Przeszukano 111 730 571 wypowiedzi na 1 215 forach

a 170 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Chyba dobrze ze rodzimy przemysl samochodowy

waga170 napisała: > I swiat sie z nas nie smieje. A konkretnie który świat?

Re: Radość samotnej mamy z macierzyństwa

A Ty sama nie masz ze 170 cm wzrostu? To zmienia postrzeganie. Ja mam słabość do określonego typu mężczyzn, którzy się absolutnie nie nadają do wspólnego życia :) Ale tak czy inaczej znam kilku komandosów, mających około 170 cm i to jest 170 cm znakomicie wyszkolonej maszyny do zabijania

Re: Nadwaga u przyjaciółki - drążyć czy nie?

85 kg przy 170 cm i wyglądała atrakcyjnie? Sorki ale nie wierzę. Mam więcej niż 170 cm a ważę kilkanaście kg mniej i planuję zrzucić z 10 kg. Gdybym ważył 85 kg byłabym po prostu grubasem.

Re: Gwiazdka i logo czy no logo?

Rozumiem. Ja bym w prezencie kupiła cały zestaw czegoś zrobionego lokalnie a nie jakaś popierdólke z logo z wybiegów. 800zl/170? to kosztuje tandetnawy breloczek do kluczy/wisiadło do torebki jakiejś topowej marki.

Re: Szymi , znasz gościa ?

...waga170 w ORMO byl czujny, jak zrenicy oka pilnowal komuny, a teraz mu esbecka emeryture ciachneli... ... nawet na licha flaszke juz nie wystarczy...

Re: To już dziś - rekrutacja w Warszawie 2018

Zamoyski: 1A 170,8 1B 169,2 1C 171,8 1D 175,2 1E 171,4 1F 170,8 1G 162,6

Re: Nastolatki, kasa, niesprawiedliwości...

Też się zgadzam. Podniosłabym tylko kieszonkowe - starszej do 170 pln a młodszej do 150 pln skoro im nie wystarcza. -- "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie

Re: 659 pln - koszt przeglądu po 12 tys km jazdy

> bez przepaści 170 leciałem... A potem się obudziłeś z monstrualną polucją?

lucyjkama napisała: > 85 kg przy 170 cm i wyglądała atrakcyjnie? Sorki ale nie wierzę. Mam więcej niż > 170 cm a ważę kilkanaście kg mniej i planuję zrzucić z 10 kg. Gdybym ważył 85 > kg byłabym po prostu grubasem. Z podanych parametrów wynika, że masz jakiegoś pie...a

Re: Mądra decyzja naszego (nie)rządu (filtry DPF)

Misiu - jak coś podrożało najbardziej, to LPG. Pamiętam tankowanie po 1,70. A dodatkowego podatku od ON nie wprowadzą, bo na ON jeździ cały transport drogowy i spora część kolejowego. -- Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Re: Wanna vs prysznic

szerokości, a to dla mnie za dużo. No chyba, że te 170 cm, jakie podajecie, to wewnątrz wanny.

Re: Syn jest nieszczęśliwy a ja rozczarowana szko

taka_pani_jedna napisała: > A teraz proszę o kubeł zimnej wody na łeb https://www.szkolneblogi.pl/static/media/users/private/natala170/smingus2.jpg

Re: ~~~~~Wroclaw kiedys ~~~~~~~~~

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/bd/84/55054d57a4b50_o,size,272x170,q,71,h,9979f5.jpg -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: Listopad 2018 - oszczędzamy

Dziś wydane 170 zł na jedzenie i chemię, zobaczymy na ile starczy. Obiady zaplanowane na 4 dni i wszystko kupione. Mam zamiar odpocząć. W niedzielę idziemy do teatru muzycznego, w poniedziałek do kina na 7 uczuć a dzisiaj wykupiłam fajny pakiet na wyjazd na weekend w styczniu, akurat była fajna

Re: Celebrytki na żywo

, że ma jakieś 170 cm wzrostu. Pracuje jako modelka, a właściwie to fotomodelka ,zwykle pozuje sama i tak szczerze to ciekawi mnie czy naprawdę te 170 cm ma, czy sobie po prostu dodaje. Na zdjęciach wygląda na dość wysoka, ale czy jest wysoka naprawdę? Gdzieś słyszałam, że dodaje sobie centymetrów i

Re: rozmiarówka dziecięca

W mojej rodzinie, zwłaszcza od strony mamy wszystkie kobiety powyżej 170, więc żadne drobinki ;) w rodzinie chłopa trochę niższe, ok 165. A faceci w mojej rodzinie to już całkiem dryblasy :p np. mój brat -198 cm, stopa jak yeti :p

Re: Auto z salonu - hatchback do 50 000 PLN

oto on: www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-gtd-2-0-170km-ID6B08eH.html#2f3a253294 co o tym myślisz?

Re: A ponoć zdjęcie nie kłamie

Jeszcze je zapytaj, jaki procent ich randek to panowie, którzy w opisie mają 185 cm wzrostu, na zdjęciu blond czuprynę, a w rzeczywistości ma 170 cm w kapeluszu i łysinę zamaskowaną wygoleniem na rekruta.

Re: Takie problemy do roztrząsania w niedzielę...

Wentylator miałam wyłączony, temp 170stC. Może papier felerny, kupiłam coś z Tesco by Tesco. -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń

Re: 17 wrzesnia

maxikasek napisał: >m Buda > peszt wyglądał gorzej niż W-wa po PW. Zniszczenia 80% - tyle, ze to były walki a nie systematyczne burzenie po walce. >600 tys. Węgrów wywieziono na Syberię, raczej do Donecka - 500 tys, w tym 100-170 tys etnicznych Niemców zamieszkujących

Re: Ablicja

Najwyższe drzewko ma ponad 170 cm,drugie ciut niższe a trzecie jakieś 120 cm. "Pień" wątlutki to łodyga,musi mieć podpory. Także zagajnik dość wysoki :-)

Re: Kolejny oszust z Zamościa

bigzaganiacz napisał(a): > Ale wiara w to ze 14 letni samochod ma 170 tysiecy w narodzie ciagle zyje Mam forda fiestę z 2004. Fakt, nie ma 170 000km. 166 000 chyba.

znalazłem też 2.0 TDI GTD ale tym musiałbym się uczyć jeździć bo to 170KM:) ma 200 000 km w 8 lat to już bardziej prawdopodobne niż 70 w 10 lat w benzynówce a i cena 36 a nie 25 000

Re: W czym problem?

przecenili na 170? i już już miałam kupić a tu. sklep zlikwidowali ? kuźwa ?

Re: bmc

Matrek to Ty się zlituj - porównanie do polowania na ptaki jest jak najbardziej na miejscu! Nie wiem kto Ci takich głupot nawciskał ,że odłamki mają "wisieć w powietrz" - odłamki głowic kierunkowych są wystrzeliwane w stronę celu - a zasięg skuteczności odłamków 170 kilogramowej głowicy takiego

Nie prowadzę hodowli tuczników, nie potrzebuję genów gwarantujących duże osobniki :) Miło popatrzeć na wielkiego faceta, ale ja przy takich powyżej 170 cm zaczynam czuć się leciutko przytłoczona. A jak gadałam z Kliczką to musiałam się odsunąć, żeby miał mnie w polu widzenia :D -- Nadal jem

Re: ....ha,....ha....

https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44259739_751037418594806_3293422390482042880_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fatl1-1.fna&oh=52abf170ad1a61086e86f73d53584013&oe=5C89F0B4 -- Bywam w

Re: Gwiazdka i logo czy no logo?

Matko, pewnie chce być bardziej modna i mieć takie rzeczy, które są na czasie. Zara jest rozpoznawalną marką, benetton jest marką, mohito.... A to są rzeczy ładne, w których takie młodsze nastolatki ładnie wyglądają. Na wyprzedażach kupisz spokojnie w niewygórowanych cenach. Jak urośnie nagle do

Re: Duel 2018

waga170 napisała: > > A skoro mowa o ciężarówkach - ostatnio wyprzedzał mnie jakiś spory dostaw > czak, > > gdy jechałem 160. I to dosyć żwawo jeszcze przyspieszał. > > Najwyzszy czas zebys wymienil szybkosciomierz. I może gps-a we wszystkich telefonach

Re: tylko ostatni qtas nie potrafi sie przyznać

W moim teraz siódemka jest ekstremalnie długa. 1000 obr to 60/godz. Już przy 180 redukuje bo na siódemce brakuje siły :) Pamietam ze nawet w dieslu 170 konnym miałem krótsze przełożenie. -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich

BTW - na rynku zmiany!

Teraz 170 - 200 to jest ok... ale jeszcze nie tak dawno magiczna cyfra na liczniku bylo 100 tys.. bo potem przeciez remont albo na zlom -- Pozdrawiam, galtom "Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George

Re: ,,,,,,,,,, Stary, Stary Wroclaw ,,,,,,,,

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Wroc%C5%82aw_synagoga.gif/170px-Wroc%C5%82aw_synagoga.gif -- Lubię

Re: .... TAK SOBIE .......

https://scontent.fatl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43045351_1980098568719224_4149726770658017280_n.jpg?_nc_cat=100&oh=1fb329c37faadc7263eeb91b802a9e66&oe=5C170E85 -- Bywam w

Re: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~POLSKA~~~~~POLSKA~~~~~~~

https://scontent.fatl1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40920981_1945034292225652_5902491267614375936_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c8734a5377a6f170d88e0618e72dfb39&oe=5C1F838F -- Moje forum

Re: Para40 szuka Pana dla Pani - Wrocław

Witam.Chetnie spotkam sie z Wami. Jestem hetero, szukam realnej znajomości z ludzmi nea poziomie, jestem absolutnym amatorem bezz takich dosiadczeń ,a;e chetnie stanę wobec tkiego wyzwania i dam z siebie max, by nasze spotkanie nie było jedynym a pierwszym z wielu. mam 49, 170, w w sexie raczej

Re: Niemęskie

arwena_11 napisała: > bo wszystkie > spodnie na 170 i więcej Bądź uprzejma i napisz mi w których sklepach (stacjonarnych) jest to więcej, bo ja przez 30 lat odkryłam tylko dwa sklepy gdzie są długie spodnie, które jednocześnie nie są na bardzo dużą pupę. Mam na myśli długość minimum

Re: Fotelik samochodowy do jakiego wieku?

Tak długo jak to potrzebne ze względu na wzrost lub wagę. Normalnie to gdzieś 9-11 lat ale to bardzo indywidualne. Znam dziecko które w wieku 9/10 lat było prawie tak wysokie jak ja, a mam ponad 170 cm. Rok później to tylko napluć mi na głowę ;) Tak urosło. Problemów zdrowotnych brak, ot tak

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/67/f5/5278b7e1a557b_o,size,272x170,q,71,h,73b242.jpg

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/f3/36/51c17a90497c6_o,size,272x170,q,71,h,b5f229.jpg

jesli jest brunetka - to tesz nie ma problemu:

grzeczna_dziewczynka15 napisała: > A biali obrotowi lubią .... brunetki vel szatynki - szczuple i 1,70 - chetnie z bogatym tatusiem - bo nie lubie sie napracowac.

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/ce/2c/532998a29f799_o,size,272x170,q,71,h,2f9da2.jpg

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/c7/87/560a494c4014f_o,size,272x170,q,71,h,6f2421.jpg -- Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: "Kawał baby" co wg Was znaczy?

chatgris01 napisał(a): > W latach 50-tych 169 cm to bylo duzo. Nie tak do końca. Kobiety w latach 30-60 wcale nie były takie małe. Greta Garbo miała 1.70cm, Katharine Hepburn 1.72cm, Lauren Bacall 1.74cm, Hedy Lamarr 1.70cm, Audrey Hepburn 1,70cm, Sophia Loren 1.74cm, Ingrid Bergman

Re: Skąd taki cholesterol?

No ja mam ochotę, a na emeryturze i czasu przybyło z lekka, więc mimo iż "ogródek" oddalony o 170 km od Warszawy, owszem i wędzę i ziemniaki sadzę i inne warzywka też mam w dużej mierze swoje. Mine się chce i dodatkowo sprawia mi to przyjemność

qqbek napisał: > misiaczek1281 napisała: > > > oto on: www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-gtd-2-0-170km-ID6B08eH.html#2f3a253294

Re: Jak sprzedac uzywane ubranka dla dzieci?

Na 13-14 lat. Zależy ile ma wzrostu nastolatek Ale to na ok.170 cm ;) -- "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie :)

Re: Dziecinstwo nie ma znaczenia?

kod_matrixa napisał: > A w twojej historyjce jest co najmniej jeden mit pokutujący od dziś. Napoleon m > iał 170 cm wzrostu przy średniej we Francji 164 cm w tamtym okresie. Anglicy pr > zyczynili się do rozpowszechniania tej bujdy robiąc z tego mit. > Nie wazne, rozniosl

Re: Antyematka

Bzdura, chciałam mieć drugą dziewczynkę. Cieszyłam się przez większość ciąży bo na kilku usg wyszła bezapelacyjna dziewczynka. Nakupiłam ciuchów. Na parę godzin przed narodzinami na szpitalnym usg potwierdzono dziewczynkę. Obecnie ma ona 13 lat, 170cm wzrostu i nazywa się Nikodem :P -- Na

Re: TPMS Simulator

waga170 napisała: > A masz moze przypadkiem PMS symulator? Kupilbym babie. Nie przez przypadek, ale przez projekt :) No TPMS sensors fitted = annoying yellow dashboard. Here is a module to clear out the dashboard and use the board computer again

Re: Dziecinstwo nie ma znaczenia?

A w twojej historyjce jest co najmniej jeden mit pokutujący od dziś. Napoleon miał 170 cm wzrostu przy średniej we Francji 164 cm w tamtym okresie. Anglicy przyczynili się do rozpowszechniania tej bujdy robiąc z tego mit. -- Zygmunt Freud: ?Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której

Re: problem z alkoholem na prywatnej posesji

waga170 napisała: > A na co stawiales? Bo moim zdaniem jezeli kierowca da rade dojsc do samochodu, > wejsc do niego i uruchomic silnik to jest jeszce niedostatecznie napity. Ja sie > znam! ja stawiałem na to, że jak jest to teren prywatny i ogrodzony to kierowca może sobie w

Re: kto jeszcze chce wyskoczyc na rybke w panierc

Ja w górach czasem zajdę na świeżego pstrąga i za całą rodzinę 2+2 nie zapłaciłem jeszcze więcej niż 100 zł, a objemy się jak dzikie świnki. 170 zł za coś takiego to jakaś abstrakcja. -- http://tiges.blox.pl/html Najpopularniejszy blog motoryzacyjny na gazeta.pl

Re: Apel Jeżycki

wysokich? W ogóle, to czy w Kłamczusze nie jest napisane, że jakaś koleżanka patrzyła na Anielę "z wysokości swoich 170 cm"? Więc skoro Robroj ma 162, a Aniela jest od niego o głowę wyższa, to ile cm ma głowa jako jednostka miary? Wzrost w Jeżycjadzie to po prostu wartość zmienna. Postacie doświadczają

Re: co po Zarze?

A jak chcesz bardzo dzieciowo to polecam COOL Club, tam robią to samo wzornictwo (o zgrozo !) i na rozmiar 134 i 170. Ostatnio była nawet na 170 bluzeczka z kopareczką jak dla 6 cio latka ;)

Re: jak to rozplanować?

Dziękuję za odpowiedź. Przeszukałam internet, znalazłam fajną(chyba) kabinę pięciokątną 90x90 Ronal (Sanswiss). Pur Light. Boki stałe przy drzwiach mają po 45 cm.,realizując Twój projekt-pralka, a obok umywalka-zrobić szafkę z umywalką, czy wszystko przykryć blatem i wpuścić umywalkę w blat

Re: Facet zaczyna się od..?

koło 170 ma dwóch synów, z czego jeden osiągnął już swój docelowy wzrost - czyli ok. 185 cm. A nasz syn zapowiada się na dwumetrowca, choć może się zdarzyć, że nagle zatrzyma się w tym swoim gwałtownym rośnięciu i szczerze mówiąc, nie zmartwiłoby mnie to jakoś szczególnie.

Re: Tegoroczna rekrutacja do LO

we Wrocławiu nie było obcinania miejsc czy klas, a progi skoczyły w każdym LO. Np. rok temu w bdb liceum do klasy mat-fiz-inf starczyło 153 pkt a w tym roku min próg wynosił 170. W innym LO rok temu do klasy mat-fiz-ang starczyło 120 pkt a w tym trzeba było mieć 132.

Re: OK, chce dolaczyc do trendu...

waga170 napisała: > Ciekawe rzeczy! Albo stoi wielki budynek a rowno przez jego > srodek przebiega granica dwoch dzialek, hehe. A co w tym ciekawego? Czy brak dostępu do drogi publicznej? Takie rzeczy wielokrotnie można spotkać.

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/44/81/57f9d985f3bf1_o,size,272x170,q,71,h,a68c00.jpg -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: Ślub pani z kwiaciarni z młyńskiej

Mialo byc na 170 ludzi wesele a tu było ledwo 40 kolejne kłamstwa jak ten facet pozna prawde o niej to szybciej spie... od niej a ludzie na miescie znaja cała prawde co wyrabiała a nie jej kłamstwa do kazdego cos innego bo nie pamieta co do kogo mowi.

Re: Setny dzwon na S1 na 100-lecie!

waga170 napisała: > > Znam ten zakret dosc dobrze, > > Tylko ze jadacy tamtedy po raz pierwszy go nie znaja w ogole. Człowiek zdrowy psychicznie jadący po raz pierwszy jakąś trasą powinien na wszelki wypadek uznać, że ograniczenia warto przestrzegać. > Po prostu

vogon.jeltz napisał: > > prędkość 30 km/h > > Chyba powinieneś odkopać wątek, w którym trypel opowiadał o swojej Vespie. > > > a Polo 4 koła dach,160km/h > > Z przepaści przy dobrym wietrze. bez przepaści 170 leciałem...poczytaj dane techniczne

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/35/ed/5acb3fda84fff_o,size,272x170,q,71,h,633c1a.jpg -- Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Re: Słodkie życie nastolatka

zjada dwa, w szkole i z nami w domu, wiec porzadnego mięcha i surówek mu nie brakuje (to a propos uwagi czyjej powyżej). Wazy 50 kg przy wzroscie 170 cm, wiec jest chudy jak patyk.

Re: Do dziewcząt z fryzurą ala Kożuchowska.

Wszystko zależy od cięcia. Naprawdę dobry fryzjer potrafi wyczarować cuda, ale takich to niewielu. Ja spotkałam 1 na swojej drodze, włosy mam cienkie, przerzedzone tarczycowo, a gostek zrobił mi takie strzyżenie, że wychodzę spod prysznica, strzepnę głową i jest cudo i jest burza i wyglądam

I nic o pytaniach referendalnych PAD?

Nawet admiratorzy Prezydenta ? Balon referendum konstytucyjnego (rozpoznawczo-zapoznawczego) pompowany przez 'osrodek prezydencki' przez dlugie miesiace - wlasnie pekl (z sykiem) ujawniajac bezsens tego drozyznianiego (170 mln PLN) 'sondazu'. Nie zacytuje pytan - sa dostepne wszedzie. Ja

Bzdura, siostra ma wysokiego i dwoje normalnych dzieci urodziła (mąż jak drągal), a inna znajoma z konkubentem max. 170 cm musiała mieć CC bo dzieciak wielki. No, ale może jakoś inaczej Ci wynagradza. -- Moderacja na E-mamie: Post o tym by poderżnąć gardło umierającemu członkowi mej rodziny

Re: Np MPK

weteran-czasu napisał: > PiS będzie albo nie będzie rządził we Wrocławiu. > Indyk myślał o niedzieli, a w sobotę już łba nie miał, a co dopiero jakaś kaczk To samo gadał Michnik :) Wpływy z biletów to około 170 mln. Straty z tego tytułu podobne 4000

Re: "Polki tyja na potege"

Fakt Jakbym ja jadala tyle, co moja francuska tesciowa, to wazylabym ze 100 kg. Ona najwiecej w swoim zyciu wazyla 68 przy 170 wzrostu (w wieku pomiedzy 60 a 73, wczesniej wazyla okolo 60, przewaznie 57-59). Na pierwsze sniadanie codziennie jadala croissanty, brioszke albo pol bagietki-wszystko to

Re: Co rozumiecie przez tzw. Minimalizm w zyciu?

No mnie z normalnej po zakupach po prostu wypadały rzeczy, trzeba było podtrzymywać i szybciutko domykać - taki test na zręczność :) Wkurzające to było strasznie. I zamrażalnik mały - w końcu odłamałam fronty szuflad, żeby był bardziej pakowny. Beznadziejne to było. A to też nie było jakieś

Ma się świetnie pod warunkiem że kandydat ostatecznie nie wybierze szkół które różniły się o 1 punkt w poprzedniej rekrutacji. Jeśli kandydatka że 160 punktami wybrała 8 szkół które w poprzednim roku miały progi 170-160 punktów tzn ze niczego nie oszacowała. A mogła chociaż stwierdzić, że jest

Re: Przecież Iran też nie jest bogatym państwem.

Ale Iran dostał od Obamy 170 miliardow to ma czym szpanować. Syria jest dla Iranu wazna z powodu bliskości Izraela a ten wiadomo lezy na sercu Szatanowi. Death to America.

Re: Jak pieczecie kaczkę?

Na początku nagrzewam piekarnik mocniej, a jak już widzę i słyszę, że zaczyna skwierczeć w garnku, czyli proces pieczenia się zaczął, to przykręcam na 150-170 stopni.

Re: Wymiary u 14-latków

Mój, tyle że 13-latek, ma 180 cm wzrostu i rozmiar buta 46. W ciągu roku urósł solidnie, bo aż 20 cm, a stopa powiększyła się o 5 numerów. Ja mam 162 cm wzrostu, a mąż 170 cm i rozmiar buta 41, więc nie wiem po kim młody taki wysoki. Jego 23-letni brat ma 168 i 40, więc też niedużo.

"esperantza napisał(a): > tym systemie jest sporo niepewności co do wyniku końcowego, Czuli jednak sama sobie przeczysz smile" Nie przeczy samej sobie, jeżeli ktoś zdobył 160 punktów to winien wybrać szkoły które rok temu mieściły się w przedziale punktowym 170-120 . Obstawianie samych szkół

Re: Życie to nie matematyka

Durne to na maxa. To by oznaczało, że mając niskich rodziców można dobić do 180 cm wzrostu - oczywiście chciałabym i moze się tak stanie. Syn szwagra ma 190 a rodziców ma poniżej 170 cm. Moja koleżanka też ma rodziców w okolicach 165 cm oboje a jej bracia mają jeden 191 drugi 189.

Re: Od 07.2019 r mniejsze pensje - dodatkowa emer

riki_i napisał: > W rezultacie dziś ja mam tam 200 tysięcy, a na wyjściu w 2022 roku będę miał 370, Ohhh #1, to prawie 25% rocznie. Jak w mojej rewaloryzacji którą skrytykowałeś, że możliwa jest jedynie z działalności przestępczej. Chyba, że ten przyrost 170 tys osiąga się dokonując

Re: Goście, goście, co zrobić ematko?

) grecka sałatka a kolacje z feta 6) dla luksusu kupilabym Cole.Fante i pojedyncze lody różki.na patyku bardzo tanie w biedrze i lidlu.a pyszne (99 -1.70 zł szt)

Re: Ubieranie dużych dzieci

no ale 128 rozmiar jest dosc typowy dla dzieci w zerowce wiekszosc ubran jest w rozmiarowce do 158 co najmniej pozniej jest problem z wysokimi nastolatkami faktycznie, w sensie meskimi, bo nie wiem jak z dziewczecymi bo 170 czesto jest juz przyzmale a meska eska spada z chudego tyłka buty

Mowa o przejeździe A1 od Łodzi po Gdańsk. Średnia wyszła 145, ale tempomat ustawiony na 160 (i podganiany przyciskiem do 170 w wypadku gdy ktoś się z tyłu zbliżał). Fuksa miałem :) A może i wiatr w plecy. Ale tyle ta popierdułka pali. Producent podaje autostradowe (dla 130km/h) - 3,7l/100km

Re: Morskie Oko historia prawdziwa

Bo w Yosemite turyści mają do dyspozycji 3000 km2. A w polskich Tatrach - 170.

trypel napisał: > W moim teraz siódemka jest ekstremalnie długa. 1000 obr to 60/godz. Już przy 18 > 0 redukuje bo na siódemce brakuje siły :) U mnie przy 60km/h jest 1100 obrotów na "7", ale zrzuca w dół z 7 na 6 już przy 170 km/h. A żeby nie być gołosłownym (dotyczy osiągania

Re: Czyich mężów/partnerów chciałybyście poczytać

Facet musi miec to "cos" a nie byc nudnym przystojniakiem. Ten ma "cos" >Jest niskim gościem, wyraźnie niższym od Rosy, a ta ma ze 170 cm wzrostu. az poszlam pogapic sie na zdjecia i stwierdzam jeszcze raz, ze musiala sie rozwiesc a to nowy maz. Albo to jakis kochanek, a meza nie pokazuje!

Re: Wzrost dziecka lat 12

Uwielbiam takie wyższościowe watki! "Mój ma 170 cm.wzrostu, a 30 kg.to mój 8 latek ma". A wystarczyłoby zajrzeć w siatki centylowe, a nie błyszczeć niewiedzą...

Re: Donald na hulajnodze

biura, ostatni news , jakis pajac posel zostaje ambasadorem , a i tak bierze udzial w 170 glosowaniach a peokuratura nic nie widzi w tym zlego , no i ok nic sie nie dzieje pomino ze to spluniecie w twarz elementarnym zasadom przyzwoitosci ale polactwo przechodzi nad tym do porzadku dziennego bo kazdy

Re: Wakacyjny szok !

mi rasy ale bydle sięgało mi do bioder a mam 170 cm wlazł z nim po kostki w wodzie i puścił smycz, pośród siedzącej gromadki malutkich dzieci.

Re: Chionka

Jak przymocowac choinke? W zeszlym roku kuoilam taka 170cm, plastikowa, lekka jest i jak ja pacnac to sie wywroci :( Kot jest dorosly, w duzej mierze przypodlogowy, ale nie pogardzi przespacerowaniem sie po oparciu kanapy, no i na swoje statywy tez chetnie wlazi. Kot wyznaje zasade "do dwoch razy

Re: ~~~~~~~~~Stary Wroclaw~~~~~~~~~~~~~~c.d.5

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/67/f5/5278b7e1a557b_o,size,272x170,q,71,h,73b242.jpg

Re: Nowe zarządzenie komendanta głównego policji.

waga170 napisała: > > "Zakaz trzymania rąk w kieszeniach przez policjantów"! > No to niech mi teraz ktorys sprobuje wsadzic reke do mojej kieszeni. Ja ta bym pozwolił, ale policjantce włożyć do przednich kieszeni moich spodni -- Nie mam już siły kopać się z koniem, poza

esperantza napisał(a): > Ma się świetnie pod warunkiem że kandydat ostatecznie nie wybierze szkół które > różniły się o 1 punkt w poprzedniej rekrutacji. Jeśli kandydatka że 160 punktam > i wybrała 8 szkół które w poprzednim roku miały progi 170-160 punktów tzn ze ni > czego

mykonid napisał(a): > 160km/h? Buehehehe. Może nowym. A nie tym kilkunastoletnim, z silnikiem o mocy > kosiarki. Inna sprawa, że strach by było tym jechać 160. jeśli prowadziłby taki strachliwy co się boi kierowca jak ty to faktycznie strach i 160....ja jestem odważny

Re: Wzrost i rozmiar buta 14-latków

Moj syn ma 14 lat i 9 m-cy, wzrost 170 cm, stopa rozmiar 43. Narzeka ze nie rośnie od dawna...W jego klasie (i równoległych), a są to dzieci urodzone od września 2003 do sierpnia 2004, wielu chłopców jest bardzo wysokich ale tez kilkoro takich którzy wyglądają jak dzieci 10- letnie

Re: Amatorszczyzna

polski_francuz napisał: > W Polsce wiatr a u nas slonce i Nutella za 1.70 ?:) > to guvno na oleju palmowym? darmowe mówię nie.

Re: Kto po kim?

tt-tka napisała: > Wlasnymi tez - mowi do Anieli (drobnej, wedle tekstu z Klamczuchy) "jestes wyzs > za ode mnie o glowe". A w CR dowiadujemy sie ustami jego corki czy tez altorki, > nie pamietam dokladnie, ze juz dorosly Robert liczyl sobie metr szescdziesiat > A to

Re: BMW 330D E91

bo ja zadbałem) i komplet żarówek na przód. 16 lat i 170 tys km. Chyba ze to było tak- kupuje pewne auto przed dużym serwisem za to 20 tys poniżej ceny rynkowej i robię sam. Wtedy ok -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich

barbibarbi napisała: > Czyli typ budowy jabłko trochę, albo drwal - szerokie plecy z dużym biustem Nie wiem, co to drwal ;) ale niekoniecznie jabłko. Np. taka pani 170+ wzrostu, szczupła talia, płaski brzuch, i plecy rozszerzające się w kielich ku górze. Szczupła. Postawna, ale żadnej

Re: kolorowe letnie sukienki NIE z poliestru

: shop.mango.com/pl/kobieta/sukienki-d%C5%82ugie/d%C5%82uga-sukienka-w-kwiaty_33050828.html?c=70&n=1&s=prendas.familia;32.dresses32;Largos To jest wiskoza, której raczej nie lubię, ale jednak ta sukienka nosi się bardzo dobrze. Nadaje się na upały. Niestety jest naprawdę długa, mam 170 cm wzrostu, kupiłam rozmiar 34, a dół sukienki dotyka ziemi.

Nie miał prawa jazdy i pędził 170 km/h po Gdańsku

Nie miał prawa jazdy i pędził 170 km/h po Gdańsku

Cambridge Advanced Learner's Dictionary

Cambridge Advanced Learner's Dictionary to słownik języka angielskiego. Zawiera przejrzyste definicje około 170 tys. słów i zwrotów. Aplikacja zawiera też przykładowe zdania w wykorzystaniem danych wyrażeń, oraz informacje o częstości ich występowania. Program dynamicznie pokazuje wyniki

Cambridge Advanced Learner's Dictionary to słownik języka angielskiego. Zawiera przejrzyste definicje około 170 tys. słów i zwrotów. Aplikacja zawiera też przykładowe zdania w wykorzystaniem danych wyrażeń, oraz informacje o częstości ich występowania. Program dynamicznie pokazuje wyniki

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin