Przeszukano 112 004 740 wypowiedzi na 1 238 forach

1954a4 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

sierpien 1954???

dobry wieczór Ja, ojciec stary swojej pociechy, z takim zapytaniem. Kto ma corke w podobnym wieku? Corka trudny okres tera przechodzi, moze ktos ma dziecie z sierpnia 1954, co by sie na ten temat wypowiedzial, jak temu zaradzic. Na dobra sprawe, to nawet z lipca 1954 moze byc - nawet lepiej

Szaradziarstwo 1954

Rok 1954. Nie ma jeszcze "Szaradzisty", "Krzyżówki" ani jakiegokolwiek innego czasopisma poświęconego rozrywkom umysłowym. Kąciki krzyżówkowe znaleźć można w gazetach i ilustrowanych czasopismach. W tygodniku "Swiat" w rubryce "Rozrywki umysłowe" najczęściej znajduje się krzyżówka, ale

LISTA, 4.10, 19.54

bejbi79, 4 cs ..................................................... :):):) 88monia, 2 cs................................................... 1.10 - gocha500, 1 cs.................................................. 3.10 (ewentualnie 10-tego poprawka) misia9944, 1cs

1954 !

W latach 1977 - 2000 dzieci uczono systemem 3+4+4. Przedtem 4+3+4(LO), a od 1967 4+4+4 (wprowadzono VIII klase). Osoby, ktore mieszkaja w Warszawie, bywaja czesto zdziwione, jak się okazuje, że ktos nie mieszka w Warszawie ! A jest takich osob wiele milionow !!!! Osoby urodzone po

Socrates (19 II 1954 - 4 XII 2012)

Dlaczego nie ma zdjęcia tego wybitnego piłkarza ? Przecież każdy, kto go widział w akcji, przypomina sobie jego charakterystyczną brodatą sylwetkę. Nie wierzę, aby w archiwach GW nie zachowało się żadne zdjęcie Socratesa.

1954

Urodzili się: - Anna Maria Wesołowska, łódzka sędzia - Maciej Zięba OP, polski dominikanin, filozof, teolog i publicysta - Jerzy Stelmach, prawnik i filozof - 5 stycznia - Daria Trafankowska, polska aktorka (zm. 2004) - 27 stycznia - Barbara Bursztynowicz, polska aktorka - 17 kwietnia - A

1954.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

Radzieckie manewry atomowe a.d. 1954

W 1954 roku na Uralu przeprowadzono wielkie manewry z uzyciem zrzuconej z samolotu bomby atomowej o sile odpowiadajacej lacznej sile bomb Nagasaki i Hiroszimy, W manewrach wzielo udzial 40 tysiecy zolnierzy, w tym zołnierze polscy. Manewry polegaly na tym, ze podzielono zolnierzy na dwie

Rocznik 1954 ...wystąp .

Nie musze dodawać z którego jestem rocznika :D to był porządny rocznik , jesli idzie o daty juz przebrzmiałe ,ale do których wraca się . O ile nasze zycie zaczęło sie wtedy , moje również poczęcie a kto wie, czy nie około Wielkiej Nocy :D:D, więc jestem całkowicie 54 . Napisałem nasze , bo sądzę że

Re: LISTA, 4.10, 19.54

Dziewczyny, wysyłam ciążowe fluidki!!! Ja cały czas czuje takie ciągnienie w dole brzucha. Poza tym objawów brak. Pozdrawiam! -- http://www.freesmileys.org/emoticons/emoticon-animal-039.gif

Re: LISTA, 4.10, 19.54

odbieram fluidy...:) w poprzednim cyklu starań tak sobie wmówiłam, że fasola w brzuchu, że miałam wszystkie objawy...dostałam @normalnie i jak reką odjął - cóż znaczy siła sugestii:( a było mi niedobrze i w ogóle. teraz juz się nie nastawiam.

1954 rok

Pocztówki Bielskie to rzadkość, szczególnie te przedwojenne (mam osobiście tylko dwie) Pozniej , jak obserwuje, zaczęly pojawiać się w początku lat sześćdziesiatych 1960, 1962. Ostatnio udało mi się kupić pocztówkę z 1954 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę oto ona

1954 -1980 Dom Kultury

Poszukuję materiałów (informacje prasowe, fotografie, notatki etc.) na temat Domu Kultury "ŚWIT" przy ul. Wysockiego z lat 1954-1980.

