Przeszukano 110 567 632 wypowiedzi na 4 078 forach

307 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Ile może być wart peugeot 307?

Nie każde 307 miało DPF,a o tym aucie jest w wątku.Poza tym,regeneracja DPF do tego auta to akurat ~600zł (nie wycięcie) -- Beer will change the world! I don't know how,but it will:) Life is too short to drive boring cars

I jeszcze jedno - 307-ki miały zdaję się problemy z pożarami i była jakaś akcja serwisowa. Jeśli egzemplarz autora postu nie pojechał na serwis i jest z serii zagrożonej pożarami, to auto jest w ogóle niesprzedawalne komukolwiek kto wie czego szuka, chyba że jeleniowi z pełną świadomością co mu się

Ile może być wart peugeot 307?

Ile może być warta 307-ka z przełomu 2003/04. 2.0 hd kombi. Kupione w grudniu w salonie a w styczniu 2004 dopiero wyjechało na ulicę. Przebieg 138tys - oryginalny, bez dzwona poza wymienioną tylną klapą bo brat wjechał w gałąź przy cofaniu i zamiast klepać to wymieniliśmy cała klapę oraz malowane

Sprzedam Autolawete Mercedes-Benz 307

Witam sprzedam Autolawete Mercedes-Benz 307. Zarejestrowana na Kat B prawa jazdy auto jest do 3,5 tony. Autolaweta sprawna gotowa do jazdy. W razie pytań prosze pisać lub dzwonić. Tel 665479914 lub motomania@poczta.onet.pl

auto z przełomu 2003/4 to możesz zamienic co najwyżej na motorowes w stanie dobrym z kierunowskazami i dodatkowym swiatłem stop ---podac ci namiary ?????

Qubusiu jak nabywca usłyszy że nie ma klimy to ucieknie albo da minus 2 tysiące.... a nie da + 2-3 do ceny rynkowej :)

Re: Dzień dobry w 2016 roku. Do Sylwestra 307 dni

Witam 59 dzień roku, do końca pozostaje 307 dni -- ---------------------------------------------------------- Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain

U mnie nie ma korkow. -- Pozdrawiam, galtom "Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson

To ty jeszcze wydajnej klimy w aucie nie miałeś :) -- Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")

To się przejedź kiedyś w zimie, szczególnie po powrocie ze stoku, samochodem co ma podgrzewane siedzenia i kierownicę to zmienisz zdanie w tej kwestii.

13 lat i do tego bez klimatyzacji to samochód niesprzedawalny. No chyba, ze cena będzie okazyjna dla kogoś kto się buduje i potrzebuje materiały budowlane samemu w ramach oszczędności wozić.

WARTO WARTO...moje Polo też bezwypadkowe - lakier i szyby oryginał...czyli jak będę sprzedawał to dodam 3 tysiące do ceny...a gdy kupujący zapyta dlaczego to powiem że Qubuś z forum tak doradził:) ciekawe co z tego wyjdzie i czy ktoś będzie chciał kupić Polo 3 tys. :)

Chyba dokładnie na odwrót. W trasie przy dużej prędkości brak klimy w dużym stopniu rekompensuje pęd powietrza schładzający budę oraz wentylatory wewnątrz. Zaś w mieście podczas ciepłych słonecznych dni brak klimy podczas pełzania w korkach to dopiero piekło.

I jeszcze jedno. Kiedyś w moim miasteczku jexdziła toyota corolla - rocznik coś koło 89r. Kupiona przez 'nomenklatariusza' jako nowa. Jeździł nią prawie 20 lat. Sprzedał. Komu? Mechanikowi który kupil ja dla siebie i jeździł jeszcze kilka lat. Biedny nie był i stać go było na nowsze.

Moj tez od 7. Na trase auta bez klimy bym nie kupil... ale jako drugie , do miasta - spoko. Klima nie potrzebna. -- Pozdrawiam, galtom "Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin

Oczywiscie zebym kupil. Jako np. drugi? Do miasta super sprawa. Na dystanasach 5km czy nawet wiecej w lecie ta klime mozna se i tak wsadzic. -- Pozdrawiam, galtom "Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson

no też mam auto z 2003 r. i mam klimę....poza tym Diesel to dwumasa. turbo, wtryski...koszty napraw większe niż w prostej benzynówce....więc zamiast + 3 tysiące raczej bym się skłaniał że ktoś za brak kimy da minus 3 tysiące od ceny rynkowej....:) a o Abdula się nie martw...Niemcy dbają o Auta bardz

E tam ze stoku - wsiądź w wychłodzony samochód (zwłaszcza ze skórzaną tapicerką) i już się przyda "grzanie taboretów". -- Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")

9-10 to max i pobożne życzenie.Na wolnym rynku,nie po znajomych,myślę max okolice 8tys.Za 11-12 spokojnie można znaleźć wersję po lifcie,o klimie nie wspominam:) -- Beer will change the world! I don't know how,but it will:) Life is too short to drive boring cars

Kupiłbyś samochód bez klimatyzacji nawet bezwypadkowy od pierwszego właściciela ? Ja zdecydowanie nie, ponieważ nie wyobrażam sobie użytkowania samochodu bez klimatyzacji. Doprecyzuję : bez automatycznej klimatyzacji, może być jednostrefowa. A całą resztą możesz sobie u cioci na imieninach brylować

3 lata temu tato sprzedawał civica rocznik 97, 1,4 bez klimy, z przebiegiem niecałe 150 kkm, stan bardzo dobry, pierwszy właściciel bez problemu wziął 5,5k, auto poszło do znajomych znajomych, ale chętnych "z ulicy" też było sporo

A Twoje poprzednie Polo (ten chrupek 6N, co go rdza żarła, ale przynajmniej "Check Engine" się nie świeciło) miało klimatyzację? -- Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")

za brak klimy to 3 tys.zł mniej niż średnia cena rocznika:) ja bym nie kupił auta bez klimy....w Polo 2003 r. mam klimę czyli ten wynalazek był już znany wówczas...gdyby nie miał klimy to bym go nie kupił....może nie mieć elektrycznych szyb...centralnego zamka...ale klimę musi mieć. Amen

Za co ty opłacasz net-a? (no chyba,że mamusia płaci) jak całymi dniami,na wszystkie możliwe tematy,na wszystkich forach się wypowiadasz,oczywiście w każdym,pyerdolisz jak mały Kazio po dużym piwie. P/S Podać ci namiary na dobrego psychologa/psychiatrę? -- Beer will change the world! I don't know h

poprzedni chrupek nie miał klimy...pociłem się w nim strasznie i powiedziałem sobie: nigdy więcej i kupiłem Polo z klimą...oczywiście bezwypadkowość i stan techniczny był także warunkiem koniecznym przy zakupie...i klima i wspomaganie kierownicy...pozostałe wynalazki jak elektryczne szyby , czujniki

no tak... za chwilę przyjdzie wujek dobra rada i napisze zeby za darmo oddał ten samochód. Przychodzą takie janusze i marudzą... Moze być z dwóch złożony, może grodzie mieć spawane i kierownice z anglika przełożoną, ale bezwypadkowego od pierwszego właściciela i z niskim przebiegiem nie kupi bo

Kiedyś samochody bez klimatyzacji były po prostu inaczej projektowane. Były inne udogodnienia zastępujące klimatyzację. Fiat 126p. miał trójkątne uchylne szybki w przednich drzwiach, przednia szyba miała mniejszy kąt nachylenia, ale i ircha do przecierania parujących szyb była niezbędna. Bardzo mi

Tylko dziadkowi Abdulowi z Wehrmachtu dopisz przynajmniej ze dwa owczarki alzackie do rodowodu. A w książce pojazdu przepraw tak datę "pierwszej rejestracji w kraju", żeby była tożsama z "datą pierwszej rejestracji pojazdu". Bo to stanowi największą zaletę tego Pug-a, o którego pyta autor wątku (że

Misiu - nadal są Janusze, którzy nie używają klimy, elektrycznie regulowanych i podgrzewanych siedzeń, czujników zmierzchu i deszczu i innych niezbędnie potrzebnych elementów wyposażenia. Im różnicy nie zrobi brak klimy, dla nich podstawową różnicę stanowić będzie brak "check engine" na desce rozdzi

Dostaniesz tyle ile odpowiedziano Tobie na samym początku (+2-3 do ceny rynkowej, jak nabywca będzie patrzył na stan samochodu a nie wyposażenie). A porządek na tym forum jest jak zawsze jak w dupie po śliwkach, więc każdy, jak już wątek zejdzie "off-topic" dyskutuje tu zawsze o dupie Maryni a nie n

