Przeszukano 111 866 678 wypowiedzi na 1 236 forach

100% alkohol - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Sklep 100% alkohol??

Co myślicie o tym nowym sklepie? Byłem pare razy, dość duży wybór oraz ogromny PLUS piwa regionalne!

olfen100 a alkohol

Dziewczyny wie ktoras jak to jest z tym Olfenem ;-) Wczoraj o 13 wzielam jedna kapsulke Olfenu 100...Czy dzis o 12 moge na imieninach wypic1-2 lampki wina ?

alkohol na 100 osob??????????

ile kupuje sie wodki czy pol litra na osobe czy 3/4 na pare,a ile piwa ???jeszcze bedzie wino biale czerwone i ziolowe ile potrzebuje trunkow na wesele.prosze o rade

100 milionów jednostek alkoholu

Może poniewiera. Kto wie? Trzeba by wykoncypować, co ma oznaczać ta eliminacja "100 milionów jednostek alkoholu"... "W myśl porozumienia z ministerstwem zdrowia Heineken zobowiązał się wyeliminować z brytyjskiego rynku 100 milionów jednostek alkoholu ze swoich produktów"

jaki alkohol

Witam! Mam pytanie - jaki alkohol polecacie na wesele? Oczywiscie niezbyt drogi bo wesele na 100 osob ale tez jakosciowo dobry. Dzieki wielkie za wszelkie sugestie bo podpytuje abstynentka kompletnie niewtajemniczona :-) Pozdrawiam

Re: Sklep 100% alkohol??

W centrum było w przeszłości kilka sklepów i padły.Największym hitem był sklep "Alkohole Świata".

Jaki alkohol???

od 6-m-cy wynajmuje mieszkanie, ale z pozodów osobistych, muszę sie przeprowadzić. W związku z tym chcę kupić właścicelowi jakiś drobny prezent w postaci alkoholu. Cena do 100 zł. Mozecie coś doradzić??? Jakieś dobre Whiskey, wodka,może metaxa???? Nie wiem!!!!

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą :) www.facebook.com/PiwaRegionalneTBG

nie napisalem 'fspomagać' tyko 'fspomagac' wienc prosze nie pszeklamywac wypowiedzi bo to zaś nie ladnie jest a wrencz bardzo nie ladnie.

Początek był extra! Dziś żadnych piw z małych browarów tam nie ma. Kicha po prostu. Pewnie nie ma takiego zapotrzebowania. Tarnobrzeg - i tyle... Łatwo w necie domagać się zróżnicowania. A tak naprawdę klienteli nie ma. Więc co właściciel ma zrobić z niepasteryzowanym piwem?

nie zakładaj wątków i nie odpowiadaj sobie sam. Założyłeś sklep to se go prowadź, a nie reklamuje go kiedy tego nie wart. Piwa masz faktycznie 2 na krzyż i nie wina Tarnobrzeżan a twojej chęci szybkiego zysku. Ponadto oprócz wyglądu liczy się jeszcze coś, na pewno tym coś nie są dziołchy jarające śl

Gdy w tym sklepie sprzedawali "brodaci" bracia to zawsze wybierałem ten sklepik ,niestety od pewnego czasu ich niema i sklep leci na morde,sprzedawcy gotowi na 78%

W Tarnobrzegu jest chyba niestety więcej miłośników takiego piwa i takich jaboli :) wiec nie ma się co dziwić, że wybór piw regionalnych też jest mały skoro jest niewielu chętnych do raczenia się dobrymi trunkami :) Generalnie wydaje mi się, że jak na nasze (Tarnobrzeskie) realia trzeba się cieszyć,

Bry napisał "fspomagać"-NIE DO WIARY. A propos sklepu to ta laska z długimi włosami to masakra ! Jara non top przed sklepem,,a dokładnie w progu,,,nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry,bo chyba jest na to za twarda? :) Jak coś odpowie zapytana o jakiś towar to tak cichutko że trzeba się wsłuchiwa

Wszystko jest ok w tym sklepie oprócz tej niewydarzonej dziewuchy z długimi włosami,w takim sklepie powinna umiec dordzić klientowi,a nie ciagle cos szamać za ladą to tez dobrze nie świadczy że personel wcina przy klientach od tego jest przerwa i pomieszczenie socjalne...ona nie odróżnia brandy od w

alkohol -teoaria spiskowa

warto przeczytać forum-watchtower.pl/index.php?topic=10.0

Ja tam słyszałem,że mają ładniutką sprzedawczynie! Trzeba będzie iśc sprawdzić, wie ktoś coś na ten temat?