Dziennik 1954

nieoficjalnym zakazem druku. Utrzymywał się z przypadkowych zajęć: korepetycji, pisania reklam i sprzedaży własnych opowiadań na scenariusze filmowe. Zapiski prowadzone były niemal codziennie w dniach 1 stycznia – 2 kwietnia 1954 i zajmowały 800 stron. Ostatni akapit urywa się w połowie zdania, Tyrmand

Mundial 1954

Pamientom tyn dzien jak dzisiej. Nasi ojcowie siedzieli w Labedach w nieistniejacym juz parku piwnym z muszla koncertowa gdzie przez glosniki transmitowano ten final. My bajtle, a miou ech wtedy 11 lot lotali pomiedzy stolikami. Jaka to byla radosc i jubel po kazdej strzelonej bramce przez Niemcow

1951-1954

1954 Maks poważnie obawia się gróźb Zdybickiej, że nigdy nie zobaczy swojego dziecka. Pod wpływem rad Michała zmienia swoje postępowanie - nie chce już walczyć, chce prosić. Z bukietem róż szuka Ilony… Tymczasem Zdybicka trafia do szpitala - czy straci dziecko? Ewa dostaje od Igora list i

"Zdjęcie z 1954 r." Z 1954 roku?!

Czy autor sugeruje, że ów "potężny biust" przeleżał w krzakach od 1954 do 1964 roku?! Drobna podpowiedź: Rada Narodowa podjęła decyzję o budowie pomnika Bohaterów Warszawy 30 lipca 1956 roku.

matador1954

Witam,witamy wszystkie Panie na forum Jesteśmy nowi Michał i Iwona z synem Filipem /ur.X.2008/ Nadajemy z Kos,w kwietniu 2013 minie dwa lata jak na stale w GR

Niedoszłe emerytki : rocznik 1954

Bardzo liczyłam na to, że pójdę na emeryturę w wieku 55. A tu masz: Prezydent (ś.p.) chciał dać, premier - nie. A ponieważ urodziłam się na początku stycznia, zabrakło mi kilka dni. A wszystko wskazuje na to, że jeszcze przedłużą. Moje rówieśniczki, co Wy na to?

Szlachta Krynica Górska 1954r

Poszukuję mężczyzny o nazwisku Szlachta ,który przebywał w Krynicy Górskiej w 1954R

Pamietam - w roku 1954...

No tyle, że moja pamięć wtedy zaczęła istnieć . Urodziłem się . I tyle pamiętam z tego roku . -- ...i pij, pij tę miłość powoli , sącz krople czerwone do woli, lecz gdy namiastkę piołunu poczujesz, zza zaciśniętych powiek, wydobądź obraz słodyczy ostatniej i zapamiętaj Ją na zawsze.

Stare zdjecza (1954) Moskwy

Sedona mi podpowiedziala wrzuczyc na forum ot taki link community.livejournal.com/ruguru/646028.html Tu sa stare foto Moskwy. Mi sie bardzo, bardzo, bardzo spodobali. Bo na nich sa zwykli ludzie, ich zycie, ich swia

Katastrofa lotnicza na Kościuszki 1954

Najstarsi mieszkańcy Dolnego Wrzeszcza wspominają czasem wypadek lotniczy, do którego doszło w pierwszej połowie lat 50. ubiegłego wieku. Zginęły wtedy dwie osoby, a część budynku mieszkalnego przy ul. Tadeusza Kościuszki uległa całkowitemu zniszczeniu. Kiedy dziś spacerujemy wzdłuż

Daria Trafankowska (1954-2004)

Wielka szkoda!! Dodra,mocna kobieta!!fajna aktorka!!szkoda że dopiero wtedy kiedy mogłaby spijać PIANKĘ ŻYCIA musiała odejść. Była silna,bardzo silna!!CHyba to było widać!?która kobieta umiałaby grać,rozmawiać,przyjażnić się ze swoją następczynią....(czytaj Małgorzatą Foremniak)

Urodzeni 8 kwiecien 1954

Kto sie urodzil w ten dzien- powinnismy miec taki sam horoskop. Prosze dajcie znac rowiesnicy Ryszard

Duet Fossil 1954

www.nstperfume.com/2014/08/07/fossil-1954-new-fragrances/

Urodzeni 13.04.1954r.

Nawiaze kontakt (werbalny)z ludzmi urodzonymi 13.04.1954r. Ciekawi mnie,czy mamy podobne losy,zainteresowania.

Massandra the Crimea 1954/1955

Zwrócił się do mnie klient, który chciałby sprzedać ukraińskie Cherry z rocznika 1954 i 1955. Czy może ktoś z Was byłby zainteresowany takim trunkiem i jaką cenę moglibyście zaoferować.

Urodzeni 13.04.1954r.

Szukam osob urodzonych 13.04.1954r. Chcialabym dowiedziec sie ,czy mamy podobne losy,podobne zainteresowania,czy jestesmy "blizniaczymi" ludzmi.Jezeli to jestes Ty odezwij sie.

napuccu1954, dowciapnyś!

nabucco1954 napisał: > zapomniała hasła :-) -- Asienka32

Niemcy w 1954

Z tego co mi pamiec mowi, Niemcy rozpoczeli mistrzostwa w 1954 od solidnych batow od Wegrow. Potem sami skopali Turcje. I z Wegrami wyszli z grupy. Taki byl dziwny system ze gralo sie nie kazdy z nie kazdym w fazie grupowej. :)

Re: sierpien 1954???

Tak jakoś mało zabawne mi się to wydaje...Ale może przechodzę właśnie trudny okres?Mimo ze nie jestem z sierpnia 1954... Też pozdrawiam ;) I.

Re: Szaradziarstwo 1954

rauoaf napisał: > Rok 1954. Nie ma jeszcze "Szaradzisty", "Krzyżówki" ani jakiegokolwiek innego > czasopisma poświęconego rozrywkom umysłowym. > Kąciki krzyżówkowe znaleźć można w gazetach i ilustrowanych czasopismach. Krzyżówka była powszednia. Jest i obecnie. Należy

do kobiet rocznik 1954-1957

(wyciąg wypowiedzi z gazety prawnej) Kobiety roczniki 1954,1955,1956,1957 ten numer z kobietami ,które mają 30 letni staż pracy,wpłacane składki przez 30 lat,nie przystąpiły do O F E i były lub są w ubezpieczeniu pracowniczym z zabraniem im emerytur nie przejdzie dlatego ,że po 1) imamy

PAINTING : Tadeusz Styka (1889 - 1954)

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11168155_715180935253397_2794822281079810428_n.jpg?oh=79634496989b59d924fbf7ad9656f4ff&oe=5612F5C3 -- Moje forum

@ jurek.1954 & maaac

jurek.1954 napisał: > Trafne do Kaczyńskiego. Toż on pierwszy zamachnął się na media, maaac napisał: > Jak Kali kradł krowy to Kali nie wiedział nic w tym złego. To bardzo interesujące co tu piszecie. Jakie programy zamknięto za rządów JK? -- "Prezes PiS wymienia inne

a co do ciekawostek z 1954

to w grupach grano tylko po dwa mecze mimo 4 drużynowych grup a potem ewentualnie dodatkowy mecz barażowy...ten kto to wymyślił musiał być chyba zdrowo najarany,żeby nie nazwać go obiektywniej po imieniu:):):)

1954 - annee exceptionnelle

się chętnie > chwalę): rocznik 54, czyli całe 48... nieźle, co? > w necie na ogół brzmię młodziej, ale to zasługa moich małpich zdolności > naśladowczych... Nie dziwię się, że się chwalisz, przecież 1954, to annee exceptionnelle, jak piszą w katalogach win. Coś wiem o tym, sam

Tyrmand - "Dziennik 1954" - wersja oryginalna

Hej, Czy ktoś czytał "wersję oryginalną" Dziennika? Interesuje mnie czy rzeczywiście jest jakoś mocno uzupełniona w stosunku do wersji wcześniejszych...Pytam, bo chętnie bym sobie przeczytał, ale ta niby oryginalna kosztuje prawie 60 zł a wcześniejsze chyba coś koło 30 nie mówiąc już o wersji

Multimedialna Historia Płocka 1954-2004

Wczoraj z okazji Dni Historii Płocka w Życiu Płocka ukazała się płyta pt. "Multimedialna Historia Płocka - Płock po 1945 r.". Ciekaw jestem czy ktoś z Was również miał okazję ją oglądać? Przyznam, że dzięki zamieszczonym na niej zdjęciom spojrzałem na pewne sprawy z innej perspektywy i wydaje

Słownik wyrazów obcych rocznik 1954

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10955&w=7723236&v=2&s=0 -pozwoliłem sobie skopiować ten wątek z prywatnego forum... zwrócćie pańwto uwage kto jest współautoremautorem tego słownika...to sam "mistrz nad

Re: Mundial 1954

To boua uciewcha do wszystkich Slonzokow, to je prowda. -- pyrsk Ballest "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy" http://tiny.pl/rksz Gleiwitz

Tyrmand "Dziennik 1954"

-- forum.gazeta.pl/forum/f,63251,_MOLE_KSIAZKOWE_.html

Re:Pancernik "Sewastopol" - 1954!

foto-history.livejournal.com/12550106.html Pozdrawiam!

Re: Dziennik 1954

Bardzo ciekawy -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Powódż 1954r. , czy zalało Łomianki ?

W 1954r. była powódż na Wiśle. Wisła przerwała wały poniżej Warszawy. Został nakręcony film o tej powodzi, jest gdzieś na you tube do obejrzenia.

1954 (za Tyrmandem)

Średnia krajowa 975 zł, oficjalna pensja wyższego urzędnika MSZ 2000 zł Samochód zachodni średniej klasy, mocno używany - 30 tysięcy IFA F9 fabrycznie nowa, na przydział - 40 tysięcy Marynarka porządna na ciuchach 400 zł Grzebień,

Re: sierpien 1954???

Ano, droga Pani, to wcale nie jest zabawne. Zycie zabawne ni jest, a prosze mi wiekowemu czlowiekowi wierzyc. Na swoja stara juz liczyc nie moge, robi pod siebie i tylko Radja Maryja slucha. Starszy syn wyjechalk do USA jeszcze za komuny. Mnie druga wojna doswiadczyla, potem sowiecki okupant

1954 1962 ... 2010!!!

Mały klub... hehe dobre sobie! Ciągle jedyny w Posce jako zdobywca europejskiego pucharu. Wielki klub, z małym budżetem byłoby na miejscu.

ROCK: 1954-FOREVER

to że niektorzy oceniaja muzyke po tym ,jak wygladaja co poniektorzy sluchacze, nie swiadczy o tym ze jest kiszka.... prawdziwy ,niekomercyjny i wlasnie taki jakiego kochamy-rock bedzie istnial zawsze- mimo ze tak ciezko odnalezc pozadny zespol...

ROCK (1954-forever)

Rock nie ginie, rock się wycisza. Przez ostatnie dziesięciolecie media wykreowały modę plastikowego pop'u czyli łysych panów i różowych pań bawiących sie w rytm ,jak określił to pan Wojeciech Mann, "komputerowego plumkania". Istnieją na szczęście oazy rocka i ludzie, którzy uchronili się pr

KOŚCIÓŁ SCJENTOLOGICZNY: - został założony w 1954

KOŚCIÓŁ SCJENTOLOGICZNY: - został założony w 1954 przez pisarza science fiction, Rona L. Hubbarda. - według założeń scjentologii ludzie pochodzą od rasy kosmitów, zwanej Thetans, wygnanych z galaktyki przez okrutnego władcę Xenu. - liczy 15 mln członków w 150 krajach na całym świecie, w tym w

Re: Duet Fossil 1954

Meska edycja kusi: www.fragrantica.com/news/Fossil-1954-for-Men-Fossil-1954-for-Women-5776.html

Rocznik 1954 - Janina

dobrze, że ustawa nie przejdzie...bo ja w związku z tym sobie przejdę na wcześniejszą emeryturę :) mam nadzieję. ;) że rocznik '54 jeszcze się załapie :D

Re: milik 1954

Ciekawe skąd mansz informację ,że chcę zohydzić kulturę polską ? Bo piszę , że Mickiewicz też był normalnym facetem ( w jego czasach wielu męższczyzn chorowało na tą chorobę ). Co za bystry umysł z Ciebie taki Szerlok Holmes

Re: Radzieckie manewry atomowe a.d. 1954

przezylo 40..., w tym kilku > Polaków. W tym, że większość uczestników manewrów do dziś zdążyło pomrzeć, też nie widzę raczej nic specjalnie demonicznego. Skoro manewry odbyły się w 1954, to nawet najmłodsi żołnierze musieli pochodzić z roczników z lat 30. (a średnia wieku z pewnością była

Przykro mnie Matruś ale to kompletna bzdura!:( Żaden polski żołnierz nie uczestniczył NIGDY w manewrach z użyciem bojowym broni atomowej! Co by było jeszcze ciekawiej na manewry ,które Opisałeś nie zostali nawet za proszeni "obserwatorzy" czyli generalicja państw UW! Pod koniec 1954 roku już po

30 października 1954 roku - powstaje TPN:)

Czołem:) 30 października 1954 na mocy rozporządzenia Rady Ministrów utworzono Tatrzański Parg Narodowy. Poniżej macie fragmenty owego roporządzenia(Dz. U. z dnia 4 lutego 1955 r.): "§ 1. Tworzy się Tatrzański Park Narodowy, zwany dalej Parkiem, położonym w powiatach nowotarskim i

Re: Do Milik 1954

Znudziłeś mnie milik 1954 , tak nisko intelektualnie nie latam. Co do żony - idę ją teraz zabić , spalić i ześć , nie najpierw ją zjem , spalę coś wokół domu.

generalicja państw UW! Pod koniec 1954 roku już po > manewrach udostępniono WNIOSKI z wyników doświadczeń z bronią jądrową sztabom i > najwyższym czynnikom decyzyjnym państw UW i ZALECENIA aby ZMIENIĆ taktykę > ćwiczeń wojskowych właśnie z uwzględnieniem użycia na polu walki broni jądrowej

marek_boa napisał: > No więc od początku....ech!:(Matruś czasami mnie się zdarza z "nudów" przełączy > ć > na TV-Polonię i obejrzeć to co tam podają! Jak do tej pory udało mnie się > "strawić" a coś ze cztery takie filmy,w których na zakończenie w "liście płac

Re: Do milik 1954

No cóż gdybym miał zastanawiać się nad twoim nickiem to milik 1954 kojarzy mi się z starym mlekiem - przeterminowanym. Z tego punktu widzenia można zawsze deskrydytować piszących ? Fajne ? Zastanów się nad tym co piszemy , nie patrz kto jak siebie nazwał . Myśl Zaprawdę , naprawdę piszę

USA w1954 roku ?????

skrzat27 napisała: > Jak to mozliwe, ze drogi Bronislaw dostal paszport na wyjazd do USA > w 1954 roku w okresie szalejacego stalinizmu? > Pytam, bo ludzie byli przesladowani za fakt zamieszkliwania rodziny > za granica,strach bylo dostac listy od kogokolwiek za

Re: Rocznik 1954... wystąp

W dzien wiadomego protestu,ktorego bylam uczestnikiem spiewano tak: Siekiera motyka,pilka szklanka, Dzis na Wawel jest lapanka, Ambona,skarbona,taca kram, kazdy moze lezec tam. I za to moze tez nas nie lubia,ale coz rocznik 1954 TAK ma... Lacznie 7 zwrotek

napukko1954, ty się 1954 x puknij w czółko, nim

Moją Kożelankę Kikoo1 ponownie obrazisz! nabucco1954 napisał: > Jak sie rydz-oj dowie to ci w.p.i.e.r.d.o.l spuści. > W porównaniu z gawiedzią moherową, ci telefonujący to Himalaje erudycji i > kultury

W paryskiej "Kulturze" o warszawskim metrze (1954)

Przeglądając numery paryskiej "Kultury" z 1954 r., trafiłem na ciekawą analizę ówczesnych planów budowy metra w Warszawie. Całość tu

Re: Do milki 1954

No cóż starałem się tylko powoływac na informacje zawarte w POLSKICH KSIĄZKACH I BIBLOTEKACH - rozczarował mnie pan. Jeżeli cyfra 1954 to data pańskich urodzin to stwierdzam , że na edukację i naukę kultury trochę późno.Jednak proszę się nie zrażać i próbować

W paryskiej "Kulturze" o warszawskim metrze (1954)

: kwadryga.blox.pl/2009/10/W-paryskiej-Kulturze-o-warszawskim-metrze-1954.html PozdrawiaM. -- Zacisze.Info, AntykwariatKwadryga

Re: Rocznik 1954... wystąp

O,znalazlam watek w ktorym moge sie przedstawic tym ktorzy mnie nie znaja. Witam , wszystkich obecnych i nieobecnych. Pisze z Krakowa. Jak nic rocznik 1954.Skorpion z I dekady.Jak na skorpiona przystalo z usposobienia spokojna ale i niebezpieczna jak kazdy skorpion. Od pewnego czasu rocznik jak

Panie Januszu! Prośba!

4.01.1954 data urodzenia mężczyzny Jaka tutaj będzie interpretacja? Pozdrawiam BDB

Konflikt w Indochinach lata 1946-1954

...czyli walka komunistycznych wietnamczykow z "unia francuska" (francja, algeria, laos, tajlandia, kambodza). To jest dla mnie najciekawsza i naj egzotyczniejsza wojna w nowoczesnych czasach. Dien Bien Phu to byla najslawniejsza ale tez jak najbardziej nietypowa bitwa tej wojny, inne dziala

zdjęcia z KRL-D 1954 r.

skmponz.w.interia.pl/Galeria/album3.html -- 김일성동지는 우리시대의 가장 걸출한 수령이시였

browiec1 napisał: > Kazdy przecietnie inteligentny czlowiek raczej zrozumie(i sadze ze > Ty tez doskonale rozumiesz a chodzi tu jedynie o przekore:), ze > Jaruzelski podpisujac zgode na wykonanie uderzen jadrowych przez > polskie wojsko przy pomocy ladunkow jadrowych

zarat.hustra napisał: > Obawiam sie ze u co mniej oczytanych forumowiczow naraziles sie wlasnie na mian > o > nazisty, o, przepraszam Nietzscheanisty ;) > Sława! Ja już dawno u kołchozowych mędrków jestem i rusofob i faszysta. A ze Putina nie kocham to nawet

No z tym przelotem to pewnie chodzilo o to ze bombowce mialy przeleciec przez rejon gdzie zdetonowano bombe (czyli te 3 km nad ziemia).A Amerykanie owszem,robili podobne rzeczy,bylo troche filmow pokazujacych Amerykanow siedzacych w okopach,nastepowal wybuch a chlopcy chwile pozniej razno

No nie do konca. Bo jak pisalem w innym poscie przez swoje polozenie pewnie dostalibysmy tak czy naczej. Tyle ze mogloby to byc ograniczone uderzenie na cele militarne lub bezposrednio na jednostki rosyjskie. A jesli my zaczelibysmy prac w kogos atomowkami, to jest wiecej niz pewne ze

marek_boa napisał: > No więc od początku....ech!:(Matruś czasami mnie się zdarza z "nudów" przełączy > ć > na TV-Polonię i obejrzeć to co tam podają! Jak do tej pory udało mnie się > "strawić" a coś ze cztery takie filmy,w których na zakończenie w "liście płac

No więc od początku....ech!:(Matruś czasami mnie się zdarza z "nudów" przełączyć na TV-Polonię i obejrzeć to co tam podają! Jak do tej pory udało mnie się "strawić" a coś ze cztery takie filmy,w których na zakończenie w "liście płac" pojawiają się te same nazwiska,które figurują na liście płac

marek_boa napisał: > Jorl troszki jednak Namieszałeś!:) Radzieckie "Pioniery" czyli pociski ŚREDNIEG > O > zasięgu nie były wycelowane w USA tylko właśnie w Europę Zachodnią! Ja namieszalem??? To matrek porownywal SS20 z Pershingami2! A ja wlasnie tlumaczylem ze to sa

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin