Sake

Sake

185 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Zostawić185!

tras linii:185 i 195 czego chyba nikt nie zgłaszał. Nie było to w każdym razie wymienione wśród postulatów zgłoszonych przez mieszkańców czy Urząd Dzielnicy na stronie ZTM.Nic dziwnego , bo linie te są bardzo dobrze wykorzystywane przez pasażerów bez mała od samej pętli. * Linia 185

~~~~~~~~~~~~~185 tys. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hurra! -- Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Asienka 185

Asiu chyba nie dam rady dzis sie spotkac bo ide ze starszakiem do lekarza,wczoraj wyskoczyla mu jakas gulka pod szczeka,mysle ze to powiekszone migdalki. chce zeby lekarz go zobaczyla bo zaraz majowka i co ja zrobie jak sie rozlozy na dobre?? spotkamy sie w przyszlym tygodniu. buziaczke -- 

Asienka185

nie mam nic na karcie zeby ci odpisac. mieszkam na Mokotowie wiec jakos podjade do metra.najblizsza stacja to Raclawicka. mozemy sie tam spotkac albo ja dojade do Centrum. razem zawsze razniej na tym Ursynowie :)))) -- > Ola<

asienka 185

Asiu czy swoja torbe do wozka kupilas na allegro?? jesli tak to wklej mi link. przyszedl juz moj wozek,tez czerwony i rozgladam sie za torba. co z Zuzia?? nadal chora?? -- > Ola

185

185 - linia zwykła Gwiaździsta - Natolin płn. metro: nie -- 8904 - najlepszy wóz pozdrawiam dmirstek

185

185 - linia zwykła Gwiaździsta - Natolin płn. metro: nie -- 8904 - najlepszy wóz pozdrawiam dmirstek

185.

przeznaczone dla ruchu osiedlowego? 118 mający podobną trasę i również wjeżdżający do zapchanego Centrum - jedzie do Mertra Politechnika - ZAWSZE JEST NA CZAS? A 185 NIGDY? Kupując bilet miesięczny czy kwartalny PODPISUJĘ Z TOBĄ KONTRAKT RUTA, autobusowy kacyku! I powiem ci jako klient: NIE WYWIĄZUJESZ

185 tys.zł

185 tys.zł, 190 m pow. segment na osiedlu,blisko Warszawy ,świetny dojazd: kontakt:022 8179593, 0502096640

#185 pojedzie szybciej

od 01.12.2011 (czwartek) → W związku z niewielkim wykorzystaniem przez pasażerów linii 185 przystanków: GWIAŹDZISTA 02 i 04, RUDZKA 02 i 03, PODZAMCZE 01 i 02

185.

-- Łoś - przyjaciel człowieka kalinowo.... nuda dla zaawansowanych

185

;) -- "Jest tylko jeden ratunek, jeden jedyny, dla zmęczonej duszy - miłość do drugiego człowieka." José Ortega y Gasset Mój blog :)

185

-- miłuj bliźniego swego.... --------------- Stara Praga

Warsztat nr 185

Warsztat dotyczacy przyszlosci, choc bardzo bliskiej. Podjelam dzis pewien maly projekt, co to jest? I czy mi sie uda? Bede to wiedziec jeszcze dzis. Powodzenia.

NCC wyda 185 mln

NCC wyda 185 mln zł na kompleks handlowy 30.01.2003, Puls Biznesu NCC Dominikańska chce wybudować we Wrocławiu centrum handlowo-usługowe. Obiekt ma być oddany do użytku na początku 2005 r. Koszt przedsięwzięcia oszacowano na 185 mln zł. NCC Dominikańska, spółka córka

wyborcz atraci 18,5 %

biznes.interia.pl/media/news/srednia-sprzedaz-gazety-wyborczej-w-maju-spadla-o-185,1818971] i dobrze niech szlag trafi tych z agory co powodują u mnie

185 - tunelem czy Dobrą ?

