od biegów 60-120, i 100-160) i jak

Re: piękny klasyk - Audi 100 - zapraszam

www.audi-100-coupe-s.de/schweiz_02/image/36.jpg a taki był kilka miesięcy temu na Allegro, na oko śliczn - po remoncie i oryginalny. Facet chciał za niego 22kpln. -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w Warszawie

jak załozyć tarczę sprzęgłową audi 100 2,4 D ??

Mam pytanie jak można założyć tarczę sprzęgłową w audi 100 2,4 D ?? Ciągnie sprzęgło, nie można wrzucić biegu, sprzęgło bierze dopiero przy połowie pedału jaka może być tego przyczyna? wysprzęglik nowy, pompka działa.... Czy jest mozliwość założenia odwrotnie tarczy ?? Proszę o szybką odpowiedź. Z

Re: Ile gazu spala Audi 100?

frax1 napisał: > P.S Waskes ty chyba masz inny silnik niż AAH, ACK z tego co mi się wydaje. Co > nie zmienia faktu że spalanie powinno być podobne. > Pozdrawiam Tak ja mam ACK , to troche inny niz w audi 100 ale pali mi w miescie sporo za to w trasie znowu malo.Mam automat

2.8 coprawda w A4 ale za to z napędem Quattro, silnik tak samo AAH, pali mi po mieście 10,8 - 12,5, tak naprawde za średnią można przyjąć 11,5 w zimie. Audi 100 będzie paliło więcej bo jest cięższe. Podaje spalanie na benzynie, gazu w aucie nie mam bo mi się nie opłaca przy moich przebiegach. P

Warte ponad 100 tys. zł audi z Niemiec było w K...

Te chłopaki z Koszalina to jacyś po lobotomii chyba... Myśleli - przepraszam - CZULI, że długo można takim kradzionym Q7 jeździć?

Część do Audi 100 C4

Szukam kolektora ssącego metalowego do Audi 100 C4 - pojemność 2,6 rok. produkcji 1993. Błagam pomóżcie!!!

VW nie jest zagrożony finansowo.

TU20151228" target="_blank" rel="nofollow">www.reuters.com/article/us-volkswagen-emissions-audi-investment-idUSKBN0UB0TU20151228 -- kolor napisał(a) (a ja się w 100% zgadzam): PISowskie kundle Putina musza zarobic na zycie.

Re: Brak polisy

Chyba w TrUjce był 5-minutowy materiał, gdzie wypowiadali się specjaliści od motoryzacji, ubezpieczeń i kogo tam jeszcze złapali, w którym tłumaczono, że koszt takiego ubezpieczenia byłby absolutnie astronomiczny (chyba 100 albo 200 k płn rocznie), więc się nie opłaca. Tłumaczono też, że tak

audi100 1981 - prośba o pomoc

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl czu ewentualnie ktoś użytkuje akie autko i od czasu do czasu mogłby udzielić mi paru cennych rad (autko mam od niedawna i chciałbym je doprowadzić do fajnego stanu)

Re: Niewielkie, ekonomiczne do miasta

. Pominąłeś jeszcze pękające tłoki :) Ja nie wierzę koncernowemu PR, bo "mój" Tiguan był z 2012 po facelifcie, kiedy już wszystko miało być super. Nawet Auto Świat, który na co dzień jest rzecznikiem VW wyraża się o TSI mało pochlebnie... Nie wspominając o tym, co piszą użytkownicy na forach VW/Audi

Chcę sobie poszerzyć kolekcję

i rozglądam się za Audi 100 "cygaro" w dobrym stanie, Citroenem XM i Audi Quattro :) -- "Soon we are done, and the hourglass is empty So there's nothing more to say"

Re: Część do Audi 100 C4

Gość portalu: kkard napisał(a): > Szukam kolektora ssącego metalowego do Audi 100 C4 - pojemność 2,6 rok. > produkcji 1993. Błagam pomóżcie!!! www.forum.tuning.info.pl wejdz na forum audi tam napewno cos sie dowiesz a tak swoja droga to w 2,6 byl plastykowy ale ponoc pasuje od 2,8

Re: Czemu nie kupujecie nowych samochodów?

mondeo, passat, Mazda 6, audi a4, w cenie 100-120k są często i gęsto kupowane

AUDI 100/2600cm kłopoty z oświetleniem

Wysiadło mi oświetlenie w AUDI 100 / 2600 cm2 - 128 KW - benzynowy 6 cylindrów 1. blinda (tzw. światło ostrzegawcze) 2. oświetlenie tablicy rejestracyjnej 3. światła cofania 4. światła mgłowe (tylne) 5. oświetlenie bagażnika 6. oświetlenie komory silnika żarówki są OK. brak dopływu prądu

Re: Ile samochód ematki przejedzie na rezerwie?

Audi około 100 (benzyna), Skoda około 80 (diesel). Magnumki około 80 :D a i tak się zdarza debilom dojeżdżać na oparach, a potem wymiana filtrów paliwa po każdym zjeździe. Choć karty paliwowe są przypisane do każdego auta i mają spore limity. -- "Soon we are done, and the hourglass is empty So

Auta z ocynkiem

brakuje takiego spisu aut z ocynkowanymi blachami lata produkcji bez większego znaczenia Audi chyba od 1985 r wprowadziło ocynk w modelach 80, 100 Renault na pewno ocynkował Lagunę II Volvo Lancia Kappa, Lybra Peugeot 406 wpisujcie kolejne modele

Re: Kolejna kraksa

maria421 napisała: > To znaczy ze kierowca Audi nie hamowal. Może gdyby to zrobił miałby "dzwon" od tyłu. Nie wiem też czy ta predkosc można zaliczyć do kategorii "gnania". > Hest tez nowe nagranie ktore dowodzi ze srodkowy samochod w kolumnie nie mial w > laczonych swiatel

Re: Kolejna kraksa

astra18 napisał: > Z nowych nagrań, udostępnionych na kontakt24 na tvn24, ppodobno wynika, że kolu > mna jechała w przepisowej odległości między autami, z prędkością 50-60km/h. To znaczy ze kierowca Audi nie hamowal. Hest tez nowe nagranie ktore dowodzi ze srodkowy samochod w kolumnie

fotelik 9-36 z rozkładanym oparciem

witam czy może mi ktos pomóc (poprzednie watki sa z przed lat albo zaśmiecone spamem) chcemy kupić fotelik "na dłużej" - obecnie dziecko ma 3 lata (niecałe 100cm wzrostu), zależy nam, zeby miał opcję rozkładania oparcia (nie za często ale jeździmy w trasy i fajnie by było gdyby dziecko miało

jedna uwaga...

l_zaraza_l napisała: (...) > Te limuzyny http://dailydriver.pl/n > owosci/wydarzenia/bor-bedzie-miec-nowe-limuzyny-audi-a8-l-4-0-tfsi/ przyspie > szają od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy . Przyspieszają trochę mniej energicznie. 4,6 s. do setki potrzebuje a-ósemka L (wersja

sprzedam audi 100 (cygaro)

rok produkcji 1988, pojemnosc 2,3, instalacja gazowa, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, hak, alarm z pilotem, centralny zamek, alu felgi, zarejestrowana w kraju, cena 5200 zł, kontakt 888-52-31-41

Re:troche zdziwienia+

5magna napisał(a): " Tak ze te Volva chyba mnie przezyja..... ." Chyba juz polskiego nie rozumiem. o jaki jest powod panskich narzekan wzgledem Volvo? Ja mialem fantastyczne Audi 100 CC rokprodukcji 1983. 1983 - rok kiedy ten samochod byl do polowy wykonany z materialow

Pechowe kielbaski za 15 PLN

www.prw.pl/articles/view/38959/Ukradli-audi-za-100-tysiecy-ale-wpadli-za-kielbasie

Re: Czy warto kupić audi 100 C4?

Jako auto do wszystkiego.rocznik 1993-1994 to zawsze audi,parę lat jeszcze pośmiga.

Re: Audi A6 2.0tdi '05 czy to w ogole dobry pomys

Zastanawiasz się czy kupic auto, które ma przejechane tylko 100k km? Audi jest solidnie zrobione i nie rdzewieje. Jak jesteś pewny egzemplarza bierz.

Re: nie pleciuch

worth czyli stan posiadania minus zobowiazania. Czyli ktoś kto ma dom warty 300 tys. dolarów i mortgage w wysokości 200 tys posiada bogactwo warte 100 tys. Te 100 tys. to bogactwo pożyczkodawcy. Znakomita wiekszość tego bogactwa najbogatszych jest na giełdzie. Kiedy giełda idzie do góry bogactwo

to wiec można powiedzieć że V8 powstało na bazie 100 i dzieli z nim podwozie, niektóre elementy nadwozia??

czyli te auta mają całkiem inne nadwozia/podwozia?? V8 nie jest "lepszą" wersją 100??

audi 100 tdi

Potrzebnay napinacz paska wielorowkowego (A/C, alternator i coś tam jeszcze). Nie udało mi się dotrzeć do zamienników. Może można go jakoś podratowac??

Ile gazu spala Audi 100?

Witam serdecznie. Mam prośbę. Proszę o orientacyjną odpowiedź czy możliwe jest aby taksówkarz zarabiający ok.3600 brutto co miesiąc wydawal na gaz ok. 2200 zł. Chodzi o Audii 100 c4 o pojemności silnika 2,8. Pozdrawiam wszystkich.

Jezeli do celow kolekcjonerskich to napewno warto. Jezeli chcesz tym jezdzic na codzien to policz sobie zanim kupisz ile to audi ma lat.

Re: Blokowanie hamulcow Audi 100

Jak samochod z 1989 roku moze nie miec serva? i to jeszcze AUDI 2.3 Co sie blokuje przod tyl opisz cos wiecej?

Blokoje wszystko, ten typ ma wspomaganie, ale bez typowego serwa,wspomaganie jest zasilane z napedu wspomagania kierownicy taka podwojna pompa.

O różnice 100/V8 pytam bo z qmplem na ten temat rozmawialiśmy, a że zaden z nas nie miał styczności z V8 to pojawiły sie wątpliwości.... za pomoc w rozwiązaniu problemu DZIEKI:) -- ...bo prowadzić to przyjemność...

youngdriver napisał: > to wiec można powiedzieć że V8 powstało na bazie 100 i dzieli z nim podwozie, > niektóre elementy nadwozia?? Nie. Dzieli z nim "platforme". Co znaczy niewiele więcej niz "dzieli z nim linię produkcyjną".

..zeby nie dosadnie to powiem bardzo oglednie.Wedlug samych niemcow audi jest bardzo dobrym autem dwa lata..pierwsze dwa lata od dnia sprzedazy.Wiec lepiej daruj sobie te 93-94' -- charlie_x : ..?

Człowieku, piszesz o samochodzie, który ma 14-15 lat. To, czy jeszcze parę lat pośmiga, zależy mniej od tego, czy to Audi, a bardziej od historii danego egzemplarza. -- Jorn van der Ar --------------------------- Balcerowicz musi wrócić!

wujaszek_joe napisał: > zajmujesz sie takim autem? Jeszcze (mam nadzieje że jeszcze) nie. Wszystko jak zwykle rozbija sie o kasę. No i trochę czas. > co to jet ufo? to są takie hamulce które maja tą podstawową właściwość że są inne niz wszystkie pozostałe :) I są __bardzo__ drogie. W 94 w

kosa1-1 napisał: > Blokoje wszystko, ten typ ma wspomaganie, ale bez typowego serwa,wspomaganie > jest zasilane z napedu wspomagania kierownicy taka podwojna pompa. To tez jest serwo tylko hydrauliczne ,a przyczyna blokowania wszystkich kol moze byc uszkodzona pompa hamulcowa bo nie sa

Mozna dostac oczoplasu. Piekne te audi, genialne sa kolory - ten zielony szczegolnie.

O co biega ?

20 nowych limuzyn zwyciężył Porsche Inter Auto Polska - spółka sprzedająca samochody Audi, Porsche, Volkswagena i Skody. Firma pokonała Auto Fus - warszawskiego dilera marek BMW, Rolls Royce i Mini oraz dilera marki Mercedes - firmę Zeszuta z Radomia. Jeden z dilerów jednak zaprotestował, a Krajowa

No to chwalcie się chłopaki ile wasze wózki mają lat! Bo z powyższej tezy wynika, że jeśli są starsze niż dwa lata to mają taki sam problem w jeżdżeniu jak ten 15-letni 100 C4. Sam mam Nissana z 92 roku, który właśnie przeszedł śpiewająco badania tech. To chyba one, w świetle przepisów, są

,,wez to''

? Warszawski ksiądz odpowie za próbę wręczenia łapówki strażniczce miejskiej ? Straż miejska: chciał dać 100 zł, gdy dowiedział się o odholowaniu audi ? Stanisław G. zostawił swoje auto na miejscu dla niepełnosprawnych Pn, 18-07-2016 Forum: Częstochowa - ,,wez to''

No nie wyglada mi to na Audi Coupe - szerokie błotniki każą przypuszczać, że to autentyczne Quattro. -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w Warszawie

Audi 100 1994r 2.6- akumulator

Witam. Mam bardzo głupi problem z moim autem. Chce zmienic w nim akumulator lecz jest on ukryty. Napewno nie ma go pod maską. Jesli ktoś kto posiada to auto lub wie gdzie akumulator jest ukryty niech opdpowie bede wdzieczny?

A jednak, wedle mojej wiedzy Audi Coupe i Audi Quattro (cywilne) to były dwa odrębne modele - oczywiście w niemal tej samej budzie i zbliżone technicznie, ale jednak przez firmę przedstawiane jako odrębne :) -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w

swoboda_t napisał: > A jednak, wedle mojej wiedzy Audi Coupe i Audi Quattro (cywilne) to były dwa > odrębne modele - oczywiście w niemal tej samej budzie i zbliżone technicznie, > ale jednak przez firmę przedstawiane jako odrębne :) No i masz racje Audi Quattro byl m.in sporo

dzięki za pozdrowienia :)) youngtimery to jest to!!!!! a w międzyczasie zapraszam na www.vwgolf.pl

Witam!uwazam ,ze audi w latach 80 miało niesamowita stylistyke.ostre linie -to jest to. najfajniejsze w tym wszystim jest to ,ze widac maske auta z wnetrza kabiny. tez kocham youngtimery,a juz szczególnie marze o Alfa Romeo 75. to jest dopiero techniczny rodzyneczek. Pozdrawiam Łukasz

Re: Audi 100 C4 2.3

SPrawdz pompe paliwa ,filtr paliwa ,wtryski rozruchowy , rozdzielacz paliwa (ale to juz wyzsza szkola jazdy). Warto mozliwie czesto jezdzic na paliwie aby unikac pozniej takich problemow. -- -------------------------------------------------------

swoboda_t napisał: > No nie wyglada mi to na Audi Coupe - szerokie błotniki każą przypuszczać, że to > > autentyczne Quattro. hehe nadal coupe ouattro (choć niekoniecznie było poszeżone na sprzedaż zwykłe) to napęd nie buda a były B2 sedany 4 drzwiowe w quattro.Kolejna sprawa

Jeśli nawet przejeżdza dziennie 200 km z klientami to napewno nie zarabia na tych kursach 3600 brutto.

Bez względu na polemizacje:))) super auto i co najgorsze (dla mnie jako maniaka tego auta) jest do kupienia właśnie turbo quattro ( nie poszerzana:)) w niemczech.Cudo.Cena coś między 4-5 tys euro o ile pamiętam.Pzdr. P/S kocham maniaków którzy kochają stare auta lub nie aż tak stare ale klasyki

Audi 100 C4 2.3

Zostawiłem Auto na parkingu a po dobrej godzinie już nie zapalił. tego to jeszcze nigdy nie miałem:) od czego zacząć? co podejrzewać? kilka dni wcześniej gdy auto jechało na benzynie to potrafiło przerwać. coś w stylu nie dostało benzyny. potem już się to nie powtórzyło. na Gazie wszystko idealnie.

Tam zaraz nie wiadomo...

/h. Przy czym pomimo że drzewo było znacznie węższe od pojazdu, przód się nie złożył. Taka prędkość jest też niesprzeczna z obrażeniami pasażerów nie przypiętych. Mogła być większa, ale nie było to ani 100, ani 80. Jeśli wystrzeliła poduszka kierowcy, można przyjąć, że między zderzeniem z fiatem a

co do audi 100 to nie mialy

to mialem kilka z lat 1977 -1982 z silnikami 1,6 2,0 i 2,2 w tym jedna 200 chyba na amerykae inie pamietam zeby ktorys mial wylaczniik nie dawno mialem b4 1994 2,6 i tam tez nie pamietam ale tu moglem nie zauwazyc bo jezdzilem jeden dzien na drugi kolo powiesil mi ja na drzewie -- Nie ma takie

Model Quattro wyróżniał się doładowanym silnikiem (2,1 potem 2,2 i na końcu 2,2 20V), poszerzonymi nadkolami i oczywiście napędem na cztery koła (choć ten akurat w Coupe też był dostępny). Do tego lepsze wyposażenie (alufelgi, kubełki, ABS od bodajże 83 roku). -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla

Re: Zakup 8-cylindrówki

liczbynieklamia napisał: > > Gorszej bredni dawno nie czytałem. > Ta "brednia" jest przynajmniej uargumentowana. Czym? Daj mi argumenty dotyczące serwisowania volkswagenowskiego 1,9 TDI. Swoje argumenty poprzyj doświadczeniami związanymi z serwisowaniem tego silnika w: a) Audi A6 C5

Mam nadzieje że nie będzie potrzebne ;) Ale dzięki za propozycję. Mi się 13 raz udało osiągnąc jak się ślizgałem po mieście i większość równych zakrętów przejeżdżałem z gazem i kontrą ;) A 11,5 to jest przy normalnej dość sprawnej jeździe, ale weź pod uwagę że ty masz znacznie cięższe auto. Pozdra

To zalezy gdzie jezdzi jesli tylko po duzym miescie to nawet miedzy 15- 20litrow.Dosc glupi wybor silnika 2.8 jak na taksowkarza. Ja mam taki w A6 i mi pali typowo w miescie ok.13-15 litrow benzyny w trasie nawet ponizej 7.5. -- -------------------------------------------------

typson napisał: > kabriong z kierowca to 1,5 tony. Tez mi pali okolo 13, tyle, ze ja mam ABC Ale ja pisalem o cabrio na bazie audi 80 -taki ciezki jest?Nie pamietam juz jaki tam mialem kod silnika to byl 93r 2.8 174 ps chyba.Palil dosc sporo a po osiagach spodziewalem sie wiecej

że ty > masz znacznie cięższe auto. > Pozdrawiam Ale takie samo spalanie ok 13litrow mialem w Audi cabrio chociaz nie pamietam ile wazylo ale chyba jest lzejsze od A4. -- -------------------------------------------------------

Audi 100 - napęd quattro

Audi 100 - napęd quattro

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - audi 100

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin