Przeszukano 112 532 616 wypowiedzi na 1 250 forach

żłobek warszawa 2012 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Konkurs Super Żłobek 2012 rozstrzygnięty- Warszawa

Pierwsze miejsce zajął Żłobek nr 31 - Tęczowa Chatka przy ul. Motorowej. Uzyskał 109,7 pkt na 110 możliwych. Drugie miejsce to Żłobek nr 29 - Akademia malucha przy ul. Nike 6, trzecie - Muzyczna Kraina, a więc Żłobek nr 23 z ul. Grzybowskiej.

Warszawa - zwroty opłat za żłobek

dostałam na maila, może któraś będzie zainteresowana: == Rodzicu, odzyskaj pieniądze za żłobek!!! Czy Twoje dziecko uczęszczało do publicznego żłobka w Warszawie od września 2011 do kwietnia 2012? Jeśli tak, to chcemy Cię poinformować, że zgodnie z wyrokiem Naczelnego Sądu

zwrot opłat za żłobek - Warszawa

dostałam na maila, może któraś będzie zainteresowana: == Rodzicu, odzyskaj pieniądze za żłobek!!! Czy Twoje dziecko uczęszczało do publicznego żłobka w Warszawie od września 2011 do kwietnia 2012? Jeśli tak, to chcemy Cię poinformować, że zgodnie z wyrokiem Naczelnego Sądu

Re: Zespół żłobków w warszawie.

Niedługo rozpocznie się nowy nabór do Zespołu Żłobków m.st. Warszawy na 2012 rok. Na Stronie pojawił się komunikat na temat nowych zasad rekrutacji do żłobków w 2012 roku. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zasadami. Link do wiadomości http://www.zlobki.waw.pl/aktualnosci.php?pid=17122 TUTAJ

Zwrot opłat za żłobki w Warszawie

Kochani Rodzice czy posiadacie informację na temat zwrotu opłat za żłobki w Warszawie wnoszonych od września 2011 do kwietnia 2012. Interesuje mnie kwestia tego czy można już zacząć starania o zwrot i czy wyrok sądu z 17 kwietnia uprawomocnił się? Mam dwoje dzieci które były zapisane w zeszłym roku

Zostań opiekunem w żłobku!

D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju zaprasza na III edycję KURSU KWALIFIKACYJNEGO DLA OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM (280 godzin). Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych pracą jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym oraz dla osób chcących założyć własny żłobek

żłobek tupu tup warszawa wawer monitoring

Witam serdecznie, szukałam w internecie informacji na temat żłobka tupu tup w wawrze. Niestety nie znalazłam żadnego wątku. Uprzejmie proszę wszystkich rodziców, którzy mieli do czynienia z tym złobkiem/ ich dzieci uczeszczaly tam, o wszelkie informacje dotyczące tej placówki. Przeglądałam oferty

Re: Zwroty za żłobek w Warszawie :)

Zgodnie z uchwałą Rady - jeżeli rodzeństwo dziecka chodzącego do żłobka uczęszcza do przedszkola/żłobka wpisanego do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta m.st.Warszawy, przysługuje zwolnienie w wysokości 25% opłaty za pobyt, czyli 25% od kwoty 1,78 zł /godzinę (bez

Re: Rekrutacja żłobki 2015r Warszawa

www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/ Tutaj link po wprowadzeniu peselu a następnie pinu wszystko jest rozpisane, liczba punktów jak i miejsca w danych żłobkach itp.

zmiany w kryteriach przyjmowania dzieci do żłobków

Poniżej dla zainteresowanych mam - od 2012 r. zmianie ulegają kryteria przyjmowania dzieci do publicznych żłobków w Warszawie. No i szlag trafił kolejkę w której czekamy od ponad roku. Może i dobrze, bo samodzielne macierzyństwo wreszcie ma znaczenie. Pozdrawiam

Re: Warszawa-Nowe zasady przyjęć do żłobka

Na stronie internetowej Zespołu Żłobków m.st. Warszawy pojawił się komunikat na temat nowych zasad rekrutacji do żłobków miejskich w 2012 roku. Link do wiadomości: http://www.zlobki.waw.pl/aktualnosci.php?pid=17122 TUTAJ. Strona testowa: www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/ http://szlendak24

Re: Rekrutacja do żłobków w Warszawie 2013

U nas podobnie. Zapisaliśmy dziecko w grudniu 2012, a od 1 marca zwolniło się miejsce w żłobku.

Opiekun w żłobku - kwalifikacje

D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju zaprasza na III edycję KURSU KWALIFIKACYJNEGO DLA OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM (280 godzin). Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych pracą jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym oraz dla osób chcących założyć własny żłobek

: bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000d1966/jisjspsnyucecoxynwuybcddtkzcdzfm/Rejestr%C5%BC%C5%82obk%C3%B3wiklub%C3%B3wdzieci%C4%99cych_2012_04_11.xls

Re: żłobek państwowy w Warszawie - dokumenty

ważne jest zamieszkiwanie na terenie m.st.Warszawy, nie musi być meldunek, co później jest potwierdzane przez okazanie pierwszej strony PITu - czyli zeznania podatkowego. http://www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/regulamin_rek2013.pdf regulamin naboru 2013 , pewnie niewiele się zmieni.

Kwalifikacje do pracy w żłobku

własny żłobek lub klub malucha. Kurs podstawowy trwa 280 godzin (200 godzin zajęć warsztatowych oraz 80 godzin praktyk w placówkach opieki dla dzieci do lat 3) i prowadzony jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 roku. Jako nieliczni w Warszawie

A w którym regulaminie? tym? www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/harmonogram_rekrutacji.pdf On jest do rekarutacji na rok 2012 Tutaj regulamin rekrutacji na rok 2013

Re: Zespół żłobków w warszawie.

Jeżeli do 31 grudnia tego roku sie nie dostanie Twoje dziecko to 2 stycznia 2012 stoisz od nowa w kolejce. Ja składałam podanie w sierpniu 2010 w styczniu tego roku potwierdziłam chęć, w maju okazało sie że mała nie została przyjęta i trafilismy na listę rezerwową. Z ust pani kierownik dowiedziałam

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Re: zniżka za żłobek i przedszkole

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu reguluje osobna uchwała Rady m. st. Warszawy (uchwała nr XVII/326/2011). W dniu 23 lutego 2012 roku Rada Miasta wprowadziła nowelizację tejże (Nr XXXII/744/2012), gdzie wprowadziła 25-cio procentową zniżkę opłat za dzieci uczęszczających do przedszkola, jeżeli

Re: Żłobek na Sanockiej (Warszawa) - są tu mamy?

Witam, moja córka ur. VI 2012 zapisałam ją w IX 2012 i we wrześniu 2013 dostała się bez problemu - czyli w kolejce czekałyśmy rok:) W wrześniu jest wolna cała I grupa czyli ok 26 miejsc . Co do grupy II to się nie wypowiem, bo dokładnie nie wiem. Pozdrawiam ps. Polecam gorąco żłobek wszystko

Nowy zawód - opiekunka w żłobku

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, masz wykształcenie co najmniej średnie i lubisz pracę z małymi dziećmi lub marzysz o tym by założyć własny klub malucha, to masz szansę zdobyć odpowiednie kwalifikacje i praktykę do wykonywania zawodu opiekuna w żłobku lub klubie malucha. Wystarczy ukończyć 280

zbieramy podpisy pod petycją ws żłobków w Waszawie

www.petycje.pl/petycja/8187/pienisdze_na_zlobki_zamiast_na_promocje_-_apel_do_prezydent_m.st._warszawy_oraz_rady_m.st._warszawy.html każdy podpis się liczy podpisujcie, namawiajcie rodzinę i znajomych do podpisywania - im więcej podpisów zbierzemy tym lepiej akcja zbierania podpisów będzie trwała do końca stycznia 2012 Stowarzyszenie Głos Rodziców

Re: Zwrot opłat za żłobki w Warszawie

A otóż nie: tamten wątek dotyczył przegranej przez miasto sprawy, ale miasto się odwołało i rodzicom zwrócono pieniądze tylko za czas od 16 kwietnia 2012, a na czas zatwierdzania nowych opłat byli w ogóle zwolnieni z zapłaty, ale dotyczyło to tylko maja, i bodajże do 21 czerwca, a koleżanka pytała

Zasady przyjęć dzieci do przedszkoli w 2012 (W-wa)

roku przy rekrutacji do żłobków www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/regulamin_rek.pdf . Szukałam w internecie ale nic nie znalazłam nt. tegorocznej rekrutacji.

Re: Koszt żłobka państwowego w Warszawie

Tez mialam 81, ale wniosek zlozylam w grudniu 2012 jak Matyla miala tydzien. I teraz sie okazalo, ze do swojej grupy byla przyjeta jako czwarta, tyle, ze ja jako dwa pierwsze wybralam te, ktore nie robily naboru do grupy niemowlecej. -- http://alterna-tickers.com http

W Śródmieściu żłobek nr 10 na Nowolipiu. 1,5 roku czekaliśmy. W zeszłym roku też bardzo liczyłam na dostanie się, ale od razu mi powiedziano, że najprawdopodobniej za późno zarejestrowałam dziecko. 2 stycznia 2012 bodajże ruszał system, a ja 8 zapisałam. Dziecko wówczas miało miesiąc, że i tak o

Re: Warszawa dotacje na żłobki niepubliczne

starania się o dotację na funkcjonowanie żłobka, w konkursie mogą brać udział żłobki zarejestrowane od 01.01.2013 do 31.12.2013.... parodia... czyli jak ja spełniam wszystkie wymagania sanepidu, straży poż itp. itd., ale zarejestrowałam żłobek w listopadzie 2012 to już nie mogę się starać bo się widocznie

Kurs kwalifikacyjny - Opiekuna w żłobku (280 godz)

W procesie rekrutacji na rok 2013 biorą udział zarówno wnioski zarejestrowane i nie zrealizowane w roku 2012 jak i zarejestrowane w systemie w roku 2013. Warunkiem uwzględniania wniosków z roku 2012 jest dokonanie przez rodziców aktualizacji do 15 stycznia 2013r. Zgodnie z zapisem w dalszym ciągu o

ostatecznego wyroku NSA dot. opłat za żłobki w Warszawie. Od kilku miesięcy wraz z innymi rodzicami porozumiewamy się na forum w gazeta.pl. Poniżej link do naszych „rozmów”.

Rada Miasta wczoraj podjęła uchwałę w sprawie nowych opłat za pobyt dzieci w żłobku. Zgodnie z nią będziemy płacić 1,78 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w żłobku plus 5,96 zł za dzienne wyżywienie. Za dni nieobecności dziecka - nie płacimy nic. Opłaty wejdą w życie około 25 czerwca, czyli za

Mam dokładnie to samo pytanie- czy status "oczekujący" który nadal jest w systemie to definitywnie informacja że synek się nie dostał? Rejestrowałam go we wrześniu 2012, mamy max punktów bo jestem sama i czarna rozpacz mnie ogarnia- nikomu nie żałuję żeby nie było ale jakim cudem ktoś składa

Re: Rekrutacja żłobki 2015r Warszawa

Hej, ku pokrzepieniu serc ;) - wniosek zlozylam dokladnie 19/12/2012 (corka miala tydzien). W rekrutacji na 2013/2014 nie dostala sie, potem regularnie spadala na liscie. Rok spedzila w super zlobku prywatnym. Dostala sie w koncu od wrzesnia 2014, bedzie chodzic tylko rok, bo od wrzesnia 2015

Zwrot opłat za złobki w Warszawie

Kochani Rodzice czy posiadacie informację na temat zwrotu opłat za żłobki w Warszawie wnoszonych od września 2011 do kwietnia 2012. Interesuje mnie kwestia tego czy można już zacząć starania o zwrot i czy wyrok sądu z 17 kwietnia uprawomocnił się? Mam dwoje dzieci które były zapisane w zeszłym roku

Re: Prywatny Żłobek dla najmłodszych....:)

Kobieto, jeśli nie jesteś z Ciechanowa to lepiej się nie wypowiadaj. W Warszawie są inne zarobki niż w Ciechanowie. I skoro w Warszawie są większe zarobki i też zaopatrują się w materace w żłobkach i przedszkolach to też tną koszty i idą po taniości. A catering=mikrofala. W każdej restauracji

Alarm dla Warszawy przed Euro 2012

w tym m.in. przedszkola i żłobki i co usłyszałem od tej bezczelnej baby w odpowiedzi? Ano to, że przecież przedszkola i żłobki się buduje i owszem np. na Ursynowie otworzono ostatnio nowe przedszkole, z tym nie ma problemu. No i tu mnie szlag trafił bo właściwie to prawda - w istocie to się

Hurrrra :-D Teraz należałoby się skrzyknąć i wystąpić o zwrot niesłusznie pobranych wpłat za okres od 1 września 2011 do 17 kwietnia 2012 r. Oto etapy jakie trzeba "przejść": krok 1: Wystąpić do Prezydenta m. st. Warszawy (czyli faktycznie do Zespołu Żłobków m. st. Warszawy) o wydanie

opłat za żłobki (niekoniecznie opłata będzie niższa). Miasto może oczywiście złożyć apelację, lecz moim zdaniem marne szanse, aby wygrało. Dlatego w najbliższych dniach/tygodniach trzeba oczekiwać nowego projektu uchwały w/s opłat. O zwrot części opłat za okres od 1 września 2011 do 17 kwietnia 2012

Re: warszawa - wnioski na 2015 skladane po 15 sty

będzie brało udział w rekrutacji na rok 2015/16, musi mieć bodajże 20 tygodni skończone przed 1 września, no i w żłobku musi być grupa niemowlęca, moja córka urodziła się w lutym 2012 i startowała w rekrutacji na rok 2012/13, nawet się dostała ;)

Numer wersji: 24; Data ostatniej modyfikacji: 24.05.2012 11:09 Załącznik do uchwały nr .... Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia ........ r. Kalkulacja ekonomiczna kosztu pobytu dziecka w żłobku związana z zapewnieniem mu świadczeń opiekuńczych, pielęgnacyjnych i edukacyjnych 1. Koszty

Warszawa zbankrutuje?

przez bierny opór biurokracji nie zdążyli niczego odzyskać, a teraz dostaną ochłapy – ok. 20 proc. wartości utraconego mienia. Ale jeśli Hannie Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy i wiceprzewodniczącej PO znowu ( jak dwa razy wcześniej, w 2008 i w 2012 roku), nie uda się przepchnąć przez Sejm

Moj urodzony we wrzesniu 2012, zapisalam w listopadzie i dostal sie od wrzesnia 2013 do pierwszej grupy. Do ktorej grupy czeka Twoje dziecko? do pierwszej najlatwiej sie dostac, bo jest 26 miejsc, a w wyzszych grupach przechodza dzieci z poprzednich lat, wiec przypuszczam, ze po kilka miejsc sie

ewul100 napisała: > Moj urodzony we wrzesniu 2012, zapisalam w listopadzie i dostal sie od wrzesnia > 2013 do pierwszej grupy. Do ktorej grupy czeka Twoje dziecko? do pierwszej naj > latwiej sie dostac, bo jest 26 miejsc, a w wyzszych grupach przechodza dzieci z

Opiekun w żłobku - kurs kwalifikacyjny (280godz)

Zapraszamy na IV edycję kursu kwalifikacyjnego dla OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM prowadzonego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 roku. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 15 września 2012 roku (sobota) ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE ZAOCZNYM

Podpisz naszą Petycję Przeciw takiej "promocji"!

Podpisz naszą petycję ws. ŻŁOBKÓW - PRZECIW TAKIEJ WŁAŚNIE PROMOCJI MIASTA! Zbieramy podpisy popierające dofinansowanie tych placówek i obniżenie opłat za żłobki - w obliczu uchwalonego w grudniu BUDŻETU miasta na rok 2012. Miasto tłumaczy się właśnie Euro 2012... o 22% spadnie dofinansowanie

Podpisz naszą Petycję Przeciw takiej "promocji"!

Podpisz naszą petycję ws. ŻŁOBKÓW - PRZECIW TAKIEJ WŁAŚNIE PROMOCJI MIASTA! Zbieramy podpisy popierające dofinansowanie tych placówek i obniżenie opłat za żłobki - w obliczu uchwalonego w grudniu BUDŻETU miasta na rok 2012. Miasto tłumaczy się właśnie Euro 2012... o 22% spadnie dofinansowanie

Re: W warszawskich żłobkach brakuje 3 tys. miejsc

zamiast budować nowe żłobki, szybciej i sprawniej jest dofinansować osoby, które mają meldunek w Warszawie, a płacą prywatnym żłobkom. Jeśli brakuje 3000 miejsc, z tego pewno 1000 płaci podatki w Warszawie. 1000 x ok 400zł (założona kwata dofinansowania)x 12 miesięcy, daje kwotę ok. 5

Kurs kwalifikacyjny - Opiekun w żłobku (280 godz.)

stronie Pracowni Mediacji i Wspierania Rozwoju. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 12 maja 2012 roku (sobota) MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł (istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty) Szczegółowe informacje na stronie Pracowni. Wszystkie osoby bezrobotne zarejestrowane w

Na czym Warszawa oszczędza,na co wyrzuca kasę?????

stadion prywatnej Legii/ITI, Muzeum Sztuki Nowoczesnej(mając CSW w pięknym Zamku Ujazdowskim i Zachętę!), EURO 2012, pseudopromocję, "Nagrodę Literacką m.st.Warszawy",zabawę pt.Europejska Stolica Kultury, sylwestry dla mieszkańców okolic i wiele jeszcze podobnych ... Czas najwyższy, w kryzysie, na

Opiekun w żłobku - NOWY ZAWÓD w 6 tygodni!

Warszawie posiadamy akredytację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - decyzja nr 20/2011. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 16 LIPCA 2012 roku (sobota) MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł (istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty) ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym od wr

Zapraszamy na IV edycję kursu kwalifikacyjnego dla OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM prowadzonego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 roku. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 15 września 2012 roku (sobota) ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE ZAOCZNYM

Nowy publiczny żłobek na Ursynowie

Szanowni Państwo, Startując w wyborach samorządowych obiecałem moim wyborcom, że będę zabiegał o nowy żłobek na Ursynowie. Pamiętam, jak do mojej, jednej z pierwszych http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000bddd1/plivahbqnweymdmehdhwuhjaylhppnqp/13PLenarczyk0001.pdf interpelacji dołączyłem 850

Ja mam pytanie do Niteczki: proszę daj znać czy może już rozpatrzono odwołanie miasta w-wy dotyczące zwrotów opłat za żłobki za okres wrzesień 2011-16 kwietnia 2012? Coś mnie słuchy doszły, że wczoraj nad czymś odnośnie żłobków debatowano w Warszawie. My już w przedszkolu, ale z wielką chęcią

Załóż żłobek lub zdobądź kwalifikacje na opiekuna!

konsultacje w kwestii zakładania klubu malucha w cenie szkolenia. Zajęcia odbywają się w Warszawie na ul. Grażyny 13/15 w salach wykładowych. Aktualnie prowadzimy nabór na edycję zaoczną. Zapisy trwają do 22.02.2012 r. TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU: 25.02.2012 Cena kursu: 1900 zł (istnieje możliwość

Załóż żłobek lub zdobądź kwalifikacje na opiekuna!

konsultacje w kwestii zakładania klubu malucha w cenie szkolenia. Zajęcia odbywają się w Warszawie na ul. Grażyny 13/15 w salach wykładowych. Aktualnie prowadzimy nabór na edycję zaoczną. Zapisy trwają do 22.02.2012 r. TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU: 25.02.2012 Cena kursu: 1900 zł (istnieje możliwość

Zniżki od opłat za żłobek od dnia 1 września 2012 r.: 1) całkowite zwolnienie - gdy dochód na 1 osobę w rodzinie wynosi 75% minimalnego wynagrodzenia, czyli mniej niż 1125 zł/osoba brutto, 2) ulga w wysokości 50% od opłaty podstawowej - gdy dochód na 1 osobę w rodzinie wynosi więcej niż 75

2 latka i 9 miesięcy żłobek, czy przedszkole?

Witajcie i wybaczcie, proszę, że temat nie dotyczy wychowania, a kwestii poniekąd technicznej. Czy ktoś z Was się orientuje, czy dziecko urodzone w styczniu 2010 będzie mogło startować w rekrutacji elektronicznej do warszawskich publicznych przedszkoli na rok 2012/1013? W środę mój synek kończy 2

Re: skasowany wniosek mimo aktualizacji Warszawa

Czy aktualizowałać w poniższy sposób i otrzymałąs informacje o udanej aktualizacji? Aktualizacji dokonujemy poprzez zalogowanie się do systemu rekrutacji na stronie www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012 (podajemy pesel którym się rejestrowaliśmy a następnie numer PIN, o który zapyta system) a

Kurs "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym"

; * radzenia sobie ze stresem w sytuacjach zawodowych i prywatnych * rozwiązywania problemów rówieśniczych dzieci oraz radzenia sobie w sytuacjach problemowych związanych z wykonywanym zawodem; TERMIN ROZPOCZĘCIA: 15 WRZEŚNIA 2012 roku (sobota) MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł

Jak długo czeka sie na miejsce?

W wakacje tego roku złozyłam wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka państwowego w Warszawie. Czy mamy szanse na dostanie się w przyszłym roku we wrzesniu. Jak było u was? Na dzien dzisiejszym jestesmy na liscie rezerwowej a od kwietnia beda robione listy przyjec na rok 2011/2012 czy jest szansa że

Kurs kwalifikacyjny dla opiekunek dziecięcych

opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym oraz dla osób chcących założyć własny żłobek lub klub malucha. ORGANIZATOR: D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju Jako nieliczni w Warszawie posiadamy akredytację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - decyzja nr 20/2011. Wydajemy certyfikaty i

STAN Państwa na rok 2012

szkoły,przedszkola,żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 - samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp. - 4–5 - m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!! - 67 - lat wiek emerytalny. - 2.000.000.000 - 2.500.000.000 zł

Re: Kiedy zapisać dziecko do żłobka

Możesz podzwonić lub popytać w interesujących was żłobkach, czy nie będzie można zanieść papierów zaraz po urodzeniu dziecka. Ja zapisałam swoją gdy miała trzy tygodnie. Próbowałabym wcześniej, ale były święta. Pesel doniosłam, gdy dotarł. Oficjalnie w Warszawie jest chyba tak, że w styczniu

Re: dni otwarte w żłobku

Otwarte Zespołu Żłobków m. st. Warszawy w dniu 16 czerwca 2012 roku. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie, będące mottem przewodnim tego dnia: "Dlaczego żłobek jest lepszy od niani? - przekonajcie się sami”, już po raz szósty organizowane są Dni Otwarte w 44 żłobkach w Zespole Żłobków m. st

Wreszcie rozsądny głos w temacie EURO 2012

Polska zasada "zastaw się a postaw się" wciąż popularna. Osobiście mam gdzieś żłobki, przedszkola, etc. bo z dziecioróbstwa pożytku wbrew obiegowej opinii nie ma zbyt wiele. Ale jest kilkadziesiąt innych, pożytecznych celów, na które można by wydać pieniądze które poszły na EURO w Warszawie, że

Re: co z dziećmi ur. po styczniu 2012? kiedy żłob

czasem pracować się nie opłaca, niestety nie wszyscy w Warszawie zarabiają "kokosy", jak myślą niektórzy np. radni w Warszawie. Niestety zostaje tylko ponarzekać, bo "na układy nie ma rady" tak jest w żłobkach i przedszkolach...

Szansa na nowy zawód! Opiekun w żłobku lub klubie

Szansa na nowy zawód! Opiekun w żłobku lub klubie

Opiekunka dziecięca - kwalifikacje zawodowe

Zostań wykwalifikowanym Opiekunem Dziecięcym

Zapraszamy na kurs kwalifikacyjny dla OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM prowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 roku. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 12 MAJA 2012 roku Kurs podstawowy trwa 280 godzin (200 godzin zajęć warsztatowych oraz 80

Ostatnie miejsca na kursie dla Opiekuna w żłobku!

D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju zaprasza na: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM (280 godzin). Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych pracą jako opiekun dzieci w żłobku lub klubie dziecięcym oraz dla osób chcących założyć własny żłobek lub

Wykwalifikowana Opiekunka

Nowe super Promocje cenowe na kursy dla opiekunek

akredytację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - decyzja nr 20/2011. TERMINY ROZPOCZĘCIA: 10 WRZEŚNIA 2012 roku – edycja dzienna 15 WRZEŚNIA 2012 roku – edycja zaoczna MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł (istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty

Manifa: 'Nie igrzysk nam trzeba lecz żłobków i ...

Euro 2012 powstały kosztem części społeczeństwa, bo trzeba było przesunąć środki na ich realizację. W budżecie na 2011 i 2012 ścięto wydatki na bezrobotnych, sprawy socjalne a na Fundusz Kościelny zwiększono. W expose premier zapowiedział likwidację tego tworu, ale nie dokonał tego w 2011 r., więc w

W 2012 roku z budżetu Warszawy wyjdzie 450 mln na.

) Utrzymanie szkół podstawowych w całej Warszawie rocznie kosztuje 602 655 804 zł Utrzymanie przedszkoli - 502 728 800 zł Stołówki szkolne i przedszkolne - 36 858 443 zł Ochrona zdrowia - 169 607 294 zł w tym szpitale (Szpitale ogólne 66 024 708 zł) Żłobki - 76 586 703 zł Teatry - 79 542 696 zł itd

Wakacyjny kurs dla opiekunek dziecięcych

Warszawie posiadamy akredytację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - decyzja nr 20/2011. TERMIN ROZPOCZĘCIA: 23 LIPCA 2012 roku (poniedziałek) MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł (istnieje możliwość rozłożenia opłaty na 2 raty) ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO

Koniec żłobków za darmo. "Nie stać was na to me...

uwagę iż osoby udokumentujące niskie dochody mogą kożystać ze zwolnienia z opłaty lub zmniejszenia opłaty. Tak naprawdę przyczynili się do niedofinansowania państwowych żłobków w Warszawie, co odbije się na wszystkich dzieciach które będą uczęsczały w następnym roku 2012/2013.

Re: Rusza e-rekrutacja do żłobków. Liczy się każd

Dla przypomnienie punktacja: Opis kryterium przyjęć dzieci urodzonych w latach 2009-2012 w roku 2012do żłobków samorządowych i niepublicznych żłobków, którym miasto zleca realizację zadania organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – punktacja: 1. Rodzice i dziecko mieszkają na

Kursy dla opiekunów dziecięcych - Promocje!

placówkach opieki dla dzieci do lat 3) i przeznaczony jest dla osób zainteresowanych pracą jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym oraz dla osób chcących założyć własny żłobek lub klub malucha. ORGANIZATOR: Pracownia Doskonalenia Zawodowego DES Jako nieliczni w Warszawie posiadamy akredytację

Re: wojsko, żłobki, studia wyższe

forum.gazeta.pl/forum/s,28,121875689.html?t=1&a=121877592&rep=1 "Odcinek między Konotopą obok Pruszkowa i ul. Powązkowską to pierwsze 10,4 km tzw. obwodnicy ekspresowej. W 2012 roku

Państw pod rządami Tuska na rok 2012!!!

Europie stadionu w Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. - - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi. - - najdroższa energia elektryczna w Europie - - najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej - - najdroższe prowizje bankowe i

Re: Jaki na prezydenta mojego miasta....

osobom jak Jaki jest trudniej rywalizować niż Dudzie w Polsce. Jaki obiecał 50 żłobków. Czemu Trzaskowski miałby nie obiecać 55? Tylko kto się w Warszawie na to nabierze?

Re: Podwyżkom w żłobkach i przedszkolach mówimy N

wygospodarowaną kwotę powiedzmy 500 zł na żłobek i przedszkole dzieci, będzie musiał dołożyć jeszcze 600, a to wcale nie jest mało ani w Warszawie, ani Białymstoku czy gdziekolwiek indziej. W wielu miastach podwyżki są wprowadzane od stycznia 2012, więc będzie się można jakoś na to przygotować, poza tym podwyżka

Kursy dla opiekunów dziecięcych - Promocja!

prywatnych * rozwiązywania problemów rówieśniczych dzieci oraz radzenia sobie w sytuacjach problemowych związanych z wykonywanym zawodem; TERMINY ROZPOCZĘCIA: 10 WRZEŚNIA 2012 roku – edycja dzienna 15 WRZEŚNIA 2012 roku – edycja zaoczna MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa (Mokotów

Re: Warszawa - przedszkole wzdłuż linii metra

jesli odcinek metra nie ma znaczenia to polecam Akademię Uśmiechu na Bielanach, metro Stare Bielany, mam tam córkę od sierpnia 2012, i jakkolwiek banalnie to brzmi, nie wyobrażam sobie lepszego miejsca (moje dziecko de facto jest w żłobku, nie ma jeszcze dwóch lat). Przedszkole jest po prostu

Re: Klub malucha, menu, spór - kto ma rację?

Z ciekawości - wie któraś z was jak działają te dotacje? zainteesował mnie temat, sprawdziłam dotacje dla prywatnych placówek w Warszawie + cenniki, i dotacja nijak się nie przekłada na niższe czesne. To czemu w zasadzie służy to dofinansowanie? No i w odniesieniu do twojego pytania - nie każdy

stan na rok 2012

,5 $ USA. - 93% - przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych. - 98% - sektora bankowego w obcych rekach. - 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 - samochodów służbowych -dla

Re: Prywatne przedszkole 'Piotrus Pan' na ul.Fili

Jestem zdziwiona postawą pani Felicji, bo większość dzieci nie ma szans na dostanie się do państwowego przedszkola czy żłobka (choć widzę, że to wpis z 2012 roku, ale 3 lata temu raczej cuda też się nie zdarzały). Jesteśmy małżeństwem z jednym dzieckiem, płacimy podatki w Warszawie, a ubiegając się

Re: opieka nad wnukiem - dziecko w domu czy u bab

Tylko to rozwiązanie wymaga nakładów finansowych i jest realne tylko, jeżeli są możliwości zwiększenia dochodów, a wiadomo, że nie wszystkim łatwo jest zarobić dodatkowe 1500 (prywatne żłobki w okolicach Warszawy tyle kosztują). I gdyby nie było mnie stać na płacenie z wdzięcznością jechałabym do

Re: Rodzina Trzy Plus

Nie dla psa kiełbasa... :( Te karty tylko dla mieszkańców stolycy. Ja mieszkam pod Wawą i nie przysługuje mi karta, choć wszystkie atrakcje rzecz jasna w Warszawie. Ani żłobek, ani bilety, a ni przedszkole. Ot, mieszkam na wsi to mam tu siedzieć i się nie ruszać :( -- Pozdrawiam... Gosia z

wychowawczy

, a bywa nawet i dwukrotnie większy. "Miesięczna wysokość dofinansowania jednego miejsca w żłobku stanowi różnicę pomiędzy kosztem utrzymania jednego miejsca w żłobku m.st. Warszawy w danym roku kalendarzowym (w 2012r.– 1080 zł, w 2013r. – 1110zł, w 2014r. – 1140zł) a wysokością

Re: 2 latka i 9 miesięcy żłobek, czy przedszkole?

Nie jestem z warszawy, ale w styczniu (lub końcówka grudnia nie pamiętam dokładnie) koleżanka córki w przedszkolu skończyła 3 latka, a nabór odbywał się w kwietniu 2011, zatem dziecko miało niewiele ponad 2 lata i bez problemów dostało się do przedszkola, z tym, że wcześniej chodziła do żłobka

Opiekunka dziecięca - kurs kwalifikacyjny 280 godz

; * radzenia sobie ze stresem w sytuacjach zawodowych i prywatnych * rozwiązywania problemów rówieśniczych dzieci oraz radzenia sobie w sytuacjach problemowych związanych z wykonywanym zawodem; TERMIN ROZPOCZĘCIA: 15 WRZEŚNIA 2012 roku (sobota) MIEJSCE: ul. Grażyny 13/15 Warszawa CENA KURSU: 1900 zł

Zdobądź uprawnienia by założyć klub malucha!

kwestii zakładania klubu malucha w cenie szkolenia. Zajęcia odbywają się w Warszawie na ul. Grażyny 13/15 w salach wykładowych. Aktualnie prowadzimy nabór na edycję zaoczną. Zapisy trwają do 22.02.2012 r. TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU: 25.02.2012 Cena kursu: 1900 zł (istnieje możliwość rozłożenia

Re: Niteczko!

wyliczenia kwot, jakie płacą rodzice za żłobek. Aby ubiegać wystąpić o zwrot nienależnie pobranej opłaty należy wystąpić do organu prowadzącego żłobek, czyli do Miasta z wnioskiem o wydanie zaświadczenia ws. wysokości opłat wniesionych z tytułu opieki nad naszym dzieckiem za okres od.... do 31 marca 2012 r

Nasze Amber Gold czyli Polska

rekach. - 4 600 – zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 – samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp. - 4- 5 m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!! - 67

Re: Expo 2012: Cudowne krajów rozmnożenie

Co to za głupie insynuacje? Jestem wrocławianinem z urodzenia i mimo że od lat większość czasu zawodowego spędzam w Warszawie (niestety, Wrocław nie daje zbyt wielu możliwości rozwoju zawodowego), podoba mi się moje miasto. Tu mam mieszkanie, tu mam rodzinę, tu chciałbym żyć, mimo że nieudolne

prawdziwy stan Państwa na rok 2012

przekracza 2,5 $ USA. - 93% - przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych. - 98% - sektora bankowego w obcych rekach. - 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 - samochodów

Kurs zawodowy: Dzienny Opiekun"

– 8 grudnia 2012 roku Zajęcia dydaktyczne odbywają się w trybie zaocznym (co drugi weekend) w godzinach 9.00 – 17.00 Cena kursu: 1300 zł (wpisowe 180 zł – wliczone w cenę kursu) Miejsce realizacji kursu: D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju, ul. Grażyny 13/15 Warszawa