Po wpuszczeniu ruchu pod trawnik przy Moście Św.Krzyskim coś trzebałoby zrobić z linią 185. Czy w tunel ją, czy też od Torwaru przez Ludną-Solec-Dobrą-Nowy Zjazd (>Karową)-... -- "Klasą jest przestrzegać etykiety, ale lekceważyć konwenanse" J.Waldorff

185 precz z tunelu!!

Mam propozycję dla ZTM! Autobus 185 mógłby od przystanku Nowy Zjazd skręcać na Karową i Dobrą i jechać trasą 150. Na Wisłostradę wjeżdżałby z powrotem za mostem Świętokrzyskim. Chodzi o ułatwienie komunikacji przy Buwie. Teraz są tam ledwo 4 autobusy, ktore nie jeżdża za często i w dodatku sa

Re: 185

Zadtanówcie się trochę, ludzie, przejedźcie się 185, pospacerujcie po Powiślu.. 185 musi jeździć Dobrą, jego trasa w tuneliku to bzdura. Napisałem w tej sprawie pismo do ZTM, ale odpowiedzi nie ma.

Ukradliście mi 185 pkt

Ukradliście mi 185 pkt - czuje wielkie zniesmaczenie z tego powodu - miałem szanse na pierwszą 10, całą swietną i zajebistą zabawe zepsuliście jedną decyzją, myśle że nie tylko mi ale i wielu uczestnikom - mysle ze jakoś zrekompensujecie swój bład i następna edycja będzie za darmo a upominki

dmirstek napisał: > 185 - linia zwykła > Gwiaździsta - Natolin płn. > metro: nie A METRO IMIELIN ?

CHI 185

Właśnie wczoraj otrzymaliśmy plecak Topgal CHI 185 w kolorze fuksji. Plecak jest bardzo ładny, absolutnie nie jest dziecinny. Nastawiałam się, że będzie duży i cięzki, ale porównując do topgala z motylkami , którego mamy jest taki sam. Jest wizualnie węzszy od tego z motylkami. Oba śliczne i moje

Re: 185??

Jeśli będzie wyłączony kawałek obowodu między Mickiewicza a Słowackiego albo słowackiego a Krasińskiego to faktycznie 185 nie będzie miało jak objechać Placu! Kniaźnina i uliczkami go nie puszczą przecież, czyli pewnie będzie dołem, Gwiaździstą prosto leciał. Na uczelnię dojadę, ale stracę

185 -> 165

Witam. Mam zamiar kupić zimówki, ale w rozmiarze mniejszym. (węższe) 185/65R15 -> 165/80R14 Obiło mi sie o uszy, ze jest dopuszczalne, aby zimówki były cieńsze, ale czy to nie za dużo? Czy to ma sens przy jeździe miejskiej? pozdrawiam,

10.185

albert_c napisał: > pytam, bo na stronie KRS widnieje liczba ponizej 10 tysiecy. jest ponad 10. 10.185 dokladnie. nie wiem czemu na stronie nie aktualizuja tego na czas. a powinni. pozdrawiam rado

AFI-18,5 wielowodzie?????????

wpisane 18,5.dopiero zauwazylam to dzis jak zaczelam przegl;adac karte ciazy. i sie troche zmartwilam bo jezeli w 32 tyg bylo ich 18.5 to teraz pewnie jest jeszcze wiecej... wyjelam moja karte ciazy I sprzed 3 lat i tam mialam w 31tc- ok 9cm a w 39tc - 13cm. czyli wychodzi na to ze teraz mam

287 = 185

287 zastąpi 185 ale nie tylko trasa ale i opłaty będą te same, bilety będą takie jak w strefie miejskiej, głoszą to komunikaty na przystankach. Cel tej zmiany to rozpoczęcie finansowania linii p. gminę Zielonki, a tym samym innym wara od jej rozkładu jazdy, teraz Zielonki będą płacić i

185 to jest linia bardzo specyficzna. Fachowo mówiąc, jak na tak długą trasę na tylko trzy cykle rotacyjne. Gwiaździsta (Ruda Marymoncka) - pl.Wilsona, Pl.Wilsona - Chełmska, Bartycka - Natolin Płn. Ciekawe jest to, że pomiędzy tak odległymi miejscami jak Pl.Wilsona i Chełmska wysiada i

Ja mam ten sam problem Dojeżdżam do pl.Wisona Ł i przesiadam się w 185 a teraz Ł planuje dojazd tylko do PKS Marymont lub do Hali Marymonckiej, gdyż pętla Ł została chwilowo zlikwidowana z pl. Wilsona - przynajmniej na czas budowy metra I jak ja mam jeździć?? cofać się na Gwieździstą?? czy

185 bedzie jezdzic wg

wakacyjnego rozkladu!!!! Juz widze te tlumy przed 8 rano. Kurcze! -- www.myphotosign.com

Opony 185 na fäldze 195

Mam dzisiaj opony zimowe na feldze stalowej 195. Czy moge bez problemu zalozyc na nie opony 185?

185 tys. - tylu mieszkańców ...

... liczy Toruń. W nowym biuletynie GUSu o tym będzie. Czemu tak drastycznie spada liczba mieszkańców?

Malediwy: 185 opozycjonistów aresztowanych

Tymczasem... Mamy nowe informacje na temat ziomkow Ministra Prawdy, ktorzy probowali wyszantazowac 50 milionow USD przy pomocy kochanka-geja zonatego gubernatora w USA. Info jest na pierwszych stronach gazet, a u Ministra Adama nic. N, 15-08-2004 Forum: Świat - Malediwy: 185 opozycjonistów aresztowanych

185-190

185 Kaśka zarzuca Anicie, że pod jej nieobecność źle zarządzała fitness klubem. Do Kaśki i Sama przychodzi mężczyzna protestujący przeciwko budowie placu zabaw. Jest nieprzyjemny i opryskliwy. Weronika odkrywa, że za jej plecami Wiktor spotyka się także z Iwoną. Postanawia się na nich

brak 185 gwiaździsta/potocka - protest!

Od dzisiaj na zawsze zabierają nam 185. Zrobili to podstępem. Najpierw remont Gwiaździstej i niby na czs remontu dotaliśmy Z-6. Remont się skończył i....zabrali nam na zawsze 185. Co otrzymaliśmy w zamian? 205 tylko do Wilsona. Według ZTM-owców metrem chyba dojedziemy wszędzie i na Sadybę i

asienka185

ja dalej w sprawie za duzej sygnaturki.Wybierz sobie inny,mniejszy suwaczek,ktory wysokoscia nie przekroczy 4 linijek tekstu.Ten,ktory masz teraz nalezy niestety do sygnaturek-mutantow. -- https://lb4m.lilypie.com/S4sdp1.png

185,80

-- Oktawia, w październiku 2007 r. cudownie odmieniła nasze życie :-) filmik

asienka185

bardzo prosze zapoznac sie z watkiem na szpilce u gory forum dotyczacym sygnaturek i ich regulaminowej wielkosci.Dzieki. -- https://lb4m.lilypie.com/S4sdp1.png

Asienka185

Asiu napisz mi czy oparcie rozkłada się do pozycji półleżącej czy leżącej i według producenta od jakiego wieku , a raczej miesięcy można go uzywać :) Też mi się chicco podobają

Włókniarzy 185?

Al. Włókniarzy, nieopodal ul. Drewnowskiej. Dziś stoi tam Lidl. Podobno wzniesiony na gruzach jakiejś fabryczki. Mógłby ktoś napisać coś na ten temat?

Rozwiązanie ?185

Osiedle "Słoneczne" w Miłoszycach...Na pierwszym planie polna droga, którą można dojść do pobliskiej "Górki Piwnej", na której jest strzelnica i ośrodek rekreacyjny Bractwa Kurkowego z J-L... -- Fotozagadki Pn, 09-11-2009 Forum: Jelcz - Laskowice - Rozwiązanie ?185

1,85

Strona zbudowana na tabeli, cała masa przestarzałych znaczników (najczęściej pojawiają się "width", "height" i "background"). Obrazek-nagłówek pocięty na 3 części (po co?), z czego pomiędzy dwoma (no nie wiem, przynajmniej u mnie, pod Firefoksem) jest luka. Co zdanie, to inny kolor, w tym różowy,

Odcinek 185

poniedziałek, 22.12.2003 Jadącego rowerem Lucjana potrąca samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Nieprzytomnego mężczyznę odnajduje Jaroszy, udziela Lucjanowi pierwszej pomocy i dzwoni po pogotowie. Policjanci podejrzewają, że to Jaroszy jest sprawcą tego wypadku. Renata zwraca uwagę

Nr. 185

W restauracji gość zwraca się do kelnera: - Gulasz proszę i dobre słowo. Po kilku minutach kelner przynosi gulasz. - A dobre słowo? Kelner nachyla się i mówi: - Niech pan tego nie je. ...mogę się kłócić w czasie wolnym...

A ja jeżdżę tą linią i bardzo lubię - zawsze pusto !!! Za to punktualnie ! A jak nie będzie przystanków w Tunelu do Nikąd, to i lepiej...

list 185

Witaj Kendo :) Żyje!Tylko z czasem straszliwie krucho u mnie i... przykro mi ze dopiero dzisiaj odebrałam Twojego "gołąbka"...ale się narobiło...hihihi tak to bywa jak sie robi 100-rzeczy równocześnie. Ale wiesz co? Przyznam Ci się, że zanim odebrałam gołąbka tak mi coś znajomo zapachniało i..

Wynajem miejsca garażowego Lazurowa 185

Witam, od listopada będę wynajmować mieszkanie w Lazurowej Dolinie, na Lazurowej 185. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, ale niestety mój samochód się na nim nie mieści, gdyż jest szerszy, niż standardowo, a miejsce to ogranicza ściana z jednej strony i mur z drugiej. W związku z tym

Trzeba wziac poprawke i wyjsc z domu wczesniej ;) A powaznie - martwi mnie ten brak informacji i bardzo mnie interesuje jak z tego wybrna. Czy jeszcze jakies podmiejskie nie zostana skrocone do PKS Marymont? Bo jak dodac do tego wylaczeni tramwajow, to mamy katastrofe. ZTM powinno uruchomic aut

11.185

czy ktoś z Was wie dlaczego małe ptaszki (jak wróbelek np) nie chodzą tylko podskakują ??? -- od wsipnania na podium zrobiły mi się już zakwasy, chętnie spocznę na laurach (c) Aniela

Jakby plac Wilsona, choć częściowo miał być zamknięty, to nie byłoby mowy o objeździe ulicą Krasińskiego.

co sie dziele ze 185?

druga strone. nastepny mial byc o 15:51. i przyjechal. zatrzymal sie daleko za przystankiem, ludzie ruszyli, a on stoi i nie otwiera drzwi. po chwili podjechalo kolejne 185 i normalnie ludzie wsiedli. oba autobusy ruszyly sznurkiem, po czym ten pierwszy zatrzymal sie (a drog ajest bardzo waska

185, 125 - oddajcie nam autobusy!!!!

Mieszkam na Płaszowskiej koło kościoła. Właśnie zobaczyłem, że od jutra obcinają nam kursy autobusów. 185 i 125 będa jeżdzić raz na pół godziny (w weekendy raz na godzinę!). Odkąd kilka lat temu zamieszkałem na Płaszowkskiej mój czas dojazdu do dworca (gdzie przesiadam się na autobus) znacznie

Opony letnie 185/65/14 ???

Witam, Opona letnia 185/65/14. I tak: 1. Bridgestone/Firestone => Dayton D110 - Cena = 145 PLN. 2. Fulda => DIADEM LINERO - Cena = 157 PLN. 3. BFGoodrich => PROFILER 2 - Cena = 162 PLN. 4. Uniroyal => RALLYE 680 - Cena = 165 PLN. 5. Yokohama => S306 - Cena = 173 PLN

Re: Asienka 185

.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/f8fdd17e0d.png Zuzia: fotoforum.gazeta.pl/5,2,asienka185.html

Re: Asienka185

. -- www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/f8fdd17e0d.png Zuzia: fotoforum.gazeta.pl/5,2,asienka185.html

Re: asienka 185

: fotoforum.gazeta.pl/5,2,asienka185.html

185 mln na ograniczenie bezrobocia

Pora na efekty Kolejne 185 mln zł przekazał w tym tygodniu resort pracy na ograniczenie bezrobocia. W najbliższy poniedziałek zostaną natomiast ogłoszone w ramach programu "Pierwsza praca" konkursy na dotacje na tworzenie biur karier i Gminnych Centrów Informacji. Informacje takie

co ze 185?

Doszły mnie słuchy, że 185 ma wrócić na swoją trasę, czyli skręcać w Potocką i później Gwiaździstą, aż do pętli. Prawda to?

18,5 miesiąca

Ja pierwszy okres miałam 18,5 mies. po porodzie. Dwoje konsultowanych ginów twierdzi, że to normalne przy częstym karmieniu.

Re: Asienka185

. -- www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/f8fdd17e0d.png Zuzia: fotoforum.gazeta.pl/5,2,asienka185.html

Re: Zostawić185!

Sorry, ale nie zgodzę się z Tobą. Proponowane przez ZTM zmiany polepszą znacznie dojazd do Geanta, gdzie jeżdzi najwięcej ludzi na zakupy. Po wybudowaniu nowego odcinka Płaskowickiej powstał najkrótszy dojazd do tego marketu, więc puszczenie tam 185 umozliwi mieszkańcom "środkowego" Ursynowa

zlikwidujcie jeszcze 185

Nie chce byc mało oryginalny i nie wyjade z propozycja likwidacji 157. Zaproponuje likwidacje.. czy jest jakas linia kojarzaca się z Żoliborzem? Nie ma to zlikwidujmy 114 i tram 22 Jutro przywrocimy 22 i skasujemy 122, pomylilismy sie.. ...ale ale 185 juździ jakoś podejrzanie długo bez zmiany

Re: 185 dni

tak czy owak zaznaczylam na wniosku ze przebywam ;) w Polsce powyzej 185 dni w roku. dzieki za wszelkie informacje :) pozdrawiam -- si on ne cherche pas on ne trouve pas

puszczenie tam 185 umozliwi mieszkańcom "środkowego" Ursynowa > najszybszy dojazd. Z kolei 195 musi jechać do Natolina Płn, aby zwolinić > miejsce dla 185 (najbliższa pętla). To jednak również pozwoli mieszkańcom > Płaskowickiej szybko i często dojechac do Geanta, a także da bezposrednie

kierunku Natolina Północnego. Mało tego .Nie zaproponowałem pozostawienia linii 185 na obecnej trasie nie proponując nić w zamian jak sugerujesz.Napisałem , żę zamiast linii 185 możnaby skierować z Pileckiego ulicą Płaskowickiej na Ursynów Zachodni linie 136 lub wspomniane 165 kursujących z podobną

185 głosów na 1000 = 43%

komu i po kiego takie ogłupiające badanie wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-dla-tvp-pis-11-punktow-przed-po/mqrd3

Konkurs 185 - "Świat pachnący bakaliami ..."

Ponieważ zbliżają się święta, w domu będzie się unosił zapach pomarańczy, rodzynek, goździków, czy innych pyszności ... zaczniemy stroić Bożonarodzeniowe drzewka, pokażmy magię zbliżających się Świąt. Wszystko co nam się kojarzy ze świętami, bakalie, choinkowe ozdoby, światełka, małe aniołki .

IKEA dała 18,5 mln

Czyli jak chcą mieć korzyści to potrafią się dołozyć do inwestycji. Może uda się namówić inne sieci do takich ruchów -- Możesz mieć inne zdanie, ale nie możesz nie czytać - pereztaste.blogspot.com/

Nauczyciele z SP 185 Warszawa

Witam, serdecznie proszę o spostrzeżenia na temat nauczycieli: p. Jarząb, p. Dudy, p. Majchrzak. Będę bardzo wdzięczna za opinie i rady... Pozdrawiam.

Re: 185 -> 165

Przejście ze 185/65R15 na 165/80R14 jest dopuszczalne (śr.62.15 i 61.96cm, na suchej nawierzchni samochód będzie się gorzej zachowywał (hamowanie, trzymanie drogi na zakrętach), jest szansa na korzystniejsze zachowanie na mokrym (mniejsza podatność na aquaplaning). Generalnie podstawowa

185 inwestycji we Wrocławiu i okolicach

Wg gazety rynek dolnośląski we Wrocławiu i okolicach jest 185 inwestycji mieszkaniowych. Dobrze że buduje się dużo, kupujacy mają większy wybór no i budujący sobie zarobią.

Re: 287 = 185

P.S. oczywiście osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest z tego niezadowolone ponieważ 185 ma rozkład nadający się wyłącznie do kosza lub filmu o stadach i tak wieczorem odjeżdża razem z 247 20.20 i .... 20.20 albo 21.20 i 21.24 albo 22.25 i 22.45. Teraz nie wolno będzie przy nim majstrować

do 1.8.5.x

Proszę powiedz jakie przeciwciała kontrolowałaś (Twój wynik napisałaś że był 7000) przeciwko peroksydazie tarczycowej czy inne. Jest ich kilka a ja i tak mam strasznie dużo badań zleconych i nie mogę sprawdzić ich wszystkich. Pozdrawiam

Autobus nr 185

J509 napisał: "Może macie lepsze pomysły?" Ja mam. Zgadzam się, że wydłużyć należy którąś linię od Placu Wilsona do UKSW {od strony Wisłostrady}, jednak nie wchodzi w grę linia nr E-4! Wydłużyć do UKSW należy linię nr 185 {od krańca "Gwiaździsta"} - zapewni ona Studentom bezpośredni dojazd

Muzeum Mazowieckie kończy 185 lat

A te foliowe ochraniacze na buty to też w ramach jubileuszu? Może zamiast ochraniaczy obsługa muzeum wzięłaby się do roboty przy "utrzymaniu powierzchni płaskich"?

nowe egzaminy za 185 zł !

Słyszeliście ile mają kosztowac egzaminy na kategorię B od dnia 3 października? Teoria drożeje z 20 zł na 35 zł. Praktyczny z 74 zł na 150 zł. No i jak tu się nie wściec?

Asienka185 i Agasar79

Jeszcze odnośnie tego waszego chicco. Po pierwsze jaki kolor wybrałyście. I druga sprawa mogłybyście mi przesłać zdjęcia tych swoich najlepiej z dzidzią i jak jest złożony. Jestem coraz bliżej zakupu ale na takich normalnych zdjęciach wygląda normalnie i nie jest przerysowany. Mój mail g141

za 185 tys. do sprzedania

z powodu wyjazdu.segment w Nowym Dworze Maz. (30km do Warszawy) szukać na ww.lebiedz.pl lub tel: 0502096640 ,do niewielkiego wykonczenia. pelna komunikacja,3 trasy dojazdu do Warszawy.okazja.

BRUKSELA KAZALI 18,5 tyś więcej

18,5 tyś więcej czego: URZEDNIKÓW bo bez nich nie bedziemy nadawać się do UE i nie bedziemy dobrze walczyć z korupcją.

185. rocznica śmierci św. Klemensa

Pięciu braci męczenników z Miedzyrzecza, św. Klemens! A więc na Ziemi Lubuskiej nie zawsze była komuna i homo sowieticusy!?

185 rowerów miejskich już czeka na chętnych. Start systemu w Częstochowie

185 rowerów miejskich już czeka na chętnych. Start systemu w Częstochowie