Klimatyzacja automatyczna to nie tylko chłodzenie ale także grzanie ale najważniejsza funkcja to utrzymywanie zadanej komfortowej temperatury bez zbędnego kręcenia pokrętłami. Do tego obieg zamknięty można włączyć przyciskiem, a w nowszych modelach robi to sam jak "wyczuje" spaliny. Otóż taką klim

Więc będziesz miał bardzo ciężko.Po 1. te roczniki to początki A4,często bez klimy.Po 2.jak już jest,to w 90% przypadków nie działa (i nie chodzi o nabicie,bo to grosze kosztuje) tylko o całokształt.Jak nie używana (bo coś nie działało) to ogólnie nie działa już nic:) Czyli trzeba kupić (zregenerowa

Otóż to. Bez klimy to się sprzedają auta za 2-3tys na dojazdy do roboty i obliczone do jazdy póki się koła nie urwą. Auta w okolicach 10tys ze stosunkowo jak na Polskę młodego rocznika bez klimatyzacji będzie bardzo ciężko sprzedać, o ile w ogóle się uda. Po upałach z ostatnich dwóch lat nie dziwię

lepiej zadać może pytanie. Czy kupiłbyś takie samo auto z klimą i wycietym DPF. na 100% większosć Polaków kupiłaby tego samego peżota z wyciętym filtrem (fap) czy jak to tam we francuskich autach to wygląda sam nie wiem. no a coraz wiecej znaków na niebie wskazuje że za rok, dwa kontrolę obejmą

Nie. W przeciwieństwie do przedmówcy włączam klimatyzację... raz, przy pierwszym wejściu do auta. Potem już tylko zmieniam zadaną temperaturę ewentualnie. Ale klimatyzacji nie wyłączam. Nie wiem, jaki ma Loyezoo pesel, mój zaczyna się od "7" a mimo wszystko lubię być rozpieszczany w aucie. Nie wbre

Dołożyłbym jeszcze czujniki deszczu - bardzo pożyteczna sprawa. Właściwie nie dotykam wycieraczek... same działają. A i automatyczna skrzynia biegów - bardzo, a to bardzo wygodna sprawa. No i obowiązkowo w tym kraju fotochromatyczne (aktywne) lusterka... nie da się po nocy bez tego poza miastem czas

Golf IV vs Peugeot 307

Witam. Przyszedł czas na kupno auta. Budżet się zmienił: 7-8tys zł. Tylko auta benzynowe. W sumie w tej kasie są IV i 307. Za IV nie przemawia nic, nie licząc rzekomej bezawaryjności. 307 kup się nowsze. Cześci też są tańsze. Pytanie jak z awaryjnością, ale wyczytałem, ze nie licząc palenia się

Mało tych co klimy nie uważają. Może to mikry przykład, ale ze swojego otoczenia powiem, że wszyscy którzy swego czasu kupowali auta bez klimatyzacji bo im zbędna teraz twierdzą że następne auto będzie ją miało, choćby ręczną. Nawet mój ojciec, całe życie śmigający Wartburgiem i z naprawdę minimalis

PISZĘ CELOWO MAJUSKULĄ MYŚLAŁEM ŻE WYRAZIŁEM SIĘ JASNO. CHODZIŁO MI O CENĘ STAREGO SAMOCHODU Z 2003R. ZAMIAST TEGO CZYTAM ŻE AUTO POWINNO MIEC PODGRZEWANE SIEDZENIA, STEROWANE LUSTERKA, NAWIGACJE NA POKŁADZIE I NAJLEPIEJ JESZCZE ZŁOTE KLAMKI. kUR...WA... LUDZIE. TO AUTO ZA 9-10TYS ZŁ GÓRA A NIE

Zupelnie na odwrot. Jak masz +35 na zew. to ped powietrza nie wiele daje przy predkosciach 70-90. Na autostradzie jak slonce wlai przez syzby to nawet jak 140 jedziesz to to za malo i musisz uchylic okno. Jak uchylisz okno to 140 jest zbyt glosnie... Ergo. lepiej miec klime. Ale w miescia jak jedzi

Bez przesady - u mnie w E36 4,5 roku klima nie chodziła w ogóle (zdjęty pasek wielorowkowy) bo poprzedni właściciel "nie potrzebował i nie wiedział co się zepsuło". Po niespełna roku posiadania pojazdu postanowiłem temat "ogarnąć". I co się okazało? Zepsuty był panel sterujący tylko. Panel (500 złot

Oczywiście,szczególnie,że w tym pięknym kraju,na 365 dni w roku,klima przyda się na jakieś 30dni.Nie mówię,że nie fajnie mieć klimę ale bez przesady,to nie Hiszpania.Tym bardziej, jak ktoś jedzie w trasę (wbrew pozorom),jednak jak jest "przeciąg",to tak nie smali jak w korkach w mieście. P/S mam ki

Jakoś ogarnę. Celuję w 2.0 115km, musi mieć ABS, klimatyzację i dwie poduszki, najlepiej z gazem (może być tylko w dowodzie, i tak założę po swojemu). Są takie za 2tys zł i są takie za 7tys zł. Auto musi mieć wymagane podzespoły sprawne, myślę że w okolicach 5tys zł coś się znajdzie. Temat na lato o

Re: Golf IV vs Peugeot 307

Teoretycznie Golf IV jest lepszym wyborem, bo to ceteris paribus bardziej bezproblemowe auto. Jednakże w praktyce za te pieniądze 307 będzie zwykle nowsze i w dużo lepszym stanie, więc to 307 będzie zwykle mniej kłopotliwe. Ja bym poszedł dalej w tym kierunku i rozejrzał się za Loganem lub Thalią w

Byłem oglądać 3 307ki, każda totalny złom, szukam nadal, ale przy okazji rozglądam się za hyundaiem getz, też podobno bezawaryjny i dobry, tylko mniej popularny, więc części mniej i pewnie droższe..

Re:"B-307" jedzie do muzeum - 2001!

starcom68.livejournal.com/2152380.html Pozdrawiam!

Dlatego na chwilę obecną rozglądam się za Astrą II, poczytałem o 307 i mi się odechciało, szczególnie, że stać mnie na początkowe roczniki. Golfa też kupię starego. Więc chyba padnie na astre.

Zapalenie Wątroby Typu C. Pomocy ? ALT 307

Witam dzisiaj odebrałam wyniki wyszły dodatnie. Zapalenie wątroby typu C. Alt 307. Co się teraz będzie działo widziałam wątek z tego tematu już ale był z 2008 roku. Medycyna poszła do przodu przez te kilka lat napewo. Czekam co dalej bo bardzo się martwię proszę o pomoc Forum. Pozdrawiam

Peugeot 307 SW - taki model OK

www.milanuncios.com/peugeot-de-segunda-mano/peugeot-307-sw-1-6-hdi-110-cv-168120752.htm 1.6 HDI 110KM z 2005 r. - 50kkm Czy ten silnik chorowal na jakies

Ty wiesz jakie chcesz auto? GETZ to maluch, a 307 to kompakt. Innymi słowy - za daną kwote zwykle łatwiej kupić mniejszy samochód w dobrym stanie niż większy. Więc GETZ to nie taki zły wybór;-)

Re: przedszkole nr.307 "Wesołe Ekoludki" na Biela

Oj, nie bardzo to przedszkole 307. Nie dość, że złośliwe panie (wymieniające się niepochlebnymi opiniami na temat rodziców w tak zwanych kuluarach). To jeszcze nieco nawiedzona pani dyrektor, której zachowanie wielokrotnie mi się nie podobało w konkretnych sytuacjach....Ja nie polecam, ale róbcie

Peugeot 307 1.6 HDI na miasto?

Witam! Proszę o Wasze zdanie na temat: czy warto kupić Puga 307 sw 2008 rok 1.6 HDI 110 KM jeśli rocznie żona robi 7 tys km tylko po mieście . Szukam silnika benzynowego ale jest straszna bieda na rynku wtórnym. Pozdrawiam

Re: tu masz bardzo dobry test 307 oczami użytkown

garbus84 napisał: > francuskie.pl/model-w-skali-143-czyli-tgv-na-gumowych-kolach/ > tutaj napisał właściciel 307 - szczerze i bez owijania w bawełnę. > Golf to padaka

Re: tu masz bardzo dobry test 307 oczami użytkowni

francuskie.pl/model-w-skali-143-czyli-tgv-na-gumowych-kolach/ tutaj napisał właściciel 307 - szczerze i bez owijania w bawełnę. Golf to padaka przy 307.

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007)

Witam, jeżdżę 307 od 2005: naprawdę jesteśmy z autka bardzo zadowoleni. Praktycznie bezawaryjne, wygodne, pakowne. Nie było żadnych dużych napraw! Poprzednio był Junior i także b. pozytywna ocena. Jeśli zna się historię samochodu, a właściciel dba o niego: Peugeoty nie odbiegają teraz jakością od

Re: Peugeot 307 SW - taki model OK

Swego czasu jeździłem taką 307 SW. Kupiłem przy przebiegu 120 kkm i sprzedałem przy prawie 200 kkm. Na silnik złego słowa nie powiem. Przy mojej nodze palił średnio 7 litrów (wg. komputera, większośc trasy). Zgdodnie z tym co mi mówiło ASO, to filtr cząstek stałych był, ale nie we wszystkich (ja

O tylnej belce w 307 już czytał?

się go doszukiwać? W ubiegłym tygodniu sprzedałem byłem, za niecałe "6" Astrę G z roczników "Golfa IV" w doskonałym stanie blacharskim i mechanicznym - gdybym miał szukać auta z tej półki cenowej, pewnie właśnie benzynowej Astry bym poszukał... a nie udziwnień (307) albo bardzo starych aut (G IV

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Jeździmy naszą 307 po face liftingu we wrześniu będzie 10 lat. Jesteśmy b. zadowoleni. Niezawodne autko, pakowne, ładne, SOLIDNE KONSTRUKCYJNIE I PODZESPOŁOWO. POLECAM!!!

jak wyjąć schowek pasażera w P307?

Moze ktoś wie jak wyjmuje sie schowek przed pasażerem w peugeocie 307 (2002r)? Poodkręcałem wszystkie śrubki, zwolniłem spowalniacz ale nie mogę wyjąc samego pudła. Są tam jakieś zatrzaski na dole które nie chca puścić. Rozbierał ktoś cos takiego?

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007)

Prawda jest taka, że ile ludzi tyle opinii. Jedną będą zwracali uwagę na szybkość inni na parametry jakie ma silnik.

Re: Pug 307 SW - jak przelaczac tryb pracy komput

Jest, faktycznie! Dzięki, temat załatwione. -- Pozdrawiam, galtom I blame nature for two things. First, that stupidity is painless and second, that hypocrisy is not a cause of rash and diarrhoea.

w czubku manetki wycieraczek powinien być przycisk. kolejne jego naciskanie powinno powodować przełączanie na wyświetlaczu. Przytrzymanie przez chwilę (2-5 sekund) powinno zerować wskazanie danego licznika km.

spróbuj wcisnąć przycisk znajdujący się na czubku manetki od wycieraczek lub kierunkowskazów. W wielu autach tak się przełącza te tryby.

Kupię Peugeot 307

Kupię Peugeota 307 1.6 benzyna za około 10 tysięcy złotych. Jeżeli ktoś wie czy ktoś ma do sprzedania proszę o informację tutaj na forum bądź na emaila freetomit@gmail.com

Probowalem... Tam jest pod kierownica jeszcze z prawej sterowanie radiem bo auto wielkie i siegnac ciężko :-) ) i z lewej tempomat. Nic z tego. -- Pozdrawiam, galtom “If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

Jaką beznzynę do Peugeota 307 1.6 ???

Witam, mam peugeota 307 benzyna 1.6 , 2003 rok. Zastanawiam się jaką benzynę do niego lać ? 95 czy 98? Niektórzy sugerują mieszankę raz lać jedno, raz drugie? Co wybrać?

Ja mam peugeota od nowości kupionego u Sztukowskiego i nie uważam żeby odstawał od niemieckich marek...

Pojedynek używanych | 307 vs Megane

Małem 307 (fabrycznie nowy) z 2001 roku- dramat, dramat, dramat. Nie byli w stanie naprawić awarii elektroniki- wielokrotne(ok 10) pobyty w stacji w pierwszym roku. Sprzedałem gdy 3 krotnie w czasie jazdy przy 100- 130 km/h padała cała elektronika- gasł silnik i wszystkie odiorniki prądu... bez

Pug 307 SW - jak przelaczac tryb pracy komputera

imageshack.com/a/BC6M/1 Na ekranie wyświetlacza widać jakby trzy zakładki - "Autko"; "1" i "2". Jak się miedzy nimi przelaczac? Kolezanka twierdzi, ze zawsze miała ustawione na "Auto" ktoś cos nacisnal i teraz nie da się w

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Witam! Mam peugota 307 HDI 2.0 i mam problem ponieważ ciężko pali. Czy ktoś ma podobnie?

Sprzedam Peugoet 307 2002r

Sprzedam Peugeot 307 2002 r. 1.4 8V. Pierwszy właściciel. Tel 697 635 861. Do obejrzenia na osiedlu. Cena do uzgodnienia.

Fotelik następny do Peugeot 307

Witam, prosze o polecenie fotelika od 9kg do Peugeot 307 rocznik 2005, dla dziecka około rocznego. Fotelik ma być dla mojej znajomej, którą przekonały inne mamy do fotelika firmy Coneco, że tanie i funkcjonalne. Proszę o typy fotelików z testami ADAC i im tańszy, tym lepszy.

Modele klap do peugeot 307

Czy tylna klapa w peugeot 307 wersji 2001 przed liftingiem będzie pasowała do modelu 2006 po liftingu.

Peugeot 307 (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Ale jesteście poje.ani.Piszecie takie głupoty o tych peugeotach że się czytać nie chce.Pewnie macie jakieś ustrojstwo typu vw golf itp i się nie znacie.Mam peugeota 307 2.0 hdi 90Km z 2003 r.Przejechalem nim już 70 tys km przez 3 lata użytkowania i nie ma z nim większych problemów.Silnik poprostu

307

Odhaczone. -- W razie wielkiego głodu gęś można nadziać tatarakiem. - "Polska książka kucharska" Anna Działyńska

jaki 15-36 do Peugeot 307 sw?

trzylatek, 17 kg, 103cm jaki fotelik będzie pasował do wąskich foteli Peugeota 307sw? (tylna kanapa podzielona na 3 osobne fotele) Chciałabym coś dobrego i w miarę niedrogiego ;) -- http://www.suwaczki.com/tickers/kjmngu1r9r707etp.png

Sprzęgło koło zamachowe peugeot 307 2.0 hdi 110

Nowy Zestaw sprzęgła komplet (z łożyskiem, z kołem zamachowym) Peugeot 307 2.0HDI 110 LUK 601 0021 00 Najlepsza cena w Polsce - 898zł Kraj poch.:NIEMCY PRODUKT NOWY ORYGINALNY ! GWARANCJA:2 LATA Cena Brutto za komplet Części zestawu: - Sztywne koło zamachowe - Tarcza sprzęgła - Tarcza

Re: O pierdułach --- Odc. 307 :-)))

Bladym switem spadla gwaltowna ulewa, dobrze, bo nie musze podlewac, ale za to robi sie duszno i porno;) Milej soboty.

Ewa, trzymaj się. Bardzo przykra wiadomość. :-( -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

ja piernicze: 35 stopni:((( a mialam zamiar siedziec caly dzien w ogrodzie.... -- "Nieposluszenstwo jest prawdziwa podstawa wolnosci. Posluszni musza byc niewolnicy".

No i mi gazeta wlepił wpis ni w gruchę ni w pietruchę. Miało być pod wpisem Krisowym... -- wasza stokrotka

Jak sezon otwarty, to mua sie cieszyc. :-))) Wczorajszy upalny dzień ledwie przeżyłam, ale o tym na wpisie obok. -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe

Re: PROGI 2014 - 3.07

Hop do góry -- ------------------------------------------------------------- "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger

Niby wiem, ze po pieciu ruchaniach sie bobr pokaze, a po 10 nawet dime itd. Co faktu jednak nie zmienia: Chca ruchac :) -- Atenção, curva perigosa!

Dorotko, poki jestem przy zdrowych zmyslach to za maz nie wyjde:) Ale na przelecenie przez pilota sie pisze. Wiesz, ze moim marzeniem jest przeleciec sie mysliwcem, nie?

A poza Warszawa? Moze latwiej uzyskac termin? Moi przyjaciele ozenili syna w Bochni, w zabytkowej kopalni soli. Slub byl w kopalnianej kaplicy a przyjecie w podziemnej restauracji.

3.07MB

3.07MB

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 307

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin