Przeszukano 111 159 592 wypowiedzi na 4 114 forach

1000 kalorii - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

UWAGA na 1000 kalorii!

-polega-na.html"><strong>dieta 1000 kalorii</strong></a> PRZEDZIWNIE chudnę w oczach....

Re: Victoria Secret

Jutro przejde na jedyna rozsadna diete ktora wielu odchudzila 1000 kalorii.

Dieta 1000 kalorii

Dziewczyny ile można schudnąć na diecie 1000 kalorii? Proszę podajcie jakieś przykłady. Dzięki

Re: UWAGA na 1000 kalorii!

dieta 1000 kcal jest bardzo niezdrowa i może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych, nie wspominają co tym, że to gwarancja efektu jo-jo - podczas takiej diety traci się głównie wodę, a nie tłuszcz, dlatego po zakończeniu takiej głodówki waga szybko wraca do normy (woda wraca do organizmu

Hmm 15 kg w 23 dni to trochę niepoważne i przede wszystkim niezdrowe. Jak ktoś chce znaleźć optymalną dietę dla siebie, to polecam serwis idietetycznie.net. Są tam wymienione wady i zalety poszczególnych diet, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. A dieta 1000 kcal - spalasz w zasadzie mięśnie

Dokładnie, nie warto stosować tak rygorystycznych diet bo raz ze przyniosą odwrotny efekt do zamierzonego a dwa szkoda zdrowia bo ono tez na tym cierpi. Lepiej wolniej chudnąc ale pod kontrolą :)

Re: Dieta 1000 kalorii

Potwierdzam. Jedzac ok 1000 kalorii (boraz tgo było 950 a raz 1150)dziennie podzielonych na 4-5 posiłków (zdrowych) przy 165cm i 60kg chudłam ok 0,5-1kg tygodniowo. Po 2 miesiącach osiągnełam założona wagę 53 kg i ja utrzymuję jedząc już więcej ;)

Moim niefachowym zdaniem, jeśli rozłożysz te 1000 kalorii na 5 posiłków dziennie to powinnaś chudnąc okolo 0,7 kilograma tygodniowo. Ja tak chudłam. Czasami to 1 kg na tydzien a czasami tylko 0,5 kilo. Ale mega ważne jest to, że masz jeść 5 razy dziennie a nie 2 lub 3, bo inaczej organizm kumuluje

Chciałbym to widzieć :) Gwałtowne odchudzanie ma negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu, dlatego nawet jeśli osiągnęło się taki rezultat, to niestety nie bez przyszłych konsekwencji ...

metabolizmu i przejście ustroju na oszczędne gospodarowanie energią. Dlatego też proponuję tutaj obliczyć normę kalorii dla siebie i od wartości tej odjąć 500-1000 kcal, aby sprawdzić jaka podaż energii będzie dla Pani odpowiednia. Proszę jednak również pamiętać, że 1000 kcal, to absolutne minimum jakie

Mit diety 1000 kalorii

Nieprawda że dieta 1000 kalorii to mit. Mi bardzo odpowiadała, jadłam wszystko i piłam co chciałam byle do 1000 kalorii dziennie. Dzięki tej diecie w ciągu roku schudłam 25 kg i tak się trzymam już 9 lat .

Próbowałam tej diety. owszem sporo schudłam, ale szybko wróciłam do poprzedniej wagi :/ Teraz wiem, żw nie warto tak rygorystycznie się odchudzać

A jaką wagę początkową miała osoba, która schudła te 15 kg w 23 dni? -- tnijkalorie.pl - strona o odchudzaniu. Polecam!

Mit diety 1000 kalorii

Dieta 1000 kalorii nie jest mitem. Mam prawie 50 lat. Odchudzam się nie pierwszy raz, ale nie tak, że waże raz 100 kg, a raz 52. Teraz przybyło mi na wadze około 10 kg, tak od 3 lat. Najgorzej jest z wystającym brzuchem, takie "cycki pod cyckami". Grożono mi, że w tym wieku przy moim

Dieta 1000 kalorii

Jestem na diecie 1000 kalorii 15 dzień, ale zjadam około 500. Chodzę głodna, ale jestem uparta i nie popuszczę. Za jakieś 2 tygodnie planuję przyjąć inną bardziej racjonalną dietę, która pomoże mi zacząć zdrowo się odżywiać.

1000 kalorii

Kiedys Morozowski mowil, ze odchudzaja sie razem, tzn ze on mu mocno kibicuje, bo S. ma diete 1000 kalorii dziennie. A ta nomen omen bardzo drakonna dieta zrobila z Sekielskiego calkiem calkiem niezle ciacho, inny facet sie z niego zrobil. -- Polityka to nie wibrator i nie przynosi efektow

Mit diety 1000 kalorii

Czy dieta 1000 kalorii to mit ?? Moim zdaniem na pewno nie. Pisanie że stosując tą dietę można wyniszczyć organizm to są frazesy dietetyków, którzy muszą przecież z czegoś żyć, przecież tak samo można wyniszczyć organizm przy diecie 10.000. kalorii jeśli je się same tłuste i słodkie potrawy. Dieta

Re: Mit diety 1000 kalorii

Też schudłem z 90 do 75 w 8 tygodni na diecie 1000 kalorii. I od 3 miesięcy waga się utrzymuje a jem już normalnie (ale mniej niż przed odchudzaniem).

1000 kalorii i nic !!! cuda cuda

1000 kalorii zestawu ( hamburger, frytki, cola ) musialbyś przejechać tym rowerem ze 20 km, to jest prawie polowa dziennego zapotrzebowania kalorycznego

Jadłospis w diecie 1000 kalorii

Witam wszystkich uczestników forum. Nigdy w życiu nie byłam na diecie, ale niestety zaczęłam się już źle czuć ze swoją wagą i postanowiłam coś z tym zrobić. Mam 174 cm wzrostu i ważę 78 kg. To dla mnie za dużo. Moim celem jest zrzucenie chociaż 10 kg. Zaczęłam od nowego roku dietę 1000 kalorii ale

Jadłospis w diecie 1000 kalorii

Witam wszystkich uczestników forum. Nigdy w życiu nie byłam na diecie, ale niestety zaczęłam się już źle czuć ze swoją wagą i postanowiłam coś z tym zrobić. Mam 174 cm wzrostu i ważę 78 kg. To dla mnie za dużo. Moim celem jest zrzucenie chociaż 10 kg. Zaczęłam od nowego roku dietę 1000 kalorii ale

Gość portalu: d napisał(a): > No to nie wiem czym się ta Twoja dieta różni, w kwestii wyrzeczeń, od tu > podanej. Przede wszystkim tym, że jem raczej 1500 kcal niż 1000. A poza tym dłużej nie jestem głodny. Od posiłku do posiłku nie skręca mnie z głodu! Podane przeze mnie posiłki mają niski

Re: Mit diety 1000 kalorii

więc nie ma żadnych skutków ubocznych na ciało. A dieta 1000kalorii niszczy cię powoli!

Re: Jadłospis w diecie 1000 kalorii

Takiego prostego jadłospisu Ci nie podam, ale przede wszystkim radzę zrezygnować z diety 1000 kcal, przy Twoich gabarytach, nawet przy siedzącej pracy taka dieta zbyt drastycznie ogranicza energetyczność posiłków, co jest i nie zdrowe i grozi efektem jojo. Proponowałabym załatwić sprawę nieco

1000 kalorii

przepraszam ale nie umiem tego tak zrobic jak Wy żeby od razu po naciśnięciu linku wyswietliło sie, ważne ze link Wam podałam. www.female.pl/tabela.php3 Jem prawie wszystko czywiście zamykam sie w 1000-1200 kalorii dziennie i wybieram te potrawy ktore zawierają jak najmniej tłuszczow, z

po 1000 kalorii

Jak po zakończonej diecie 1000 kalorii nie przytyć? Słyszałam, że trzeba przez 3 lata dostarczać 1200 kalorii, czy to prawda?

Re: Jadłospis w diecie 1000 kalorii

To masz przykladowy jadlospis: Najbardziej popularną dietą jest dieta 1000 kcal. Jest ona najczęściej stosowana i chyba najbardziej skuteczna. Polega ona na spożywaniu posiłków o zmniejszonej zawartości energetycznej. dieta 1000 kaloriiNależy jeść wszystkie niezbędne dla organizmu składniki &ndash

po diecie 1000 kalorii

stosowałam długi czas dietę 1000 kalorii ,schudłam kilka kg. i jestem zadowolona z efektu .W związku z tym mam pytanie :o ile zwiększyć liczbę kalorii aby uniknąć efektu jo-jo?

Re: Rozsadna dieta na mnie nie dziala

Kiedys bylotak wiadomo. Chcesz schudnac jedz 1000 kalorii. Post glodowka. Pozniej zaczely sie madrosci. Tylko czy ktos chudnie od tych madrosci? Bez glodowania nie schudniesz. I tyle. Nie jem zywnosci przetworzonej specjalnie i nic. Czuje ze puchne.

Re: Dieta 1000 Kalorii

nie polecam, zbyt drastyczna. Najlepiej porozmawiać z dietetykiem, żeby nie było jojo, bo wtedy są łzy złości na siebie i rozczarowania.

Nie prawda,że po tej diecie następuje efekt "jojo"!!! Stosowałam ją BEZ ĆWICZEŃ i gubiłam,jak inne panie pisały,0,5-1,0 kg.tygodniowo.Jadłam to,na co miałam ochotę,aby tylko się zmieścić w tym tysiącu.Jestem niską osobą,ale udało mi się zgubić 7 kg.:) Wróciły po kilku miesiącach tylko 2 i

ja stosowalam. spowalnia metabolizm, bez sensu ogolnie, bo potem wlasciwie rzucasz sie na jedzenie, chyba ze na zawsze chcesz zmienic nawyki zywieniowe. ja zrzucilam 15 kg przez 3 miesiace, teraz stosuje inna diete...

Dieta 1000 Kalorii

czy ktos z was juz ja stosował? i co sądzicie? Pomaga schudnąć czy nie bardzo? a jak z wysiłkiem fizycznym przy tej diecie?

Ja jestem na diecie 1000- 1200 kcal od kwietnia i zgubiłam 7 kg, ale ja mam jeszcze sporo do zrzucenia oczywiście do tego ćwiczenia bo bez tego nic nie działa.

najlepsza dieta to zamknięcie szczekaczki i niedołowanie ludzi którzy stosują dietę, mniej żreć to jest dobra zasada, ale też trzeba wiedzieć czego nie żreć w ogóle, pieczywo ze sklepu to samobójstwo, to samo z mięsem mielonym, tzw. gotowymi posiłkami,konserwy, mielonki itp. trzeba samemu sobie piec

Ze zdrowiem w porządku, oprócz niedoboru magnezu i żelaza, ale z tym już sobie prawie poradziłam. Jeśli koniecznie chcesz schudnąć to lepiej chudnij na określonej diecie przez dietetyka, no i oczywiście ruch to podstawa. Ja obecnie stosuję dietę Dukana, która wywołuje dużo kontrowersji, ale dobrze

Moim zdaniem to za mało kalorii, może się pojawić efekt jojo, bo organizm "będzie miał wrażenie", że jest wygłodzony. Chcesz się odchudzić zdrowo, to wystarczy ćwiczyć dużo i ograniczyć całkowicie bezwartościowe jedzenie (najlepiej się ich pozbyć). Warto zaglądać na profil odchudzanie i

Ogólnie przy normalnym trybie życia chudnie się około 0,7-1,0 kilograma.. W sumie to dieta, na której efejkty trzeba trochę czekać, ale jest skuteczna. -- Aroma Group

Re: Dieta, około 1000 calori ??? Efekty ???

Niektórzy mają bardzo niski metabolizm. Ja tyję z automatu jak jem powyżej 1300. 1000 kcal to bardzo dużo jedzenia jak się nie je po prostu trzech pączków dziennie albo nie przyjmuje większości kalorii z coli. -- Jak masz ochotę, to masz ochotę. Z ochotą się nie dyskutuje.

Witam moim zdaniem żadna dieta nie jest skuteczna bo jest tylko chwilowym rozwiązaniem!!Z ciała schodzi wtedy woda spada tkanka mięśniowa i dlatego na widać spadek kilogramów!Konieczne jest to by nauczyć się jeść zdrowo,w miarę możliwości regularnie! Małe a częste posiłki są dobrym rozwiązaniem!!Aha

dieta to sprawa indywidualna zrozumialam to dopiero wtedy kiedy kolezanka polecila mi kobiete aniola ktora nie tylko skutecznie motywuje, dobiera diety ale i slucha kazdego najmniejsze problemu pani aneta z halsy jest boska

Ja zaczęłam jeśc 5-6 razy dziennie, mniej więcej co 3 godziny, wyeliminowałam białe pieczywo i słodycze (od czasu do czasu jakieś ciacho, bo uwielbiam). Warzywa w różnej postaci w połączeniu np. z ciemnym ryżem. Chude mięso i ryby, duszone w folii albo w rękawie, bez ziemniaków, tylko z surówkami. J

1000 kalorii po kopenhaskiej

Skonczylam kopenhaska z wynikiem ok 5.5kg na minusie. Dalej chce kontynuowac tracenie wagi na diecie 1000 kalorii. Bede zamieszczac spis moich posilkow, moze sie komus przyda: KOLACJA - maly pomidor (25), sredni ogorek (15), dwa plasterki bardzo niskotluszczowej szynki z dodana woda (40 kal

dieta 1000 kalorii

czy ktos może mi podać fajne przepisy całodzienne, które "zmieszczą się" w 1000 kalorii? właśnie jestem na diecie i potrzebuję gotowych łatawych potraw, które mieściłyby się w dziennej nieprzekraczalnej ilości kalorii. Jeśli możecie mi podać tez fajne strony z dietami, będę wdzięczna

Re: Dieta1000 kaloriI!!!

ale 100000 litrow czego ma zawierac o_0? moze o kalorie chodzi? ;) a na powaznie.. to wpisz w google dieta 1000 kcal to ci sie wyswietli ze 100 stron z ta dieta..

dieta 1000 kalorii - ktoś stosował?

właśnie się przymierzam do diety 1000 kalorii, bo moje gabaryty przekroczyły wszelkie normy. Chcę schudnać jakieś 20 kg... Mam nadzieję że znajdę w sobie tyle samozaparcia żeby wytrwać. Mam pytanie: ile wam udało się schudnąć i w jakim czasie? Czy ta dieta faktycznie jest dobra? Czy macie

1000 kalorii???

Jeden gram oleju ma 9 kcal. Jeden gram bułki ma 2 kcal. O jakich kebabach oni piszą? Dla krasnoludków? Dla muszek?

1000 kalorii - kto stosowal?

Z wagi 63 (przy wzroscie 169) chce zejsc, najelpiej do 55, ale 58 tez by mnie urzadzalo... da rade na 1000 kaloriach?;) jestem na tej diecie od 4 dni i szczerze mowiac czuje, ze moge tak pociagnac dlugo, bo ani nie czuje sie glodna (wrecz przeciwnie! w tej chwili czuje sie, jakbym zjadla pol duzej

Re: po diecie 1000 kalorii

maria171 napisała: > stosowałam długi czas dietę 1000 kalorii ,schudłam kilka kg. i jestem > zadowolona z efektu .W związku z tym mam pytanie :o ile zwiększyć liczbę > kalorii aby uniknąć efektu jo-jo? ILE KALORII POWINNAM SPOŻYWAĆ BY UTRZYMAĆ STAŁĄ WAGĘ?

Re: 1000 kalorii - kto stosowal?

ja stosuje 1000 kalori dieta, i mam pytanie czy jest to wazne o ktorej sie je posilek i czy trzeba w ciagu dnia dokladnie podzielic sobie liczbe kalorii.Bylabym bardzo wdzieczna za rady.Pozdrawiam ;-)

Re: Dieta1000 kaloriI!!!

Jestem już ponad dwa miesiące na diecie 1000kcal. Tzn pilnowałam jej przez piwerszy miesiąc, regularnie się ważyłam i zliczałam każdą zjedzoną kalorię, a potem organizm przyzwyczaił się do mniejszych porcji, zapamiętałam większość pozycji, które sa mi potrzebne do komponowania posiłków i już nie

Re: dieta 1000 kalorii - ktoś stosował?

Nie znam sie na kaloriach za bardzo, ale moj maz kiedys mi policzyl, ze moja kolacja to 2500 kalori, wiec chyba taka 1000 kalorii jest strasznie oslabiajaca? Moze lepiej sport? Polecam plywanie, dziala znakomicie. -- Welcome to paradise, Come to the fairy lies Today it's raining

Uważaj na te "duuuzo wody". Każda przesada jest szkodliwa. Jak nie wierzysz to poszperaj w internecie, albo zapytaj MĄDREGO lekarza. Pozdrawiam.

Diety 1000 kalorii, itp...

Czy diety typu 1000 kalorii dotycza w takim samym stopniu kobiet jak i mezczyzn? Zawsze myslalem, ze facet potrzebuje tej energii wiecej, ma wieksze cialo, bardziej rozwiniete miesnie, itp (tak, tak, wiem, to wszystko jest wzgledne, ale jakos musze uogolnic). A teraz juz nie wiem, bo nigdzie to

Re: 1000 kalorii - kto stosowal?

Hej!!! Moja mama byla niedawno w leczniczym sanatorium w czechach tyle ze prywatnie. Stosowala diete 1000 kalorii przy tym jezdzila na nartach, miala mase cwiczen i zabiegow. Mimo sporego wysilku nie chodzila glodna, nie podjadala miedzy posilkami, a jak juz musiala, to jakis maly owoc. Wrocila

No coz dieta z niskim indeksem glikemicznym to paskudztwo i ohyda! Probowalam, nie znoszę tych smakow. Wole 1000 kcal a apotem 1200 kcal i jem wszytsko tylko mniej i nie czuje glodu. Poza tym nie ma diety bez wyrzeczen, a rezygnacja z weglowodanow wcale nie jest zdrowa jak donosza najnowsze

Re: Co jest nie tak?

Wg mnie dieta 1000 kalorii, to normalne jedzenie i na tym nie da się schudnąć. No chyba, że ważysz z 90 kg

Mit diety 1000 kalorii

w 3 miesiące ponad 20 kg, alkohol w ogóle nie przeszkadza, zero ruchu, 1200 kcal, podczas diety siłą rzeczy bardzo urozmaiciłem posiłki więc mowa o dobieraniu składników jest trochę jak masło maślane, w artykule nic kompletnie nowego, po godzinie czytania internetu można udzielić takich samych wskaz

Re: Dziecko tyje, jaka przyczyna?

- znajdziesz też przeliczniki ile co ma kalorii. Bo jeśli w kazdym posiłku przekracza liczbe kalorii o kilkaset a w sumie w ciagu dnia powyżej 1000 przekracza - może od tego tyć. Co z tego że ciasto domowe czy pasztet przez ciebie zrobiony, jeśli zje z nim 5 kromek zamiast 2 to jest to za dużo. Jeśli je duże

wj_2000, a mnie sie twoj jadlospis podoba. To oczywiscie kwestia smaku, ale ja z checia jem takie rzeczy. No i przeciez weglowodany tez sa... ryz, kasza, warzywa tez maja pewna ilosc weglowodanow. Sama nie trzymam zadnej diety, staram sie poprostu zdrowo odzywiac, duzo warzyw, rzadko slodycze, duuu

przykro pisac ale twoj jadłospis brzmi OCHYDNIE !!! wole moje 1000kcal i normalne jedzenie, jem ziemniaki i chleb, wszystko na co mam ochote, wystarczy dobrze liczyc kcal i zaplanowac menu

A ja na diecie 1500 kcal (też nie do końca rygorystycznie przestrzeganej) wciągu ostatnich 6 miesięcy schudłem 16kg :P

Mit diety 1000 kalorii

kalorii bo wpadniemy w paranoję. Przychodzi czas urlopów- i znów plaża, barek i smażalnia. Nie jest to złe pod warunkiem że towarzyszy temu ruch. Poza tym, nie dajmy się zwariować bo każdy jest inny. Mi się udało zejść w ciągu roku bez zbędnego odmawiania sobie o 10 kilogramów.

Mit diety 1000 kalorii

Dlaczego nie ma ani słowa o aktywności fizycznej? ja jem często, dużo i kalorycznie, przy aktywnym trybie życia - dość intensywny sport co drugi dzień, jest to dla mnie konieczność, inaczej tracę kilogramy. Fakt, zazwyczaj nie jem słodyczy ani nie słodzę, alkoholu za często ani za dużo nie piję,

Przepraszam dawno tu nie zaglądałam . Dziewczyny jeżeli jesteście zainteresowane moim przeżyciami związanymi z dietą 1000 kalorii to zapraszam na priv. reniusk@poczta.onet.pl Pozdrawiam Renata

Dieta 1000 kalorii

Dlaczego Państwo używają eufemizmu "Osoba z nadwagą"? Może jeszcze pogłaskać i użalić się nad obżarstwem bez rozsądku i lenistwem przed TV-(bo z taką figurą wstyd wyjść z domu i pobiegać choćby...)

> Do kanonów zasady Montignaca należy wyrzucenie z diety ziemniaków, gotowanej > marchwi, ryżu. Podobnie zbrodnią jest łączenie pieczywa z wędlinami. Etc., etc. i to ma być "bez wyrzeczeń "?

Mit diety 1000 kalorii

oj, do tych rad naszych dietetykow podchodzilabym raczej ostroznie! od pewnego czasu mieszkam we Francji i obserwuje tu zupelnie inny sposob odzywiania! oni jedza zupelnie inaczej, niz zalecaja nam dietetycy: na sniadanie jest kawa i maly rogalik( dlatego nazywa sie to "male sniadanie"

Stosowałam dietę 1000 kalorii schudłam 9 kg w 3 miesiące. Przy odchudzaniu ważne jest aby obkurczyć żołądek przywyczajony do przyjmowania dużych ilości jedzenia. Trwa to pierwszy tydzień. Potem już jest łatwiej.Do diety dołożyłam spacery, wracanie z pracy (1/2 trasy) piechotą, pół godziny

> Znasz kogoś kto schudł więcej niż 5kg na diecie Montignaca? Ja schudłam na diecie south beach (bardzo podobna do diety Montignaca) 12 kg w ciągu trzech miesięcy. Tylko trzeba przestrzegać zasad - ale głodować nie trzeba.

Mit diety 1000 kalorii

Nie rozumiem, jak kawa z mlekiem może tuczyć. W końcu mleka dodaje się niewiele, a sama kawa podobno przyspiesza metabolizm? Wielkie mi odkrycie, że trzeba ćwiczyć! Człowiek nie spadł z kosmosu i trochę czasu już żyje na ziemi, ale dopiero od kilkudziesięciu lat prowadzi nieruchawy tryb życia. A

No to nie wiem czym się ta Twoja dieta różni, w kwestii wyrzeczeń, od tu podanej. Powiem więcej dla mnie ta "gazetowa" brzmi o wiele bardziej zachęcająco - tzn. gdyby mi to ktoś robił jadłbym to z chęcią na codzień - nie na zasadzie diety. Ale że mi się nie chce, to...

Znasz kogoś kto schudł więcej niż 5kg na diecie Montignaca? Ja jeszcze takiej osoby nie spotkałem. Wszyscy się chwalą jak cudownie się czują i jaka to wspaniała dieta, jednak kilogramów od niej wcale nie ubywa.

Re: 1000 kalorii - dieta

Wejdż na strone www.grubas.pl jest tam kilka diet w tym gotowce na 1000 kalorii

Re: Tendencja do tycia - rozpacz

Ale co to jest 7tysięcy kalorii nadprogramowo w tydzień? To daje tylko tylko 1000 nadmiaru dziennie. Czyli porcja lodów plus chipsy. Lub dwa piwa i kiełbacha. Gofr (gofer?) z wystrojem + obfitsza kolacja. Spoko -- misiedlakazdego.blox.pl/html

Gość portalu: Anty napisał(a): > Znasz kogoś kto schudł więcej niż 5kg na diecie Montignaca? Od 3 maja br. do dzisiaj schudłem 7kg. Przy czym nie byłem do końca rygorystyczny. W lipcu i sierpniu z 10 razy w sumie zdrowo popiłem, a jak popiłem, to i objadałem się niezdrowymi rzeczami. -- Jak ja

Dieta 1000 kalorii

wyrzeczeń, jedząc znacznie więcej niż 1000kcal zmniejszać, a następnie utrzymywać wagę na poziomie normy. Jeśli ktoś chce schudnąć szybko i decyduje się na 1000kcal, to na Boga niech ułoży jadłospis zgodny z zasadą Montignaca. Będzie mniej cierpiał głód, schudnie szybciej i bez efektu jojo. Do kanonów

byłam na diecie 1000 kalorii kilka tygodni, bo chciałam tylko trochę schudnąć. z tego co wiem jest to jedna z dwóch diet, która zdrowo odchudza (druga to Kopenhaska). Trzeba się trochę nastawić, że nie będziesz miewała uczucia "najedzenia", może się zdażyć, że będziesz trochę głodna w

Jednak 1000 kalorii

Po wielu niepowodzeniach wróciłam do starej sprawdzonej diety 1000 kalorii na której parę lat temu zrzuciłam 16 kg. Trzymałam niską wagę do ciaży ale potem niestety przybyło mi tu i ówdzie. Próbowałam Meridii, Xenicalu, fitnessu, kopenhaskiej - bez większych i trwałych rezultatów. Teraz od

Zamiast ziemniaków gotowanych jem puree z ciecierzycy. Zamiast zwykłych frytek, "frytki" z selera, albo cukinii czy kalarepki. Zamiast ryżu komosę ryżową (inaczej quinoa), albo dziki ryż, albo kaszę jęczmienna. Pieczywo (najczęściej chleb orkiszowy, ale także żytni pełnoziarnisty) jadam, n

Re: DIETA 1000 KALORII

Nie wiem , czy akurat 1000 kalorii - ale zrezygnowanie ze slodzenia kawy i herbaty oraz picia takich (s)hitow jak cola i inne fanty w butelkach za pieniadze a zastapienie tego czysta woda na pewno da efekty Zrezygnowanie z weglowodanow ( CHLEB , kartofle , makaron ) a tylko mieso

DIETA 1000 KALORII

cHCIALABYM ROZPOCZAC DIETE 1000 KALORII. ZNACIE MOZE STRONY GDZIE SA MOZLIWIE NAJDOKLADNIEJSZE I MAJACE NAJWIECEJ PRODUKTOW TABELE KALORYCZNE??? A MOZE KTORAS Z WAS STOSOWALA TA DIETE??? JAK DLUGO NALEZY JA STOSOWAC ZEBY NIE NAROBIC SOBIE PROBLEMOW ZDROWOTNYCH??? CZY TRZEBA W TYM CZASIE LYKAC

stanowczo odradzam, skonczy sie to efektem yoyo i przytyjesz wiecej niz zrzucisz. Wiem o tym sporo wiec poweim ci co powinnas zrobic. Po pierwsze - sport, zacznij biegac chodzic, cokolwiek byleby sie ruszac i palic kalorie po drugie, nie ograniczaj swoich kalori az tak bardzo, nie powinno sie

Dieta 1000 kalorii

Kochane dietowniczki - mam wielka prosbę. Poszukuje zestawów jedzenia - dziennych lub tygodniowych zawierających po 1000 kalorii. Ponieważ właśnie kończę diete 13, a nie chciałabym z powrotem zacząć żreć, to przechodzę na dietę właśnie 1000 kalorii. Błagam pomóżcie kochane dziewczyny. Pozdrawiam

dieta 1000 kalorii dla męzczyzny? prosze o radę

czy facet, ważący ok 105 kg, pracujący 12 (czasem więcej) godzin na dobę, może przejść na dietę 1000 kalorii? czy to będzie dla niego za mało? chodzi o to, żeby nie zasłabł itp. -- ślub już za ... zaręczyny

Karolina Szostak uległa najmodniejszej diecie: Jem 1000 kalorii dziennie, a w lodówce mam...

Karolina Szostak uległa najmodniejszej diecie: Jem 1000 kalorii dziennie, a w lodówce mam...

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 1000 kalorii

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin