Przeszukano 111 279 815 wypowiedzi na 4 109 forach

350 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Modlińska 350m do przebudowy

...nie 350m, ale góra 280-300m (licząc od szykany przy zjeździe z wiaduktu do początku pasów do skrętu w lewo w Światowida). Teraz to już i tak nieważne ile metrów. Niektórzy obecni Radni przed wyborami zaglądali na forum i aktywnie działali w celu poprawy warunków życia na Białołęce. Po pomyślnych

Brwi POWDER EFFEKT,OMBRE ZA JEDYNE 350zł Sosnowiec

Witam, jestem certyfikowaną linergistką, zapraszam na MP brwi dowolna metoda do końca sierpnia 2017 za jedyne 350zł. zainteresowanym paniom wyśle swoje prace na maila :) Pozdrawiam cielutko

Re: Doradźcie, ekspres ciśnieniowy do ok 350zł.

do 350 zl? anetapzn, z tych co zalinkowalas wybralabym delonghi, jeszcze nigdy nie slyszalam slowa krytyki na te marke.

Całkiem obiektywnie proszę- dom 350 m2.

Rodzina 2+1, jedna osoba z rodziców często w delegacjach. Wiecej dzieci nie będzie. Do stałej pracy druga osoba ma 50 km, praca 8-16. Oczywiscie autem. Przedszkole, szkoła też kawał drogi. Dom = 350 metrów. Czy to dużo czy mało czy w sam raz dla takiej rodziny ?

Re: TROLLE - cyfrowi wyrobnicy, wpis za 3,50 zl..

i jeszcze jeden TROLL-leniuch:D Co wpis to ten sam tekst....i 3,50 zl sie nalezy.:D:D Waldemar Niezły Towarzysz mroczek to "członek" w pełnej przenośni tego słowa, Spółdzielni pracy Trolli pod nazwą Zbyszek Mroczek. -- Moulin Rouge....ulubiony!

Subwofer Tuba Samochodowa 350W Eufab 18013

DANE PRODUKTU: EUFAB 18013 Opis producenta głośnik samochodowy - 250mm - 1-drożny - Głośnik pasywny - 350 Watt Kluczowe cechy Producent: Eufab System: 1-way Projekt: Okrągły Aktywny / pasywny: Głośniki pasywne Rozmiar w mm: 250 Witam posiadam Subwofer Tube Samochodową o mocy 350Watt. Tuba była

Re: Całkiem obiektywnie proszę- dom 350 m2.

Ojej, 350 m to dużo, czy mało? A jeśli napiszemy, że mało to dokupisz kolejny dom? Ja tam proponuję iść w rozbudowę... Nowobogacka mentalność, chwalenie się pod przykrywka zakłopotania, niepewności... żal....

Gdyby był bliżej szkoły i pracy, byłoby mnie stać na ogrzewanie i inne historie eksploatacyjne, to ok. Ale za daleko. 350 metrów mnie nie przeraża, pewnie 1/3 to te tam techniczne.

Ktoś kto w ogóle bierze pod uwagę zakup czy budowę domu o powierzchni 350 m2 nie zastanawia się nad kosztami ogrzewania takiego domu, bo dla kogoś takiego kilka tysięcy miesięczne to żaden pieniądz. Przynajmniej taki jest mój punkt widzenia.

?????dom = 350 metrów. Czy to dużo czy mało czy w sam raz dla takiej rodziny Kazda z tych odpowiedzi moze byc wlasciwa. Zalezy co komu pasuje i jakie ma oczekiwania. (imho: duzo za duzy...)

Netto zarobila 180 tys a oszczednosci ma 350 tys.

maksimum napisał: > Czyli brutto zarobila 282 tys zl a oszczednosci wzrosly jej o 350 tys zl.netto. Zacznijmy najpierw od podatkow. Ile z tych zarobkow brutto wychodzi netto? Wyszlo ze netto zarobila ze 180 tys zl a oszczednosci ma 350 tys zl.

Dla mnie 350 to duzo za duzo.Nie chcialabym w takiej landarze mieszkac i jej sprzatac,ogrzewac i konserwowac.I taki kawal drogi do tego. Nigdy w zyciu. -- "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2

Niech ta samozwańcza królowa trollingu i głupich marzeń policzy najpierw koszty ogrzewania 350 metrów. Grzać musi wszystko, bo inaczej po 2 zimach będzie po domu. Te metry trzeba też sprzątać, trawkę w ogródku przycinać, podjazd odśnieżać, a cały dom konserwować. Powodzenia życzę...

zalezy od stylu zycia, 350m2 to duzy dom i spore koszty utrzymania (w zimie by ogrzac taki dom potrzebujesz ok 1000zl miesiecznie, i to przy umiarkowanych temperaturach). Jest jakis alternatywny dojazd? Jak nie to przygotuj sie na role kierowcy podrastajacego dziecka, kazde spotkanie ze znajomymi

Miejmy taką nadzieję, bo to, co się dzieje na dojeździe z Mostu Północnego do Modlińskiej i potem na Modlińskiej woła o pomstę do nieba. Wczoraj przed 17:00 korek na moście zaczynał się już od wjazdu z Wisłostrady. A tak w ogóle to co to za "geniusz" zaprojektował to skrzyżowanie oraz zwężenie Modl

Netto zarobila 180 a oszczednosci wzrosly o 350.

Wyszlo ze netto zarobila ze 180 tys zl a oszczednosci wzrosly jej 350 tys zl. Z tych 180 tys zl netto trzeba odliczyc koszty utrzymania w calym roku. Dla dobrze zarabiajacej rodziny jest to okolo 10 tys zl miesiecznie,wiec rocznie wychodzi 120 tys zl. Po odjeciu zarobkow netto 180 tys od

Wszystko zależy co na tych 350 metrach się mieści - sypialni ile, łazienek ile, jak duże są salon/jadalnia/kuchnia, pralnia i suszarnia są, jakieś atrakcje dodatkowe typu apartamenty dla gości, letnia kuchnia, siłowna, sala zabaw, sala kominkowa, biblioteka, balowa? Garaż w obrysie? Ogród jaki? Z

, teścia, teściową do siebie. Wtedy 350 m2 , które teraz przy 3 osobach wydaje się sporo za dużo gdy jest ktos z wyżej wymienionych osób, a do tego wymaga pomocy i opieki ( także osoby obcej) to przestaje byc az o tyle za duzo.

Gdybym miała panią do sprzątania np. 2-3 x w tyg, ogrodnika, bliżej do pracy albo pracowała z domu i stać by mnie było na opłaty (albo dom miałby panele słoneczne, był zbudowany w systemie pasywnym itd)- czemu nie. Jednak wizja latania na mopie na 350m2 i rachunków za gaz mnie przeraża. -- "Nie

350 m2 dla trzyosobowej rodziny? Żartujesz? Hangar lotniczy chcesz mieć? Wyobraź sobie sprzątnięcie takiej przestrzeni. Znam wiele rodzin wielodzietnych, żyjących na 100 - 150 m2 i świetnie sobie radzą. U mnie jest 5 osób ze mną włącznie i mamy ok. 150 m2. Absolutnie wystarcza, a nawet jestem

totalne odcięcie od rozrywek. Czy może będziesz z chęcią odbierała nastolatka z kina o 22 i wracała 50 km do domu... Zycie Ci niemiłe...? 350 metrowa noclegownia 50 km od pracy? dziękuję, postoję.

Kupiłam taki dom 10 lat temu. Rodzina 2+2. Oboje z mężem pracowalismy w domu, więc potrzebowalismy pracowni. Zamieszkał z nami mój tata, z założenia miał mieć swoją niezleżna powierzchnię - z odrębna kuchnia i łazienką. Dom 350 metrów, ogród 1400, pod warszawą, do centrum 15 km. Wtedy dom był dla

Polskie Export wzrosl 350 %

-spożywczego zwiększyła się o ok. 350 proc. Kolejna lata powinny przynieść dalszy rozwój. Z zestawienia Banku Zachodniego WBK wynika, że produktami spożywczymi o największym potencjale rozwoju za granicą są przetwory ze zbóż, w tym pieczywo cukiernicze. "Tradycyjnym rynkiem zbytu dla polskich słodyczy jest Unia

Mix zima 3,50

Polecam Mix Zimowy Płaszcze,Kurtki,Swetry,Polary,Bluzki,Spodnie,Spódniczki,Sukienki.. Towar pakowany po 20 kg Mix Europejski W super cenie ! Jedyne 3,50zł/kg Idealny na zimę - sztuka ok 1zł Mosina / k Poznań 697-898-988 oraz Toruń , Olsztym , Mysłowice , Lublin Zapraszamy

*** MIX ZIMA - 3,50 zł/kg ***

HURTOWNIA TEXTIL TRADE W TORUNIU PROPONUJE NAJTAŃSZY SORT: MIX ZIMA mix odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej; odzież sortowana; znajdą tam państwo m.in. kurtki, bluzki, swetry, dresy, itp. Pakowane po 20 kg. CENA: 3,50 zł/kg Proponujemy także wiele innych asortymentów jesienno zimowych

Cel: 350 tys. złotych

do dziś dzięki datkom w trakcie trwającej już dłuższy czas akcji uzbierano... zaledwie 6 500 zł. Ktoś przypomni, ile w ciągu dwóch dni uzbierano dla Sebastiana K.? -- "wszyscy byliśmy komunistami, taki był ustrój w naszym kraju" (autor: mama303)

...i kolejne pół roku minęło - ponownie odświeżam wątek. Mamy już Q3, lada moment otwarcie GP - ostatnia szansa, aby podczas wakacji coś poprawić. ...bo inaczej będzie "...a nie mówiłem", a raczej "...a nie pisałem".

Jak średnio w Polsce jest 350 000 urodzeń rocznie

to te 13000 można traktować jako ilość w zakresie bledu statystycznego. To jest takie nazwijmy zero+. Efekt żaden. -- Kiedy DYKTATURA jest faktem, REWOLUCJA jest obowiązkiem!

Re:S-350 "Witjaź"corz bliżej wejścia na uzbrojenie

i-korotchenko.livejournal.com/1314275.html Pozdrawiam!

Re: Co wybrać: MZ ETZ 251 czy JAWA 350 TS ???

. ETZ 251E 4,5 - 6 ,0 l./100 km . Etz 150 e do 5.0 l. Na 100km. ETZ 251e nie zapomnij o e.moduł elektroniczny . Bez e to zapłon na młoteczek . Nowy też dobry . To chyba wystarczy . Aaa do jawy 350 możesz zamontować przyczepkę , do etz-y nie mam pojęcia . Prudnik . Polska . Rysiek kostruch . Sójcze

Doradźcie, ekspres ciśnieniowy do ok 350zł.

Ja wiem, cudów z wodotryskiem nie będzie za tę kwotę, ale potrzebuję taki mały, który robi kawę i ma dyszę do spieniania mleka. Duży full wypas mam, a taki mały "podręczny" ew. na wyjazd też mi jest potrzebny. Możecie coś doradzić? Na ceneo są tak rozbieżne opinie, że szok. Kawiarka do postawienia

Re: Cel: 350 tys. złotych

Niech Szydło idzie do domu siniaki leczyc. To bedzie dobry poczatek na kupno karetki. -- Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!

Re: praca przez internet 100% pewnosci do 350zl w

Ja polecam zapoznać się z artykułem: rafalsliwiok.pl/11-sposobow-na-szybkie-zarabianie-przez-internet/

a tutaj przyklad TROLLA-leniucha:D:D Na kazdy komentaz ma tylko jeden tekst i.....3, 50 zl skasowane:D:D Mariusz Kwiecien Kwiczycie i manipulujecie antypolskie zlodziejskie szmaty z PO i tylko debile z PO w to uwierza Hehehehehe -- Moulin Rouge....ulubiony! Wt, 22-08-2017 Forum: PODWÓRKO - Re: TROLLE - cyfrowi wyrobnicy, wpis za 3,50 zl..

...a na chamstwo forumowe typu "spierdalaj skurwysynu" tez przejdzie powoli czas.....:D:D:D Taka "kryska na Matyska":D wyborcza.pl/7,75398,22259838,co-zrobic-kiedy-

Dzień dobry. Zostało 350 dni do Sylwestra

Witam 16 dzień roku, do końca pozostaje 350 dni -- Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain

TROLLE - cyfrowi wyrobnicy, wpis za 3,50 zl....

pelno ich na FB i forach......:D Poznac ich po belkocie i bezmozgowym pisaniu wszystkiego na nie. :S No coz, zawsze to lepsza robota niz czyszczenie kibli lub na kasie w Biedronce.....:D:D:D Wt, 22-08-2017 Forum: PODWÓRKO - TROLLE - cyfrowi wyrobnicy, wpis za 3,50 zl....

Re:"SB-739" jako nosiciel "Marlina-350"!

eagle-rost.livejournal.com/698966.html Pozdrawiam!

Re: Jaki wybrac HOTEL ( 5 gwiazdek) cena 2500-350

Właśnie wróciłam z magic life w belek. Ogólnie byliśmy zadowoleni. Nie podał pan preferencji wiec nie będę się rozpisywać.

Kawiarka z funkcją spieniania mleka :D Mukka Baletti www.ceneo.pl/1910681

Są kawiarki z kablem, podłączane do gniazdka. -- W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić? Fryderyk Nietzsche

W tej cenie jakikolwiek kupisz będzie tak samo byle jaki, a dysza będzie spieniała tak sobie. Weź ten który Ci się wizualnie podoba i gabarytami odpowiada.

Re: O pierdułach --- Odc. 350 :-)))

u mnie dzis leje, sladu po wczorajszym dniu jakies rozgrzewajace curry, pieczenia chlebka i ciasteczek, planowanie formy na sukienke -- co bylo to bylo co moze byc jest a bedzie to co bedzie

No mniej wiecej taki pułap cenowy sobie postawiliśmy w przypadku ekspresu doraźnego, do przenoszenia-przewożenia na urlop, na działkę etc. :) No właśnie chyba DeLonghi wybierzemy. Normalny, większy z młynkiem mamy w domu, ale takiej kobyły na urlop nie weźmiemy..niby mozna, ale z lekka nieporęcznie

Poszukaj na alegro Jura od modelu E. Np E85 - dysza jest w komplecie zazwyczaj i jest świetna. To mój pierwszy ekspres który naprawdę był świetny. Teraz mam nowszy model Jury i jest niewiele lepszy od tego starszego. A kawa jest najlepsza niż te Saeco, Zelmery Amica i inne tandetne.

Happy Turkey day nasz miesiac wczesniej byl mam nadzieje, ze nie wpadniesz w spiaczke poucztowa :-) moja ulubiona scenka z indykiem jest z udzialem Mr Bean -- co bylo to bylo co moze byc jest a bedzie to co bedzie

Ostatnie zakupy zrobione - jutro rano trzeba wstac i wstawic ptaka do piekarnika. mam nadzieje, ze sie nie bede z nim bila tak ja tutaj;) youtu.be/9L3bGKlxzGE Happy Thanksgiving dla wszystkich:)

Poemia robi niezla kawe. Tylko nie jest taka zupelnie mala. Na wyjazdy mam wiekowego brauna - waziutki, rozmiarem przypomina te najmniejsze delonghi, ale moj ma z 15 lat i nie znalazlam zeby ci zdjecie wstawic.

My kawiarkę tez mamy, ale to raz na jakis czas używamy, częściej mąż. Ja wolę kawę z ciśnieniowego ekspresu. I tak szukamy czegoś w tak niskiej cenie z w miare dobrymi opiniami. Poczytam o tym de longi. Dzieki.

Oczywiscie autem Oczywiście. Wyższe sfehy finansowe, panie tego. Przyznam szczerze , że zazdroszczę zasobów finansowych.

starobrno napisała: > Poemia robi niezla kawe. Tylko nie jest taka zupelnie mala. Na wyjazdy mam wiek > owego brauna - waziutki, rozmiarem przypomina te najmniejsze delonghi, ale moj > ma z 15 lat i nie znalazlam zeby ci zdjecie wstawic. No właśnie, co stare, dobre to juz tego nie

Aqua ten który mi się wizualnie podoba ma fatalne oceny :D Ja wiem, cudów nie bedzie, ale może któraś z emam ma taki w pracy,w domu... Myślałam jeszcze o tym, ale opinie umiarkowane... https://www.ceneo.pl/1672566?se=9jCyx9WaaYmAbqEEd18nYh7H0C1TBDZh&gclid=COLXzde5qdQCFQmUsgodsVAGuA Zelmer

dużo daleko szkoda czasu na dojazdy -- Nie czytam długich wątków.... Nie uczestniczę w długich dyskusjach... Piszę krótko, rzadko, czasem.... Nie śledzę wątków....

W bliźniakach mieszka się przeważnie z obcymi ludźmi, z którymi nie utrzymuje się stosunków poza "cześć, ładna pogoda" i rytualnym grillem sąsiedzkim raz w roku.

Za mało. Ale gdyby się rozbudowywali w kierunku miasta , np takim korytarzem, to by mieli do pracy bliżej i miejsca więcej.:)

> Dostałam swoje piętro - osobne zupełnie lokum, gdy wyszłam za mąz. Tam mieszkaliśmy- osobne wejście (dla zatroskanych naszą samodzielnościa) > Rzeczywiście osobne wejście zmienia wszystko. :D

Jeżeli to starszy dom, to mogą wydawać tyle, co na ogrzanie o wiele większego zbudowanego w dobrej technologii i dobrze ocieplonego.

W tej cenie lepsze nie będzie. Gdybym miała taki budzet kupiłabym ten: www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/delonghi-ec-146-b.bhtml Ale nie dlatego, że używałam, a dlatego, że delongi ma

Dla rodziny 2+2 wystarczy dom 150 m2. Mieszkam na 250 metrach. To już jest za dużo. Za dużo sprzątania, za dużo powierzchni, której w zasadzie się nie wykorzystuje.

nie piwnica tylko man cave, ze stołem do ping ponga i półkami na weki p.s. oczywiście nie w domu u autorki. Nie insynuuje że ma cokolwiek wspólnego ze słoikami.

W tle widze 100m2 piwnicy najmarniej -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

zbyt wiele spotkałam tzw hurraoptymistów, więc lepiej z góry uświadomić. Bo, to wcale nie jest takie pewne. (bez urazy autorko pytania startowego)

Za dużo, weź to potem ogrzej i posprzątaj, na co ci wywalać tyle kasy w błoto. Już nie mówię, że za daleko, bo to oczywiste.

Polski sport budowlany pt. "piętro będzie na przyszłość dla synusia" w pełnej krasie. -- 2019 Trybunał Stanu dla Andrzeja Dudy

^^^^ MIX ZIMA SORT - 3,50 zł/kg ^^^^

Hurtownia Odzieży używanej i nowej zaprasza do siebie i proponuje: MIX ZIMA SORT Sort pełno wartościowy w super cenie!!! Mix damsko-mesko-dziecięcy, bluzki, swetry, kurtki, spodnie itd. Wszystko jesienno-zimowe. Pakowany po 20 kg, CENA: 3,50 zł/kg. Zapraszamy!!! TEXTIL TRADE TORUŃ tel; 781

Proszę bardzo: ogrzanie czegoś takiego gazem to będzie pod 2 tys. miesięcznie, przy założeniu, że dom jest docieplony, ma dobrej jakości okna, zima nie będzie przesadnie mroźna (tak do -10), a mieszkańcom wystarczy koło 20 stopni.

Dla mnie co najmniej 2× za duzo. Ciezko ogrzac. Sprzatania w brod. A u mnie 2+2 pies i jeszcze rozwojowo. Ja celuje w ok 130-150 z mozliwoscia adaptacji poddasza.

Za dużo. Sama mam mały dom, mogłabym mieć większy. Mimo to uważam, że 200m dla 2+1 to jest zdecydowanie górna granica. I 50 km to za daleko na codzienne dojazdy.

może to jest 50 km w obie strony? to już nie byłoby tak daleko? inna sprawa, że chyba nie chodzi o polskie warunki? w stanach takie odległości i takie metraże to chyba nic dziwnego? nie znam w polsce miejsca gdzie do szkoły by było kawał drogi (nie w przypadku liceum)

Powiedz z ciekawości, 50m2 to całkiem spora biblioteka. Co w niej robisz mając jeszcze jak na dom dużą oranżerie i spory, ale juz bez szaleństw salon? Czytasz gazetę w bibliotece, przechodzisz do oranżerii na kawe a w salonie ?????

Brak ogrodka to nie wynik srodku miasta tylko wyboru Lokomotiven. Mieszkam w miescie i mam ogrod. -- "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2

Jak nie masz sprzątaczki to za dużo! Chyba, że racjonalnie powierzchnie rozłożone tj. Salon z jadalnią ma 150m2, kuchnia 30 m2, spiżarka/ gospodarczy 30 m2 sypialnia 30, garderoba 40 i da się żyć ;)

Naprawdę wątpię aby ten dom był zaraz obok drogi szybkiego ruchu i dojazd zajmował godzinę, chyba nie w Polsce. Oczywiście że teoretycznie jest to możliwe ale wątpię. Ta odległość to jakiś koszmar.

Jeśli o sobie mowisz, to może byc mało. Krolowaelżbieta powinna miec przynajmniej 500m ;) A serio - dla normalnej rodziny 2+1 ździebko bez sensu, z praktycznego punktu widzenia. Chyba, że dom ma być symbolem statusu finansowego czy społecznego.

Nie czytam innych odpowiedzi. Powiem ci z doswiadczenia - za duzo! Wychowalam sie w takim domu, rodzina 2+2, teraz moi rodzice mieszkaja tam sami. Uzywaja kuchni, salonu i sypialni, pozostale 5 pokojow stoi i sie kurzy. Wszystko trzeba sprzatac i ogrzewac. Ogrodka tam nie ma, bo to srodek miasta. My

I to bardzo słuszny. -- Polska jest jak matka-alkoholiczka: sprzeniewierzy na wódkę ostatni grosz wydłubany ze skarbonek dzieci i w pijackim bełkocie będzie wmawiała, że matka jest tylko jedna i matkę trzeba kochać. Za sam fakt bycia matką. by Mruwa9

w sam raz. 50 m2 biblioteka. 100 m2 oranżeria domowa. 80 m2 salon. reszta dowolnie. ja przebywająca w bibliotece bądź oranżerii, mąż w pracy, dziecię w szkole. normalnie raj. chciałabym, nienawidzę małych pomieszczeń a marzę o oranżerii. ale życie jest życiem. nie kupiłabym tylko z jednego powodu

Dom jak dom ale 50 km do pracy to masakra. Mieszkam na obrzeżach i mam około 17 km, niemało, owszem ale ujdzie. 50 km to bardzo daleko. Do tego szkoła i przedszkole też daleko. Dom jak dla mnie za wielki ale co kto lubi.

Ostatnio przez pół roku mieszkałam w domu 300 m2 (rodzina 2+2). Do pracy mieliśmy każde po ok 30 km w korkach, szkoła też daleko. Never ever!!! Chałupa za wielka, my po 3 godziny dziennie w dojazdach. Do bani absolutnie.

Żartujesz czy poważnie pytasz? Jeśli nie pracujesz A twoja jedyna rozrywką jest sprzątanie to życzę powodzenia. Będziesz miała co robić. Choć z Twojego postu można wnioskować ze Ty nie pracujesz, mąż w delegacjach, dziecko do szkoły ,w domu Pani do sprzątania A Ty u kosmetyczki , to wtedy taki dom

Większość pokolenia moich rodziców za komuny tak budowała: na zapas, no bo skoro się już buduje dom, to może kiedyś "piętro będzie dla dziecka". Przy czym oczywiście potem się często okazywało, że dziecko i tak się wyprowadza, to mityczne piętro i tak nie jest dostępne (bo w międzyczasie się tam coś

Nie,nie zmienia nic. Rzeczywiście. Nie musieliśmy przelazic przez rodziców dół żeby wlezc do siebie. Jak ludzie mieszkają w bliźniakach zatem? Bo u nas tak to funkcjonowało -cześć wspólnych murów. Identycznie jak w blizniaku czy szeregowce. Tez tego nie rozumiesz? Ale zdaje sobie sprawe , że nie

Ja tam lubię przestrzenie i męczą mnie klity, więc jeśli kogoś stać na utrzymanie takiego domu, to super. Natomiast 50 km w jedną stronę do pracy dzień w dzień to dla mnie jakiś koszmar i wolałabym już z mężem i dzieckiem w kawalerce i rozsądnej odległości od roboty. -- "Jakby im tak odjąć trochę

Zależy od aspiracji. Mam znajomych z takim samym układem rodzinnym i mają dom dobijający do 600 m2. Ale pan domu lubi, żeby było widać :) Więc mają ogromny pokój muzyczny, dwa dodatkowe pokoje wyłącznie dla rodziny, pomieszczenie na siłownie, kilka łazienek, kuchnie na dole i drugą na piętrze, saun

Ford Mustang Shelby GT350R

Ford Mustang Shelby GT350R

SpringPublisher

szablonów.

SpringPublisher program umożliwi też korzystanie ze specjalnych efektów upiększających naszą pracę.

SpringPublisher umożliwi nam pracę w dwóch rozdzielczościach - niskiej 96 DPI, średniej 180 DPI i wysokiej 350 DPI.

Iconix eMail ID

współpracy ze spółką ICONIX. Na obecną chwilę jest to ponad 350 przedsiębiorstw. Wśród nich eBay, PayPal, Citibank, Amazon czy Expedia. Producent zapewnia, że obsługa Iconix eMail ID jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie zainstalować program. Reszta ustawień jest konfigurowana automatycznie i nie

O&O DiskRecovery

plików jest możliwe nawet w przypadku uszkodzenia lub sformatowania plików systemowych.

O&O DiskRecovery rozpoznaje ponad 350 rodzajów plików. Dzięki temu można zaznaczyć tylko te pliki, na których odzyskaniu użytkownikowi zależy. To pozwala zaoszczędzić czas całej operacji

Paint Shop Pro

> posiada kilkadziesiąt narzędzi edycyjnych poprawiających jakość zdjęcia lub wygląd osoby.

Paint Shop Pro posiada odnowione narzędzie Pracownia obrazków RAW z aparatu. Narzędzie Pracownia obrazków RAW z aparatu obsługuje ponad 350 typów plików RAW i umożliwia dostosowanie wielu

Cashback Automator

Cashback Automator to ciekawy plug-in do przeglądarki Firefox, który wyświetla informacje o najnowszych kuponach rabatowych do ponad 350 sieci sklepów i portali aukcyjnych typu eBay.

Cashback Automator wymaga utworzenia konta na stronie BigCrumbs. Aplikacja za

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 350

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin