Sake

Sake

Przeszukano 115 324 420 wypowiedzi na 1 349 forach

artur666 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Artur = artur666

artur666 napisał: > ...ktos uzyl mojego Artur, chyba zaczne sie Logowac. ........................ narazie dyrekcja nie przewiduje innych korektur lub poprawek niku. ahoy!

Artur 666

Moj kolegaz Koloni skonczyl logistyke w Niemczech i juz 12 lat jest bezrobonym.Ma socjalne mieszkanie i dostaje 380 euro na miesiac na jedzenie.To sie nazywa kariraw Niemczech.

artur666

czy chcesz powiedziec ze bogatsi sa gorzej leczeni w Polsce niz biedni??? Jezeli tak sadzisz, to madam_bovine niestety tego nie rozumie. A lapowki to w Polsce sa i byly zawsze usankcjonowane tylko trzeba wiedziec komu, ile i jak dac. Po prostu jest to nasza subkultura i narodowy sposob na dz

Artur666

Ten ciec zerwal sie bo mu sie za cieplo zrobilo. Co ty z ta biedota slumsowa rozmawiasz? Nie widzisz, ze to sa same shizole i lewe qutasy na podwojnych obywatelstwach? Szmaciarskie cwaniaczki komunistyczne. Pelno ich tutaj na forum. Ameryka dla Amerykanow! A nie czerwonej choloty z Polski.

Ciekawostka dla Artura666

Znajomy natknal sie na obrazek: Galleria Tornabuoni Via Tornabuoni 74 Firenze Telefono 284-720 Hand Print Leonardo Da Vinci La Vergine e S. Anna London Accademia Na oryginale (w Louvre) jest tylko jedno dzieciatko, zas na obrazku znajomego sa dwa. Tak przynajmniej twierdzi znajomy,

O Arturze666

Kiedys traktowalem go powaznie, to w koncu artysta i wychowal sie w moim miescie, jak twierdzi. Pozniej szczeka mi opadla wobec jego wypowiedzi. Na przyklad, Arturowi cos sie powaznie popierniczylo w jego wypowiedzi polskich emigrantach. Odpoczywaj w pokoju, Arturku, nie sadze, ze warto z

do artur666 .

Tak aroganckiej odpowiedzi w zyciu nie slyszalam,niektorzy mysla ,ze jak sa anonimowi to im wszystko wolno

do artur666

Jesteś zadowolony z tych koncertów? Ja zamierzam jechać, nie widziałem ich jeszcze "na żywo". A Petrucci jak? bo o nim nie wspomniałeś?

Re: Artur 666

bruno, zapytaj swojego kolege czy nie wzialby sobie sublokatora na to mieszkanie. Mam pomysl i tobie sie tez to oplaci.

artur666 Ty Kretynie !!!!

artur666 napisał: Jak juz chcesz sobie morde Polska wycierac, musisz to zaczac robic w lepszym stylu. ======================================================================= Morde to sobie wytarl Polska autor informacji : Źródło: Puls Biznesu

Re: Do artur666

Znam uklady. Przyjedz do Niemiec i byduj dom to zobaczysz dopiero co to jest rygorystyczny przepis budowlany. Odechce ci sie budowac.

Re: O Arturze666

Czujesz sie zszokowany? No to w sumie super. :) Przykro mnie bardzo, ze nie pisze tego...i tak, jak sie tobie podoba i co chcialbys sobie przeczytac. Wiesz dlaczego? Bo jastes soba, tak juz jest z artystami. Zawsze musza tanczyc pora szeregiem. Rozumiesz?

Re: do artur666

Pierwszy raz bylem ladnie kilka lat temu. Wiadomo, w jakich osobach lezy moc Dream T., i musze powiedziec, ze perkusista pokazal naturalnie klase. Lecz zachcialo sie jemu zabawy z publicznocia i podszedl do niej z werblem, cos zagral i ktos z pierszego rzedu mial zagrac podobnie. Trafil chyba

Re: Ciekawostka dla Artura666

artur666 napisał: > Nie rozumiem, dlaczego sie z tym do mnie kierujesz? > No jestes artysta -- Panowie wybierajaPanie, Panow wybiera policja...Z szaconkiem, bo sie skonczy zle!

artur666 wyrazaj sie precyzyjniej

Ty czyli kto? Rydzyk? Ja? I kogo lub co kochajacy? artur666 napisał: > Ty chyba jestes kochajacy inaczej. -- „Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku.” "ZE WSZYSTKICH KTÓRYCH ZNAM, TEN KTO MA RACJĘ ZAWSZE ZE MNĄ SIĘ ZGADZA" - Wielebna Pani Malaklipsowa

artur666 napisał: > Ta twoja pierwsza informacje mozna by pod kilkoma aspektami rozwazac: > -pod katem historii sztuki ► kto namalowal obrazek z dwoma dzieciatkami...(Leonardo?) > -od strony walorow artystycznych ► trzeba zeskanowac i umiescic na forum

Nie przejmuj sie bolku, to normalne, rozumienie spraw dla bolka jest uciazliwe, wiec sie nie nadwyrezaj, bo sie jeszcze spocisz.

Ta twoja pierwsza informacje mozna by pod kilkoma aspektami rozwazac: -pod katem historii sztuki -od strony walorow artystycznych -od strony zrobienia kasy -pod katem zlecenia namalowania kopii -czy tez nawet wlamania do muzeum Przy takiej ilosci mozliwosci moglem tobie tylko tak odpowiedziec

Ze jestes bolek to juz wiadomo i nie jest to juz nowe. Pokaz cos moze sie z jeszcze z burackiej strony, to byloby bardziej dramatyczne. Wiesz bolku, mnie to w sumie lata jaki ty bolek jestes, to tylko twoj problem jakiego pawiana z siebie zrobiles.

skorkom lepiej poczep bo masz jakies problemy z prawidlowym wyslawianiem sie i za nic tego twego belkotu zrozumiec nie mozna

jewro_pejczyk napisał: > nie mowi sie 'spocisz' tylko "..." arturek jak skorkom czepie to najpierw sie spoci a potem ... hehehe

Znajomy natknal (tu, w Stanach) sie na obrazek: Galleria Tornabuoni Via Tornabuoni 74 Firenze Telefono 284-720 Hand Print Leonardo Da Vinci La Vergine e S. Anna London Accademia Na oryginale (w Louvre) jest tylko jedno dzieciatko, zas na obrazku znajomego sa dwa. Tak przynajmniej t

artur666 - Kasa plynie jak trzeba.

artur666 napisał: Niemcy maja jak najlepiej. Kasa plynie jak trzeba. STABILIZACJA moj drogi! :)) ============================================================ FRANKFURT - The Greek debt crisis pushed Commerzbank into a €687 million ($950 million) loss in the third quarter as Germany

Re: artur666 - eee, cienko widze

artur666 napisał: > Masz nadzieje, ze dostaniesz z tego powodu pobyt w Niemczech? > :) > eee, cienko widze. ===================================================================== he,he,he,he od 35 lat mam obywatelstwo kanadyjskie,w niemczech bywam co kilka lat mam rodzine

artur666 - nastepny sledzia od ciebie

artur666 napisał: A teraz czakamy nastepnego sledzia od ciebie i poskiej prasowki (ktora tak zawziecie powtarzasz). Bedzie znowu ubaw. ===================================================================== Canadian car parts maker Magna International is the preferred bidder for GM

6 666 666 666

szereg" czyli same szostki: 6 miliardow 666 > milionow etc. w czerwcu - pierwsze próby LHC (zbieg okoliczności? gdybym był przesądny...):-- PETYCJA do CERN przeciwko LHC

Re: artur666 - eee, cienko widze

...od 25 lat zyje w Stuttgarcie. Mam rodzine w USA (3 generacje) i w kilku innych krajach (po 2 generacje). Chcesz mi cos misiu opowiadac? :)))))))))))))))))) Koniowi mozesz opowiadac, ma wielki leb i moze cie wyslucha. Twoj problem polonus5 jest jedno: burackie polactwo ktorego sie ni

6 666 666 666

> osiagnac "diabelski szereg" czyli same szostki: 6 miliardow 666 > milionow etc. TAKŻE w czerwcu - pierwsze próby LHC, po których fizycy obiecują sobie wiele, a m.in. wykreowanie czarnych dziur i materii dziwnej... te pierwsze mogą nas pochłonąć wraz z cała planetą, te drugie - zdaniem

artur666 cudze to pod lasem ......

German car exports also saw a drop of 10 percent last month to 336,600 units, as major markets like the United States and western Europe were hit hard by the financial crisis, said the VDA. In October, the orders for new cars in Germany, Europe's biggest economy, plummeted by 12 percent.

jak wskazuje link Artura666 i

filozofia panstwa niemieckiego - federalizm!! - nie ma czegos takiego pozdrowka sle do Rosenheim -- Wpływ emisji przez ludzką gospodarkę tzw. "gazów cieplarnianych" na klimat ziemski jest nieudowodnioną hipotezą, lansowaną przez sojusz lewackich, antykapitalistycznych środowisk - misiu1 na for

artur666 - U nas sie toto produkuje

artur666 napisał: Najpupularniejszym modelem.... Chcialbym to zobaczyc. ...Owszem snem wielu. U nas sie toto produkuje ===================================================================== Panamera is Porsche's best-selling model in the USA German pricing starts at €75,899

artur666-gdzie mi lepiej niz tobie

artur666 napisał: Pozdrawiam z RFN gdzie mi lepiej niz tobie. Ale ty o tym wiesz....strozu ===================================================================== he,he,he zawsze to ciepla posadka .... Najgoręcej było w Berlinie. Na sobotnią demonstrację zorganizowaną przez największą

artur666 wyssane z polskiej gazetki internetowej

artur666 napisał: ech polonus5 polonus5, kiedy ty zmadrzejesz i przestaniesz przez 3 rogi weszyc po Niemczech. :)))) BayernLB laczy sie z LBBW, tworzac najwiekszy bank w niemczech. Tylko nie mow nikomu, nawet fanklubowi

666 666 BRATOBÓJCZYNI IDZIE NA WCZASY 666 666

25 lat darmowych wczasów dla wariatki która poderżnęła swojemu bratu gardło . Oczywiście MY za to zapłacimy . Nie jestem zwolennikiem kary śmierci ale nie obraziłbym się gdyby ta PSYCHOLKA do końca swych dni segregowała w Raculi nasze śmieci zamiast młodych ludzi dla których jest to jedyne utrzym

666 666 CHEMICY TRUJĄ NAS WSZYSTKICH 666 666

Chemiczna Bożenka mimo , że była nauczycielem farmakognozji, mikrobiologii i zdrowia publicznego nie wpadła na to by zielonogórskie kasztany ratować poprzez grabienie liści . Mądra głowa wpadła na to , że lepiej ładować chemie w drzewa wartą 76 zł (koszt szczepionki) , na każde drzewo przypadło k

artur666 - Uganda - Hokej - he,he,he

artur666 napisał: Ty polonus5 z niby Canady, w jakim narzeczu napisales nazwe tego sportu? Dolna Uganda?....a moze to jest po kanadyjsku? ===================================================================== Hokej w SPORTKLUBIE Europejski hokej do oglądania na kanałach SPORTKLUB i

artur666 ..emigracja nie jest dla kazdego....

artur666 napisał: Nie rozklejaj sie. Badz twardy. ...rozumiem...emigracja nie jest dla kazdego.... ============================================================ Zycie w niemczech-ile kosztuje? niunia552 Ile wydajecie kasy w Niemczech na jedzonko,ciuszki i inne nie za duze przyjemnosci

artur666 cudo nie cudo ale bezpiecznie !!

artur666 napisał: Komu ty z ta sciema? A moze u ciebie zachwyt "nowoczesnoscia w domu i zagrodzie"?.... Juz wielu chcialo odebral wyplate od banku...gawno w rece zostalo. ===================================================================== Codziennie roznosił przesyłki na warszawskim

666

- Brzoza w Smoleńsku została przełamana na wysokości ok. 666 cm, licząc od poziomu podłoża, a nie, jak wcześniej podano omyłkowo, ok. 770 cm - podaje Naczelna Prokuratura Wojskowa. Komunikat opublikowano na stronie internetowej "z uwagi na duże zainteresowanie opinii publicznej kwestią brzozy

666 999 666 STRACH SIĘ BAĆ 666 999 666

Szkoda mi tego żulka skatowanego przez tych gó..arzy , ale jest to kolejny dowód jaka fala nadciąga w Polsce (nowe pokolenie) . Młodzi !!! apeluje !!! , kierujcie złość we właściwym kierunku , pobicie osiedlowego pijaczka to żadna sztuka , obijcie lepiej morde złodziejom w krawatach , albo jakiem

Re: Demokratie / Populismus

artur666 napisał: > Eureka.... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ artur666 otwarcie przyznaje, że lektura K.W. go oświeciła. Inni tej odwagi nie mają! Dziękuję! Arturze! Nr. 666

artur666 cudo nie cudo ale bezpiecznie !!

Był wściekły, że listonosz z rentą przyjechał o trzy godziny za późno. Dlatego rzucił się na niego z siekierą. To historia z gminy Kamionka na Lubelszczyźnie. N, 09-05-2010 Forum: Z dala od Polski - artur666 cudo nie cudo ale bezpiecznie !!

nieprawda, takiego przepisu NIE MA, artur666

-- słowo honoru, to nie ja: www.tradertool.it/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=862

Re: artur666 i piana z pyska.

A komu mieli zlecić? Indianinowi, Metysowi, Murzynowi, Sikhsowi, Arabowi, Żydowi, czy też może polonusowi? Gorzej, że cała ta wyżej wymieniona mieszanina tor ten budowała, niezgodnie z projektem. -- Ach, cudowne jest życie w Australii Iluzja na wiecznych wakacjach.

666

Pojawiający się ostatnio na forum 666 wymaga nieco komentarza (przepraszam 666, że uchylam nieco rąbki tajemnicy). Otóż: Apokalipsa, czyli Objawienie św. Jana należy do najbardziej fascynujących części Nowego Testamentu. Św. Jan znajdował sie w Patmos, wyspie Morza Śródżiemnego, kiedy

artur666-W doopie byles i goovno widziales.

artur666 napisał: Artur ci mowi: W doopie byles i goovno widziales. ===================================================================== he,he,he cienki jestes jak bolek z RFN podajesz stare informacje 31.03.2009 BUSINESSWEEK - 21.05.2009 Porsche could soon see liquidity

666

się cyfra 666, od dawna uważana za symbol Szatana. Podobna rzecz ma się z nazwami programów Microsoftu - Windows '95 i MS.DOS 6.21 - również one zamieniają się na trzy szóstki. Wielu moze zapytac: Co to do cholery jest ASCII ? Otoz ASCII, to nic innego jak system kodowania znaków za pomocą

.......666.......

********************************** 666 President George W. Bush Jr.. Nice Guy? or The Devil's Spawn? ******************************** Terrorist War Update!! (I first posted this almost two years ago to sound the alarm. Tragically, nobody listened. Now, eight months after

artur666 - poczekaj az doplaca he,he,he

artur666 napisał: Zastanawiam sie nad kupnem pala-cyku w USA za 1000 padajacych dolarkow.Moze radzisz odczekac az beda jeszcze doplacali

artur666 - Dolna Uganda- To Warszawka -Sport.pl

artur666 napisał: Ty polonus5 z niby Canady, w jakim narzeczu napisales nazwe tego sportu? Dolna Uganda?....a moze to jest po kanadyjsku? Mysle, ze czas dla ciebie na powrot do kraju bo sie bardzo meczysz. ===================================================================== Sport

666

o ! i to był fajny numerek :D -- https://www.egify.pl/gify/transport/pociag/big/0002.gifhttps://artal.republika.pl/strzalka.gif

artur666 wiem,wiem cuda i w RFN !!!

artur666 napisał: Spioj spokojnie polonus5, u nas lepiej niz u was. :) ===================================================================== Największa w Niemczech, w branży handlowej, grupa kapitałowa – Metro z siedzibą w Düsseldorfie zapowiada zwolnienia grupowe swoich

Artur Artur

a miało być tak pięknie.... Szkoda! sport.wp.pl/wid,10645813,kat,32272,title,Holy-goalie-wciaz-ma-zaufanie-druzyny,wiadomosc.html -- death magnetic

666 :)

Dzisiejsza data w wielkim skrócie ;) -- Czas na herbatę Zabawy słowem

666

Czy wiesz, że już niedługo każdy człowiek zostanie zmuszony do przyjęcia na prawą rękę lub czoło znamienia przynależności do systemu? Czy jesteś na to przygotowany? Przeczytaj: Objawienie Jana 13.16-18

6 666 666 666

już za miesiąc: swiniopas6 napisał: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=79012109&a=79035782 > Kula ziemska jest przeludniona. Juz za miesiac mamy podobno > osiagnac "diabelski szereg" czyli same szostki: 6 miliardow 666 > milionow etc. w czerwcu - pierwsze próby LHC

666!!!

ta cyfra to nie symbol szatana, choć wielu tak uważa ale wczorajszy stan wody w Warcie! Ta powódź nabiera znaczeń symbolicznych podobnie jak wczęsniej tragedia smoleńska. Jak myslicie, co możemy odczytać z tego wszywstkiego?

Re: artur666 ..emigracja nie jest dla kazdego...

he he he wikszych pyerdol nie czytalem. 14 latki zaszaleli. he he he sami oszlomieni jak ty, i ty ich szukasz i czytasz i cytujesz. Nie zazdroszcze ci gosciu. huuuu

666

Dzien CZARNEGO szatana. Od samego rana we wszystkich kosciolach nabozenstwa dziekczynne za to co juz mamy i za to co mie c bedziemy.

666

miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,3190678.html -- IV RP ŁĄCZY SIĘ Z PROLETARIUSZAMI Z IV ŚWIATA