Szkoda że u mnie na wsi tak nie ma, GS (aktualnie Ej Bi Si ) zamykają o nieludzkiej godzinie 21 kiedy to liczne grupy ludności okolicznej gromadzą się kolo ronda obok GS i przystanku pks (z którego zdrapano po Euro i mistrzostwach wsi ) farbę bo był zbyt piękny. Jak przed 21 nie zdążę to z domu musz

no akurat za wielkiego wyboru tych piw to nie miaja - ale dobrze ze taki sklep pojawil sie w Tarnobrzegu ponadto ceny sa naprawde przyzwoite. Bylem tam dzisiaj i jednym z plusow tego sklepiku jest to ze sprzedaja Ciechana - nie trzeba bedzie wozic z Rzeszowa ;-)

sprzedawczyni sa dwie ... mi tam sie podoba pani brunetka. sklep bdb ! polecam polecam kazde piwo ZIMNIUTKIE !

Prefaksine ,a alkohol

Prefaksine 37,5 , ponad to beto ZK 100 . Czy można wypić małą ilość alkoholu przy takich lekach? Dodam,że od dawna nie piłam alkoholu (z uwagi na te leki,z obawy przed ewentualnymi skutkami ubocznymi). Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

stop alkoholowi !

Władze Białegostoku postanowiły skutecznie przeciwdziałać pladze alkoholizmu. W tym celu w miejskim ratuszu przygotowano m.in. uchwałę ograniczającą liczbę punktów, w których będzie można sprzedawać alkohol. W centrum miasta w odległości 100 metrów, a nie jak do tej pory 50 metrów, od

alkohol na wesele

Witam, Czy znacie może jakieś hurtownie alkoholi we Wrocławiu lub w najbliższej okolicy??Wesele planuję na ok 100 osób i nawet nie wiem ile tego trzeba by było kupić...

więcej punktów sprzedaży alkoholu

za TS Siedlecka Rada Miejska zwiększyła o 100 procent limit punktów, w których można sprzedawać alkohol. Do tej pory było ich 50 - teraz bedzie 100. (MZ) o teraz można trenować przed euro 2012 :) -- sygna tórka

Gdzie kupić alkohol??

WItam. Zaczne moze od tego za zastanawiam sie nad ilościa. Ile kupic i jakiego alkoholu na wesele dla ok 100 osob?? i moje drugie pytanie gdzie kupic w maire najtaniej alkohol w okolicach jeleniej góry?? Czekam na propozycje.

Przemycany alkohol z Ukrainy

Ile procent alkoholu w Przemyślu pochodzi z przemytu, 100 ? :) Pozdrawiam z Krakowa

alkohol

Zapewniam, że w dobrym towarzystwie nie gardzi się alkoholem. ----------- Jaka grupa zawodowa to sami alkoholicy? W 100% ? Amerykańscy laureaci literackiej Nagrody Nobla... ciao jeep -- YCDSOYA

alkohol z makro

Mam pytanie, która z was kupowała alkohol w Makro?? Czy oni dają jakieś upusty przy zakupie większej ilości (mam tu na mysli 100-150 butelek)?? -- Szczęście nie polega na szczęściu, lecz na jego osiąganiu

Re: 100 milionów jednostek alkoholu

Od dwóch bodaj lat obowiązuje w UK specjalny przelicznik ilości alkoholu na tzw. jednostki alkoholu (alcohol unit), które mają pomóc oszacować ilość spożywanego przez konsumentów alkoholu. Takie informacje zgodnie z ustawą muszą znajdować się na każdym opakowaniu alkoholu (karton, skrzynka, butelka

gdzie kupujecie alkohol??????????

Czy ktośz Was kupował alkohol w hipermarkecie? Czy jest tam taniej? A może w hurtowni, ale tam chyba nie ma zbyt dużych zniżek dla odbiorców detalicznych. My kupujemy 100 butelek, ale też jeszcze nie wiemy jakiej wódki:( Napiszcie gdzie Wy kupowaliście (w sklepie, hurtowni czy w hipermarkecie

Re: alkohol na 100 osob??????????

na 60 osób (w tym dj, fotograf, 4 dzieci i abstynent) kupilismy 90 butelek 0,5 z czego 1 butelkę N i świadek już testowali :) wino tylko do obiadu 15 butelek piwa i innych alkoholi nie bedzie -- mój suwaczek

unidox..alkohol...pytanie

Witam miałem problem z bakteriami w układzie moczowym najogólniej mówiąc..brałem unidox 2 razy po 100g na dobę przez 7 dni..do tego oczywiście probiotyk ..i teraz mam pytanie czy 3 dni po skończeniu antybiotyku można pić alkohol..?akurat się trafiła impreza...ostatnią tabletkę wziąłem w

Re: olfen100 a alkohol

"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu." -- Wrog mojej Ojczyzny jest moim wrogiem.

Alkohol w 100% tak dobry jak benzyna - zaczynamy

W Chinach na poważnym uniwersytecie przeprowadzono badania z których wynika że alkohol etylowy jest w 100% tak dobry jak benzyna. Silniki zarówno starej jak i nowej generacji mogą być nim zasilane bez obaw. Udowodniono że wszelkie opinie o szkodliwości tego paliwa są wyssane z palca i

Zakaz sprzedaży alkoholu

Wiecie ze w Rzeszowie nie mozna otworzyć sklepu z alkoholem wysokoprocentowym. Otoz w wydziale gdzie uzyskuje sie zezwolenia pani uprzejmie mowi ze nie otrzyma pan koncesji poniewaz juz wykorzystano limit na tego typu punkty (100). To przeciez paranoja bo jesli ktos spelnia wszystkie wymogi

Alkohol na studniówkach

Nie oszukujmy się. Alkohol na 100dniówkach, czy to w szkołach czy w restauracjach, był i będzie. Oczywiście nieoficjalnie! Butelki wnosi się kilka dni przed imprezą, pomagają w tym rodzice (przynosząć zaopatrzenie i ustawiając pod stołami) i nauczyciele (udostępniając biurka zamykane na

Apel biskupów: 100 dni bez alkoholu na stulecie RP

międzyczasie wezwali policję. (...) Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze drogówki z gminy Zator, okazało się, że 33-letni duchowny ma w organizmie 1,8 promila alkoholu. Policjanci ustalili też, że zakonnik zaledwie dwa dni wcześniej odebrał prawo jazdy. Jak informuje Małgorzata Jurecka z Komendy

Re: alkohol

hej dziewczyny:)) ja mam taka tabelke o alkoholah; wodka 40%-30ml zawiera 65 kcal,weglowodany-slady,bialka-slady,tluszcze-0. wino czerwone wytrawne 100ml-68 ckal,weglowodany-0,3 ,bialko-slady, tluszcz-0. wino rozowe polwytrawne 100ml- 71 ckal,wegle-2,5 ,bialko-slady,tluszcze-0. wino

alkohol - experci pomozcie

wypijam ok 2-3 razy w tygodniu 150-200g wódki (moja waga ok 100kg). czy są jakieś długoterminowe negatywne efekty które na bank mnie dotkną z tego powodu? sportem w wielu jego odmianach zajmuję sie prawie że zawodowo . wiem ze alkohol 'blokuje' syntezę białek - ale nie przejmuję sie tym bo

koncesja na alkohol siedlce pytanie

Witam Jaka jest dopuszczalna odległość sklepu z alkoholem od szkoły w Siedlcach, by móc otrzymać koncesję? Czy obowiązuje 100m?

>>_100___islamskich____batow___!_!_!_!_!_!_!_!___!

UWAGA---to w najlepszym wypadku , w najgorszym ukamieniuja lub zetna glowe (wg Koranu). Sto batów za picie Jedenastu młodych Irańczyków otrzymało publicznie po 100 batów za zakazaną w tym kraju konsumpcję alkoholu. Młodzi ludzie, wśród których byli

>>_100___islamskich____batow___!_!_!_!_!_!_!_!___!

UWAGA---to w najlepszym wypadku , w najgorszym ukamieniuja lub zetna glowe (wg Koranu). Sto batów za picie Jedenastu młodych Irańczyków otrzymało publicznie po 100 batów za zakazaną w tym kraju konsumpcję alkoholu. Młodzi ludzie, wśród których byli studenci, dostali każdy po 80 batów

dieta optymalna i alkohol

Mam pytanie do wsyztskich optymalnych. Jak u was sprawa wygląda z alkoholem? Ja np. bardzo lubię piwo, ale ono ma niestety sporo cukru- jasne lekkie ma 5,9 g cukru w 100ml. Czyli jak powiedzmy wypiję 2 piwa pólitrowe to będzie już niestety ok. 60g cukru :/ czyli dawka dzienna przekroczona

BROMEK + alkohol

Od 20 dni biore Bromergon, na poczatku bylam senna ale szybko minelo ale mam problemik i nie wiem czy to ma zwiazek z bromkiem. Pewnego wieczoru wypilam trzy kieliszki winka wszystko bylo ok do momentu az sie obudzilam o 2 w nocy z okropnym bolem brzucha, strasznie byl napiety i twardy, nie m

Alkohol, kilka pytan.

Witam, mam dylemat czy wsiadac do samochodu. Wczoraj wypilem w sumie z 6 browarow i 2x 50 ml wodki , ostatnie piwko wypilem kolo 1.00, w tym momencie jest 12, czuje sie niezle, nie mam kaca, nie jestem przymroczony itp itd ale nie wiem jakby to moje "czucie sie niezle" wyszlo na alkomacie jakby

Na 40 osób kupujemy 30 flaszek wódki (0,5), przypuszczamy, że z 10 zostanie, bo masa ludzi nie pije wódki wcale. Do tego 30 butelek wina; 10 - białego, 20 - czerwonego. Impreza trwa od 16 do 24. -- lubna ślubn

ja w ogóle nie chciałam wódki na swoim weselu. Ale będzie - symbolicznie i nie na stołach, tylko w barku, jeśli ktoś będzie chciał drinka - kelner zrobi. Wina, chyba ok. butelka na głowę, jak mamy 65 osób, to powiedzmy 60 , 55 butelek. Jeszcze nie wiem dokładnie. -- Pn, 09-04-2007 Forum: Ślub i wesele - Re: alkohol na 100 osob??????????

Wesele było na 23 osoby. Kupiliśmy 20 butelek wódki, 6 win białych, 6 czerwonych, 15 piw. Zostało: 4 wódki, 2 wina i 10 piw. Obyło się bez ekscesów, wszyscy świetnie sie bawili i nikt nie "spłynął". Zabawa trwała od 16 do czwartej w nocy, parkiet pustoszał tylko podczas podawania gorących d

Na osobę kupujemy litr wodki, wina mamy 42 butelki i 10 butelek vermutha cin cin. Piwa na weselu nie bedzie. -- a nasz ślub będzie za??

Alkohol w ciąży

Jestem tu, na Forum, jakiś czas i natknęłam się na sporą ilość postów dotyczących alkoholu. Czy można? Ile można? Jaki można?... Alkohol należy do tych związków, które w 100% penetrują przez łożysko. To znaczy, że stężenie alkoholu we krwi płodu jest dokładnie takie jak we krwi mamy, która

Gdzie tani alkohol?

rzecz jasna na ślub w ilości około 100 półlitrowych butelek, kilka butelek wina i kilka butelek szampana. W której hurtowni są jakieś rabaty, nie jest zbyt drogo. Jak do soboty nic w Ostrowcu się nie znajdzie to jedziemy do Kielc na Kolberga 4. Pytam, bo jestem całkowitym laikiem w tym

A która lubi alkohol?

I się przyzna :D Ja pierwsza, lubię. Warzę własne piwo i to piwo właśnie uwielbiam W smaku im bardziej gorzkie tym lepsze. 100 IBU- mniam! Wino sporadycznie do kolacji. Wódkę i inne mocniejsze tylko w drinkach.

100 metrów do kieliszka

A jak ktoś ma sklepik z alkoholem to będzie go musiał zamknać po to żeby jakiś młokos nie mógł w nim kupić wódy? Troche to grubymi nićmi szyte. Zamiast usankcjonować na poziomie szkoły przyjście ucznia w stanie nietrzeźwym na zajęcia obarcza się odpowiedzialnością sprzedawców. Fakt faktem dla

szukam alkoholu z 1965r??

Witam, szukam Alkoholu , może być wino, aragniac, cognac,, whisky z 1965r. mam nadzieję ze zmieszcze się w cenie do 100 zł. za pomoc serdeczne dzięki.

Akcyza na alkohol

Akcyza na alkohol jest jedną z bardziej szkodliwych rzeczy w tym kraju. Cierpią na niej biedne rodziny alkoholików. Dlaczego? To proste. Alkoholik całą pensję przepija więc jego dzieci chodzą głodne. Po zniesieniu akcyzy litr spirytusu można by kupić za 5zł. Nie wiem jak by się starać, nie

Na 50 osób kupujemy: 100 butelek wina 3 skrzynki wódki 3 skrzynki piwa kilka alkoholi kolorowych, do drinków Nasi goście piją głównie wino.

Tak zróbcie kupcie 0,5 litra na łepka, a najwyżej weźcie w kaucję i zwrócicie my mamy wesele na 100 osób i kupujemy 100 butelek Zawiszy Jest dosyć dobra i niedroga piłam 1-go lipca na weselu i była niezła:):)

Pramolan a alkohol

Czy można pic alkohol? W sensie 2-3 lampek wina raz na jakis czas. W ogóle. Jakie macie doświadczenia z Pramolanem? Dostałam na depresję/nerwicę ale jeszcze nie wzięłam.

gdzie kupic alkohol na wesele??

gdzie mozna kupic wódke w Radomiu w cenach hurtowych?? chciałbym kupic około 100 butelek na wesele... ale nie mam pojecia gdzie w naszym miescie są jakies hurtownie z alkoholem :(

easy123 napisał: > Alkohol to tez kalorie, w dodatku tzw puste - bez witamin i mineralow. Mozesz > ladnie utyc. A ile mozna utyc od 100g alkoholu? kc

tabletki pomagające odstawić alkohol

Poproszono mnie o zakup takowych. Ponoć są w sklepach zielarskich, w cenie ok. 100 zł, możliwe, że sprowadzane na zamówienie. Słyszeliście o czymś takim? Jesli tak to będę bardzo wdzięczna za nazwę tego specyfiku. Pozdrówka

Jezdzenie po Alkoholu

wspaniala drogowka złapała go kilka razy ale 100 zł załatwialo sprawe. 2 tyg temu znow jechal po alkoholu, kosztowalo go to 300 zł, tydzien pozniej spowodowal wypadek po alkoholu ( caly czas jezdzil bez prawa jazdy ), nawet nie zostal zatrzymany na 48 godzin, czeka dopiero na sprawe i codziennie jezdzi

Pediatra pod wplywem alkoholu?

A propos mojej wizyty w przychodni - wydaje mi sie, ze od pediatry, u ktorego bylam dzisiaj z emi, czuc bylo alkoholem! Zastanawiam sie czy powinnam to gdzies zglosic (i gdzie?), bo na 100% nie jestem pewna i nie chce narobic problemow niewinnej osobie. Ale z drugiej strony jezeli

A alkohol?

Ilu gno.i po alkoholu przez weekend powoduje śmiertelne wypadki? Ilu jeździ na "podwójnym"? Z tym gazeciarze nie walczą? Śmierci na drogach po alkoholu jest 100* więcej. A tu dumny artykuł - mamy już pierwszą ofiarę - łoł.

Re: Odmowa alkoholu

mow ze wieksza przyjemnosc sprawia ci sex niz alkohol !!100% zadziala!!!

100% obłudy

W świetle reflektorów gusła i zabobony, a po kątach alkohol, seks i smród ekstrementów.

Będzie więcej sklepów z alkoholem

I bardzo dobrze. Po co ograniczac ilosc sklepow? Jak ktos chce kupic i tak dotrze, czy bedzie ich 100 czy 180.

vitamina d na alkoholu

Panie Doktorze, dostalam preparat vi de 3 o zawartosci alkoholu (etanol) 65%. D3 4500 u.i. Mam podawac 4 krople dziennie, synek wypija dodatkowo ok.100ml kaszki sinlac na moim mleku. czy to nie za duzo witaminy d3? czy ten alkohol nie jest szkodliwy? mieszkamy na 1,5tys.m n.p.m. Czesto

Podstawieni agenci mają kupować alkohol

100tys grzywny dla sprzedawcy i problem znika po tygodniu wystarczy tylko jedna rzecz ktorej w Polsce nie ma Policja przez duze Pe

Re: 100 procent prawdy o alkoholu

nalezy ich rozwiazywac za pomoca alkoholu. Odnalezienie alternatywy w tych sytuacjach, czyli zaspokajania tych potrzeb w inny,lepszy sposob-jest tyle metod ciekawego i satyfakcjonujacego spedzania czasu i realizowania wlasnej osoby. Sieganie po alkohol jest najprostsze, ale tylko z pozoru, gdyz

Szczerość po alkoholu.

Powiedzcie mi, jak to jest z tą szczerością u osoby po spożyciu, która jest już nieźle wstawiona. Są dwie teorie, jedni mówią, że na wszystko co taka osoba powie trzeba brać poprawki bo pieprzy trzy po trzy. Inni twierdzą, że dopiero po alkoholu człowiekowi puszcza blokada i powie wszystko to, co

Atob, 100 lat

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin od calego Tarnowa :) / z duza dawka humoru.../ Zycie jest krótkie wiec korzystaj z niego bo zmarnowane zycie to cos okropnego Pij alkohol, baw sie z kobietami Spróbuj sie zabawic takze z mezczyznami Nie zaluj niczego co juz zrobiles Lecz ciesz sie

Alkohol

bo PIS tworzy własne salony, gdzie wydaje się majątek państwowy na hektolitry alkoholu i z pewnością nie wylewa za kołnierz. ------------ Tak, propaganda tvn i Ciebie widze dopadla. Jeszcze czyja? tych dwoch niedorbow Morozowskiego i tego drugiego. Ja ostanio w tv widzialam nawalonego

Albania - Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi?

która wie na 100% jaka jest dopuszczalna? jedne źródła podają 0, a inne 0,5 promila. Kto ma rację?

Re: 100 % racji!!!

Nie przesadzajcie za bardzo, jak zjecie 2 jablka, to juz macie podniesiony poziom alkoholu we krwi, minimalnie, ale jednak i jeszcze nie slyszalam, zeby jablka byly w ciazy zabronione, kilka lykow wina czy piwa to jest mniej wiecej taka sama ilosc alkoholu, jak po kilku jablkach, przeciez nikt

Liczba promili alkoholu we krwi

P=A/0,7xW P-liczba promili alkoholu we krwi A-ilość czystego alkoholu w gr. (0.5l piwa-20gr.,50mlwódki-16gr.,100mlwina-13gr.)W-waga ciała w kg. Człowiek spala przeciętnie 0,1-0,12 promila. -- Daj na ofiarę-proboszcz by coś wypił.

Czy tabletki daja 100% skuteczności- do eksperta

Chciałbym sie dowiedzieć czy poprawnie brane tabletki,bez żadnych innych leków, alkoholu itp dają 100% skuteczności(konkretnie Novynette).Pozdrawiam

Alkohol a potencjalna ciąża

Przypuszczalnie nie jestem w ciąży, aczkolwiek nie mogę tego na 100% wykluczyć. Od 3 miesięcy współżyjemy z mężem bez żadnych zabezpieczeń (tabletek nie biorę od roku) ani nie specjalnie się o dzidzię starając, ani przesadnie uważając. Po prostu czerpiemy przyjemność z sexu aczkolwiek jeśli

Alkohol HRG-kontrole i kary:)

Przepisy dotyczące wwozu alkoholu były zawsze...rzadko były sprawdzane bagaże pod tym kątem.Niestety już się zaczęło się :),więc tym co biorą dużo "dobroci" radzę być przygotowanym w razie kontroli i wpadki na kary...jest ona jak zwykle "umowna",ale waha się ok 100 LE za litr.Z młodzieżowym

Re: sprzedaż alkoholu

marta.cieszko napisała: > (na Orlej jest sklep z alkoholem - jakies 100 m dalej) Jakie ma to znaczenie?

Re: Jaki alkohol?

100g wódki 100g soku pomidorowego 1/2 cytryny /wycisnąć/ sól, pieprz pare kropli Tabasco 1 żółtko 1 seler naciowy (do przegryzania) najlepiej duszkiem, na "raz"

mandacik za spożywanie alkoholu ..

się mandatem 100 złotowym za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym :(( Policjanci nie chcieli słuchać naszych tłumaczeń..po prostu chyba musieli wykazać się skutecznością przed swoimi przełożonymi.. To taka moja mała historyjka z pobytu w Waszym mieście :))

Przeciętnie 20-30g etanolu znika z krwi po 3h. 100ml wina ma 12g etanolu, czyli liczyłabym 1.5h. Jak większa lampka, to wiadomo, dłuższy czas. -- BadVista

Właśnie skończyłem 100 LAT!

Słucham The Doors, jestem przesiąknięty alkoholem, mam gdzieś, rząd, politykę, gospodarkę i całą resztę tego czym elity żyją. Urządziłem sobie swój świat według swoich marzeń i pomysyłów i nie narzekam. Jest ekstra. A teraz idzie Light My Fire i o to dokładnie chodzi w tym życiu.

Stzralkowski=handel alkoholem

milion najlepiej ukrasc > > To dewiza zielonych ? Strzałkowski pierwszy milion ma już dawno za sobą. ja nie wyciagam reki na ziemię w centrum miasta wartej 100-150 mln zł a handel alkoholem to dla mnie nie jest uczciwy biznes

9 litrów 100-proc. alkoholu rocznie na głowę. P...

Ja nie piję (niestety), bo mi szkodzi. Ale sądząc po komentarzach (normalny, lechowski51, prawie_magister itp) to wielu naduzywa! Zawyżają średnią, bełkocą na forach...

Koncesje na alkohol

Od pewnego czasu powraca temat ilości wydanych koncesji w Rzeszwoie na alkohol. To co wokół tego tematu się dzieje w Radzie Miasta to jedna wielka kompromitacja. Nie mogę zrozumieć, tłumaczenia radnych z prawicy, że ograniczając liczbę punktów z alkoholem zapobiega się alkoholizmowi. Prawda

Jest tyle 100% prawdy, co 100% alkoholu (S. Freud)

Czyli to mamy; Kościelny porządek z księdzostwem, teologią, kultem, sakramentami; krótko; wszystko to co Jezus z Nazaretu zwalczał. (F. Nietzsche) Gdy człowiek dość długo żył, poznaje że na końcu nie na Niebo, tylko na człowieka przychodzi. (H. Habe) -- -Mossad jest jak mafia, jedna

Jaki alkohol jeszcze oprocz wodki i ile?

U nas bedzie ok 100 osob, nie wiemy jak podzielic poszczegolne rodzaje alkoholu i wlasciwi jaki kupic?

Re: Uroda po alkoholu

100/100 -- Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss

Pijany kierowca bmw jechał tak szybko, że nie zauważył nawet policji. Dogonili go, dalej nie pojedzie

Pijany kierowca bmw jechał tak szybko, że nie zauważył nawet policji. Dogonili go, dalej nie pojedzie

Zobacz wideo

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin